Set van 4 afvalbakverfrissers met frisse geur, afvalbakdeodorant, geurtabletten, geurbestrijder

€ 9,99

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van FORESAN PURE geconcentreerde luchtverfrisser, 125 ml
FORESAN PURE geconcentreerde luchtverfrisser, 125 ml
€ 87,36/1l
€ 10,92
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van 2 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalcontainers, een frisse oplossing
2 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalcontainers, een frisse oplossing
€ 449,50/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Set van 4: Koelkastverfrisser, luchtverfrisser voor de koelkast, fris parfum, frisheidshulp, geurverwijderaar, geurneutralisator
Set van 4: Koelkastverfrisser, luchtverfrisser voor de koelkast, fris parfum, frisheidshulp, geurverwijderaar, geurneutralisator
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 6 x Autoverfrisser, geurverspreider, vanille
6 x Autoverfrisser, geurverspreider, vanille
€ 10,98
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Autoluchtverfrisser, 1 stuk [P07801]
Autoluchtverfrisser, 1 stuk [P07801]
€ 1.196,00/1l
€ 2,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van Febreze navulflacon 3Volution, Lentegeur
Febreze navulflacon 3Volution, Lentegeur
€ 390,32/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 67,66
-45%
€ 37,08
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Navulling voor geurverspreider, lavendel
Navulling voor geurverspreider, lavendel
€ 11,03
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Geur: Aircan, Vanille
Geur: Aircan, Vanille
€ 7,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,81
Verkoper: Carmotion-PL
Productafbeelding van PINGI Geurverwijderaar, luchtverfrisser
PINGI Geurverwijderaar, luchtverfrisser
€ 120,83/1kg
€ 1,45
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Luchtverfrisser met geurstaafjes, 100 ml
Luchtverfrisser met geurstaafjes, 100 ml
€ 177,30/1l
€ 17,73
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Geurzakjes om onaangename geuren in ruimtes te traliseren, set van 4 stuks
Geurzakjes om onaangename geuren in ruimtes te traliseren, set van 4 stuks
€ 224,75/1l
€ 17,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Geurverspreider met navulling en aromatische olie
Geurverspreider met navulling en aromatische olie
€ 39,49
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
€ 500,67/1kg
€ 19,99
-24%
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Aromaverspreider, rozengeur
Aromaverspreider, rozengeur
€ 28,55
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Voor mij - Set van geurverspreiders, 50 ml
Voor mij - Set van geurverspreiders, 50 ml
€ 186,40/1l
€ 9,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kamerspray - Ochtendboost - Frisse wasgeur - 500 ml
Kamerspray - Ochtendboost - Frisse wasgeur - 500 ml
€ 23,94/1l
€ 11,97
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van CLINEX Luchtverfrisser, 500 ml
CLINEX Luchtverfrisser, 500 ml
€ 81,34/1l
€ 40,67
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Ultrana Luchtverfrisser, Zomerfris, 300 ml
Ultrana Luchtverfrisser, Zomerfris, 300 ml
€ 25,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Luchtverfrisser Winterbessen, 300 ml
Luchtverfrisser Winterbessen, 300 ml
€ 21,90/1l
€ 6,57
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Geniet van frisse lucht in uw keuken met onze handige set van 4 geurverfrissers voor afvalbakken. Ze zijn eenvoudig onder het deksel van de afvalbak te bevestigen, direct waar geuren ontstaan, en neutraliseren onaangename geuren, waardoor uw keuken fris blijft. Verwijder de folie van het deksel en plak de geurverfrisser stevig vast; hij werkt minstens 30 dagen en is geschikt voor zowel binnen- als buitenafvalbakken.

Deze set is compatibel met de meeste platte en gebogen deksels van afvalbakken en zorgt voor onmiddellijke geurneutralisatie direct bij de bron, en langdurige frisheid zonder frequent bijvullen.

