Inhoud:

20 l
  • 20 l
  • 30 l
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

20000 g
  • 10000 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 11000 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 20000 g
  • 25000 g
    Beschikbare opties weergeven

20 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten, Duits merk

€ 41,99

€ 2,10 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 8 – vr 9 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Wees er snel bij!
Vogelhoofdvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten
25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten
€ 1,76/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 290
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten
20 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten
€ 2,85/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 285
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® zwarte zonnebloempitten
25 kg Lyra Pet® zwarte zonnebloempitten
€ 1,64/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 477
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® rode gierst, los
10 kg Lyra Pet® rode gierst, los
€ 2,70/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® Vetvoer
20 kg Lyra Pet® Vetvoer
€ 1,75/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® pinda's, gehalveerd en geblancheerd
25 kg Lyra Pet® pinda's, gehalveerd en geblancheerd
€ 2,32/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® rode gierst
1 kg Lyra Pet® rode gierst
€ 28,99/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® hennepzaden
25 kg Lyra Pet® hennepzaden
€ 3,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® gedroogde krekels
1 kg Lyra Pet® gedroogde krekels
€ 34,99/1kg
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® parkietenvoer
10 kg Lyra Pet® parkietenvoer
€ 2,90/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® boekweit
20 kg Lyra Pet® boekweit
€ 2,10/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Carob
10 kg Lyra Pet® Carob
€ 3,10/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® saffloerzaad
20 kg Lyra Pet® saffloerzaad
€ 2,15/1kg
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 12 Lyra Pet® reuzenringen met zonnebloempitten
12 Lyra Pet® reuzenringen met zonnebloempitten
€ 13,85/1kg
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® strooivoer
10 kg Lyra Pet® strooivoer
€ 2,40/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Koolzaad
25 kg Lyra Pet® Koolzaad
€ 1,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® pinda's met schil
25 kg Lyra Pet® pinda's met schil
€ 2,44/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gehakte pinda's met schil
25 kg Lyra Pet® gehakte pinda's met schil
€ 2,44/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 x 1 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
5 x 1 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
€ 10,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 397
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® voermaïs, kwaliteitsvoer, graanmaïs
25 kg Lyra Pet® voermaïs, kwaliteitsvoer, graanmaïs
€ 1,16/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek onze hoogwaardige, gestreepte zonnebloempitten | Onze zonnebloempitten zijn geschikt voor voeding het hele jaar door en ideaal voor jonge dieren en kleine vogels. Ze worden zorgvuldig geoogst en zijn vrij van toevoegingen. | Lyra Pet is een Duits merk met duidelijke kwaliteitsnormen, betrouwbaarheid en verantwoordelijkheid voor dieren en de natuur. Wij hechten veel waarde aan zorgvuldig geselecteerde producten en een constante hoge kwaliteit, zodat u kunt vertrouwen op een betrouwbaar merk. | Uitstekend enkelvoudig voer: 100% zonnebloempitten. Analyse toont aan: 9% vocht, 21% ruw eiwit voor spieropbouw, 51% vetgehalte als energiebron en 3% ruwe vezels ter bevordering van de spijsvertering. De ideale keuze voor een uitgebalanceerd dieet en een gezonde voeding voor wilde vogels. Vertrouw op de natuurlijke kracht van zonnebloempitten voor een gelukkig vogelleven.
Gewicht
20000 g
Inhoud
20 l
Vochtgehalte
9
Verkoopbenaming
Vogelvoer
Samenstelling diervoeder
100% zonnebloempitten
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
1
Gebruiksaanwijzing
Bewaren op een koele, droge plaats
EAN
4060629092424
MPN (Manufacturer Part Number)
V1-30054-008
Fabrikant
Registratienummer
V1-30054-008

Gewicht
20000 g
Inhoud
20 l
Vochtgehalte
9
Verkoopbenaming
Vogelvoer
Samenstelling diervoeder
100% zonnebloempitten
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
1
Gebruiksaanwijzing
Bewaren op een koele, droge plaats
EAN
4060629092424
MPN (Manufacturer Part Number)
V1-30054-008
Fabrikant
Registratienummer
V1-30054-008
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Wildvogelvorm 30 kg. Voedsel voor wilde vogels. Geschikt voor alle seizoenen. Energie-rijk. Zuiver natuurproduct. GiDeli
Wildvogelvorm 30 kg. Voedsel voor wilde vogels. Geschikt voor alle seizoenen. Energie-rijk. Zuiver natuurproduct. GiDeli
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Versele Laga Nutribird A21 800g - Voeding voor het grootbrengen van kuikens (21% eiwit)
Versele Laga Nutribird A21 800g - Voeding voor het grootbrengen van kuikens (21% eiwit)
€ 31,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Voedererwten 20 kg Eiwitrijk Voer voor Pluimvee Duiven Runderen Varkens Paarden Groenbemester
Voedererwten 20 kg Eiwitrijk Voer voor Pluimvee Duiven Runderen Varkens Paarden Groenbemester
€ 1,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,90
Verkoper: FRANCLEAN
Productafbeelding van Versele Laga Australische Parkietmengeling Loro Parque, 2,5 kg - Voeding voor parkieten en andere middelgrote Australische papegaaien
Versele Laga Australische Parkietmengeling Loro Parque, 2,5 kg - Voeding voor parkieten en andere middelgrote Australische papegaaien
€ 10,34/1kg
€ 25,85
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
€ 2,09/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 53,95
-2%
€ 52,35
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Dehner Natura, voeding voor wilde vogels, mezenkoekjes, zonder netje, 30 stuks, elk 90 gram (2,7 kg)
Dehner Natura, voeding voor wilde vogels, mezenkoekjes, zonder netje, 30 stuks, elk 90 gram (2,7 kg)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hagen Hari Tropican Granulaat voor grote papegaaien - Premium voeding, 1,8 kg.Tropican Granulaat voor papegaaien - uitgebalanceerde, premium voeding, 1,8 kg
Hagen Hari Tropican Granulaat voor grote papegaaien - Premium voeding, 1,8 kg.Tropican Granulaat voor papegaaien - uitgebalanceerde, premium voeding, 1,8 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vitakraft 30893, Zaadmengsel, 850 g, Europa
Vitakraft 30893, Zaadmengsel, 850 g, Europa
€ 18,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 541
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
€ 2,28/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 349
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken, voerkwaliteit, 2e keus
25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken, voerkwaliteit, 2e keus
€ 2,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 297
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® witte gehakte pindanoten
25 kg Lyra Pet® witte gehakte pindanoten
€ 2,44/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® pinda's (gesplitst)
25 kg Lyra Pet® pinda's (gesplitst)
€ 2,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 217
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Zonnebloempitten, 25 kg, zwart, natuurrein, geschikt voor wilde vogels, paarden en kleine dieren. GiDeli
Zonnebloempitten, 25 kg, zwart, natuurrein, geschikt voor wilde vogels, paarden en kleine dieren. GiDeli
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® pinda's, gehalveerd en geblancheerd
25 kg Lyra Pet® pinda's, gehalveerd en geblancheerd
€ 2,32/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten
25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten
€ 1,76/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 290
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® pinda's, gehalveerd en geblancheerd, HK Argentinië
25 kg Lyra Pet® pinda's, gehalveerd en geblancheerd, HK Argentinië
€ 2,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 70,05
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® Mezenbollen Basic zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® Mezenbollen Basic zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 15 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
15 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,53/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten – Duits merk
25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten – Duits merk
€ 1,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® basisvetvoer
25 kg Lyra Pet® basisvetvoer
€ 1,44/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 Lyra Pet® vetbollen met netje, 90 g per stuk = 18 kg
200 Lyra Pet® vetbollen met netje, 90 g per stuk = 18 kg
€ 1,89/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 Lyra Pet® all-season dumplings zonder netje, 90 g per stuk = 18 kg
200 Lyra Pet® all-season dumplings zonder netje, 90 g per stuk = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 149
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
5 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
€ 8,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 397
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 15 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
15 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
€ 6,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
5 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
€ 8,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg in een container van 30 liter
5 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg in een container van 30 liter
€ 7,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten HK Bulgarije
25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten HK Bulgarije
€ 1,76/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 290
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 105 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 15 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Supersnelle levering.
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 20 oktober 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer snelle levering
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 11 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Schone, onberispelijke goederen - snelle levering
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 25 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering, goede kwaliteit
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 16 oktober 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
1A kwaliteit
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 22 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
alles is prima
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 11 september 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 25 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijk
Gewicht 25 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
€ 20,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 500,00/1kg