Inhoud:

20 l
  • 20 l
  • 40 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 60 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 80 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 100 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 120 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 140 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 160 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 180 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 200 l
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

20 kg
  • 20 kg
  • 40 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 60 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 80 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 100 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 120 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 140 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 160 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 180 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 200 kg
    Beschikbare opties weergeven

20 kg kiezelstenen, rivierstenen, siergrind, decoratief grind, zandsteen

€ 31,30

€ 1,57 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – vr 9 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Wees er snel bij!
Grind & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Decoratiestenen, kiezelstenen, zwart, 680g, 5-15mm, geschikt voor tuin, aquarium en bloempot
Decoratiestenen, kiezelstenen, zwart, 680g, 5-15mm, geschikt voor tuin, aquarium en bloempot
€ 69,10/1kg
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 40 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, tuinverfraaiingsstenen, decoratieve stenen, geel
40 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, tuinverfraaiingsstenen, decoratieve stenen, geel
€ 1,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 70,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 20 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
20 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
€ 2,01/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 20 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, siergrind, witte grind voor de tuin
20 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, siergrind, witte grind voor de tuin
€ 1,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 36,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 20 kg gepolijst split, rivierkiezels, siergrind voor de tuin, hout
20 kg gepolijst split, rivierkiezels, siergrind voor de tuin, hout
€ 1,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 60 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen
60 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen
€ 2,14/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 128,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 200 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, keien, siergrind, geel
200 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, keien, siergrind, geel
€ 1,67/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 334,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van Gletsjergrind, 30-60 mm, grijs, rond, 25 kg
Gletsjergrind, 30-60 mm, grijs, rond, 25 kg
€ 0,72/1kg
€ 17,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 20 kg wasmiddelgranulaat, geschikt voor wielreinigingsmachines
20 kg wasmiddelgranulaat, geschikt voor wielreinigingsmachines
€ 4,30/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,92
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van Decoratief steen, beige kleur, Marianna, 8-16 mm, 20 kg
Decoratief steen, beige kleur, Marianna, 8-16 mm, 20 kg
€ 2,50/1l
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Carrara-marmer, rond, 25-40 mm, 25 kg
Carrara-marmer, rond, 25-40 mm, 25 kg
€ 0,36/1kg
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Amtra decoratiemateriaal voor aquaria, keramiek, kwarts, 2 kg, rood
Amtra decoratiemateriaal voor aquaria, keramiek, kwarts, 2 kg, rood
€ 9,45/1kg
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Witte zeekam, 2 kg
Witte zeekam, 2 kg
€ 11,45/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Croci Amtra Grind Noa - Aquariumgrond, decoratiestenen, witte, grove korrelgrootte 4-8 m
Croci Amtra Grind Noa - Aquariumgrond, decoratiestenen, witte, grove korrelgrootte 4-8 m
€ 3,69/1kg
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Grijze decoratieve keien, sneeuwwit, 6-12 cm, 20 kg
Grijze decoratieve keien, sneeuwwit, 6-12 cm, 20 kg
€ 2,00/1kg
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Gefractioneerd gedroogd kwartszand, korrelgrootte 0,1-0,5 mm, verpakking: 25 kg
Gefractioneerd gedroogd kwartszand, korrelgrootte 0,1-0,5 mm, verpakking: 25 kg
€ 1,00/1l
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Aquariem grondstoffen
Aquariem grondstoffen
€ 11,45/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kies Carrara, 40 - 60 mm, wit, 20 kg
Kies Carrara, 40 - 60 mm, wit, 20 kg
€ 2,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,41
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Ardennensplit, grind, grijs, 8-16 mm, zak van 20 kg
Ardennensplit, grind, grijs, 8-16 mm, zak van 20 kg
€ 0,28/1kg
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Basaltgrind 25 kg 5-8 mm zwart
Basaltgrind 25 kg 5-8 mm zwart
€ 2,90/1kg
€ 81,39
-6%
€ 76,21
Gratis bezorging
Verkoper: Discountic

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

AQUAGART Siergrind – zandsteingekleurd, 20–40 mm, 20 kg

Het AQUAGART siergrind is geschikt voor decoratieve toepassingen zowel binnen als buiten. De zandsteingekleurde stenen zorgen voor accenten in borders, plantenbakken en decoratieve schalen. Met een korrelgrootte van 20–40 mm kunnen zowel individuele zones worden benadrukt als aaneengesloten grindoppervlakken worden gecreëerd.

De levering vindt plaats in foliezakken met elk een inhoud van 20 kg. Verschillen in vorm, grootte en kleurtoon zorgen voor een gevarieerd uiterlijk. De aangegeven grootte beschrijft de korrelgrootte; de individuele stenen kunnen verschillende vormen hebben.

Veelzijdige decoratiemogelijkheden

  • Decoratie rondom huis en tuin
  • Creëren van siertuinen en Japanse tuinen
  • Decoratieve omlijstingen van huizen
  • Creëren van randen bij tuinvijvers
  • Grafdecoratie en grafversiering
  • Afdekking van de grond in bloempotten en plantenbakken
  • Decoratie van schalen en etalages
  • Optische omlijsting van tuinpaden

Oppervlakken voorbereiden en aanleggen

Bereid de ondergrond voor, afhankelijk van het beoogde gebruik. Voor decoratieve grindoppervlakken in de tuin kan een geschikt onkruidvlies of tuinfolie als onderlaag worden gebruikt. Dit scheidt het grind van de onderliggende grond en helpt om het mengen van de materialen te verminderen.

Verdeel de stenen gelijkmatig over het voorbereide oppervlak. Een passende randafwerking helpt om het grind in het gewenste gebied te houden. De benodigde hoeveelheid hangt af van de oppervlakte en de gekozen laagdikte.