De toepassing is eenvoudig: verwijder de folie van het deksel, plak de geurverfrisser onder het deksel – kies de optimale positie voor maximale dekking – en geniet tot 30 dagen van een frisse omgeving. Ideaal voor keukens en afvalruimtes, flexibel inzetbaar en veelzijdig.

  • Eenvoudig te bevestigen: De geurverfrisser voor afvalbakken plakt betrouwbaar onder het deksel, direct waar geuren ontstaan.

  • Langdurige frisheid: Werkt minstens 30 dagen en houdt uw keuken fris.

  • Veelzijdig gebruik: Geschikt voor binnen- en buitenafvalbakken en compatibel met de meeste platte en gebogen deksels.

  • Eenvoudige toepassing: Verwijder de folie van het deksel en plak de geurverfrisser stevig vast – direct klaar voor gebruik.

  • Effectieve geurneutralisatie: Neutraliseert onaangename geuren direct bij de bron voor een frissere omgeving.

Fabrikant
HAC24
EAN
4262530770860
MPN (Manufacturer Part Number)
183132621

Fabrikant
HAC24
EAN
4262530770860
MPN (Manufacturer Part Number)
183132621
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van VASAGLE bijzettafel, rond, met mand, diameter 45 cm, wit-beige
VASAGLE bijzettafel, rond, met mand, diameter 45 cm, wit-beige
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 52,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TZS Vloerventilator voor binnen, model Austria, met afstandsbediening, 102 cm hoog, 3 standen, 50 dB (stil), luchtkoeler, 50° oscillerend, met waterkoeling, 40W, ventilator, timer, display, grijs
TZS Vloerventilator voor binnen, model Austria, met afstandsbediening, 102 cm hoog, 3 standen, 50 dB (stil), luchtkoeler, 50° oscillerend, met waterkoeling, 40W, ventilator, timer, display, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 160,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 4 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalbakken, een frisse oplossing
4 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalbakken, een frisse oplossing
€ 699,50/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 2 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalcontainers, een frisse oplossing
2 stuks geurverfrisser voor afvalbakken, 20g. Geurverfrisser voor afvalbakken, frisse geur, geschikt voor vuilnisbakken en afvalcontainers, een frisse oplossing
€ 449,50/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Dyson AM07 Towerventilator, wit/zilver
Dyson AM07 Towerventilator, wit/zilver
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 504,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Febreze Autoverfrisser, "Ochtenddauw", 2 ml
Febreze Autoverfrisser, "Ochtenddauw", 2 ml
€ 1.120,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,46
-49%
€ 2,24
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Beautissu Viento tochtstopper, 90 cm, 90x10 cm, antraciet
Beautissu Viento tochtstopper, 90 cm, 90x10 cm, antraciet
€ 15,54/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Woltu WS2544, Wit, Polypropyleen (PP)
Woltu WS2544, Wit, Polypropyleen (PP)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 75,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Blumtal spannenlakens, 180x200 cm – Ademend en zacht microvezel beddengoed in lichtblauw – 180x200 cm, spannenlakens voor uw comfort
Blumtal spannenlakens, 180x200 cm – Ademend en zacht microvezel beddengoed in lichtblauw – 180x200 cm, spannenlakens voor uw comfort
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 486
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Brandson elektrische aansteker, boogaansteker, USB-oplaadbaar met LED-indicator, aansteker zonder vlam voor gasfornuis, barbecue en open haard, zwart, 1 stuk
Brandson elektrische aansteker, boogaansteker, USB-oplaadbaar met LED-indicator, aansteker zonder vlam voor gasfornuis, barbecue en open haard, zwart, 1 stuk
€ 339,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Portemonnee, dames, dubbele ritssluiting, grote portemonnee
Portemonnee, dames, dubbele ritssluiting, grote portemonnee
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Microsoft Office 365, individuele licentie, Office-pakket, 1 licentie, 1 jaar, meertalig, compatibel met: Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, ..., Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain...
