Inhoud:

50 ml

Chloé Rose Tangerine, voor dames, zomer, 50 ml, niet meer leverbaar, mandarijn, zwarte bes, roos

€ 66,04

€ 1.320,80 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Toilette & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Perris Monte Carlo Mimosa Tanneron Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Perris Monte Carlo Mimosa Tanneron Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.570,80/1l
€ 157,08
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herengeur Loewe 001 EDT (100 ml)
Herengeur Loewe 001 EDT (100 ml)
€ 1.180,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 118,05
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hermes Rouge Hermès, parfum voor dames, 100 ml, navulbare fles, geur: roos, vanille, ylang-ylang
Hermes Rouge Hermès, parfum voor dames, 100 ml, navulbare fles, geur: roos, vanille, ylang-ylang
€ 1.124,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 112,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Guerlain Mitsouko, parfum voor dames, 75 ml, met tonen van perzik, jasmijn, roos, vetiver, sprayflacon
Guerlain Mitsouko, parfum voor dames, 75 ml, met tonen van perzik, jasmijn, roos, vetiver, sprayflacon
€ 1.104,80/1l
€ 82,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Damesparfum Signature L'Eau Chloé, eau de toilette (30 ml)
Damesparfum Signature L'Eau Chloé, eau de toilette (30 ml)
€ 2.031,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chloe Roses De Chloe Eau de Toilette Spray
Chloe Roses De Chloe Eau de Toilette Spray
€ 1.359,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Nomade van Chloé, Eau de Toilette, 75 ml
Damesparfum Nomade van Chloé, Eau de Toilette, 75 ml
€ 1.292,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 96,93
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van CHLOÉ Roses de Chloé, 30 ml, Eau de Toilette, damesparfum
CHLOÉ Roses de Chloé, 30 ml, Eau de Toilette, damesparfum
€ 1.446,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Emanuel Ungaro Sunkissed Petals, body spray voor dames, 125 ml
Emanuel Ungaro Sunkissed Petals, body spray voor dames, 125 ml
€ 135,84/1l
€ 16,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guerlain G014916, voor dames, 75 ml, navulflacon, komkommer, roos, peer, witte muskus
Guerlain G014916, voor dames, 75 ml, navulflacon, komkommer, roos, peer, witte muskus
€ 854,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,81
-20%
€ 64,09
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Rose 50, voor dames, 50 ml, navulbare flacon, spray
Dolce&Gabbana Rose 50, voor dames, 50 ml, navulbare flacon, spray
€ 973,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Givenchy Very Irresistible L'Eau En Rose, 50 ml, voor dames, 50 ml, navulbare flacon, rozengeur, framboos, muskus, spray
Givenchy Very Irresistible L'Eau En Rose, 50 ml, voor dames, 50 ml, navulbare flacon, rozengeur, framboos, muskus, spray
€ 2.180,00/1l
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van BVLGARI Omnia Amethyste, damesparfum, 100 ml, met tonen van: zwarte bes, mirte, hyacint, roos, heliotroop, spray
BVLGARI Omnia Amethyste, damesparfum, 100 ml, met tonen van: zwarte bes, mirte, hyacint, roos, heliotroop, spray
€ 949,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 94,91
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Damesparfum Angel Schlesser I. Vibrant Sandalwood (150 ml)
Damesparfum Angel Schlesser I. Vibrant Sandalwood (150 ml)
€ 224,40/1l
€ 53,39
-36%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Givenchy Very Irrésistible, parfum voor dames, 75 ml, niet navulbaar, geurnoten: steranijs, roos, patchouli
Givenchy Very Irrésistible, parfum voor dames, 75 ml, niet navulbaar, geurnoten: steranijs, roos, patchouli
€ 1.232,93/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 92,47
Gratis bezorging
Verkoper: InfinityAroma
Productafbeelding van Perry Ellis 360 100ml, voor dames, 100 ml
Perry Ellis 360 100ml, voor dames, 100 ml
€ 378,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,85
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Khadlaj - Ghazlaan geurige olie, 20 ml
Khadlaj - Ghazlaan geurige olie, 20 ml
€ 1.016,00/1l
€ 20,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chloé, damesparfum, 50 ml
Chloé, damesparfum, 50 ml
€ 2.580,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Jennifer Lopez JLuxe body spray voor dames, 240 ml
Jennifer Lopez JLuxe body spray voor dames, 240 ml
€ 57,21/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Balmain Extatic 60ml, damesparfum, 60 ml, niet bij te vullen, zwarte bes, litchi, mandarijn, mandarijn, litchi, zwarte bes, jasmijn, roos
Balmain Extatic 60ml, damesparfum, 60 ml, niet bij te vullen, zwarte bes, litchi, mandarijn, mandarijn, litchi, zwarte bes, jasmijn, roos
€ 3.032,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 181,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Laat u verrassen door 100% originele damesparfum Chloé Rose Tangerine Chloe EDT en vier uw vrouwelijkheid met deze exclusieve damesparfum met een unieke, persoonlijke geur. Ontdek de 100% originele producten van Chloé!

