African Pride Moisture Miracle Warmte-actieve Masker, 340g - 12 oz

€ 43,61

€ 43,61 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sachajuan Anti-Pollution Shampoo, 250 ml
Sachajuan Anti-Pollution Shampoo, 250 ml
€ 105,96/1l
€ 26,49
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
€ 102,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 25,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van African Pride Moisture Miracle Aloë en Kokoswater Conditioner, 12oz
African Pride Moisture Miracle Aloë en Kokoswater Conditioner, 12oz
€ 144,06/1kg
€ 49,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
€ 123,80/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 1000 ml
€ 49,66/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Shea Moisture Kokosnoot & Hibiscus Shampoo voor Krullen en Glans, 13 oz (384 ml)
Shea Moisture Kokosnoot & Hibiscus Shampoo voor Krullen en Glans, 13 oz (384 ml)
€ 88,02/1l
€ 33,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Wij zijn Paradoxx, Detox, Actieve Kool, Droogshampoo, Verfrissend, 50 g
Wij zijn Paradoxx, Detox, Actieve Kool, Droogshampoo, Verfrissend, 50 g
€ 546,60/1kg
€ 27,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Inebrya - BLONDesse Blonde Miracle Nectar - Verzorging voor blond haar, 1000 ml
Inebrya - BLONDesse Blonde Miracle Nectar - Verzorging voor blond haar, 1000 ml
€ 13,25/1l
€ 17,81
-25%
€ 13,25
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Light Irridiance Gold Sublime Keratine Behandeling Masker, 500 ml
Light Irridiance Gold Sublime Keratine Behandeling Masker, 500 ml
€ 39,28/1l
€ 19,64
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Rituals Detox Shampoo Concentraat
Rituals Detox Shampoo Concentraat
€ 218,40/1l
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BingoSpa Keratine Serum voor het haar, 100% keratine, 300 ml
BingoSpa Keratine Serum voor het haar, 100% keratine, 300 ml
€ 9,10/1kg
€ 13,14
-72%
€ 3,64
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Aesop Balancerende Shampoo, 500 ml
Aesop Balancerende Shampoo, 500 ml
€ 141,72/1l
€ 70,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Actieve Shampoo, 300 ml
Lakme K.Therapy Actieve Shampoo, 300 ml
€ 29,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,42
-6%
€ 8,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Teaology Peach Tea Shampoo Hydro (250 ml)
Teaology Peach Tea Shampoo Hydro (250 ml)
€ 51,64/1l
€ 13,26
-2%
€ 12,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van It's a 10, Miracle, haarshampoo, voor hydratatie, 295,7 ml
It's a 10, Miracle, haarshampoo, voor hydratatie, 295,7 ml
€ 67,74/1l
€ 20,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo, 300 ml
Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo, 300 ml
€ 43,63/1l
€ 13,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hennaplus Colour boost warm blonde (200 ml)
Hennaplus Colour boost warm blonde (200 ml)
€ 80,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Salthouse Totes Meer Therapie Shampoo tegen haaruitval, 250 ml
Salthouse Totes Meer Therapie Shampoo tegen haaruitval, 250 ml
€ 16,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,20
-4%
€ 4,00
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Alter Ego CureEgo Curly Shampoo, shampoo voor golvend en krullend haar, 300 ml
Alter Ego CureEgo Curly Shampoo, shampoo voor golvend en krullend haar, 300 ml
€ 23,20/1l
€ 6,96
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Droogshampoo met ceramiden en haver (Dry Shampoo) 150 ml
Droogshampoo met ceramiden en haver (Dry Shampoo) 150 ml
€ 117,07/1l
€ 17,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

African Pride, Marokkaanse klei & warmte-activering masker met sheaboter, 340g. Belangrijkste kenmerken: Marokkaanse klei verrijkt met sheaboter, verrijkt met zwarte ricinusolie, warmte-activering masker. Belangrijkste voordelen: Zuivert de hoofdhuid op natuurlijke wijze en verbetert de elasticiteit van het haar, helpt de haargroei te stimuleren, hydrateert diep, versterkt en beschermt, verbetert de vochtretentie en maakt het haar zachter. Let op: alleen voor extern gebruik. Vermijd contact met de ogen. Bij contact met het product, spoel de ogen grondig met water. Bestel vandaag nog de African Pride Marokkaanse klei & warmte-activering masker met sheaboter, 340g! Gebruiksaanwijzing: Verdeel schoon, nat haar in kleine secties. Breng royaal aan van de wortels tot de punten. Bedek met een plastic kap en plaats onder een föhnkap voor maximaal 15 minuten, of bedek met een plastic kap en een warme handdoek. Laat het masker maximaal 30 minuten intrekken. Over het merk: African Pride Marokkaanse klei & warmte-activering masker met sheaboter, 340g, behoort tot African Pride Hair, een premium merk uit de Verenigde Staten dat producten voor huid en haar produceert! Hier kunt u alle African Pride producten ontdekken die verkrijgbaar zijn in de wereld van beauty.
Gewicht
1000 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Website gt wereld
Fabrikant
African Pride
EAN
802535158122
0802535158122
MPN (Manufacturer Part Number)
AFP-MOI04