Microsoft Office 365, individuele licentie, Office-pakket, 1 licentie, 1 jaar, meertalig, compatibel met: Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, ..., Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain...
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 163,61
Gratis bezorging
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van BEARWARE Funkweerstation met kleurenbeeldscherm en buitensensor. Inclusief barometer, weersvoorspelling en meer.
BEARWARE Funkweerstation met kleurenbeeldscherm en buitensensor. Inclusief barometer, weersvoorspelling en meer.
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 957
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Digitale thermometer en hygrometer in één
Digitale thermometer en hygrometer in één
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 3,72
-5%
€ 3,53
Verkoper: Katomix
hellrosa Bademantel
Badjas, zacht en pluizig » Saunabadjas van teddypluizen kwaliteit » Lichte/dunne badjas, 100 cm lang » Uni [lichtroze]
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,89
Verkoper: VewoTex
Productafbeelding van Damenbadjas, badhanddoek van zachte fleece, ultra zacht - TOALINA Lila
Damenbadjas, badhanddoek van zachte fleece, ultra zacht - TOALINA Lila
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Braun Silk-expert Pro IPL PL3020
Braun Silk-expert Pro IPL PL3020
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 508,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Anker SOLIX C300X powerstation
Anker SOLIX C300X powerstation
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 284,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Stalen schuttingpaneel met roestige schilfaren, 115 x 32 cm. Tuinornament, roestige wanddecoratie voor de tuin
Stalen schuttingpaneel met roestige schilfaren, 115 x 32 cm. Tuinornament, roestige wanddecoratie voor de tuin
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 71,40
Verkoper: Angels-Garden-Dekoshop
Productafbeelding van Gymform® Leg Action voetmassageapparaat: vibratie + Shiatsu massage. Voetmassageapparaat en beenmassageapparaat, inclusief massageprogramma
Gymform® Leg Action voetmassageapparaat: vibratie + Shiatsu massage. Voetmassageapparaat en beenmassageapparaat, inclusief massageprogramma
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 160,42
-€ 5,40
€ 155,02
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BigDean Koelbox 24 Liter - Koelbox zonder stroom, tot 11 uur koelvermogen - van kunststof - Robuuste koelbox
BigDean Koelbox 24 Liter - Koelbox zonder stroom, tot 11 uur koelvermogen - van kunststof - Robuuste koelbox
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,14
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Sekey 110 x 230 cm magnetisch vliegenhor voor deuren, geschikt voor houten, ijzeren en aluminium deuren, evenals balkondeuren. Eenvoudige installatie, kleur: zwart
Sekey 110 x 230 cm magnetisch vliegenhor voor deuren, geschikt voor houten, ijzeren en aluminium deuren, evenals balkondeuren. Eenvoudige installatie, kleur: zwart
€ 6,95/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1022
€ 43,66
-63%
€ 15,99
Verkoper: Sekeymall
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken, 200x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
Buymax Spannenlaken, 200x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 523
€ 19,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Avalo Vershoudbakjes Glas - Meal Prep Bakjes - Diepvriesbakjes - Met Deksel - 10 Delig 1060ml / 370ml
Avalo Vershoudbakjes Glas - Meal Prep Bakjes - Diepvriesbakjes - Met Deksel - 10 Delig 1060ml / 370ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van V17 G4 IRU (83A2001NGE) (grijs, Intel® U300, Intel® UHD Graphics, 8 GB DDR4, 512 GB (512 GB SSD), Windows 11 Home)
V17 G4 IRU (83A2001NGE) (grijs, Intel® U300, Intel® UHD Graphics, 8 GB DDR4, 512 GB (512 GB SSD), Windows 11 Home)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 740,51
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Design vloerkleed met contourgesneden ruitpatroon, rood en zwart, afmetingen 60x110 cm
Design vloerkleed met contourgesneden ruitpatroon, rood en zwart, afmetingen 60x110 cm
€ 37,86/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg