Moroccanoil Blonde Perfecting Paarse Shampoo, 200 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle blonde en grijze haren

€ 27,74

€ 138,70 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Philip B 555007, 350 ml, 350 g, Festes Shampoo, Professioneel, voor beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
Philip B 555007, 350 ml, 350 g, Festes Shampoo, Professioneel, voor beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
€ 346,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 133,62
-€ 12,43
€ 121,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Color Perfecting, 500 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Voor gekleurd haar, Geschikt voor alle kleuren
Sisley Color Perfecting, 500 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Voor gekleurd haar, Geschikt voor alle kleuren
€ 182,82/1l
€ 91,41
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van PHILIP B Icelandic Blonde Shampoo: Neutraliserende shampoo voor platinablond en grijze haren, 220 ml
PHILIP B Icelandic Blonde Shampoo: Neutraliserende shampoo voor platinablond en grijze haren, 220 ml
€ 162,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella Nutricurls Micellaire Shampoo voor Krullen, 1000 ml
Wella Nutricurls Micellaire Shampoo voor Krullen, 1000 ml
€ 30,46/1l
€ 30,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, shampoo zonder parabenen, neutraliseert gele tinten, 70 ml
Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, shampoo zonder parabenen, neutraliseert gele tinten, 70 ml
€ 261,86/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 40,49
-54%
€ 18,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Hydraterende Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Hydraterende Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 106,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 26,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Hydration, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, droog haar, normaal haar, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, maakt het haar glad
Moroccanoil Hydration, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, droog haar, normaal haar, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, maakt het haar glad
€ 50,99/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 50,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Smoothing Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Tegen kroes, Hydraterend, Hydraterend, Voedend, Herstellend, Glanzend, Gladmakend,...
Moroccanoil Smoothing Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Tegen kroes, Hydraterend, Hydraterend, Voedend, Herstellend, Glanzend, Gladmakend,...
€ 136,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,28
-49%
€ 34,21
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Dames, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Dames, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 221,14/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 15,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende shampoo voor droog haar, Moisture Recovery, 1000 ml
Hydraterende shampoo voor droog haar, Moisture Recovery, 1000 ml
€ 30,46/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,46
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Nutricurls Shampoo 250 ml, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Nutricurls Shampoo 250 ml, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 65,88/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SYOSS Keratine Shampoo, 440 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor steil haar, Geschikt voor alle haarkleuren
SYOSS Keratine Shampoo, 440 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor steil haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 96,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bumble And Bumble Zeewier Shampoo voor intensieve hydratatie, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Bumble And Bumble Zeewier Shampoo voor intensieve hydratatie, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 108,76/1l
€ 27,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DCM Perfect Curly: Verzorgende shampoo voor krullend haar, 300 ml
DCM Perfect Curly: Verzorgende shampoo voor krullend haar, 300 ml
€ 61,50/1l
€ 20,24
-8%
€ 18,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Biovax Intensief hydraterende shampoo voor krullend en golvend haar, 200 ml
Biovax Intensief hydraterende shampoo voor krullend en golvend haar, 200 ml
€ 47,60/1kg
€ 14,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wella Nutricurls Shampoo voor golvend haar, 250 ml
Wella Nutricurls Shampoo voor golvend haar, 250 ml
€ 21,16/1l
€ 5,29
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Kleurversterkende Shampoo Paars, 250 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Kleurversterkende Shampoo Paars, 250 ml
€ 59,80/1l
€ 14,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van PHILIP B Icelandic Blonde Shampoo: Neutraliserende shampoo voor platinablond en grijze haren, 947 ml
PHILIP B Icelandic Blonde Shampoo: Neutraliserende shampoo voor platinablond en grijze haren, 947 ml
€ 114,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 108,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ervaar direct revitaliseerd haar met een shampoo die grondig reinigt zonder uit te drogen – voor merkbaar zachter, glanzender en makkelijker te kammen haar, al na de eerste keer gebruiken. Ideaal voor dagelijks gebruik, ondersteunt het een gezonde hoofdhuid en versterkt de natuurlijke vitaliteit en veerkracht van uw haar. De uitgebalanceerde formule is geschikt voor alle haartypes en maakt uw verzorgingsroutine een eenvoudige, betrouwbare stap naar zichtbaar mooi en gezond haar.

Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, shampoo zonder parabenen, neutraliseert gele tinten, 200 ml
Model
Color Care
Gewicht
230 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Water
Fabrikant
EAN
7290113140035
MPN (Manufacturer Part Number)
35928

Model
Color Care
Gewicht
230 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Water
Fabrikant
EAN
7290113140035
MPN (Manufacturer Part Number)
35928
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, shampoo zonder parabenen, neutraliseert gele tinten, 70 ml
Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, shampoo zonder parabenen, neutraliseert gele tinten, 70 ml
€ 261,86/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 40,49
-54%
€ 18,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Hydration, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, droog haar, normaal haar, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, maakt het haar glad
Moroccanoil Hydration, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, droog haar, normaal haar, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, maakt het haar glad
€ 50,99/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 50,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Moroccanoil Intensief Hydraterend Masker, 250 ml
Moroccanoil Intensief Hydraterend Masker, 250 ml
€ 153,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 38,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Herstellende Shampoo voor droog haar
Moroccanoil Herstellende Shampoo voor droog haar
€ 104,12/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 26,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Opbouwende spoelingsconditioner Moroccanoil - 1000 ml
Opbouwende spoelingsconditioner Moroccanoil - 1000 ml
€ 55,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 64,93
-14%
€ 55,29
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, Parabeenvrij, Haarkonditioneer, Voedt en verbetert de kleur, 200 ml
Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, Parabeenvrij, Haarkonditioneer, Voedt en verbetert de kleur, 200 ml
€ 162,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 32,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Hydraterende Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Hydraterende Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 106,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 26,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 82,96/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 82,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Moroccanoil-behandeling 25 ml
Moroccanoil-behandeling 25 ml
€ 1.108,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 27,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Hydration, hydraterende conditioner, 500 ml
Moroccanoil Hydration, hydraterende conditioner, 500 ml
€ 87,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 43,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil, Hydraterende shampoo, zonder parabenen, voor het haar, geeft vocht en glans, 70 ml
Moroccanoil, Hydraterende shampoo, zonder parabenen, voor het haar, geeft vocht en glans, 70 ml
€ 243,29/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 17,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil - Brumes du Maroc Geurmist 100ml
Moroccanoil - Brumes du Maroc Geurmist 100ml
€ 25,88/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 25,88
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Moroccanoil Mending Infusion, haarserum, 75 ml, uniseks, geschikt voor gekleurd haar, beschadigd haar, droog haar, geeft glans, verzacht, versterkt, verpakt in een pompflacon
Moroccanoil Mending Infusion, haarserum, 75 ml, uniseks, geschikt voor gekleurd haar, beschadigd haar, droog haar, geeft glans, verzacht, versterkt, verpakt in een pompflacon
€ 507,87/1l
€ 39,02
-2%
€ 38,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ronde borstel Ceramic + ION, 45 mm
Ronde borstel Ceramic + ION, 45 mm
€ 47,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil, Hydraterend, Parabeenvrij, Haarkonditioneer, Voor hydratatie en glans, 70 ml
Moroccanoil, Hydraterend, Parabeenvrij, Haarkonditioneer, Voor hydratatie en glans, 70 ml
€ 230,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil - Hydraterende Leave-in Conditioner, alles-in-één, 50 ml
Moroccanoil - Hydraterende Leave-in Conditioner, alles-in-één, 50 ml
€ 830,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,50
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Moroccanoil - Hydraterende All-in-One Leave-in Conditioner 160ml
Moroccanoil - Hydraterende All-in-One Leave-in Conditioner 160ml
€ 188,69/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 30,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Dames, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Dames, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 221,14/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 15,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 250 ml
Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 250 ml
€ 83,60/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: TotesMeerProdukte
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494341, voor krullend haar, hydraterend, voedend, revitaliserend, glanzend, verzachtend, 250 ml, fles, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 stuk
Moroccanoil 7290016494341, voor krullend haar, hydraterend, voedend, revitaliserend, glanzend, verzachtend, 250 ml, fles, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 stuk
€ 114,24/1l
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil, Smooth, Arganolie, Haarstylinglotion, 75 ml
Moroccanoil, Smooth, Arganolie, Haarstylinglotion, 75 ml
€ 693,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
€ 120,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Perfect Defense, beschermende spray tegen hitte bij het stylen van het haar, 75 ml
Moroccanoil Perfect Defense, beschermende spray tegen hitte bij het stylen van het haar, 75 ml
€ 480,89/1kg
€ 43,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Moroccanoil, Color Complete, Arganolie, Haarspraybehandeling, Hydrateren & Beschermen, 160 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Moroccanoil, Color Complete, Arganolie, Haarspraybehandeling, Hydrateren & Beschermen, 160 ml
€ 195,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Curl Defining Cream 75ml, Haarcrème, Dames, Krullend haar, 75 ml, Tegen kroezing, Tube
Moroccanoil Curl Defining Cream 75ml, Haarcrème, Dames, Krullend haar, 75 ml, Tegen kroezing, Tube
€ 202,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,30
-6%
€ 15,22
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Moroccanoil Smoothing Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Tegen kroes, Hydraterend, Hydraterend, Voedend, Herstellend, Glanzend, Gladmakend,...
Moroccanoil Smoothing Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Tegen kroes, Hydraterend, Hydraterend, Voedend, Herstellend, Glanzend, Gladmakend,...
€ 136,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,28
-49%
€ 34,21
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Platinablonderende haarmasker (met kleurdeposito), 200 ml
Platinablonderende haarmasker (met kleurdeposito), 200 ml
€ 163,20/1l
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 22 juni 2023 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,2 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg