Kleur:

Groen

Vogelhuis type 4, groen, met voederautomaat, voorzien van bitumenschingles, dak met een diameter van 47 cm, hoogte 33 cm

€ 49,57

€ 45,90-7%

plus € 24,90 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Vogelhuisjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Welkomstdeals
Productafbeelding van XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, zwart, type 5.1
XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, zwart, type 5.1
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 121,93
-€ 9,03
€ 112,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Grote vogelhuis met standaard, 50 x 52 cm, rood, type 34
Grote vogelhuis met standaard, 50 x 52 cm, rood, type 34
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 102,49
-€ 7,59
€ 94,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Grote vogelhuis met standaard en zonnepaneel, groen, type 24
Grote vogelhuis met standaard en zonnepaneel, groen, type 24
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 98,17
-€ 7,27
€ 90,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Vogelhuis met standaard en zonnepaneel, rood, type 37
Vogelhuis met standaard en zonnepaneel, rood, type 37
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 91,69
-7%
€ 84,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 53,89
-14%
€ 45,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Relaxdays 10020086_469, Ophangbaar, Hout, Hout, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
Relaxdays 10020086_469, Ophangbaar, Hout, Hout, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 72,01
-55%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Welkomstdeals
Productafbeelding van Vogelhuis met standaard, groen, maat L, type 9, van hout, 48x33 cm, nieuw
Vogelhuis met standaard, groen, maat L, type 9, van hout, 48x33 cm, nieuw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,97
-7%
€ 75,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Maxi vogelhuis, vogelhuizen rood, type 34
Maxi vogelhuis, vogelhuizen rood, type 34
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 75,49
-7%
€ 69,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Vogelvoeder PAWHUT D3-0006 - B
Vogelvoeder PAWHUT D3-0006 - B
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 52,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Welkomstdeals
Productafbeelding van Vogelhuisje, houten vogelhuisje, bruin, type 21
Vogelhuisje, houten vogelhuisje, bruin, type 21
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,57
-7%
€ 45,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Esschert Design, acryl vogelhuis voor aan de ophanging; model FB373
Esschert Design, acryl vogelhuis voor aan de ophanging; model FB373
€ 18,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Relaxdays vogelhuis met standaard, van hout, onbehandeld, vrijstaand, vogelvoerhuis bouwpakket, hoogte x breedte x diepte: 117 x 50 x 50 cm, bruin
Relaxdays vogelhuis met standaard, van hout, onbehandeld, vrijstaand, vogelvoerhuis bouwpakket, hoogte x breedte x diepte: 117 x 50 x 50 cm, bruin
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Welkomstdeals
Productafbeelding van Vogelhuis, groen, type 23, van hout, 47x33 cm, nieuw
Vogelhuis, groen, type 23, van hout, 47x33 cm, nieuw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,57
-7%
€ 45,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Esschert Design voederhuis, hangend, antraciet/wit; model FB407; 19,3 x 19,1 x 23,2 cm
Esschert Design voederhuis, hangend, antraciet/wit; model FB407; 19,3 x 19,1 x 23,2 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van vidaXL Vogelhuisjes, 4 stuks, hout, 12x12x22 cm
vidaXL Vogelhuisjes, 4 stuks, hout, 12x12x22 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 30,82
-3%
€ 29,60
Gratis bezorging
Verkoper: WAYSLiving
Welkomstdeals
Productafbeelding van Grote, groene vogelhuis, type 5, van hout, 58x38 cm, nieuw
Grote, groene vogelhuis, type 5, van hout, 58x38 cm, nieuw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,37
-7%
€ 55,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Relaxdays 10026060, 1 stuk
Relaxdays 10026060, 1 stuk
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Vogelhuis-set Villa Kunterbunt, kleurrijk beschilderd, 2-delig
Vogelhuis-set Villa Kunterbunt, kleurrijk beschilderd, 2-delig
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 24,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Relaxdays 10031013, 1 stuk
Relaxdays 10031013, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Houten standaard voor vogelhuisjes, onbehandeld
Houten standaard voor vogelhuisjes, onbehandeld
€ 31,21
Verkoper: meinHolzdekoladen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit vogelhuis is gemaakt van massief hout. Het dak van het vogelhuis is bedekt met groene bitumen dakshingles. Om het vogelhuis gemakkelijk en snel met vogelvoer te kunnen vullen, is het voorzien van een ruim voederreservoir. Het voederreservoir bevindt zich in het midden van het vogelhuis. U kunt eenvoudig de bovenkant van het dak verwijderen en het vogelvoer van bovenaf bijvullen. Aan de onderkant bevinden zich 2 sleuven waardoor het voer wordt verspreid.

