Inhoud:

5 l
  • 0.5 l
  • 1 l
  • 1.5 l
  • 2 l
  • 3 l
  • 4 l
  • 4.5 l
  • 5 l
  • 6 l
  • 9 l
  • 10 l
  • 12 l
  • 15 l
  • 18 l
  • 20 l
  • 24 l
  • 30 l

5 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan

€ 47,90

€ 9,58 / 1l

plus € 9,90 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Waterzuivering & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van IZAEFFECT Waterreservoirreiniger voor campers - 900 ml - Reiniger verswaterreservoir met actieve zuurstof, voor camper, caravan en jerrycan
IZAEFFECT Waterreservoirreiniger voor campers - 900 ml - Reiniger verswaterreservoir met actieve zuurstof, voor camper, caravan en jerrycan
€ 24,33/1l
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
Productafbeelding van 10 liter membraanreinigingssysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten
10 liter membraanreinigingssysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten
€ 8,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 1x 1 liter membraclean desinfectie voor drinkwaterleidingen en watertank
1 liter membraclean desinfectie voor drinkwaterleidingen en watertanks
€ 17,90/1l
€ 17,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van Katadyn Filterelement Carbodyn
Katadyn Filterelement Carbodyn
€ 346,63/1kg
€ 108,99
-€ 5,00
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van 1 liter Membraclean H2O, geschikt voor wandelen en overleven, voor het zuiveren van drinkwater
1 liter Membraclean H2O, geschikt voor wandelen en overleven, voor het zuiveren van drinkwater
€ 17,90/1l
€ 17,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van Katadyn Inbouwfilterbehuizing EBF
Katadyn Inbouwfilterbehuizing EBF
€ 268,52/1kg
€ 109,99
-€ 5,00
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Certisil Combina cc 1.000 f
Certisil Combina cc 1.000 f
€ 204,90/1l
€ 20,49
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Katadyn My Bottle ViruPur Ersatzelement
Katadyn My Bottle ViruPur Ersatzelement
€ 203,85/1kg
€ 53,00
Verkoper: Benture
Productafbeelding van hünersdorff 817700 Waterkanister, 22 liter
hünersdorff 817700 Waterkanister, 22 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,68
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Katadyn - KATADYN Befree Gravity Filter 6,0 L - K8020859
Katadyn - KATADYN Befree Gravity Filter 6,0 L - K8020859
€ 428,71/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 112,75
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Katadyn Unisex K8021405
Katadyn Unisex K8021405
€ 40,32
Gratis bezorging
Verkoper: Schmuck-und-Uhren
Productafbeelding van Certisil Combina, verpakking van 10.000 stuks
Certisil Combina, verpakking van 10.000 stuks
€ 241,60/1kg
€ 24,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van HÜNERSDORFF Waterkanister PROFI, 12 liter
HÜNERSDORFF Waterkanister PROFI, 12 liter
€ 4,01/1l
€ 48,13
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Katadyn  K8020860
Katadyn K8020860
€ 467,57/1kg
€ 165,70
-€ 32,91
€ 132,79
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Katadyn Combi-draagtas
Katadyn Combi-draagtas
€ 44,99
-55%
€ 20,00
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Watervoorziening voor voertuigen
Watervoorziening voor voertuigen
€ 6,72/1l
€ 134,49
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Steripen - Wasserentkeimer - UltraLight - ST60110076
Steripen - Wasserentkeimer - UltraLight - ST60110076
€ 1.512,50/1kg
€ 124,99
-€ 10,04
€ 114,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schmuck-und-Uhren
Productafbeelding van Katadyn - Erstatzfilter - Keramikfilter für Katdyn Pocket Wasserfilter - K8020537
Katadyn - Erstatzfilter - Keramikfilter für Katdyn Pocket Wasserfilter - K8020537
€ 4,16/1l
€ 244,57
-€ 36,37
€ 208,20
Verkoper: sporti
Productafbeelding van Katadyn BeFree Filter 1.0 L
Katadyn BeFree Filter 1.0 L
€ 2.238,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 141,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Grünbeck exaliQ mineraaloplossing, 2x3 liter, artikelnummer 114032
Grünbeck exaliQ mineraaloplossing, 2x3 liter, artikelnummer 114032
€ 22,47/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 134,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

5 liter Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan

membraclean is een gebruiksklaar desinfectiemiddel voor de behandeling van drinkwater in mobiele en stationaire schoonwatersystemen. Het product is geschikt voor het reinigen, saneren, desinfecteren en hygiënisch behandelen van drinkwater en watervoerende systemen.

membraclean is onder andere geschikt voor campers, kampeerauto’s, caravans, stacaravans, waterreservoirs, jerrycans, drinkwaterslangen, vaten en IBC containers.

2 in 1 werking voor drinkwater en schoonwatersysteem

membraclean combineert de desinfectie van drinkwater met de reiniging en sanering van het volledige schoonwatersysteem. Niet alleen het water en de watertank worden behandeld. Ook pomp, leidingen, boiler, kranen en andere watervoerende onderdelen worden meegenomen. Bij gebruik volgens de voorschriften is naspoelen niet nodig.

Werkzaam tegen kiemen en biofilm

membraclean is werkzaam tegen bacteriën, virussen, schimmels en schimmelsporen. Het product is bacteriedodend en volledig virucide.

Reeds aanwezige kiemen in het water worden binnen korte tijd gedood. Tegelijkertijd wordt bestaande biofilm geleidelijk volledig afgebroken.

Bij correct gebruik en de juiste dosering verloopt de drinkwaterbehandeling smaakneutraal en geurneutraal. membraclean werkt met een zeer geringe hoeveelheid werkzame stof en is geschikt voor gangbare schoonwatersystemen.

Permanente drinkwaterbehandeling bij iedere vulling

Na reiniging en sanering kan membraclean bij iedere nieuwe watervulling in een lage dosering worden gebruikt. Voor langdurig gebruik wordt 2 ml membraclean per liter drinkwater aanbevolen. Hierdoor worden binnengebrachte kiemen behandeld en wordt het drinkwater geconserveerd.

Ook drinkwater uit een veilige bron kan tijdens het vullen met kiemen in aanraking komen. Regelmatig gebruik ondersteunt daarom de drinkwaterhygiëne tijdens gebruik en opslag in de schoonwatertank.

Reiniging en sanering in twee fasen

Bij de eerste vulling, reiniging en sanering wordt membraclean in een hogere concentratie toegepast. Afzettingen en biofilm worden losgemaakt en afgebroken. Door alle kranen te openen, bereikt de oplossing het volledige leidingsysteem en worden tank, leidingen, pomp, boiler en kranen behandeld.

Bij iedere volgende vulling wordt de voorgeschreven hoeveelheid toegevoegd. Voor de eerste vulling, reiniging en sanering gelden de uitgebreide gebruiksinstructies van de fabrikant.

Zonder zilver en zilverionen

membraclean bevat geen zilver en geen zilverionen. Zilver en zilverchloride werden vroeger gebruikt voor het conserveren van opgeslagen drinkwater. Sinds 2017 worden zilver en zilverchloride binnen de werkingssfeer van de Duitse Trinkwasserverordnung niet meer vermeld als toegestane stoffen voor de conservering van drinkwater.

membraclean gebruikt in plaats daarvan actief chloor dat vrijkomt uit hypochloorzuur. In tegenstelling tot zilverhoudende producten vertoont membraclean geen vergelijkbare hiaten in het werkingsspectrum. Het is werkzaam tegen bacteriën, virussen, schimmels en schimmelsporen en breekt tegelijk bestaande biofilm geleidelijk volledig af.

Geschikt voor gangbare materialen

Bij correct gebruik kan membraclean worden toegepast in gangbare drinkwatersystemen, waaronder kunststof tanks, met epoxyhars gecoate tanks, roestvrij staal, aluminium, koper en geëmailleerde tanks. Ook roestvrijstalen tanks en boilers van V2A en V4A kunnen volgens de gebruiksinstructies worden behandeld.

Werkzame stof en samenstelling

Werkzame stof:
Actief chloor dat vrijkomt uit hypochloorzuur

Gehalte aan werkzame stof:
< 1,0 g/kg actief chloor dat vrijkomt uit hypochloorzuur
< 10 g/kg natriumchloride
Water

Productgegevens

Toepassingsgebied:
Drinkwaterbehandeling, drinkwaterdesinfectie, conservering van drinkwater, reiniging en sanering van schoonwatersystemen

Productsoort:
PT 05 desinfectiemiddel voor drinkwater

BAuA registratienummer:
N-111888

Duitse Trinkwasserverordnung
membraclean voldoet aan de eisen van de Duitse Trinkwasserverordnung, inclusief het minimalisatiebeginsel, en is volgens de geldende voorschriften geregistreerd.

Houdbaarheid
Bij correcte opslag is het product vanaf levering minimaal 18 maanden houdbaar. Geopende verpakkingen dienen binnen 6 maanden te worden gebruikt. De informatie op de betreffende verpakking is bepalend.

Leveringsomvang
1x 5 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan.

Let op: Gebruik biociden veilig. Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie.

