Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g

€ 15,60

€ 86,67 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Overig broodbeleg & veel meer
Vergelijkbare producten
PASTA SŁONECZNIKOWA Z ZIOŁAMI I POMIDORAMI BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Kräuter Tomate Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
€ 81,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
€ 86,67/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
€ 40,89/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 7,77
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
€ 86,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
PASTA SŁONECZNIKOWA Z 4 RODZAJAMI PIEPRZU BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese 4-Pfeffer Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
€ 86,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Rucola-Tomate Streich 180g
Zwergenwiese Rucola-Tomate Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Sonnen-Tomate Streich 180g
Zwergenwiese Sonnen-Tomate Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
€ 100,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Mango Curry Streich 180g
Zwergenwiese Mango Curry Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Taggiasca olijvencreme 130 gram - Ranise
Taggiasca olijvencreme 130 gram - Ranise
€ 68,46/1l
€ 9,79
-9%
€ 8,90
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Schokomac broodbeleg van Schwartau, 400g
Schokomac broodbeleg van Schwartau, 400g
€ 39,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,83
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van ovomaltine® 5449789002 ovomaltine® Nougatcreme, 380,0 g
ovomaltine® 5449789002 ovomaltine® Nougatcreme, 380,0 g
€ 34,87/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van A Ricchigia - Hazelnootcrème - 190 gram
A Ricchigia - Hazelnootcrème - 190 gram
€ 115,26/1kg
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Spekspread, 170 gram - Villgrater Metzgerei - 9139
Spekspread, 170 gram - Villgrater Metzgerei - 9139
€ 46,47/1kg
€ 8,69
-9%
€ 7,90
Verkoper: italia-genuss

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Veganistische biologische broodspread gemaakt van zonnebloempitten en daslook. Puur op brood of gemengd met yoghurt als dip of dressing.

Instructies voor gebruik en opslag:
Na opening koel n (6° tot 8° C) en binnen enkele dagen consumeren. Ongeopend minimaal houdbaar tot: zie deksel.




Romige verwenning van biologische kwaliteit – Zwergenwiese smeerproducten in veel verschillende soorten. Gemaakt van zorgvuldig geselecteerde ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt, staan ze voor natuurlijke kwaliteit. Zwergenwiese staat bekend om plantaardige producten en een zachte verwerking. De romige textuur zorgt voor een eenvoudig gebruik en een aangenaam mondgevoel. De verschillende soorten bieden gevarieerde momenten van genot. Ze zijn direct klaar om te consumeren en kunnen gemakkelijk in het dagelijks leven worden geïntegreerd. Of het nu mild of pittig is, er is voor elk wat wils. Hierdoor zijn deze smeerproducten ideaal voor iedereen die diversiteit en kwaliteit op hun bord waardeert. Veelzijdig inzetbaar – Vier heerlijke ideeën voor je smeerproduct. Het smeerproduct is uitermate geschikt als beleg voor brood bij het ontbijt of als snack. Het kan ook gebruikt worden voor sandwiches of wraps. In de keuken kan het ook als dip of om gerechten te verfijnen worden gebruikt. Ook als aanvulling bij groenten of bijgerechten biedt het veelzijdige mogelijkheden. Flexibel te gebruiken – Wanneer is het beste om smeerproduct te gebruiken? Het gebruik kan flexibel gedurende de dag plaatsvinden en kan gemakkelijk in verschillende maaltijden worden geïntegreerd. Of het nu bij het ontbijt is, als snack of bij hartige gerechten, het smeerproduct is veelzijdig inzetbaar. Perfect te combineren – Deze producten passen er ideaal bij. Naast smeerproducten zijn er andere broodbelegopties, zoals hummus, notenpasta of plantaardige spreads met vergelijkbare toepassingen. Ook brood, groenten of graanproducten kunnen er goed mee gecombineerd worden. Wie graag experimenteert, kan verschillende spreads met elkaar combineren en nieuwe smaakvariaties ontdekken. Daarnaast zijn kruiden, verse ingrediënten of specerijen geschikt voor gevarieerde toepassingen. Een evenwichtige en gevarieerde voeding blijft de basis van een bewuste levensstijl.
Inhoud
0.1 l
Ingrediënten
Water, zonnebloempitten* 20%, zonnebloemolie*, pastinaken*, citroensap* (van citroensapconcentraat), bärlauch 8%, uien*, olijfolie*, steenzout, aardappelzetmeel*.*van biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gEnergie: 1291 kJ / 313 kcalVet: 30 gwaarvan verzadigde vetzuren: 2,8 gKoolhydraten: 4,5 gwaarvan suikers: 2,2 gVezels: 2,6 gEiwitten: 4,9 gZout: 1,5 gVoedingswaarden bepaald door: analyse
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Verkoopbenaming
Broodbeleg
Fabrikant
Zwergenwiese
MPN (Manufacturer Part Number)
23001
EAN
4019736008828

