Zwergenwiese 4-Pfeffer Streich 180g

€ 15,60

€ 86,67 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Overig broodbeleg & veel meer
Vergelijkbare producten
PASTA SŁONECZNIKOWA Z ZIOŁAMI I POMIDORAMI BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Kräuter Tomate Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
€ 100,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
€ 81,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
€ 86,67/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g
Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
€ 86,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Mango Curry Streich 180g
Zwergenwiese Mango Curry Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Sonnen-Tomate Streich 180g
Zwergenwiese Sonnen-Tomate Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
€ 86,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Rucola-Tomate Streich 180g
Zwergenwiese Rucola-Tomate Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Artisjokencrème 130 gram - Ranise
Artisjokencrème 130 gram - Ranise
€ 75,00/1l
€ 10,72
-9%
€ 9,75
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van A Ricchigia - Hazelnootcrème - 190 gram
A Ricchigia - Hazelnootcrème - 190 gram
€ 115,26/1kg
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Schokomac broodbeleg van Schwartau, 400g
Schokomac broodbeleg van Schwartau, 400g
€ 39,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,83
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Krem VEGANELA met hazelnoten en cacao, 300g. TAR-GROCH
Krem VEGANELA met hazelnoten en cacao, 300g. TAR-GROCH
€ 49,60/1kg
€ 17,51
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Spekspread, 170 gram - Villgrater Metzgerei - 9139
Spekspread, 170 gram - Villgrater Metzgerei - 9139
€ 46,47/1kg
€ 8,69
-9%
€ 7,90
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van ovomaltine® 5449789002 ovomaltine® Nougatcreme, 380,0 g
ovomaltine® 5449789002 ovomaltine® Nougatcreme, 380,0 g
€ 34,87/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,25
Verkoper: somnia24
KREM Z ORZECHÓW LASKOWYCH PRAŻONYCH 100 % BIO 500 g - TERRASANA
KREM MET HAZELNOTEN, GEBRADEN, 100% BIOLOGISCH, 500 g - TERRASANA
€ 31,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Romige verwenning van biologische kwaliteit – Zwergenwiese smeerproducten in veel verschillende soorten. Gemaakt van zorgvuldig geselecteerde ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt, staan ze voor natuurlijke kwaliteit. Zwergenwiese staat bekend om plantaardige producten en een zachte verwerking. De romige textuur zorgt voor een eenvoudig gebruik en een aangenaam mondgevoel. De verschillende soorten bieden gevarieerde momenten van genot. Ze zijn direct klaar om te consumeren en kunnen gemakkelijk in het dagelijks leven worden geïntegreerd. Of het nu mild of pittig is, er is voor elk wat wils. Hierdoor zijn deze smeerproducten ideaal voor iedereen die diversiteit en kwaliteit op hun bord waardeert. Veelzijdig inzetbaar – Vier heerlijke ideeën voor je smeerproduct. Het smeerproduct is uitermate geschikt als beleg voor brood bij het ontbijt of als snack. Het kan ook gebruikt worden voor sandwiches of wraps. In de keuken kan het ook als dip of om gerechten te verfijnen worden gebruikt. Ook als aanvulling bij groenten of bijgerechten biedt het veelzijdige mogelijkheden. Flexibel te gebruiken – Wanneer is het beste om smeerproduct te gebruiken? Het gebruik kan flexibel gedurende de dag plaatsvinden en kan gemakkelijk in verschillende maaltijden worden geïntegreerd. Of het nu bij het ontbijt is, als snack of bij hartige gerechten, het smeerproduct is veelzijdig inzetbaar. Perfect te combineren – Deze producten passen er ideaal bij. Naast smeerproducten zijn er andere broodbelegopties, zoals hummus, notenpasta of plantaardige spreads met vergelijkbare toepassingen. Ook brood, groenten of graanproducten kunnen er goed mee gecombineerd worden. Wie graag experimenteert, kan verschillende spreads met elkaar combineren en nieuwe smaakvariaties ontdekken. Daarnaast zijn kruiden, verse ingrediënten of specerijen geschikt voor gevarieerde toepassingen. Een evenwichtige en gevarieerde voeding blijft de basis van een bewuste levensstijl.
Inhoud
0.1 l
Ingrediënten
Water, zonnebloempitten* 31%, zonnebloemolie*, citroensap* (gemaakt van citroensapconcentraat*), pepermix* 3% (groene peper*, zwarte peper*, rode peper*, witte peper*), steenzout, uien*.*van biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gram:Energie: 1340 kJ / 325 kcalVet: 31gWaarvan verzadigde vetzuren: 2,8gKoolhydraten: 3gWaarvan suikers: 0,8gVezels: 2,9gEiwitten: 7gZout: 1,7gVoedingswaarden bepaald door: analyse
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Verkoopbenaming
Broodbeleg
Fabrikant
Zwergenwiese
MPN (Manufacturer Part Number)
ZWSchnittlauch180g
EAN
4019736008804

Inhoud
0.1 l
Ingrediënten
Water, zonnebloempitten* 31%, zonnebloemolie*, citroensap* (gemaakt van citroensapconcentraat*), pepermix* 3% (groene peper*, zwarte peper*, rode peper*, witte peper*), steenzout, uien*.*van biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gram:Energie: 1340 kJ / 325 kcalVet: 31gWaarvan verzadigde vetzuren: 2,8gKoolhydraten: 3gWaarvan suikers: 0,8gVezels: 2,9gEiwitten: 7gZout: 1,7gVoedingswaarden bepaald door: analyse
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Verkoopbenaming
Broodbeleg
Fabrikant
Zwergenwiese
MPN (Manufacturer Part Number)
ZWSchnittlauch180g
EAN
4019736008804
Gaat ook goed samen met
PASTA SŁONECZNIKOWA Z ZIOŁAMI I POMIDORAMI BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Kräuter Tomate Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
€ 81,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
€ 100,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g
Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Streich Mediterran 180g
Zwergenwiese Streich Mediterran 180g
€ 15.600,00/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
€ 86,67/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
€ 86,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Podravka Lino Lada Gold, melk- en hazelnootcrème (350g pot)
Podravka Lino Lada Gold, melk- en hazelnootcrème (350g pot)
€ 14,47/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 6,09
-4%
€ 5,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwergenwiese Rote-Bete-Meerrettich Streich 180g
Zwergenwiese Rote-Bete-Meerrettich Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Taggiasca olijvencreme 130 gram - Ranise
Taggiasca olijvencreme 130 gram - Ranise
€ 68,46/1l
€ 9,79
-9%
€ 8,90
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
€ 14,54/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,54
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Zwergenwiese Sonnen-Tomate Streich 180g
Zwergenwiese Sonnen-Tomate Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Verpackungsbild Homann Salat Mayonnaise mit 50 Prozent Pflanzenöl im Eimer 5000g
Homann saladedressing met mayonaise, met 50% plantaardige olie, in een emmer van 5000 gram
€ 8,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
€ 94,95/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 1.04 Teller, diameter 27 cm - 6 stuks - Kleur: zwart
1.04 Teller, diameter 27 cm - 6 stuks - Kleur: zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 27,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Zwarte olijvencreme Taggiasca, 90 gram - ROI
Zwarte olijvencreme Taggiasca, 90 gram - ROI
€ 78,89/1l
€ 7,81
-9%
€ 7,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Rapunzel Haselnussmus 500g
Rapunzel Haselnussmus 500g
€ 62,80/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,40
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Crème van geroosterde cashewnoten, biologisch, 350 g - HORIZON
Crème van geroosterde cashewnoten, biologisch, 350 g - HORIZON
€ 25,20/1kg
€ 8,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van VITAM-R Hefe-extract, broodbeleg - 125g
VITAM-R Hefe-extract, broodbeleg - 125g
€ 54,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 6,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Artisjokencrème 130 gram - Ranise
Artisjokencrème 130 gram - Ranise
€ 75,00/1l
€ 10,72
-9%
€ 9,75
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Zonnebloemcrème biologisch, 350 g - HORIZON
Zonnebloemcrème biologisch, 350 g - HORIZON
€ 3.590,00/1kg
€ 3,94
-8%
€ 3,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH CRUNCHY Z SOLĄ MORSKĄ BIO 350 g - HORIZON
Pindakaas crunchy met zeezout, biologisch, 350 g - HORIZON
€ 10,83/1kg
€ 4,25
-10%
€ 3,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hazelnootcrème, witte hazelnootcrème, zonder palmolie, 190g, Sofì - Zoete lekkernijen uit Sicilië
Hazelnootcrème, witte hazelnootcrème, zonder palmolie, 190g, Sofì - Zoete lekkernijen uit Sicilië
€ 35,21/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 6,69
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Kokosroom, 190 gram
Kokosroom, 190 gram
€ 27,11/1l
€ 5,15
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
€ 29,68/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Natuurlijke tahin 185g - Primavika
Natuurlijke tahin 185g - Primavika
€ 21,10/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,22
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kokoscrème met geraspte kokos - 500g - Zonder toegevoegde suiker - Met sheaboter - Kokoscrème, gezond
Kokoscrème met geraspte kokos - 500g - Zonder toegevoegde suiker - Met sheaboter - Kokoscrème, gezond
€ 8,89
Verkoper: PopShop
€ 17,78/1kg