LIMA 41657000, 250 ml, Fles, Soja, 1 stuk, Tamari 64,8% (Water, SOJA, Zeezout, Alcohol A.oryzae), Water, Witte wijnboter, Maïszetmeel,..., 65 kcal

€ 4,97

€ 4,77-4%

€ 19,08 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 oktober
Onze bestedeals
Aziatische sauzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LIMA Shoyu, 1000 ml, fles, bevat gluten, soja en tarwe, 1 stuk, ingrediënten: water, SOJABonen*, TARWE*, zeewier, alcohol*, A. Oryzae. *van biologische teelt, 75 kcal
LIMA Shoyu, 1000 ml, fles, bevat gluten, soja en tarwe, 1 stuk, ingrediënten: water, SOJABonen*, TARWE*, zeewier, alcohol*, A. Oryzae. *van biologische teelt, 75 kcal
€ 11,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,60
-2%
€ 11,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LIMA 183106, 250 ml, Fles, Bevat gluten, soja en tarwe, 1 stuk, 155 kcal, 658 kJ
LIMA 183106, 250 ml, Fles, Bevat gluten, soja en tarwe, 1 stuk, 155 kcal, 658 kJ
€ 21,08/1kg
€ 5,50
-4%
€ 5,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kikkoman Teriyaki Marinadesaus - 975 ml
Kikkoman Teriyaki Marinadesaus - 975 ml
€ 21,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oestersaus 165 g – een aromatische smaaksaus voor wokgerechten, marinades, gebakken rijst en groenten
Oestersaus 165 g – een aromatische smaaksaus voor wokgerechten, marinades, gebakken rijst en groenten
€ 20,00/1kg
€ 3,47
-4%
€ 3,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
€ 27,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kikkoman Teriyaki BBQ Saus, Koreaans recept - 250 ml
Kikkoman Teriyaki BBQ Saus, Koreaans recept - 250 ml
€ 47,80/1l
€ 12,58
-5%
€ 11,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olijfolie met Ligurische kruiden, 100 ml - Ranise
Olijfolie met Ligurische kruiden, 100 ml - Ranise
€ 77,50/1l
€ 8,52
-9%
€ 7,75
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Hellmann's knoflook- en kruidenmayonaise, 250 ml
Hellmann's knoflook- en kruidenmayonaise, 250 ml
€ 18,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,74
-5%
€ 4,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sojasaus met zomertruffel, 100 ml
Sojasaus met zomertruffel, 100 ml
€ 69,00/1l
€ 6,90
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Uien in zoetzure saus, 314 ml - Mariolino
Uien in zoetzure saus, 314 ml - Mariolino
€ 29,17/1l
€ 10,07
-9%
€ 9,16
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kikkoman Sojasaus met verminderd zoutgehalte - 150 ml, verpakking met doseerfles
Kikkoman Sojasaus met verminderd zoutgehalte - 150 ml, verpakking met doseerfles
€ 100,13/1l
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Calabrische chilisaus, 190 gram
Calabrische chilisaus, 190 gram
€ 35,21/1l
€ 6,69
Verkoper: ItalianGourmetShop
SOS SOJOWY TAMARI ŁAGODNY 25 % MNIEJ SOLI BEZGLUTENOWY BIO 250 ml - TERRASANA
SOS SOJOWY TAMARI, MILD, 25% MINDER ZOUT, GLUTENVRIJ, BIOLOGISCH, 250 ml - TERRASANA
€ 15,68/1l
€ 4,42
-11%
€ 3,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sriracha chilisaus (56% chili) - 740 ml
Sriracha chilisaus (56% chili) - 740 ml
€ 12,40/1kg
€ 34,04
-70%
€ 10,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ham-spek ragout, 212 ml - Mariolino Sughi
Ham-spek ragout, 212 ml - Mariolino Sughi
€ 57,78/1l
€ 13,47
-9%
€ 12,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Yildriz - Originele Sambal Saus - 535 ml
Yildriz - Originele Sambal Saus - 535 ml
€ 27,94/1kg
€ 24,95
-40%
€ 14,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

In de traditionele Japanse keuken vormen wasabi en sojasaus een ideale combinatie. De toevoeging van koriander zorgt voor een aromatische saus.

Gebruik: Zeer eenvoudig te gebruiken voor marinades, wokgerechten, salades en pasta-, rijst-, graan- en groentegerechten

Inhoud
0.25 l
Ingrediënten
Tamari* 64,8% (water, SOJA*, zeewier, alcohol*, A.oryzae), water, witte wijnazijn*, maïszetmeel*, korianderzaad* 1,8%, wasabipulver* 1,4% (zeewier, wasabi).*van biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 ml:Energie: 323 kJ / 76 kcalKoolhydraten: 9gwaarvan suikers: 2,8gVezels: 1,9gEiwitten: 8gZout: 8,5g
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
LIMA FOOD
Verkoopbenaming
Tamari - Koriander-Wasabi, 250 ml
Fabrikant
LimaFood
EAN
5411788047487
5411788068512

Inhoud
0.25 l
Ingrediënten
Tamari* 64,8% (water, SOJA*, zeewier, alcohol*, A.oryzae), water, witte wijnazijn*, maïszetmeel*, korianderzaad* 1,8%, wasabipulver* 1,4% (zeewier, wasabi).*van biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 ml:Energie: 323 kJ / 76 kcalKoolhydraten: 9gwaarvan suikers: 2,8gVezels: 1,9gEiwitten: 8gZout: 8,5g
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
LIMA FOOD
Verkoopbenaming
Tamari - Koriander-Wasabi, 250 ml
Fabrikant
LimaFood
EAN
5411788047487
5411788068512
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.