Matheo chocoladekoekjes in een blik, 454 gram

€ 5,74

€ 12,64 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
€ 11,61/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matheo hartjeskoekjes, 150 gram
Matheo hartjeskoekjes, 150 gram
€ 18,80/1kg
€ 2,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
€ 10,22/1kg
€ 1,94
-5%
€ 1,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes met vanillevulling, 400 gram
Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes met vanillevulling, 400 gram
€ 8,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leibniz Herbatniki, botercookies, 50 gram
Leibniz Herbatniki, botercookies, 50 gram
€ 16,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,88
-4%
€ 0,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Saltari chocoladekoekjes met chocoladestukjes, 700 g
Saltari chocoladekoekjes met chocoladestukjes, 700 g
€ 5,36/1kg
€ 3,75
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Eurowafel Maïsbroodjes, 100 gram
Eurowafel Maïsbroodjes, 100 gram
€ 30.600,00/1kg
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Papagena wafelbolletjes met kokos, 120 gram
Papagena wafelbolletjes met kokos, 120 gram
€ 15,50/1kg
€ 1,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wafelkoekjes "Z Nadzieniem Orzechowym" van Roshen, 216 gram
Wafelkoekjes "Z Nadzieniem Orzechowym" van Roshen, 216 gram
€ 77,45/1kg
€ 17,04
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Leibniz Herbatniki, botercrème met chocoladevulling, 190 gram
Leibniz Herbatniki, botercrème met chocoladevulling, 190 gram
€ 21,32/1kg
€ 4,26
-4%
€ 4,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Papagena Chocoladekoekjes met chocoladepasta, 130 g
Papagena Chocoladekoekjes met chocoladepasta, 130 g
€ 11,46/1kg
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 264 gram (24 stuks)
Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 264 gram (24 stuks)
€ 69,73/1kg
€ 20,99
-13%
€ 18,13
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 154 gram
Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 154 gram
€ 67,96/1kg
€ 17,99
-5%
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tago chocoladewafels met chocoladecrème, 150 gram
Tago chocoladewafels met chocoladecrème, 150 gram
€ 13,27/1kg
€ 2,09
-4%
€ 1,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oreo chocoladekoekjes met vanillecrème, 220 gram
Oreo chocoladekoekjes met vanillecrème, 220 gram
€ 90.863,64/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Primart Precelki in chocolade, 180 gram
Primart Precelki in chocolade, 180 gram
€ 163.388,89/1kg
€ 29,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
WAFELKI Z KREMEM CZEKOLADOWYM BIO 190 g - BISSON
CHOCOLADEWAFFELS MET CHOCOLADEVULLING, 190 g - BISSON
€ 20,89/1kg
€ 4,07
-2%
€ 3,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gullón Suikerarme Chocoladekoekjes, 150g
Gullón Suikerarme Chocoladekoekjes, 150g
€ 23,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gullon Koekjes, chocoladekoekjes met cacaasmaak (200g), 20932
Gullon Koekjes, chocoladekoekjes met cacaasmaak (200g), 20932
€ 18,40/1kg
€ 3,68
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Unieke chocoladekoekjes in een doos van de gerenommeerde patisserie Matheo. Deze ongelooflijk lekkere en zorgvuldig bereide koekjes zullen uw smaakpapillen verwennen.

Deze koekjes zijn het resultaat van traditionele recepten en ingrediënten van de hoogste kwaliteit, en elk pakje wekt nostalgische herinneringen op. Ze zijn de perfecte keuze om te ontspannen met een kopje thee, als dessert bij gezellige bijeenkomsten of als cadeau voor een dierbare.

Ontdek de ware smaak van chocolade bij elke hap. Bestel nu de chocoladekoekjes in een doos van patisserie Matheo en geniet van de onvergelijkbare smaak. Het is een moment van zoete verwennerij, dat u zichzelf of uw dierbaren verdient.

Gewicht: 454 g
Allergenen: Kan sporen bevatten van NOTEN (NL: NOTEN) en EI.
Ingrediënten: TARWEbloem, palmolie, suiker, chocoladestukjes 6,5% [suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator: E322 (SOJA)], glucose-fructosestroop, maïszetmeel, magere cacaopoeder, rijsmiddel: natriumwaterstofcarbonaat, ammoniumwaterstofcarbonaat; zout, magere MELKpoeder, natuurlijke aroma's.
Voedingswaarden
Per 100 gram

Energie

2128 kJ

Energie

509 kcal

Vet

26 gram

Waarvan: verzadigde vetzuren

13 gram

Koolhydraten

62 gram

Waarvan suikers

27 gram

Eiwit

5,10 g

Vezels

2,60 g

Zout (= natrium x 2,5)

0,78 gram
Ingrediënten
TARWEbloem, palmolie, suiker, chocoladestukjes 6,5% [suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator: E322 (SOJA)], glucose-fructosestroop, maïszetmeel, magere cacaopoeder, rijsmiddel: natriumbicarbonaat, ammoniumbicarbonaat; zout, magere MELKpoeder, natuurlijke aroma's
Voedingswaarde
Energie: 2128 kJ / 509 kcal, Vet: 26 g, waarvan verzadigde vetzuren: 13 g, Koolhydraten: 62 g, waarvan suikers: 27 g, Eiwit: 5,10 g, Vezels: 2,60 g, Zout: 0,78 g
Gewicht
454 g
Levensmiddelenbedrijven
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Verkoopbenaming
Chocoladekoekjes in een blik
Fabrikant
Patisserie Matheo
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
0088754
EAN
9002859081712

Ingrediënten
TARWEbloem, palmolie, suiker, chocoladestukjes 6,5% [suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator: E322 (SOJA)], glucose-fructosestroop, maïszetmeel, magere cacaopoeder, rijsmiddel: natriumbicarbonaat, ammoniumbicarbonaat; zout, magere MELKpoeder, natuurlijke aroma's
Voedingswaarde
Energie: 2128 kJ / 509 kcal, Vet: 26 g, waarvan verzadigde vetzuren: 13 g, Koolhydraten: 62 g, waarvan suikers: 27 g, Eiwit: 5,10 g, Vezels: 2,60 g, Zout: 0,78 g
Gewicht
454 g
Levensmiddelenbedrijven
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Verkoopbenaming
Chocoladekoekjes in een blik
Fabrikant
Patisserie Matheo
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
0088754
EAN
9002859081712
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
€ 11,61/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
€ 53,55/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,96
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
€ 47,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 46,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 46,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritter SPORT 4015 NUGAT chocolade, 100,0 g
Ritter SPORT 4015 NUGAT chocolade, 100,0 g
€ 106,60/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 10,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritter SPORT 5211809002 Ritter SPORT Erdbeer Joghurt Schokolade 100,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Ritter SPORT 5211809002 Ritter SPORT Erdbeer Joghurt Schokolade 100,0 g
€ 185,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Piasten chocoladebolletjes, wit/roze, 225g
Piasten chocoladebolletjes, wit/roze, 225g
€ 11,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,82
-9%
€ 2,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ritter SPORT 5219245008 Ritter SPORT Nugat Schokolade 250,0 g
Ritter SPORT 5219245008 Ritter SPORT Nugat Schokolade 250,0 g
€ 46,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Melkchocolade met honing en nougat, Toblerone, Zwitserse kwaliteit, 100g
Melkchocolade met honing en nougat, Toblerone, Zwitserse kwaliteit, 100g
€ 3,60/1kg
€ 3,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Edel Nougat repen met vers geroosterde hazelnoten, 50g
Lindt Edel Nougat repen met vers geroosterde hazelnoten, 50g
€ 21,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Romy, melkchocolade met kokosvulling, origineel, 200g
Romy, melkchocolade met kokosvulling, origineel, 200g
€ 17,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 5,20
-34%
€ 3,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Alpenvollmilch, extra fijn, de klassieke chocoladetafel, herbruikbaar, 100g
Lindt Alpenvollmilch, extra fijn, de klassieke chocoladetafel, herbruikbaar, 100g
€ 106,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
€ 97,22/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,75
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Nippon Choco Crunchies, gepofte rijst met een laagje melkchocolade, 200g
Nippon Choco Crunchies, gepofte rijst met een laagje melkchocolade, 200g
€ 19,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,87
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
€ 39,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van merci® 140101-00 merci® Edel-Rahm Schokolade 4 St./100,0 g
merci® 140101-00 merci® Edel-Rahm Schokolade 4 St./100,0 g
€ 34,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
€ 75,34/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
€ 231,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
€ 53,68/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder Riegel, gemaakt van melkcrème en volle melkchocolade, 21 gram, verpakking van 36 stuks
Kinder Riegel, gemaakt van melkcrème en volle melkchocolade, 21 gram, verpakking van 36 stuks
€ 62,37/1kg
€ 47,40
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lindt Chocoladekoekjes, 84564, 1 kg
Lindt Chocoladekoekjes, 84564, 1 kg
€ 102,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,92
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.