Het vogelhuis is al behandeld met een houtbeschermingsmiddel. Wij raden aan om het vogelhuis om de 2-3 jaar opnieuw te behandelen met een houtbeschermingsmiddel, zodat het lang meegaat. U kunt hiervoor alle gangbare verfsoorten gebruiken. Het belangrijkste is dat u het mooi vindt.

Afmetingen vogelhuis: Diameter dak 47 cm, hoogte 33 cm

Hoogte
33 cm
Materiaal
Kleur
Groen
Aantal stuks
1
EAN
4250980700278
MPN (Manufacturer Part Number)
VH4G
Fabrikant
Holzdekoladen

Hoogte
33 cm
Materiaal
Kleur
Groen
Aantal stuks
1
EAN
4250980700278
MPN (Manufacturer Part Number)
VH4G
Fabrikant
Holzdekoladen
Gaat ook goed samen met
Welkomstdeals
Productafbeelding van XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, groen, type 5.1
XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, groen, type 5.1
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 121,93
-€ 9,03
€ 112,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 53,89
-14%
€ 45,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 346,00
-€ 90,62
€ 255,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Star Trading 728-98, Verlichte decoratieve lichtketting, Zwart, Transparant, IP44, 6 uur, 18 uur, Zwart
Star Trading 728-98, Verlichte decoratieve lichtketting, Zwart, Transparant, IP44, 6 uur, 18 uur, Zwart
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,80
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van iPhone 14 / iPhone 14 Plus beschermfolie voor de camera, gehard glas, beschermende afdekking, glazen folie, geharde folie, beschermend glas, 2 stuks
iPhone 14 / iPhone 14 Plus beschermfolie voor de camera, gehard glas, beschermende afdekking, glazen folie, geharde folie, beschermend glas, 2 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 240
€ 8,99
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 638
€ 70,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vogelvoeder PAWHUT D3-0006 - B
Vogelvoeder PAWHUT D3-0006 - B
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 52,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Esschert Design, acryl vogelhuis voor aan de ophanging; model FB373
Esschert Design, acryl vogelhuis voor aan de ophanging; model FB373
€ 18,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Dimono Dubbelwandige glazen, 450 ml, set van 4 – Premium latte macchiato thermosbekers van borosilicaatglas, hittebestendig met zweefeffect
Dimono Dubbelwandige glazen, 450 ml, set van 4 – Premium latte macchiato thermosbekers van borosilicaatglas, hittebestendig met zweefeffect
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 19,95
Verkoper: Geheimshop-de
Productafbeelding van Ninja AF400EU, heteluchtfriteuse, 9,5 liter, dubbel, zwart, met draaiknop, bediening via touchscreen, losstaand apparaat
Ninja AF400EU, heteluchtfriteuse, 9,5 liter, dubbel, zwart, met draaiknop, bediening via touchscreen, losstaand apparaat
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 224,00
Verkoper: Weinzierl_Warenhandel
Productafbeelding van ROCKBROS Fietszadel voor heren en dames, ergonomisch ontwerp, geschikt voor mountainbike, racefiets, 26 * 22 cm, zwart, geel
ROCKBROS Fietszadel voor heren en dames, ergonomisch ontwerp, geschikt voor mountainbike, racefiets, 26 * 22 cm, zwart, geel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 27,47
-22%
€ 21,18
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van Relaxdays 10020086_469, Ophangbaar, Hout, Hout, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
Relaxdays 10020086_469, Ophangbaar, Hout, Hout, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 72,01
-55%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Welkomstdeals