Fabrikant
membraclean
Volume
5 l
Gewicht
5500 g
Aantal stuks
1
Inhoud
5 l
EAN
0789943736534
789943736534
Gebruiksaanwijzing
MPN (Manufacturer Part Number)
1101015
Biocide
Ja

Fabrikant
membraclean
Volume
5 l
Gewicht
5500 g
Aantal stuks
1
Inhoud
5 l
EAN
0789943736534
789943736534
Gebruiksaanwijzing
MPN (Manufacturer Part Number)
1101015
Biocide
Ja
Gaat ook goed samen met
Afbeelding van 24x 0,5 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
24 x 0,5 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 10,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 124,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 3x 1 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
3x 1 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 12,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 37,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 10 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
10 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 8,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 89,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 6x 1 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
6x 1 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 10,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 62,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 4 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
4 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan met vulset
€ 11,23/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 44,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 4x 1 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
4x 1 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan met vulset
€ 11,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 46,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 3x 3 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
3x 3 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 9,21/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 82,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 1 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
1 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 17,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 9x 0,5 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
9x 0,5 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 11,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 49,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 0,5 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
0,5 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 25,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 6x 0,5 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
6x 0,5 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 14,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 42,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 2x 3 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
2x 3 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 9,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 56,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 20 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
20 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 7,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 149,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 3x 0,5 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
3x 0,5 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 16,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 24,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van 3x 1 liter membraanreinigingssysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten
3x 1 liter membraanreinigingssysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten
€ 12,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 4x 0,5 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
4x 0,5 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan met vulset
€ 14,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 3x 10 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
3x 10 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 8,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 239,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 3 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
3 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 11,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 3x 5 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
3x 5 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 8,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 129,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van membraclean TD - Desinfectiemiddel voor drinkwater - 10 liter, bijvoorbeeld voor doseersystemen, type PT 5
membraclean TD - Desinfectiemiddel voor drinkwater - 10 liter, bijvoorbeeld voor doseersystemen, type PT 5
€ 9,49/1l
€ 94,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 311
€ 94,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van 10 Liter Membraclean AIR - koudnevelreiniging, een modern hygiëneproduct
10 Liter Membraclean AIR - koudnevelreiniging, een modern hygiëneproduct
€ 8,99/1l
€ 89,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van 3 liter membraanreinigingssysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten
3 liter membraanreinigingssysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten
€ 11,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 3x 1 liter membraclean desinfectie voor drinkwaterleidingen en watertank
3x 1 liter membraclean desinfectie voor drinkwaterleidingen en watertank
€ 12,63/1l
€ 37,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van Belvit douchecabine – Complete douche met veiligheidsglas, schuifdeur en douchebak. Inclusief douchegarnituur en afvoer. Geschikt voor zowel nieuwbouw als renovatie
Belvit douchecabine – Complete douche met veiligheidsglas, schuifdeur en douchebak. Inclusief douchegarnituur en afvoer. Geschikt voor zowel nieuwbouw als renovatie
€ 449,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van 4 x 1 liter membraanreinigingssysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten, inclusief vulset
4 x 1 liter membraanreinigingssysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten, inclusief vulset
€ 11,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van 4x 20 liter membraanfiltratiesysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten
4x 20 liter membraanfiltratiesysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten
€ 7,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 589,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 46,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is D.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Katadyn Hiker Pro filter – transparant
Katadyn Hiker Pro filter – transparant
€ 153,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 115,99
-€ 19,93
€ 96,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schmuck-und-Uhren
Productafbeelding van Sony Interactive Entertainment PlayStation 4 Slim, 500GB, PlayStation 4, Zwart, 8192 MB, GDDR5, AMD Jaguar, AMD Radeon
Sony Interactive Entertainment PlayStation 4 Slim, 500GB, PlayStation 4, Zwart, 8192 MB, GDDR5, AMD Jaguar, AMD Radeon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 728,86
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 18 september 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Drinkwater voor campers
Inhoud 3 l
Beoordeeld op 29 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 4 l
Beoordeeld op 11 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 3 l
Beoordeeld op 4 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 5 l
Beoordeeld op 18 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 4 l
Beoordeeld op 7 oktober 2023 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 4 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van IZAEFFECT Waterreservoirreiniger voor campers - 900 ml - Reiniger verswaterreservoir met actieve zuurstof, voor camper, caravan en jerrycan
IZAEFFECT Waterreservoirreiniger voor campers - 900 ml - Reiniger verswaterreservoir met actieve zuurstof, voor camper, caravan en jerrycan
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 24,33/1l
Productafbeelding van INF Neusclips voor zwemcomputer / siliconen Multicoloured 10-pack
INF Neusclips voor zwemcomputer / siliconen Multicoloured 10-pack
€ 10,89
-2%
€ 10,59
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 392,22/1kg
Productafbeelding van Naturewater UF-UF01 ultrafilter met 0,01 µm poriegrootte, 2 liter per minuut, voor waterzuivering, waterfilter, vervangingsmembraan voor omgekeerde osmose systemen, filter voor drinkwater
Naturewater UF-UF01 ultrafilter met 0,01 µm poriegrootte, 2 liter per minuut, voor waterzuivering, waterfilter, vervangingsmembraan voor omgekeerde osmose systemen, filter voor drinkwater
€ 7,99
Verkoper: WilTec