Gewicht
1000 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Website gt wereld
Fabrikant
African Pride
EAN
802535158122
0802535158122
MPN (Manufacturer Part Number)
AFP-MOI04
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Helper Bees 764302215844, Dames, Krullend haar, Verward haar, 326 gram, 92,7 mm, 92,7 mm, 69,8 mm
Helper Bees 764302215844, Dames, Krullend haar, Verward haar, 326 gram, 92,7 mm, 92,7 mm, 69,8 mm
€ 35,15/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cantu Shea Butter Masker voor krullend haar, 340 g
Cantu Shea Butter Masker voor krullend haar, 340 g
€ 47,91/1l
€ 16,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Shea Moisture Kokosnoot & Hibiscus Shampoo voor Krullen en Glans, 13 oz (384 ml)
Shea Moisture Kokosnoot & Hibiscus Shampoo voor Krullen en Glans, 13 oz (384 ml)
€ 88,02/1l
€ 33,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Shea Moisture Kokos & Hibiscus Crème voor Krullen - 340g
Shea Moisture Kokos & Hibiscus Crème voor Krullen - 340g
€ 11,95/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Palmer's Cocoa Butter Formula Dagelijkse Huidverzorging, Crème, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Matmakend, Verzachtend, Behandeling, Geschikt voor droge huid, Ruwe huid, 400 ml, Verpakking met pompje
Palmer's Cocoa Butter Formula Dagelijkse Huidverzorging, Crème, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Matmakend, Verzachtend, Behandeling, Geschikt voor droge huid, Ruwe huid, 400 ml, Verpakking met pompje
€ 24,87/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,68
-40%
€ 9,95
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cantu Twist & Lock Gel, hydraterende stylinggel, 370 g
Cantu Twist & Lock Gel, hydraterende stylinggel, 370 g
€ 37,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
€ 19,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Mielle Granaatappel en Schat wasverzachter: laat het in de was zitten
Mielle Granaatappel en Schat wasverzachter: laat het in de was zitten
€ 72,65/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,10
-4%
€ 25,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stylingspray, mediumsterk, Eco Style, olijfolie (473 ml)
Stylingspray, mediumsterk, Eco Style, olijfolie (473 ml)
€ 28,73/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van African Pride Moisture Miracle Aloë en Kokoswater Conditioner, 12oz
African Pride Moisture Miracle Aloë en Kokoswater Conditioner, 12oz
€ 144,06/1kg
€ 49,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 190,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1493
€ 19,00
Verkoper: Fortaza
Productafbeelding van Skala Medica Skala Expert Crème voor krullend haar, 3-in-1, 250g
Skala Medica Skala Expert Crème voor krullend haar, 3-in-1, 250g
€ 37,80/1kg
€ 9,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van SheaMoisture Versterkende, groei- en herstellende behandeling, 340 ml, 340 g, Unisex, voor breekbaar haar, beschadigd haar, gekleurd haar, voor glans, verzachtend, versterkend, met ricinusolie, pepermunt, sheaboter, pot
SheaMoisture Versterkende, groei- en herstellende behandeling, 340 ml, 340 g, Unisex, voor breekbaar haar, beschadigd haar, gekleurd haar, voor glans, verzachtend, versterkend, met ricinusolie, pepermunt, sheaboter, pot
€ 33,66/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Palmers Cocoa butter formula pot (100 gr)
Palmers Cocoa butter formula pot (100 gr)
€ 51,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 5,24
-2%
€ 5,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mango en wortel shampoo voor kinderen, Shea Moisture, 764302905004 (236 ml)
Mango en wortel shampoo voor kinderen, Shea Moisture, 764302905004 (236 ml)
€ 187,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van As I Am Leave-in Conditioner, voor dames, geschikt voor krullend haar, ontwarrend, hydraterend, geeft glans, verzachtend, versterkend, 237 ml, fles, met kokos, groene thee en Serenoa repens
As I Am Leave-in Conditioner, voor dames, geschikt voor krullend haar, ontwarrend, hydraterend, geeft glans, verzachtend, versterkend, 237 ml, fles, met kokos, groene thee en Serenoa repens
€ 114,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Aunt Jackie's Grapeseed Ice Curls Krulgel, 426g
Aunt Jackie's Grapeseed Ice Curls Krulgel, 426g
€ 10,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Keukenonderkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 80 cm Zonder werkblad, Model 29252
Keukenonderkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 80 cm Zonder werkblad, Model 29252
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 185
€ 159,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van As I Am Curling jelly (227 gr)
As I Am Curling jelly (227 gr)
€ 40,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mielle Organics Rozemarijn-Munt Multi-Vitamine Dagelijkse Stylingcrème
Mielle Organics Rozemarijn-Munt Multi-Vitamine Dagelijkse Stylingcrème
€ 40,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,72
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van As I Am Dry & Itchy Shampoo, 355 ml
As I Am Dry & Itchy Shampoo, 355 ml
€ 58,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dettol Original Zeep - Antibacteriële zeep, 12 stuks van 100 gram
Dettol Original Zeep - Antibacteriële zeep, 12 stuks van 100 gram
€ 189,90/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 18,99
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van trendteam Babyzimmer garderobekast Olivia/Julie, wit, 130 x 186 x 54 cm
trendteam Babyzimmer garderobekast Olivia/Julie, wit, 130 x 186 x 54 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 416,63
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Skala 7897042012312, Haarcrème, Unisex, voor krullend haar, alle kleuren, 1000 ml, conditionerend, hydraterend, voedend, revitaliserend, geeft glans, maakt zacht
Skala 7897042012312, Haarcrème, Unisex, voor krullend haar, alle kleuren, 1000 ml, conditionerend, hydraterend, voedend, revitaliserend, geeft glans, maakt zacht
€ 8,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Keuken spoelbak van roestvrij staal Pyramis E 860 860x435
Keuken spoelbak van roestvrij staal Pyramis E 860 860x435
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 52,13
Verkoper: HARKO

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo, navulverpakking, 1000 ml
Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo, navulverpakking, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, 500 ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 39,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 78,38/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, navulverpakking, 500 ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, navulverpakking, 500 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 71,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l