Inhoud:

250 ml

Joico K-PAK Herstellende Conditioner, 250 ml

€ 20,28

€ 81,12 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 122,40/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Conditioner, 250 ml
Sachajuan Hydraterende Conditioner, 250 ml
€ 103,08/1l
€ 25,77
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 200 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 200 ml
€ 59,36/1kg
€ 16,95
-12%
€ 14,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Hydre Conditioner, 50 ml
Sebastian Hydre Conditioner, 50 ml
€ 152,17/1kg
€ 11,22
-18%
€ 9,13
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Joico Moisture Recovery Treatment Balm, voedende balsem voor droog en beschadigd haar, 500 ml
Joico Moisture Recovery Treatment Balm, voedende balsem voor droog en beschadigd haar, 500 ml
€ 67,54/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,05
-6%
€ 33,77
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Joico K-Pak Color Therapy Conditioner voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 1000 ml
Joico K-Pak Color Therapy Conditioner voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 1000 ml
€ 35,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,09
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Joico K-PAK Color Therapy Conditioner, beschermt de kleur, 250 ml
Joico K-PAK Color Therapy Conditioner, beschermt de kleur, 250 ml
€ 88,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Intensieve conditioner voor droog haar, Moisture Recovery (behandeling), 250 ml
Intensieve conditioner voor droog haar, Moisture Recovery (behandeling), 250 ml
€ 97,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,26
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Joico Hydra Splash Hydraterende Conditioner, 1000 ml
Joico Hydra Splash Hydraterende Conditioner, 1000 ml
€ 35,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico Blonde Life Conditioner voor helder blond haar, 250 ml
Joico Blonde Life Conditioner voor helder blond haar, 250 ml
€ 86,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico JoiFull Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Joico JoiFull Volumegevende Conditioner, 1000 ml
€ 28,40/1l
€ 29,06
-2%
€ 28,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico - Moisture Recovery Conditioner voor droog haar - Hydraterende conditioner, 250 ml
Joico - Moisture Recovery Conditioner voor droog haar - Hydraterende conditioner, 250 ml
€ 82,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Milk_shake Leave In: Leave-in conditioner, voor dames, professioneel haarproduct, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, beschermend, geeft glans, maakt zacht, versterkt het haar, 350 ml, spray
Milk_shake Leave In: Leave-in conditioner, voor dames, professioneel haarproduct, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, beschermend, geeft glans, maakt zacht, versterkt het haar, 350 ml, spray
€ 67,71/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,70
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Conditioner voor professioneel gebruik, 750 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Conditioner voor professioneel gebruik, 750 ml
€ 53,69/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 40,27
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
€ 120,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lazartigue Conditioner, Intensieve Herstellende Conditioner, 150 ml
Lazartigue Conditioner, Intensieve Herstellende Conditioner, 150 ml
€ 152,00/1l
€ 22,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
€ 81,50/1l
€ 81,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arganicare Keratine Haarmasker, 400 ml
Arganicare Keratine Haarmasker, 400 ml
€ 27,67/1l
€ 11,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van We Are Paradoxx Conditioner: Detox Hydraterende Conditioner
We Are Paradoxx Conditioner: Detox Hydraterende Conditioner
€ 65,84/1l
€ 16,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Herstellende conditioner Kativa Vitamine E (550 ml)
Herstellende conditioner Kativa Vitamine E (550 ml)
€ 26,20/1l
€ 14,41
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Joico K-Pak Moisturizing Hair Conditioner is een luxueuze hydraterende behandeling voor droog en beschadigd haar. Deze intensieve formule dringt diep door in de haarstructuur om vocht toe te voegen en het haar te herstellen. Verrijkt met verzorgende ingrediënten zoals jojoba-olie en vitamine E, maakt deze haarconditioner het haar zijdezacht en soepel. Verwen uw haar met deze hoogwaardige behandeling voor glanzend en gezond uitziend haar.
Model
K-PAK
Gewicht
279 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
EAN
0074469517157
74469517157
074469517157
MPN (Manufacturer Part Number)
2574887

Model
K-PAK
Gewicht
279 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
EAN
0074469517157
74469517157
074469517157
MPN (Manufacturer Part Number)
2574887
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van K-Pak herstellende shampoo (Reconstructing Shampoo), 300 ml
K-Pak herstellende shampoo (Reconstructing Shampoo), 300 ml
€ 47,47/1l
€ 14,24
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Joico K-PAK Hydrator Intensieve Behandeling, 1000 ml
Joico K-PAK Hydrator Intensieve Behandeling, 1000 ml
€ 59,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Joico K-PAK Herstellende Shampoo, 1000 ml
Joico K-PAK Herstellende Shampoo, 1000 ml
€ 32,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,79
-29%
€ 32,33
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Joico K-PAK Herstellende Conditioner, 1000 ml
Joico K-PAK Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 34,42/1l
€ 34,42
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Joico - K-Pak Zuiverende Shampoo 1000ml
Joico - K-Pak Zuiverende Shampoo 1000ml
€ 55,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 55,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Joico Hydra Splash Hydraterende Shampoo, 300 ml
Joico Hydra Splash Hydraterende Shampoo, 300 ml
€ 72,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico K-PAK Reconstructor: Intensieve behandeling voor beschadigd haar, 150 ml
Joico K-PAK Reconstructor: Intensieve behandeling voor beschadigd haar, 150 ml
€ 186,33/1l
€ 27,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van JOICO Blonde Life Violet Shampoo, 300 ml
JOICO Blonde Life Violet Shampoo, 300 ml
€ 51,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,57
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Joico - K-PAK Color Therapy Shampoo ter bescherming van de kleur (voor gekleurd en gestreken haar), 1000 ml
Joico - K-PAK Color Therapy Shampoo ter bescherming van de kleur (voor gekleurd en gestreken haar), 1000 ml
€ 34,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,76
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Joico K-pak Deep Pentrating Reconstructor, 1000 ml
Joico K-pak Deep Pentrating Reconstructor, 1000 ml
€ 45,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 79,74
-37%
€ 49,55
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Hydraterende conditioner HydraSplash, 250 ml
Hydraterende conditioner HydraSplash, 250 ml
€ 53,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,49
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Joico Hydra Splash Hydraterend Gel-Masker, 150 ml
Joico Hydra Splash Hydraterend Gel-Masker, 150 ml
€ 121,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Intensieve conditioner voor droog haar, Moisture Recovery (behandeling), 250 ml
Intensieve conditioner voor droog haar, Moisture Recovery (behandeling), 250 ml
€ 97,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,26
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Joico Defy Damage Beschermend Masker, 50 ml
Joico Defy Damage Beschermend Masker, 50 ml
€ 280,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 85,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Milk_shake Leave In: Leave-in conditioner, voor dames, professioneel haarproduct, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, beschermend, geeft glans, maakt zacht, versterkt het haar, 350 ml, spray
Milk_shake Leave In: Leave-in conditioner, voor dames, professioneel haarproduct, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, beschermend, geeft glans, maakt zacht, versterkt het haar, 350 ml, spray
€ 67,71/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,70
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Joico K-Pak Color Therapy Conditioner voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 1000 ml
Joico K-Pak Color Therapy Conditioner voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 1000 ml
€ 35,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,09
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Joico K-PAK Color Therapy Luster Lock Behandeling, 500 ml
Joico K-PAK Color Therapy Luster Lock Behandeling, 500 ml
€ 80,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,05
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wasdroger Pegasus 150 Solid Slim
Wasdroger Pegasus 150 Solid Slim
€ 40,34/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 947
€ 45,10
-15%
€ 38,12
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Joico Defy Damage Beschermend Masker, 150 ml
Joico Defy Damage Beschermend Masker, 150 ml
€ 152,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico - Moisture Recovery Conditioner voor droog haar - Hydraterende conditioner, 250 ml
Joico - Moisture Recovery Conditioner voor droog haar - Hydraterende conditioner, 250 ml
€ 82,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
€ 153,81/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 27,17
-12%
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Joico Blonde Life Paarse Conditioner, 250 ml
Joico Blonde Life Paarse Conditioner, 250 ml
€ 80,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico Blonde Life Conditioner voor helder blond haar, 250 ml
Joico Blonde Life Conditioner voor helder blond haar, 250 ml
€ 86,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico Defy Damage Slaapmasker, intensief voedende behandeling voor de nacht, 100 ml
Joico Defy Damage Slaapmasker, intensief voedende behandeling voor de nacht, 100 ml
€ 249,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beschermhoes voor Apple iPhone 13 Pro Max, transparant, slank design, doorzichtige hoes
Beschermhoes voor Apple iPhone 13 Pro Max, transparant, slank design, doorzichtige hoes
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 287
€ 7,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Joico K-PAK Color Therapy Conditioner, beschermt de kleur, 250 ml
Joico K-PAK Color Therapy Conditioner, beschermt de kleur, 250 ml
€ 88,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico Moisture Recovery Treatment Balm, voedende balsem voor droog en beschadigd haar, 500 ml
Joico Moisture Recovery Treatment Balm, voedende balsem voor droog en beschadigd haar, 500 ml
€ 67,54/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,05
-6%
€ 33,77
Verkoper: ParfumGroup

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 41,82
€ 123,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,42/1l
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,45/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-2%
€ 55,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1l
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-20%
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,04/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 48,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,02/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,93
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,93/1l
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,53/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1l
Productafbeelding van Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
€ 63,13
-26%
€ 46,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 231,95/1l
Productafbeelding van Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
€ 57,10
-19%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l