Inhoud
0.1 l
Ingrediënten
Water, zonnebloempitten* 20%, zonnebloemolie*, pastinaken*, citroensap* (van citroensapconcentraat), bärlauch 8%, uien*, olijfolie*, steenzout, aardappelzetmeel*.*van biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gEnergie: 1291 kJ / 313 kcalVet: 30 gwaarvan verzadigde vetzuren: 2,8 gKoolhydraten: 4,5 gwaarvan suikers: 2,2 gVezels: 2,6 gEiwitten: 4,9 gZout: 1,5 gVoedingswaarden bepaald door: analyse
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Verkoopbenaming
Broodbeleg
Fabrikant
Zwergenwiese
MPN (Manufacturer Part Number)
23001
EAN
4019736008828
Gaat ook goed samen met
PASTA SŁONECZNIKOWA Z ZIOŁAMI I POMIDORAMI BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Kräuter Tomate Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Schnittlauch Streich 180g
Zwergenwiese Schnittlauch Streich 180g
€ 86,67/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
€ 862,63/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 16,39
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
€ 10,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,67
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor worstjes van gemalen varkensvlees, kruidenmix, hartig en lekker, 31 gram
Maggi Fix voor worstjes van gemalen varkensvlees, kruidenmix, hartig en lekker, 31 gram
€ 69,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kölln 349978 Chocolade- en koekjesmuesli, 500 g
Kölln 349978 Chocolade- en koekjesmuesli, 500 g
€ 25,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,67
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
€ 213.900,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Schnitzer Breadless Brood Schnitzer (350 gr)
Schnitzer Breadless Brood Schnitzer (350 gr)
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 24 stuks schokabsorberende ringen
24 stuks schokabsorberende ringen
€ 35,02/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 38,37
-8%
€ 35,30
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
€ 15,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
€ 81,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
€ 86,67/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker Quarkfein Aardbei
Dr. Oetker Quarkfein Aardbei
€ 34,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
€ 4,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Citroenjam, 340 gram
Citroenjam, 340 gram
€ 16,79/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,71
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van LEGO City 60373 Fire Rescue Boat. Floating Toy. Jetpacks and Minifigures
LEGO City 60373 Fire Rescue Boat. Floating Toy. Jetpacks and Minifigures
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,19
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Manner 921758 Manner Cocos Schnitten Kekse 400,0 g
Manner 921758 Manner Cocos Schnitten Kekse 400,0 g
€ 32,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barilla Penne Rigate Glutenvrij (400 gr)
Barilla Penne Rigate Glutenvrij (400 gr)
€ 11,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milky Way smeerbare spread, een combinatie van melk en chocoladecrème, 200g
Milky Way smeerbare spread, een combinatie van melk en chocoladecrème, 200g
€ 104,95/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Zwergenwiese Streich Mediterran 180g
Zwergenwiese Streich Mediterran 180g
€ 15.600,00/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie, losse stukjes, Vampis, 1,2 kg
Haribo Fruitgummie, losse stukjes, Vampis, 1,2 kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van TEEKANNE 6579 Teekanne Schocofix, 50 porties van 25 gram
TEEKANNE 6579 Teekanne Schocofix, 50 porties van 25 gram
€ 79,10/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 98,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kokoscrème met geraspte kokos - 500g - Zonder toegevoegde suiker - Met sheaboter - Kokoscrème, gezond
Kokoscrème met geraspte kokos - 500g - Zonder toegevoegde suiker - Met sheaboter - Kokoscrème, gezond
€ 8,89
Verkoper: PopShop
€ 17,78/1kg