Gewicht:

200 g
  • 200 g
  • 3740 g
    Beschikbare opties weergeven

Aantal stuks:

1
  • 1
  • 24
    Beschikbare opties weergeven

APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 156g

€ 11,21

plus € 9,50 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
€ 3,06/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,73
-2%
€ 11,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van APPLAWS Kipfilet en kaas in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Kipfilet en kaas in bouillon - natvoer voor katten - 156g
€ 3,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Applaws Kattenvoer, Dose met Makreel & Sardine, 156g
Applaws Kattenvoer, Dose met Makreel & Sardine, 156g
€ 0,91/1kg
€ 3,40
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 70g
APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 70g
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,53
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Applaws Kattenvoer, 24 x 70g, met zalm in gelatine
Applaws Kattenvoer, 24 x 70g, met zalm in gelatine
€ 1,27/1kg
€ 2,13
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van APPLAWS Kipfilet in bouillon - natvoer voor katten - 70g
APPLAWS Kipfilet in bouillon - natvoer voor katten - 70g
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van APPLAWS Kipfilet met kippenlever in gelatine - natvoer voor katten - 70g
APPLAWS Kipfilet met kippenlever in gelatine - natvoer voor katten - 70g
€ 15,13/1kg
€ 21,48
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van APPLAWS Visselectie, multipack in bouillon - natvoer voor katten - 12x70g
APPLAWS Visselectie, multipack in bouillon - natvoer voor katten - 12x70g
€ 37,60/1kg
€ 31,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLAWS Visselectie, multipack in bouillon - natvoer voor katten - 12x70g
APPLAWS Visselectie, multipack in bouillon - natvoer voor katten - 12x70g
€ 36,79/1kg
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLAWS Kattenvoer, natvoer voor kittens, kipfilet, 24 x 70 gram
APPLAWS Kattenvoer, natvoer voor kittens, kipfilet, 24 x 70 gram
€ 51,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Kip in saus - Natvoer voor katten - 400g
WHISKAS Kip in saus - Natvoer voor katten - 400g
€ 6,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,40
-4%
€ 3,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bozita Natvoer Hapjes in Saus, 12x85g, graanvrij voer voor katten
Bozita Natvoer Hapjes in Saus, 12x85g, graanvrij voer voor katten
€ 29,49/1kg
€ 30,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SCHESIR Kipfilet in gelatine – Natvoer voor kittens – 85 g
SCHESIR Kipfilet in gelatine – Natvoer voor kittens – 85 g
€ 114,50/1kg
€ 30,41
-62%
€ 11,45
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Purina Friskies met rundvlees, 85g natvoer voor katten, in saus
Purina Friskies met rundvlees, 85g natvoer voor katten, in saus
€ 9,44/1kg
€ 0,89
-4%
€ 0,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schesir Kattenvoer in bouillon, met tonijn en sardientjes, natvoer in eigen saus
Schesir Kattenvoer in bouillon, met tonijn en sardientjes, natvoer in eigen saus
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PREVITAL Rundvlees in jus - natvoer voor katten - 100g
PREVITAL Rundvlees in jus - natvoer voor katten - 100g
€ 7,20/1kg
€ 0,76
-5%
€ 0,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MjAMjAM 6x800g Mixpakket natvoer voor katten, glutenvrij
MjAMjAM 6x800g Mixpakket natvoer voor katten, glutenvrij
€ 14,39/1kg
€ 69,08
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SCHESIR Kipfilet in gelatine - natvoer voor katten - 70g
SCHESIR Kipfilet in gelatine - natvoer voor katten - 70g
€ 130,25/1kg
€ 16,42
-36%
€ 10,42
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MjAMjAM - 6x400g Natvoer voor katten met kip en wortelen
MjAMjAM - 6x400g Natvoer voor katten met kip en wortelen
€ 11,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLAWS Kattenvoer, tonijn en garnalen, 24 x 70 gram
APPLAWS Kattenvoer, tonijn en garnalen, 24 x 70 gram
€ 61,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

APPLAWS Natvoer voor katten, tonijnfilet in bouillon – 24x156g

Gewicht
200 g
Inhoud
3.74 l
Vochtgehalte
80%
Type diervoeder
Natvoer
Geschikte diersoorten
Katten
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
1
EAN
5060122490184
MPN (Manufacturer Part Number)
2003CE-A
Fabrikant
Applaws
Registratienummer
5060122490184