  • Geslacht: Dames
  • Type: EDT (Eau de Toilette)
  • Naam van de parfum: Chloé Rose Tangerine
  • Ingrediënten:
    • Water (Aqua)
    • Alpha-isomethyl ionone
    • Benzophenone-3
    • Benzyl salicylate
    • Bht
    • Butyl methoxydibenzoylmethane
    • Citronellol
    • Coumarin
    • Ethylhexyl methoxycinnamate
    • Ethylhexyl salicylate
    • Eugenol
    • Farnesol
    • Fragrance (parfum)
    • Limonene
    • Linalool
    • Octocrylene
    • Citral
    • Geraniol
    • Alcohol denat (ethyl alcohol)
    • Alcohol
    • Tris(tetramethylhydroxypiperidinol) citrate
Model
Chloé Rose Tangerine
Gewicht
0.235 kg
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3614229395631
MPN (Manufacturer Part Number)
350054218

Model
Chloé Rose Tangerine
Gewicht
0.235 kg
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3614229395631
MPN (Manufacturer Part Number)
350054218
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kenzo Amour Eau De Parfum (50 ml)
Kenzo Amour Eau De Parfum (50 ml)
€ 714,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Chloé Rose Tangerine, voor dames, zomer, 75 ml, niet meer leverbaar, mandarijn, zwarte bes, roos
Chloé Rose Tangerine, voor dames, zomer, 75 ml, niet meer leverbaar, mandarijn, zwarte bes, roos
€ 1.011,47/1l
€ 75,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Chloé Rose Tangerine, Chloe EDT, 30 ml
Damesparfum Chloé Rose Tangerine, Chloe EDT, 30 ml
€ 1.693,33/1l
€ 50,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Signature L'Eau Chloé, eau de toilette (30 ml)
Damesparfum Signature L'Eau Chloé, eau de toilette (30 ml)
€ 2.031,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chloe Roses De Chloe Eau de Toilette Spray
Chloe Roses De Chloe Eau de Toilette Spray
€ 1.359,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chloe Classic Eau De Parfum (50 ml)
Chloe Classic Eau De Parfum (50 ml)
€ 1.233,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 61,65
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van CHLOÉ Roses de Chloé, 30 ml, Eau de Toilette, damesparfum
CHLOÉ Roses de Chloé, 30 ml, Eau de Toilette, damesparfum
€ 1.446,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chloe, Signature, Eau de Parfum, voor dames, 75 ml
Chloe, Signature, Eau de Parfum, voor dames, 75 ml
€ 1.017,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 76,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Damesparfum Nomade van Chloé (30 ml)
Damesparfum Nomade van Chloé (30 ml)
€ 1.496,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2037
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Chloé Eau de Parfum, voor dames, 100 ml, navulbare fles, met tonen van litchi, roos en amber
Chloé Eau de Parfum, voor dames, 100 ml, navulbare fles, met tonen van litchi, roos en amber
€ 982,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 98,20
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Edp Spray
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Edp Spray
€ 665,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 244
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
€ 1.633,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 81,67
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Cacharel Noa eau de toilette vapo female (100 ml)
Cacharel Noa eau de toilette vapo female (100 ml)
€ 340,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 34,07
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Roberto Cavalli Paradiso Azzurro Eau de Parfum Spray
Roberto Cavalli Paradiso Azzurro Eau de Parfum Spray
€ 566,53/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 42,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Nomade van Chloé, Eau de Toilette, 75 ml
Damesparfum Nomade van Chloé, Eau de Toilette, 75 ml
€ 1.292,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 96,93
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Damesparfum Chloe Naturelle Eau de Parfum (50 ml)
Damesparfum Chloe Naturelle Eau de Parfum (50 ml)
€ 1.219,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 60,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Nomade Absolu de Parfum van Chloé, 30 ml
Damesparfum Nomade Absolu de Parfum van Chloé, 30 ml
€ 2.074,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Hugo Boss Number One Eau de Toilette (100 ml)
Hugo Boss Number One Eau de Toilette (100 ml)
€ 252,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 247
€ 25,29
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 65,99
-16%
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Christian Dior, J'adore, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
Christian Dior, J'adore, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
€ 2.592,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 129,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior J'adore, voor dames, 150 ml, navulbare flacon, Ylang-ylang, Damastroos, Jasmijn
Dior J'adore, voor dames, 150 ml, navulbare flacon, Ylang-ylang, Damastroos, Jasmijn
€ 1.424,13/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 221,00
-€ 7,38
€ 213,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Damesparfum Chloe L'eau, eau de toilette (50 ml)
Damesparfum Chloe L'eau, eau de toilette (50 ml)
€ 2.190,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 109,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Escada Especially Eau de Parfum, 75 ml
Escada Especially Eau de Parfum, 75 ml
€ 472,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 141
€ 35,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chloé Eau de Parfum, voor dames, 150 ml, navulflacon, met tonen van litchi, roos en amber
Chloé Eau de Parfum, voor dames, 150 ml, navulflacon, met tonen van litchi, roos en amber
€ 591,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l
Productafbeelding van RALPH LAUREN POLO GREEN EDT 125ML, eau de toilette
RALPH LAUREN POLO GREEN EDT 125ML, eau de toilette
€ 57,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 462,72/1l
Productafbeelding van Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-23%
€ 47,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 191,24/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 76,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 763,20/1l
Productafbeelding van Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l
Productafbeelding van Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 222,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.964,80/1l
Productafbeelding van Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 28,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 563,80/1l
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 74,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 749,10/1l
Productafbeelding van Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 113,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 567,65/1l
Productafbeelding van Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 98,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 982,10/1l
Productafbeelding van Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l
Productafbeelding van Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 90,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 903,70/1l
Productafbeelding van Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51
€ 94,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,07/1l
Productafbeelding van Hermès - Navulling eau de toilette H24 – 200 ml
Hermès - Navulling eau de toilette H24 – 200 ml
€ 110,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 91,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 913,60/1l
Productafbeelding van Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 67,75
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.355,00/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 88,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.467,83/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 685,44/1l
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,00/1l