Aanleg in plantenbakken

In bloempotten en plantenbakken vormt het siergrind een decoratieve afdeklagen. Laat voldoende ruimte rond de plantenbasis en houd de waterafvoergaten van de bak vrij. Voor decoraties binnenshuis zijn schalen of onderleggers geschikt die zijn afgestemd op het gewicht van de stenen.

Eigenschappen

  • Kleur: Zandsteingekleurd
  • Korrelgrootte: 20–40 mm
  • Inhoud verpakking: 20 kg per foliezak
  • Geschikt voor decoratieve toepassingen binnen en buiten
  • Verschillende steenvormen en kleurvariaties
Gewicht
20 kg
Inhoud
20 l
Parts of animal origin
Nee
Kleur
Beige
EAN
4251682500418
MPN (Manufacturer Part Number)
0.75819835129.8
Fabrikant
Aquagart

Gewicht
20 kg
Inhoud
20 l
Parts of animal origin
Nee
Kleur
Beige
EAN
4251682500418
MPN (Manufacturer Part Number)
0.75819835129.8
Fabrikant
Aquagart
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Startpakket voor vleesetende planten - 5 planten
Startpakket voor vleesetende planten - 5 planten
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 35,18
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van 40 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, tuinverfraaiingsstenen, decoratieve stenen, geel
40 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, tuinverfraaiingsstenen, decoratieve stenen, geel
€ 1,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 70,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 20 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
20 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
€ 2,01/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 20 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, siergrind, witte grind voor de tuin
20 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, siergrind, witte grind voor de tuin
€ 1,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 36,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 20 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, tuinrotsen, decoratieve kiezelstenen, geel
20 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, tuinrotsen, decoratieve kiezelstenen, geel
€ 1,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 40 kg kiezelstenen, rivierstenen, siergrind, decoratieve steentjes, zandsteen
40 kg kiezelstenen, rivierstenen, siergrind, decoratieve steentjes, zandsteen
€ 1,51/1kg
€ 60,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 40 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
40 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
€ 1,98/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 79,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 20 kg gepolijst split, rivierkiezels, siergrind voor de tuin, hout
20 kg gepolijst split, rivierkiezels, siergrind voor de tuin, hout
€ 1,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 80 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, keien, siergrind, geel
80 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, keien, siergrind, geel
€ 1,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 136,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 20 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen, siergrind voor de tuin
20 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen, siergrind voor de tuin
€ 2,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 46,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 100 kg kiezelstenen, rivierstenen, siergrind, decoratief grind, zandsteen
100 kg kiezelstenen, rivierstenen, siergrind, decoratief grind, zandsteen
€ 1,47/1kg
€ 147,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 80 kg kiezelstenen, rivierstenen, grind voor de tuin, decoratief grind, zandsteen
80 kg kiezelstenen, rivierstenen, grind voor de tuin, decoratief grind, zandsteen
€ 1,48/1kg
€ 118,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 100 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, keien, siergrind, geel
100 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, keien, siergrind, geel
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 168,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 200 kg kiezelstenen, rivierstenen, grind voor de tuin, decoratief grind, zandsteen
200 kg kiezelstenen, rivierstenen, grind voor de tuin, decoratief grind, zandsteen
€ 1,45/1kg
€ 290,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 40 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, steentjes voor de tuin, decoratieve steentjes, wit
40 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, steentjes voor de tuin, decoratieve steentjes, wit
€ 1,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 70,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 60 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen
60 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen
€ 2,14/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 128,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 200 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, keien, siergrind, geel
200 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, keien, siergrind, geel
€ 1,67/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 334,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 100 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, sierstenen voor de tuin, witte steen
100 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, sierstenen voor de tuin, witte steen
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 168,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 60 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, keien, siergrind, geel
60 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, keien, siergrind, geel
€ 1,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 102,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 120 kg keien, rivierkeien, sierkeien, grind voor de tuin, decoratief grind, zandsteen
120 kg keien, rivierkeien, sierkeien, grind voor de tuin, decoratief grind, zandsteen
€ 1,48/1kg
€ 177,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van Relaxdays 10044308, 1 stuk
Relaxdays 10044308, 1 stuk
€ 3,39/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 60 kg kiezelstenen, rivierstenen, grind voor de tuin, decoratief grind, zandsteen
60 kg kiezelstenen, rivierstenen, grind voor de tuin, decoratief grind, zandsteen
€ 1,51/1kg
€ 90,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 40 kg gepolijst split, rivierkiezels, siergrind voor de tuin, hout
40 kg gepolijst split, rivierkiezels, siergrind voor de tuin, hout
€ 1,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 72,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 100 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
100 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
€ 1,90/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 190,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 60 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
60 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
€ 1,92/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 115,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van Granietgruis, korrelgrootte 8-16 mm, grijs, 25 kg
Granietgruis, korrelgrootte 8-16 mm, grijs, 25 kg
€ 0,28/1kg
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 40 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen, siergrind voor de tuin
40 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen, siergrind voor de tuin
€ 2,18/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 87,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 80 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
80 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
€ 1,93/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 154,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van UISEBRT Privacy-scherm, PVC, privacy-omheining, antraciet. Windscherm voor tuin, balkon en terras, 90x300 cm. Stabile W-vorm
UISEBRT Privacy-scherm, PVC, privacy-omheining, antraciet. Windscherm voor tuin, balkon en terras, 90x300 cm. Stabile W-vorm
€ 12,22/1m²
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 32,99
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Decoratiestenen, kiezelstenen, zwart, 680g, 5-15mm, geschikt voor tuin, aquarium en bloempot
Decoratiestenen, kiezelstenen, zwart, 680g, 5-15mm, geschikt voor tuin, aquarium en bloempot
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 69,10/1kg