Gewicht
200 g
Inhoud
3.74 l
Vochtgehalte
80%
Type diervoeder
Natvoer
Geschikte diersoorten
Katten
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
1
EAN
5060122490184
MPN (Manufacturer Part Number)
2003CE-A
Fabrikant
Applaws
Registratienummer
5060122490184
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
€ 3,06/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,73
-2%
€ 11,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Kitten Selectie van smaken in saus - Natvoer voor kittens - 40x85 gram
SHEBA Kitten Selectie van smaken in saus - Natvoer voor kittens - 40x85 gram
€ 11,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 38,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLAWS Kipfilet en kaas in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Kipfilet en kaas in bouillon - natvoer voor katten - 156g
€ 3,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 70g
APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 70g
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,53
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
€ 6,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLAWS Tonijnfilet met zeewier in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Tonijnfilet met zeewier in bouillon - natvoer voor katten - 156g
€ 3,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,38
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
€ 42,30
-71%
€ 12,06
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van APPLAWS Natuurlijk kattenvoer, tonijnfilet met garnalen - droogvoer voor katten - 156g
APPLAWS Natuurlijk kattenvoer, tonijnfilet met garnalen - droogvoer voor katten - 156g
€ 0,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,16
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 9,34/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 31,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Applaws Kattenvoer, Dose met Makreel & Sardine, 156g
Applaws Kattenvoer, Dose met Makreel & Sardine, 156g
€ 0,91/1kg
€ 3,40
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 7,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Applaws Kattenvoer, 24 x 70g, met zalm in gelatine
Applaws Kattenvoer, 24 x 70g, met zalm in gelatine
€ 1,27/1kg
€ 2,13
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ROYAL CANIN Urinary S/O - dry cat food - 3.5 kg
ROYAL CANIN Urinary S/O - dry cat food - 3.5 kg
€ 14,91/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 52,17
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Applaws Droogvoer Voor Katjes, Kitten, Kijken, 2Kg
Applaws Droogvoer Voor Katjes, Kitten, Kijken, 2Kg
€ 16,45/1kg
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
€ 13,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 101,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Royal Canin FHN Kitten Instinctive in gelée - Natvoer voor kittens - 12x85g
Royal Canin FHN Kitten Instinctive in gelée - Natvoer voor kittens - 12x85g
€ 28,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,21
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Almo Nature Legend - Oceaanvis, 70g (Verpakking: 24 stuks per bestelling)
Almo Nature Legend - Oceaanvis, 70g (Verpakking: 24 stuks per bestelling)
€ 35,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,75
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sanabelle Adult, droogvoer voor katten met gevogelte, 10 kg
Sanabelle Adult, droogvoer voor katten met gevogelte, 10 kg
€ 7,79/1kg
€ 104,57
-€ 26,67
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Royal Canin Kitten Maine Coon 36, 4 kg
Royal Canin Kitten Maine Coon 36, 4 kg
€ 15,25/1kg
€ 60,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van APPLAWS Kipfilet in bouillon - natvoer voor katten - 70g
APPLAWS Kipfilet in bouillon - natvoer voor katten - 70g
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Urinary S/O, Milde Calorieën, Volwassen dier, 3,5 kg, Bevat antioxidanten
Royal Canin Urinary S/O, Milde Calorieën, Volwassen dier, 3,5 kg, Bevat antioxidanten
€ 20,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van EUKANUBA Adult Rottweiler - Droogvoer voor honden - 12 kg
EUKANUBA Adult Rottweiler - Droogvoer voor honden - 12 kg
€ 6,37/1kg
€ 80,49
-5%
€ 76,43
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
€ 12,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Almo Nature Legend Tonijn met maïs, 70g
Almo Nature Legend Tonijn met maïs, 70g
€ 22,74/1kg
€ 56,85
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KATTOVIT Renal, 4 kg
KATTOVIT Renal, 4 kg
€ 11,65/1kg
€ 48,93
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Persisch kattenvoer, 2 kg
Royal Canin Persisch kattenvoer, 2 kg
€ 20,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,32
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Siamese, Volwassen kat, Siamese ras, Kip, 2 kg, Bevat antioxidanten
Royal Canin Siamese, Volwassen kat, Siamese ras, Kip, 2 kg, Bevat antioxidanten
€ 18,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,26
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Animonda Cat vom Feinsten Adult met rundvlees en kip, 100g (aantal: 32 per bestelling)
Animonda Cat vom Feinsten Adult met rundvlees en kip, 100g (aantal: 32 per bestelling)
€ 10,86
Verkoper: velmontask

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 11 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,2 kgAantal stuks 1
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg