Matheo hartjeskoekjes, 150 gram

€ 2,82

€ 18,80 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
€ 11,61/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matheo chocoladekoekjes in een blik, 454 gram
Matheo chocoladekoekjes in een blik, 454 gram
€ 12,64/1kg
€ 5,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
€ 13,65/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tago chocoladewafels met chocoladecrème, 150 gram
Tago chocoladewafels met chocoladecrème, 150 gram
€ 13,27/1kg
€ 2,09
-4%
€ 1,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prügeltorte 300 gram - Mader
Prügeltorte 300 gram - Mader
€ 99,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,94
-9%
€ 29,95
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Organix 5851.353, 20 gram
Organix 5851.353, 20 gram
€ 77,50/1kg
€ 1,59
-2%
€ 1,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Griesson Verfrissingssticks, 150 gram
Griesson Verfrissingssticks, 150 gram
€ 17,13/1kg
€ 2,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eurowafel Maïsbroodjes, 100 gram
Eurowafel Maïsbroodjes, 100 gram
€ 30.600,00/1kg
€ 3,06
Verkoper: Katomix
DŻEM MORELOWY BIO 340 g - BIONOVA
Abrikozenvruchtenjam 340 g - BIONOVA
€ 11,68/1kg
€ 4,07
-2%
€ 3,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
€ 10,22/1kg
€ 1,94
-5%
€ 1,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oreo browniekoekjes, 154 gram
Oreo browniekoekjes, 154 gram
€ 115,20/1kg
€ 17,99
-3%
€ 17,28
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
€ 15,06/1kg
€ 2,85
-4%
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biszkopty Andante Lángelletten, 220 g
Biszkopty Andante Lángelletten, 220 g
€ 12,00/1kg
€ 2,91
-5%
€ 2,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leibniz Herbatniki, botercookies, 50 gram
Leibniz Herbatniki, botercookies, 50 gram
€ 16,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,88
-4%
€ 0,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Primart Precelki in chocolade, 180 gram
Primart Precelki in chocolade, 180 gram
€ 163.388,89/1kg
€ 29,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes met vanillevulling, 400 gram
Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes met vanillevulling, 400 gram
€ 8,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wafelkoekjes "Z Nadzieniem Orzechowym" van Roshen, 216 gram
Wafelkoekjes "Z Nadzieniem Orzechowym" van Roshen, 216 gram
€ 77,45/1kg
€ 17,04
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
€ 113,08/1kg
€ 28,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen Zimtsterne, 1,96 kg, AI-gegenereerde afbeelding
Bahlsen Zimtsterne, 1,96 kg
€ 44,86/1kg
€ 87,92
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek een onvergelijkbare smaakervaring met de botercookies "Hearts". Elke koekje wordt zorgvuldig gemaakt van boter van de hoogste kwaliteit, wat zorgt voor een unieke zachtheid en een rijke, boterachtige smaak. Deze hartvormige shortbreadkoekjes zijn perfect voor elke gelegenheid – van ontspannen momenten in het dagelijks leven tot elegante feestjes.

De botercookies "Hearts" overtuigen niet alleen door hun smaak, maar ook door hun mooie uitstraling en zijn daarom perfect als aanvulling bij thee, koffie of als een uniek cadeau voor uw dierbaren. Met deze koekjes kunt u er zeker van zijn dat u een product kiest zonder kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen.

Bestel nu de botercookies "Hearts" en verwen uzelf elke dag met een moment van zoete luxe!

Netto gewicht: 150 g
Ingrediënten: TARWEbloem, suiker, plantaardige oliën (palm, koolzaad), BOTER 2,5 %, kokosvlokken, natuurlijke aroma's, zout, dextrose, rijsmiddel: ammoniumcarbonaat.
Allergenen: Kan sporen bevatten van hazelnoten, amandelen en soja.

Ingrediënten
TARWEBLOEM, suiker, plantaardige oliën (palm, koolzaad), BOTER 2,5%, kokosvlokken, natuurlijke aroma's, zout, dextrose, rijsmiddel: ammoniumbicarbonaat.
Voedingswaarde
Gemiddelde voedingswaarden per 100 g: Energie 2109 kJ / 505 kcal, Vet 26 g, waarvan verzadigde vetzuren 15 g, Koolhydraten 63 g, waarvan suikers 23 g, Vezels 1 g, Eiwitten 5 g, Zout 0,42 g
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Verkoopbenaming
Botercookies "Hartjes"
Fabrikant
Patisserie Matheo
MPN (Manufacturer Part Number)
0095895
EAN
9002859124334

Ingrediënten
TARWEBLOEM, suiker, plantaardige oliën (palm, koolzaad), BOTER 2,5%, kokosvlokken, natuurlijke aroma's, zout, dextrose, rijsmiddel: ammoniumbicarbonaat.
Voedingswaarde
Gemiddelde voedingswaarden per 100 g: Energie 2109 kJ / 505 kcal, Vet 26 g, waarvan verzadigde vetzuren 15 g, Koolhydraten 63 g, waarvan suikers 23 g, Vezels 1 g, Eiwitten 5 g, Zout 0,42 g
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Verkoopbenaming
Botercookies "Hartjes"
Fabrikant
Patisserie Matheo
MPN (Manufacturer Part Number)
0095895
EAN
9002859124334
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
€ 11,61/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 656
€ 73,53
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Stefanplast 80036, Decoratieve plantenbak, Vrijstaand, Bruin, Voor buiten, Met 4 poten, 80 liter
Stefanplast 80036, Decoratieve plantenbak, Vrijstaand, Bruin, Voor buiten, Met 4 poten, 80 liter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 129,74
-€ 5,57
€ 124,17
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
€ 14,54/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,54
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Matheo chocoladekoekjes in een blik, 454 gram
Matheo chocoladekoekjes in een blik, 454 gram
€ 12,64/1kg
€ 5,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Designbankstel CELES, 3-2-1, bekleed met stof Opera Velvet, kleur: opaalgroen
Designbankstel CELES, 3-2-1, bekleed met stof Opera Velvet, kleur: opaalgroen
€ 1.752,64
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Elektrische tandenborstel Philips Sonicare HX3651/11, roze, met roze opbergdoos
Elektrische tandenborstel Philips Sonicare HX3651/11, roze, met roze opbergdoos
€ 102,47/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 40,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Bahlsen 25000 Bakmix, Hermann Bahlsen Collectie, M 25000, 2x227g
Bahlsen 25000 Bakmix, Hermann Bahlsen Collectie, M 25000, 2x227g
€ 63,57/1kg
€ 28,86
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van VASAGLE bijzettafel, rond, met mand, diameter 45 cm, wit-beige
VASAGLE bijzettafel, rond, met mand, diameter 45 cm, wit-beige
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 52,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 12-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model: Eenhoorn
12-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model: Eenhoorn
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 91,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Prosperplast Milly design bloempot. Moderne, cilindrische vorm, inclusief plantenbak. Geschikt voor binnen- en buitengebruik, vorstbestendig, hittebestendig en UV-bestendig
Prosperplast Milly design bloempot. Moderne, cilindrische vorm, inclusief plantenbak. Geschikt voor binnen- en buitengebruik, vorstbestendig, hittebestendig en UV-bestendig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 34,06
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Deleca Essential bestekset 72-delig voor 12 personen, RVS 18/0, glanzend zilver, vaatwasserbestendig
Deleca Essential bestekset 72-delig voor 12 personen, RVS 18/0, glanzend zilver, vaatwasserbestendig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: MaTotZo_Store
Productafbeelding van Langwerpige, hoge bloempot RATO Case DRC600T | Anthraciet
Langwerpige, hoge bloempot RATO Case DRC600T | Anthraciet
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 31,86
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 60,43
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Tesla AeroStar T300, stofzuiger, zonder zak, zwart, grijs, 0,9 liter, rubber, voor droog gebruik
Tesla AeroStar T300, stofzuiger, zonder zak, zwart, grijs, 0,9 liter, rubber, voor droog gebruik
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 108,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van CLATRONIC 263155 CLATRONIC KA 3356 Kaffeemaschine schwarz
CLATRONIC 263155 CLATRONIC KA 3356 Kaffeemaschine schwarz
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 24,74
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Houten garderobe | Kast met 5 compartimenten en draaideuren | Afmetingen ca. B. 70 x H. 184 x D. 40 cm – Lona
Houten garderobe | Kast met 5 compartimenten en draaideuren | Afmetingen ca. B. 70 x H. 184 x D. 40 cm – Lona
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 232,90
Gratis bezorging
Verkoper: VCM24
Productafbeelding van Neutrale, originele Deense koekjes, 500 gram
Neutrale, originele Deense koekjes, 500 gram
€ 8,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Xiaomi Smart Staande Ventilator voor Luchtcirculatie
Xiaomi Smart Staande Ventilator voor Luchtcirculatie
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 124,86
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Set met klassieke dweil, gemaakt van viscose
Set met klassieke dweil, gemaakt van viscose
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 20,65
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Relaxdays 10020758_46
Relaxdays 10020758_46
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.