Dekosand, strooidecoratie 700g, decoratiestenen, tafeldecoratie, zand, decoratief grit, strooizand, decoratiesand, crème

€ 6,99

€ 9,99 / 1kg

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Decoratief zand & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Eduplay Dekosand - creatief speelzand, 12 kleuren, 2,4 kg
Eduplay Dekosand - creatief speelzand, 12 kleuren, 2,4 kg
€ 13,84/1kg
€ 33,21
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Van Manen Decoratie-maïs, 500 gram
Van Manen Decoratie-maïs, 500 gram
€ 7,61/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,66
-22%
€ 7,46
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Herfstelijk verpakte, gepocheerde karamels met pompoensmaak
Herfstelijk verpakte, gepocheerde karamels met pompoensmaak
€ 8,49
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Decoratiezand Wit - 2 x 700 gram - Vaasvulling - Korrel 0,1 tot 15 mm - Voor Kaarsen en Vazen
Decoratiezand Wit - 2 x 700 gram - Vaasvulling - Korrel 0,1 tot 15 mm - Voor Kaarsen en Vazen
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van 50 stuks! Metselzand 20 kg Gardenlux
50 stuks! Metselzand 20 kg Gardenlux
€ 130,00/1l
€ 325,01
Gratis bezorging
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van INNSPIRO Kleurrijk zand, bruin, 600 gram, voor decoratie en knutselen
INNSPIRO Kleurrijk zand, bruin, 600 gram, voor decoratie en knutselen
€ 17,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 3 stuks! Zwartzand 0.2/0.6 mm 20 kg Gardenlux
3 stuks! Zwartzand 0.2/0.6 mm 20 kg Gardenlux
€ 54,30/1l
€ 135,76
Gratis bezorging
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van com-four® 2x decoratief zand, wit, elk 700 g - knutselzand met een korrelgrootte van 0,1 - 15 mm
com-four® 2x decoratief zand, wit, elk 700 g - knutselzand met een korrelgrootte van 0,1 - 15 mm
€ 10,40/1kg
€ 14,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Rasteli, granuléerde decorzand, goudkleurig, 550 gram. Prijs per fles
Rasteli, granuléerde decorzand, goudkleurig, 550 gram. Prijs per fles
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: DerHofgarten
Productafbeelding van MEGApísek - blauw (1 kg)
MEGApísek - blauw (1 kg)
€ 10,73/1kg
€ 10,73
Verkoper: Mamito
Productafbeelding van Decoratief granulaat oranje, 5 kg, grof decoratiezand voor vazen
Decoratief granulaat oranje, 5 kg, grof decoratiezand voor vazen
€ 7,59/1kg
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Vaihana
Productafbeelding van Bewegende ogen 7mm 150st
Bewegende ogen 7mm 150st
€ 22,99/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Kleurzand, fuchsia, 600 g, om te versieren en te knutselen
Kleurzand, fuchsia, 600 g, om te versieren en te knutselen
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Elzusha - Hoogwaardig Decoratiezand voor Bruiloften en Knutselen
Elzusha - Hoogwaardig Decoratiezand voor Bruiloften en Knutselen
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Vaihana
Productafbeelding van Pom Pom Glitter Mix Maten 80st
Pom Pom Glitter Mix Maten 80st
€ 22,99/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Hoofdbandenset maken
Hoofdbandenset maken
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Omgoods - Set van 5 Vintage Kanten Placematsets voor Tafeldecoratie
Omgoods - Set van 5 Vintage Kanten Placematsets voor Tafeldecoratie
€ 36,95
Verkoper: TotalShopper
Productafbeelding van Set van 6 Elegante Vilt Placemats in Geel, Wasbaar en Duurzaam
Set van 6 Elegante Vilt Placemats in Geel, Wasbaar en Duurzaam
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Jas Rains 12010SAND voor Heren
Jas Rains 12010SAND voor Heren
€ 94,49
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Solidchoice - 400g Witte Sand voor Zen Tuinen en Creatieve Projecten
Solidchoice - 400g Witte Sand voor Zen Tuinen en Creatieve Projecten
€ 86,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze decorstenen zijn perfect om uw huis op een bijzondere manier in te richten. Ze komen vooral goed tot hun recht op een vensterbank, als tafeldecoratie of op een bijzettafeltje. Met behulp van dit decorzand zullen uw woonkamers stralen in een dromerige gloed.

De kleine steentjes zijn handig verpakt in een transparante verpakking. U kunt het decorgranulaat direct uit deze verpakking strooien.

  • Ideaal om glazen, tafels, enz. te decoreren voor de winterperiode.
  • Kleur van het strooidecor: Crème
  • Inhoud van het decorzand: 700g
Gewicht
0.7 kg
Fabrikant
HAC24
Inhoud
700 l
EAN
4260691810784
MPN (Manufacturer Part Number)
167135262

