Nivea Deospray – Double Effect 150 ml

€ 3,11

€ 2,92-6%

€ 58,40 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – ma 5 oktober
Wees er snel bij!
Deodorants & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van DOPPELWIRKUNG Deo Vapo, 200 ml
DOPPELWIRKUNG Deo Vapo, 200 ml
€ 83,00/1l
€ 16,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NIVEA Double Effect Deodorant Spray 200ML - Zonder alcohol
NIVEA Double Effect Deodorant Spray 200ML - Zonder alcohol
€ 72,65/1l
€ 14,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nivea Deo Roll-on - Talc Sensetion 50 ml
Nivea Deo Roll-on - Talc Sensetion 50 ml
€ 183,80/1l
€ 9,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nivea Deodorant Spray - Fresh Natural 150 ml
Nivea Deodorant Spray - Fresh Natural 150 ml
€ 401,20/1l
€ 20,06
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea Deospray – Fresh Pure 0% 150 ml
Nivea Deospray – Fresh Pure 0% 150 ml
€ 53,40/1l
€ 3,19
-16%
€ 2,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Deospray Men - Fresh Natural 200 ml
Nivea Deospray Men - Fresh Natural 200 ml
€ 109,75/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,95
-31%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea Zomerblijdheid Deodorant Roller
Nivea Zomerblijdheid Deodorant Roller
€ 50,16/1kg
€ 12,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NIVEA 85940, 250 ml
NIVEA 85940, 250 ml
€ 34,60/1l
€ 8,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NIVEA Double Effect, voor dames, anti-transpirant, deodorant spray, spray, 200 ml, 48 uur
NIVEA Double Effect, voor dames, anti-transpirant, deodorant spray, spray, 200 ml, 48 uur
€ 99,50/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Rexona Deodorant Spray – Biorythm, 150 ml
Rexona Deodorant Spray – Biorythm, 150 ml
€ 61,80/1l
€ 3,29
-6%
€ 3,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Pearl & Beauty Antiperspirant, stick, 50 ml
Nivea Pearl & Beauty Antiperspirant, stick, 50 ml
€ 152,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Nivea Deo Roll-on Men - Deep 50 ml
Nivea Deo Roll-on Men - Deep 50 ml
€ 362,20/1l
€ 30,95
-41%
€ 18,11
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea Deodorant Roll-on Fresh Natural, 50 ml
Nivea Deodorant Roll-on Fresh Natural, 50 ml
€ 84,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Zwitsal Deospray - Poederzacht 100 ml
Zwitsal Deospray - Poederzacht 100 ml
€ 16,70/1l
€ 2,28
-26%
€ 1,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Deodorant Roller Pure Invisible, 50 ml
Nivea Deodorant Roller Pure Invisible, 50 ml
€ 48,00/1l
€ 2,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Men deodorant spray, intensief, 150 ml
Nivea Men deodorant spray, intensief, 150 ml
€ 58,40/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Axe Deospray - Musk 150 ml
Axe Deospray - Musk 150 ml
€ 312,80/1l
€ 18,48
-15%
€ 15,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Antitranspirant spray Pearl & Beauty, 150 ml
Antitranspirant spray Pearl & Beauty, 150 ml
€ 17,33/1l
€ 2,68
-2%
€ 2,60
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nivea Deospray Men - Fresh Active 200 ml
Nivea Deospray Men - Fresh Active 200 ml
€ 109,75/1l
€ 31,95
-31%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea, Pearl & Beauty, Antiperspirant roller, 50 ml
Nivea, Pearl & Beauty, Antiperspirant roller, 50 ml
€ 67,60/1l
€ 3,38
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Merk: Nivea
Type: Deospray
Omschrijving: Nivea Deospray – Double Effect 150 ml
Art: 4005900457646

Samenstelling:

Butane, isobutane, propane, isopropyl palmitate, aluminum chlorohydrate, dicaprylyl ether, caprylic/capric triglyceride, parfum, octyldodecanol,persea sima, oil, disteardimonium hectorite, propylen carbonate, tocopherol, benzyl alcohol, citronellol, linalool, alpha-isomethyl ionone, geraniol



NIVEA Double Effect Anti-Transpirant geeft 48 uur lang betrouwbare bescherming en zorgt voor een zachte okselhuid. Het vergemakkelijkt het scheren, zodat de oksels langer glad blijven. Het is de optimale combinatie van betrouwbare bescherming, milde verzorging en schoonheid. Kalmeert de oksels na het scheren. - Langer gladde oksels - verrijkt met natuurlijk avocado-extract - 48 uur bescherming tegen transpiratie en milde verzorging van Nivea - Huidverdraagzaamheid bewezen - Zonder alcohol Ingredienten Butane, Aqua, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, Dicaprylyl Carbonate, C12-15 Alkyl Benzoate, Dicaprylyl Ether, Butyloctanoic Acid, Persea sima Oil, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Phenoxyethanol, Polysorbate 65, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Parfum Gebruik Vanaf 15 cm afstand in de oksels spuiten.
Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Information not provided
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4005900457646
MPN (Manufacturer Part Number)
844793

Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Information not provided
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4005900457646
MPN (Manufacturer Part Number)
844793
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DOPPELWIRKUNG Deo Vapo, 200 ml
DOPPELWIRKUNG Deo Vapo, 200 ml
€ 83,00/1l
€ 16,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NIVEA Double Effect, voor dames, anti-transpirant, deodorant spray, spray, 200 ml, 48 uur
NIVEA Double Effect, voor dames, anti-transpirant, deodorant spray, spray, 200 ml, 48 uur
€ 99,50/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 129,95
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van NIVEA Miracle Garden, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, 48 uur
NIVEA Miracle Garden, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, 48 uur
€ 17,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,56
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
€ 66,30
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,00/1l
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 278,80/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,70
-5%
€ 33,66
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%
€ 33,40
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,67/1kg
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,36
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 195,73/1l
Productafbeelding van Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
€ 32,72
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 327,20/1l
Productafbeelding van Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l
Productafbeelding van Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,95
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,33/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van INCIA Natuurlijke Roll-on Deodorant voor Gevoelige Huid, 50 ml
INCIA Natuurlijke Roll-on Deodorant voor Gevoelige Huid, 50 ml
€ 24,90
-3%
€ 24,15
Verkoper: Exporgin
€ 483,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van INCIA Natuurlijke roll-on deodorant voor heren, 50 ml
INCIA Natuurlijke roll-on deodorant voor heren, 50 ml
€ 24,90
-3%
€ 24,15
Verkoper: Exporgin
€ 483,00/1l
Productafbeelding van Rexona Intense Fresh, voor heren, anti-transpirant, deodorant spray, spray, 150 ml, 96 uur
Rexona Intense Fresh, voor heren, anti-transpirant, deodorant spray, spray, 150 ml, 96 uur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 26,60/1l
Productafbeelding van Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 6.650,00/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
€ 27,54
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,90
-14%
€ 25,50
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1kg
Productafbeelding van Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,49
Verkoper: Lemonbite
€ 88,44/1l
Productafbeelding van Mitchum Shower Fresh, damesdeodorant, 63 gram
Mitchum Shower Fresh, damesdeodorant, 63 gram
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 95,08/1l
Productafbeelding van Mitchum Men SPORT Deodorant, 63 gram
Mitchum Men SPORT Deodorant, 63 gram
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 87,14/1l
Productafbeelding van Mitchum | Deodorant Gel - Powder Fresh - 96 g - 48 uur bescherming -  getest
Mitchum | Deodorant Gel - Powder Fresh - 96 g - 48 uur bescherming - getest
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 72,81/1l