Productafbeelding van XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, zwart, type 5.1
XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, zwart, type 5.1
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 121,93
-€ 9,03
€ 112,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Grote vogelhuis met standaard, 58x38 cm, zwart, type 5
Grote vogelhuis met standaard, 58x38 cm, zwart, type 5
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 91,69
-7%
€ 84,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Vogelhuis met standaard, groen, maat L, type 9, van hout, 48x33 cm, nieuw
Vogelhuis met standaard, groen, maat L, type 9, van hout, 48x33 cm, nieuw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,97
-7%
€ 75,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Vogelhuis, weerbestendig, rood, type 4. Afmetingen: 48 cm x 33 cm
Vogelhuis, weerbestendig, rood, type 4. Afmetingen: 48 cm x 33 cm
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,57
-7%
€ 45,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 541
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Epson Expression Home XP-2205 - Multifunctionele printer - Kleuren - Inktjet - A4/Legal (papierformaat)
Epson Expression Home XP-2205 - Multifunctionele printer - Kleuren - Inktjet - A4/Legal (papierformaat)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 74,26
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van DEUBA® LED kerstboomkaarsen, draadloos, set van 20/30/40 stuks, met batterijen, timer en afstandsbediening, echte was, lichtketting, kerst, flikkerend, warm wit, voor kerstboom. Aantal/kleur: 20 stuks / warm wit + batterijen
DEUBA® LED kerstboomkaarsen, draadloos, set van 20/30/40 stuks, met batterijen, timer en afstandsbediening, echte was, lichtketting, kerst, flikkerend, warm wit, voor kerstboom. Aantal/kleur: 20 stuks / warm wit + batterijen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 41,95
Verkoper: PartyKadoshop
Welkomstdeals
Productafbeelding van Maxi vogelhuis, vogelhuizen rood, type 34
Maxi vogelhuis, vogelhuizen rood, type 34
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 75,49
-7%
€ 69,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Vogelhuisje, houten vogelhuisje, bruin, type 21
Vogelhuisje, houten vogelhuisje, bruin, type 21
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,57
-7%
€ 45,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van BBQ-Toro draaibaar grillrooster met grilloppervlak van 64 cm | Koolgrill, vuurschaal
BBQ-Toro draaibaar grillrooster met grilloppervlak van 64 cm | Koolgrill, vuurschaal
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 84,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Draadloze deurbel met 52 melodieën. Draadloze bel, deurbel, deurbelgong, deurbel, batterijgevoede draadloze gong
Draadloze deurbel met 52 melodieën. Draadloze bel, deurbel, deurbelgong, deurbel, batterijgevoede draadloze gong
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 34,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van LZQ Deurbeveiligingsrooster, rolluikmodel, 0-180 cm. Trappenhek, rolgordijnmodel. Hondenhek en babyhek voor de trap. Uitschuifbaar deurhek, uitschuifbare hondenbarrières voor binnen- en buitengebruik - Grijs
LZQ Deurbeveiligingsrooster, rolluikmodel, 0-180 cm. Trappenhek, rolgordijnmodel. Hondenhek en babyhek voor de trap. Uitschuifbaar deurhek, uitschuifbare hondenbarrières voor binnen- en buitengebruik - Grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 175
€ 38,99
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: HKGaga

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 12 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Nogmaals kopen
Beoordeeld op 24 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Slordige levering
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Rustutseende - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Rustutseende - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Hangende vogelhuis voor kleine vogels, weerbestendig, geschikt voor het balkon, handgemaakt, voor de tuin, met balkonhouder en bevestiging voor balkonhekken
Hangende vogelhuis voor kleine vogels, weerbestendig, geschikt voor het balkon, handgemaakt, voor de tuin, met balkonhouder en bevestiging voor balkonhekken
€ 34,60
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van PawHut Kippenhuis, 347x160x150 cm, houten kippenhuis met ren, 2 legbakken
PawHut Kippenhuis, 347x160x150 cm, houten kippenhuis met ren, 2 legbakken
€ 514,90
-€ 154,00
€ 360,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 36 x 27,5 x 30 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Weerbestendig - Vogelvoer 0.5 kg - Licht Gebrand Hout - Voor Tuin Balkon Terras
KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 36 x 27,5 x 30 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Weerbestendig - Vogelvoer 0.5 kg - Licht Gebrand Hout - Voor Tuin Balkon Terras
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 38,29
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje op Paal - Hout - 31x112 cm - Bruin - Staand Vogelvoederhuisje - Voederhuisje - Vogelvoedertafel - Vogelvoer 0,5 kg - Vogelhuisje op Paal - Tuindecoratie
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje op Paal - Hout - 31x112 cm - Bruin - Staand Vogelvoederhuisje - Voederhuisje - Vogelvoedertafel - Vogelvoer 0,5 kg - Vogelhuisje op Paal - Tuindecoratie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,99
5% Voucher
Verkoper: KOTARBAU
Welkomstdeals
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout En Wilg - 37.5x29x26 cm - Natuurlijk Bruin - Inclusief 0.5 kg Vogelvoer - Tuindecoratie Voor Buiten - Hangend Vogelvoederhuisje
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout En Wilg - 37.5x29x26 cm - Natuurlijk Bruin - Inclusief 0.5 kg Vogelvoer - Tuindecoratie Voor Buiten - Hangend Vogelvoederhuisje
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 36,39
-5%
€ 34,53
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU Houten Vogelvoederhuisje met Shingles Bedekt voor Ophangen + 0,5 kg Voedsel
KOTARBAU Houten Vogelvoederhuisje met Shingles Bedekt voor Ophangen + 0,5 kg Voedsel
€ 34,49
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Hout - 27x28x26 cm - Bruin Kleur - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Voor Tuin Balkon Terras
KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Hout - 27x28x26 cm - Bruin Kleur - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Voor Tuin Balkon Terras
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 32,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Asgrijs - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Asgrijs - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
€ 31,99
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Licht Gebrand Hout - 39 x 27 x 26 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Licht Gebrand Hout - 39 x 27 x 26 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 30,64
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Welkomstdeals
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje om op te Hangen - Hout - ? 28 cm - Natuurlijke Kleur - Hangend Vogelvoederhuisje - Traditioneel Voederhuis - Tuindecoratie - Weerbestendig - Met Rieten Dak
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje om op te Hangen - Hout - ? 28 cm - Natuurlijke Kleur - Hangend Vogelvoederhuisje - Traditioneel Voederhuis - Tuindecoratie - Weerbestendig - Met Rieten Dak
€ 27,29
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: KOTARBAU
Welkomstdeals
Productafbeelding van PawHut Kippenhuis, 113,5 x 67,5 x 95,5 cm, houten kippenhuis met legbak, oranje
PawHut Kippenhuis, 113,5 x 67,5 x 95,5 cm, houten kippenhuis met legbak, oranje
€ 182,90
-€ 27,91
€ 154,99
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 28x17,5 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 28x17,5 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,79
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 23.5x21x18 cm - Hangend Vogelvoederhuisje - Natuurlijk - Wit & Grijs- Vogelvoer 0.5 kg - Tuindecoratie
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 23.5x21x18 cm - Hangend Vogelvoederhuisje - Natuurlijk - Wit & Grijs- Vogelvoer 0.5 kg - Tuindecoratie
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 26,29
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 27 x 20 x 24 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Zwart & Wit - Voor Tuin Balkon Terras
KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 27 x 20 x 24 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Zwart & Wit - Voor Tuin Balkon Terras
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 26,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Hout - 25,5 x 25, 5 x 23,5 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Hout - 25,5 x 25, 5 x 23,5 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 25,78
5% Voucher
Verkoper: KOTARBAU
Welkomstdeals
Productafbeelding van XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, rood, type 5.1
XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, rood, type 5.1
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 121,93
-€ 9,03
€ 112,90
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 31x28,5 cm - Bruin - Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Vogelvoer 0,5 kg - Tuindecoratie Voor Buiten
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 31x28,5 cm - Bruin - Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Vogelvoer 0,5 kg - Tuindecoratie Voor Buiten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,71
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 24x17 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 24x17 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Licht Gebrand Hout - 22 x 26 x 22 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Licht Gebrand Hout - 22 x 26 x 22 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 23,78
5% Voucher
Verkoper: KOTARBAU