Gewicht
0.7 kg
Fabrikant
HAC24
Inhoud
700 l
EAN
4260691810784
MPN (Manufacturer Part Number)
167135262
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Eduplay Dekosand - creatief speelzand, 12 kleuren, 2,4 kg
Eduplay Dekosand - creatief speelzand, 12 kleuren, 2,4 kg
€ 13,84/1kg
€ 33,21
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Dekosand, strooidekoratie 700g, decoratiestenen, tafeldecoratie, zand, decoratief graniet, strooizand, decoratiesand, zilver
Dekosand, strooidekoratie 700g, decoratiestenen, tafeldecoratie, zand, decoratief graniet, strooizand, decoratiesand, zilver
€ 9,99/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Dekosand, strooidecoratie 700g, decoratiestenen, tafeldecoratie, zand, decoratief graniet, strooizand, decoratiesand, goud
Dekosand, strooidecoratie 700g, decoratiestenen, tafeldecoratie, zand, decoratief graniet, strooizand, decoratiesand, goud
€ 9,99/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
€ 8,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van ECG KP 2115 | Koffiemachine | Filterkoffie | Geschikt voor thee | 1,5 liter | Waterniveau-indicator | Koffiemachine |
ECG KP 2115 | Koffiemachine | Filterkoffie | Geschikt voor thee | 1,5 liter | Waterniveau-indicator | Koffiemachine |
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 51,34
-16%
€ 42,63
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,14
Verkoper: Surtep
Productafbeelding van Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 34,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 2 stuks vitragehaken, parelwit, 40-60 cm + 4 schroefhaken
2 stuks vitragehaken, parelwit, 40-60 cm + 4 schroefhaken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 2,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Set van 4 decoratieve bloemenbollen, 105 cm – kunstgras, wit
Set van 4 decoratieve bloemenbollen, 105 cm – kunstgras, wit
€ 47,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Relaxdays Schelpen decoratie, set van 3, authentieke mix van schelpen, verschillende formaten glazen, maritiem thema, decoratie voor de badkamer, natuurlijke stijl
Relaxdays Schelpen decoratie, set van 3, authentieke mix van schelpen, verschillende formaten glazen, maritiem thema, decoratie voor de badkamer, natuurlijke stijl
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 22,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Houten wijnvat met LED-verlichting, wijnrek in retrostijl, houten wijnrek, hoogte 80 cm, elegante decoratie voor de woonkamer, tafel en wijnrek (wengé)
Houten wijnvat met LED-verlichting, wijnrek in retrostijl, houten wijnrek, hoogte 80 cm, elegante decoratie voor de woonkamer, tafel en wijnrek (wengé)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 194,00
Verkoper: CreativeCooper
Productafbeelding van Herlitz kaarten, formaat DIN A5, met lijntjes, wit
Herlitz kaarten, formaat DIN A5, met lijntjes, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,00
-28%
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Relaxdays 10025488, set van 3 stuks, glas, metaal, zwart
Relaxdays 10025488, set van 3 stuks, glas, metaal, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Seltmann Weiden serviesset, 12-delig, rond, Lido Black Line, artikelnummer 001.737148
Seltmann Weiden serviesset, 12-delig, rond, Lido Black Line, artikelnummer 001.737148
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 236,40
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Kärcher WV 2 electric window cleaner 0.1 L Black, Yellow
Kärcher WV 2 electric window cleaner 0.1 L Black, Yellow
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 152
€ 71,32
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Aqua aquariumzand, korrelgrootte 0.4 - 1.2 mm, 5 kg, zwart
Dehner Aqua aquariumzand, korrelgrootte 0.4 - 1.2 mm, 5 kg, zwart
€ 70,55/1m
€ 29,90
-10%
€ 26,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BRUBAKER Paaseieren, 6 cm, kunststof, mat wit, met ophanghaakjes - natuurgetrouwe uitstraling - set van 20
BRUBAKER Paaseieren, 6 cm, kunststof, mat wit, met ophanghaakjes - natuurgetrouwe uitstraling - set van 20
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Tafelkleed 'Vachtlook', textiel, decoratie voor woonkamer, eetkamer, terras, tuin, balkon
Tafelkleed 'Vachtlook', textiel, decoratie voor woonkamer, eetkamer, terras, tuin, balkon
€ 533,00/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 15,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
€ 71,83/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 21,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Goki keukenaccessoires
Goki keukenaccessoires
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Hama Stiftplatte "groáes Quadrat", weiá
Hama Stiftplatte "groáes Quadrat", weiá
€ 325,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,97
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 22,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van LS-LebenStil Set van 4 glazen theelichthouders, retro stijl, roze, rooskleurig, 7 cm. Theelichtglazen, windlichten, kaarshouders, kaarsglazen, kandelaars voor theelichthouders
LS-LebenStil Set van 4 glazen theelichthouders, retro stijl, roze, rooskleurig, 7 cm. Theelichtglazen, windlichten, kaarshouders, kaarsglazen, kandelaars voor theelichthouders
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,61
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Komfortec handdoekenset voor 8 personen, gemaakt van 100% katoen, bestaande uit 4 badhanddoeken (70x140 cm) en 4 handdoeken (50x100 cm), van zachte, absorberende katoenfleece, in de kleuren antracietgrijs/bloemenroze
Komfortec handdoekenset voor 8 personen, gemaakt van 100% katoen, bestaande uit 4 badhanddoeken (70x140 cm) en 4 handdoeken (50x100 cm), van zachte, absorberende katoenfleece, in de kleuren antracietgrijs/bloemenroze
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 74,12
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Buymax® beddengoed, dekbedovertrek 200x200 cm, kussensloop 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
Buymax® beddengoed, dekbedovertrek 200x200 cm, kussensloop 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 24,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
€ 55,25/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,26
Verkoper: AllYouNeed

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 8 juni 2022 op
Geverifieerde aankoop