2 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalcontainers, een frisse oplossing

€ 8,99

€ 449,50 / 1kg

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van FORESAN PURE geconcentreerde luchtverfrisser, 125 ml
FORESAN PURE geconcentreerde luchtverfrisser, 125 ml
€ 87,36/1l
€ 10,92
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van 4 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalbakken, een frisse oplossing
4 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalbakken, een frisse oplossing
€ 699,50/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Set van 2 afvalbakverfrissers met frisse geur, afvalbakdeodorant, geurtabletten, geurbestrijder
Set van 2 afvalbakverfrissers met frisse geur, afvalbakdeodorant, geurtabletten, geurbestrijder
€ 7,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Geurverfrisser 20G, Vanillegeur / Voor Auto
Geurverfrisser 20G, Vanillegeur / Voor Auto
€ 209,00/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,40
-5%
€ 4,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
€ 500,67/1kg
€ 19,99
-24%
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van PINGI Geurverwijderaar, luchtverfrisser
PINGI Geurverwijderaar, luchtverfrisser
€ 131,82/1kg
€ 1,45
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Boldair Geconcentreerde geurverspreider Munt en Aloë, 250 ml - Boldair
Boldair Geconcentreerde geurverspreider Munt en Aloë, 250 ml - Boldair
€ 146,76/1l
€ 36,69
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Koelkastgeurverfrisser, luchtverfrisser voor de koelkast, koelkastdeodorant, frisse geur, frisheidshulp, geurverwijderaar, geurneutralisator
Koelkastgeurverfrisser, luchtverfrisser voor de koelkast, koelkastdeodorant, frisse geur, frisheidshulp, geurverwijderaar, geurneutralisator
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Wunder-Baum geurverwijderaar, luchtverfrisser
Wunder-Baum geurverwijderaar, luchtverfrisser
€ 4,82/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Aromaverspreider met mandarijngeur en rietstengels, 250 ml
Aromaverspreider met mandarijngeur en rietstengels, 250 ml
€ 240,00/1kg
€ 60,00
Verkoper: 4Katharsis
Productafbeelding van 236070 Geurneutralisator voor luchtverfrisser, 75 ml, TORK
236070 Geurneutralisator voor luchtverfrisser, 75 ml, TORK
€ 219,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,99
-59%
€ 16,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van CLINEX Luchtverfrisser, 500 ml
CLINEX Luchtverfrisser, 500 ml
€ 81,34/1l
€ 40,67
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van AquaFloow luchtontvochtiger – navulverpakking – 10 x 400 ml geurmix | Set voor het bijvullen van de vochtabsorber
AquaFloow luchtontvochtiger – navulverpakking – 10 x 400 ml geurmix | Set voor het bijvullen van de vochtabsorber
€ 7,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,90
-4%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Ambi Pur Citrus Frisse Geur Luchtverfrisser, 5,5 ml - 1 stuk
Ambi Pur Citrus Frisse Geur Luchtverfrisser, 5,5 ml - 1 stuk
€ 3.080,00/1l
€ 16,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Aromaverspreider, rozengeur
Aromaverspreider, rozengeur
€ 28,55
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Febreze 8700216239011, ruimtespray "Ochtenddauw", frisse geur, 185 ml, 1 stuk.
Febreze 8700216239011, ruimtespray "Ochtenddauw", frisse geur, 185 ml, 1 stuk.
€ 28,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Luchtverfrisser met vanillegeur, 400 ml
Luchtverfrisser met vanillegeur, 400 ml
€ 47,47/1l
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Oudiyah luchtverfrisser voor thuis, 300 ml
Oudiyah luchtverfrisser voor thuis, 300 ml
€ 51,30/1l
€ 15,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Auto-luchtverfrisser PER70023, 200 ml, kokosgeur
Auto-luchtverfrisser PER70023, 200 ml, kokosgeur
€ 114,50/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Voigt VC122 Aroma Fresh, geurneutraliserende luchtverfrisser, 600 ml
Voigt VC122 Aroma Fresh, geurneutraliserende luchtverfrisser, 600 ml
€ 35,80/1l
€ 22,61
-4%
€ 21,48
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze afvalbakverfrisser neutraliseert onaangename geuren in de afvalbak en creëert een aangename geur in de ruimte.

U hoeft de verfrisser eenvoudigweg in het deksel van de afvalbak te bevestigen. De intensiteit van de geur is instelbaar door het bovenste deel van de Reinex afvalbakverfrisser te draaien.

  • Set van 2 "Afvalbakverfrissers" met een frisse geur, elk 20 gram.
  • Neutraliseert snel onaangename geuren.
  • Creëert een aangename geur in de ruimte.
Inhoud
20 l
Fabrikant
REINEX
Gewicht
20 g
EAN
4068400012838
MPN (Manufacturer Part Number)
56582

Inhoud
20 l
Fabrikant
REINEX
Gewicht
20 g
EAN
4068400012838
MPN (Manufacturer Part Number)
56582
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 4 rollen geurige afvalzakken, oceaan geur, 10 liter | Afvalzakken met oceaan geur | Vuilniszakken, afvalzakken, 10 liter | Vuilniszakken met trekkoord
4 rollen geurige afvalzakken, oceaan geur, 10 liter | Afvalzakken met oceaan geur | Vuilniszakken, afvalzakken, 10 liter | Vuilniszakken met trekkoord
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2121
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van 4 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalbakken, een frisse oplossing
4 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalbakken, een frisse oplossing
€ 699,50/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 8 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalbakken, een frisse oplossing
8 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalbakken, een frisse oplossing
€ 949,50/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Amazon Echo B09B8X9RGM Amazon Echo Dot 5 charcoal
Amazon Echo B09B8X9RGM Amazon Echo Dot 5 charcoal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 72,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van MEDION koffiemachine met thermoskan en timer (filterapparaat, 8 kopjes, 1,2 liter, 900 watt, 3 standen, warmhoudfunctie, timer, anti-druppel, display, MD18458), roestvrij staal
MEDION koffiemachine met thermoskan en timer (filterapparaat, 8 kopjes, 1,2 liter, 900 watt, 3 standen, warmhoudfunctie, timer, anti-druppel, display, MD18458), roestvrij staal
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 410
€ 61,61
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van 8 rollen geurige afvalzakken, citroen, 20 liter. Citroengeurige afvalzakken, vuilniszakken, afvalzakken, 20 liter
8 rollen geurige afvalzakken, citroen, 20 liter. Citroengeurige afvalzakken, vuilniszakken, afvalzakken, 20 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 176,92
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van 60 cm LED inbouwverlichting, lichtbalk met bewegingssensor, draadloos, oplaadbaar, 3 lichtkleuren, dimbaar, sensorlampen voor kasten, zilver
60 cm LED inbouwverlichting, lichtbalk met bewegingssensor, draadloos, oplaadbaar, 3 lichtkleuren, dimbaar, sensorlampen voor kasten, zilver
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 20,68
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van TZS Vloerventilator voor binnen, model Austria, met afstandsbediening, 102 cm hoog, 3 standen, 50 dB (stil), luchtkoeler, 50° oscillerend, met waterkoeling, 40W, ventilator, timer, display, grijs
TZS Vloerventilator voor binnen, model Austria, met afstandsbediening, 102 cm hoog, 3 standen, 50 dB (stil), luchtkoeler, 50° oscillerend, met waterkoeling, 40W, ventilator, timer, display, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 160,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 42,90
-6%
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 140,66
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Relaxdays asbak met deksel, zwart-zilver
Relaxdays asbak met deksel, zwart-zilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 3D Kerstster 10 cm, set van 3 met timer - wit - Decoratieve lichtster, werkt op batterijen, voor binnenshuis
3D Kerstster 10 cm, set van 3 met timer - wit - Decoratieve lichtster, werkt op batterijen, voor binnenshuis
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van KRUMAD Vliegenhor Deur Magnetisch, 100x220 cm, Op maat te snijden, 80/90/100 x 210/220 cm, Vliegenbescherming voor balkondeur, zonder boren, Vliegenhor voor balkondeur, zwart
KRUMAD Vliegenhor Deur Magnetisch, 100x220 cm, Op maat te snijden, 80/90/100 x 210/220 cm, Vliegenbescherming voor balkondeur, zonder boren, Vliegenhor voor balkondeur, zwart
€ 7,78/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 17,11
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Koelkast/vriezer combinatie, Advanced NoFrost, Sharp SJ-BA09RMXLC-EU
Koelkast/vriezer combinatie, Advanced NoFrost, Sharp SJ-BA09RMXLC-EU
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 1.234,21
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 189
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 629
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 656
€ 73,53
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Arebos aluminium rolstoel, inklapbaar, inclusief boodschappentas, zwart
Arebos aluminium rolstoel, inklapbaar, inclusief boodschappentas, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1723
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 8 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg