Khadi Amla Volume, 200 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor fijn haar, grijs haar, dun haar, alle haarkleuren, voedend, beschermend, revitaliserend, versterkend, geeft volume

€ 53,45

€ 267,25 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LADOR - Beschermende shampoo tegen beschadiging, 150 ml - Shampoo voor beschadigd haar
LADOR - Beschermende shampoo tegen beschadiging, 150 ml - Shampoo voor beschadigd haar
€ 57,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,18
-5%
€ 8,67
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maria Nila Volume, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, geeft volume, verpakking: pompflacon
Maria Nila Volume, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, geeft volume, verpakking: pompflacon
€ 49,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 80,32
-38%
€ 49,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Shampoo voor fijn en slap haar (volumegevende shampoo), 300 ml
Shampoo voor fijn en slap haar (volumegevende shampoo), 300 ml
€ 91,80/1l
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Shampoo voor gladheid en glans, 280 ml
Sebastian DarkOil Shampoo voor gladheid en glans, 280 ml
€ 94,71/1l
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van KERASILK 4021609850014, 250 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft volume, hydraterend
KERASILK 4021609850014, 250 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft volume, hydraterend
€ 99,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Ronney Keratin Complex, herstellende behandeling voor beschadigd en dun haar, 1000 ml
Ronney Keratin Complex, herstellende behandeling voor beschadigd en dun haar, 1000 ml
€ 7,43/1kg
€ 8,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van EUGENE PERMA 21036316, 200 ml, Shampoo, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor alle haartypes, Grijs, Wit, Beschermt tegen vergeling, Geeft glans, Verzachtend, Geeft volume
EUGENE PERMA 21036316, 200 ml, Shampoo, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor alle haartypes, Grijs, Wit, Beschermt tegen vergeling, Geeft glans, Verzachtend, Geeft volume
€ 99,50/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BJÖRK Volume Conditioner, voor dames, geschikt voor fijn en dun haar, voor alle haarkleuren, geeft volume, 750 ml, verpakt in een pompflacon
BJÖRK Volume Conditioner, voor dames, geschikt voor fijn en dun haar, voor alle haarkleuren, geeft volume, 750 ml, verpakt in een pompflacon
€ 57,45/1l
€ 43,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cameleo Keratine Shampoo, zoutvrij, voor beschadigd haar, 250 ml
Cameleo Keratine Shampoo, zoutvrij, voor beschadigd haar, 250 ml
€ 25,40/1kg
€ 7,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Davines Energizing Shampoo, 250 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor dun haar, hydraterend, geeft glans, fles
Davines Energizing Shampoo, 250 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor dun haar, hydraterend, geeft glans, fles
€ 160,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caviar Clinical Volume Shampoo voor dun en futloos haar (shampoo voor het verdikken van dun haar) - Inhoud: 250 ml
Caviar Clinical Volume Shampoo voor dun en futloos haar (shampoo voor het verdikken van dun haar) - Inhoud: 250 ml
€ 127,28/1l
€ 32,75
-2%
€ 31,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Davines Nounou Shampoo, 75 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Hydraterend, Voedend, Ochana, Geeft glans, Verzachtend, Fles
Davines Nounou Shampoo, 75 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Hydraterend, Voedend, Ochana, Geeft glans, Verzachtend, Fles
€ 194,40/1l
€ 15,01
-2%
€ 14,58
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Kallos KJMN Volume Shampoo, 500 ml, Shampoo, voor thuisgebruik, voor vrouwen, geschikt voor fijn haar, geschikt voor beschadigd haar, geeft volume
Kallos KJMN Volume Shampoo, 500 ml, Shampoo, voor thuisgebruik, voor vrouwen, geschikt voor fijn haar, geschikt voor beschadigd haar, geeft volume
€ 18,90/1l
€ 9,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DX2 Shampoo voor mannen. Shampoo tegen schilfers en haaruitval. 150 ml
DX2 Shampoo voor mannen. Shampoo tegen schilfers en haaruitval. 150 ml
€ 86,40/1l
€ 12,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ronney Shampoo voor blond, gebleekt en grijs haar, 300 ml
Ronney Shampoo voor blond, gebleekt en grijs haar, 300 ml
€ 13,40/1kg
€ 5,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van RENE FURTERER TONUCIA VERSTERKEND SHAMPOO VOOR Fijn Haar, 50 ML
RENE FURTERER TONUCIA VERSTERKEND SHAMPOO VOOR Fijn Haar, 50 ML
€ 217,00/1l
€ 19,32
-43%
€ 10,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Herbatint Detox: Reinigingsshampoo voor alle haartypes, 260 ml
Herbatint Detox: Reinigingsshampoo voor alle haartypes, 260 ml
€ 55,38/1l
€ 14,40
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kallos KJMN Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor futloos haar, Geschikt voor dun haar, Verpakt in een pompflacon
Kallos KJMN Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor futloos haar, Geschikt voor dun haar, Verpakt in een pompflacon
€ 12,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milva shampoo tegen haaruitval en dunner wordend haar, voor mannen, 200 ml
Milva shampoo tegen haaruitval en dunner wordend haar, voor mannen, 200 ml
€ 59,15/1l
€ 23,38
-49%
€ 11,83
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Phyto Phytocyane, versterkende shampoo voor mannen, 100 ml
Phyto Phytocyane, versterkende shampoo voor mannen, 100 ml
€ 98,00/1l
€ 11,18
-12%
€ 9,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Powerbooster: Krachtige volume, versterkte haarwortels en nieuwe vitaliteit, zelfs bij grijs haar.

De khadi Amla Volume Ayurvedische Elixer Shampoo geeft uw haar merkbaar meer kracht, volume en vitaliteit. Het geheim van het magische effect ligt in het khadi Amla Volume Elixer. In dit Ayurvedische plantenextract worden de individuele werkzame stoffen van zorgvuldig geselecteerde Indiase kruiden samengebracht tot een geheel, waardoor hun werking wordt versterkt. Het khadi Amla Volume Elixer wordt volgens eeuwenoude Ayurvedische recepten op een traditionele manier, met respect voor de natuur, geproduceerd.

U zult al tijdens het wassen van uw haar voelen hoe uw haarwortels krachtiger worden en de bloedcirculatie wordt gestimuleerd. U kunt bijna voelen hoe de haargroei wordt bevorderd. Al snel krijgt uw haar meer veerkracht en volume, de glans wordt versterkt en het straalt in natuurlijke schoonheid.

Net als uw haar en hoofdhuid heeft de khadi Amla Volume Ayurvedische Elixer Shampoo een pH-waarde van 4,0 tot 5,0, waardoor de pH-waarde van uw hoofdhuid op natuurlijke wijze in evenwicht wordt gebracht.

  • Eigenschappen: Reinigend, versterkend, vitaliserend
  • Effect: Kracht, volume
  • Vrij van synthetische ingrediënten zoals siliconen en sulfaten
  • Duitse kwaliteitsstandaard
  • 100% natuurlijk en veganistisch
  • Traditioneel productieproces

Gebruik:
Neem een hoeveelheid shampoo die overeenkomt met de lengte van uw haar in uw hand. Schuim het licht op, verdeel het gelijkmatig en masseer het in uw hoofdhuid. Als u erg dik haar heeft, heeft u mogelijk een grotere hoeveelheid nodig.

Als u een zo intensief mogelijk effect en versterking wenst, laat de volume-shampoo dan tien minuten op de hoofdhuid inwerken voordat u het uitspoelt met helder water.

Gewicht
200 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Aqua, Coco-Glucoside, Glycerin, Lauryl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium PCA, Citric Acid, Sodium Citraat, Cananga Odorata bloemolie, Emblica Officinalis fruitextract, Oryza Sativa (rijst)zemelenolie*, Ocimum Sanctum (basilicum) bladerenextract*, Xanthaangom, Glyceryl Oleaat, Aloe Barbadensis bladerenextract*, Bacopa Monnieri bladerenextract*, Eclipta Prostrata bladerenextract*, Lawsonia Inermis bladerenextract*, Sodium Levulinaat, Dinatrium Cocoyl Glutamaat, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Zink PCA, Acacia Concinna fruitextract*, Azadirachta Indica bladerenextract*, Sapindus Mukurossi fruitextract*, Linalool, Gehydrolyseerd tarweproteïne, Natriumgluconaat, Kaliumsorbaat, Azadirachta Indica (neem) zadenolie*, Natriumcocoylglutamaat, Benzylbenaat, Benzylsalicylaat, Farnesol, Geraniol, Natriumbenzoaat, Tocoferol, Gehydrogeneerde palm glyceriden citraat, Lecithine, Ascorbylpalmitate.*van biologische teelt | componenten van natuurlijke essentiële oliën | *gemaakt met biologische ingrediënten99,8% natuurlijke oorsprong van het totaal
Fabrikant
Khadi
EAN
4260672890101
MPN (Manufacturer Part Number)
KD1001

Gewicht
200 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Aqua, Coco-Glucoside, Glycerin, Lauryl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium PCA, Citric Acid, Sodium Citraat, Cananga Odorata bloemolie, Emblica Officinalis fruitextract, Oryza Sativa (rijst)zemelenolie*, Ocimum Sanctum (basilicum) bladerenextract*, Xanthaangom, Glyceryl Oleaat, Aloe Barbadensis bladerenextract*, Bacopa Monnieri bladerenextract*, Eclipta Prostrata bladerenextract*, Lawsonia Inermis bladerenextract*, Sodium Levulinaat, Dinatrium Cocoyl Glutamaat, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Zink PCA, Acacia Concinna fruitextract*, Azadirachta Indica bladerenextract*, Sapindus Mukurossi fruitextract*, Linalool, Gehydrolyseerd tarweproteïne, Natriumgluconaat, Kaliumsorbaat, Azadirachta Indica (neem) zadenolie*, Natriumcocoylglutamaat, Benzylbenaat, Benzylsalicylaat, Farnesol, Geraniol, Natriumbenzoaat, Tocoferol, Gehydrogeneerde palm glyceriden citraat, Lecithine, Ascorbylpalmitate.*van biologische teelt | componenten van natuurlijke essentiële oliën | *gemaakt met biologische ingrediënten99,8% natuurlijke oorsprong van het totaal
Fabrikant
Khadi
EAN
4260672890101
MPN (Manufacturer Part Number)
KD1001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Khadi Rose Repair, 200 ml, Shampoo, voor dames, voor beschadigd haar, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, hydraterend, voedend, herstellend, glanzend, verzachtend, versterkend
Khadi Rose Repair, 200 ml, Shampoo, voor dames, voor beschadigd haar, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, hydraterend, voedend, herstellend, glanzend, verzachtend, versterkend
€ 266,90/1l
€ 53,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Urtekram Biologische Rozemarijn Shampoo voor fijn haar, 500 ml
Urtekram Biologische Rozemarijn Shampoo voor fijn haar, 500 ml
€ 24,28/1l
€ 12,47
-2%
€ 12,14
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MUSTELA Milde kindershampoo met Avocado-Perseose, 500 ml
MUSTELA Milde kindershampoo met Avocado-Perseose, 500 ml
€ 21,92/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 10,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
€ 21,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,75
-19%
€ 21,66
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Leave-In Conditioner, 250 ml
Redken Acidic Bonding Curls Leave-In Conditioner, 250 ml
€ 147,80/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella Nutricurls Micellaire Shampoo voor Krullen, 1000 ml
Wella Nutricurls Micellaire Shampoo voor Krullen, 1000 ml
€ 25,16/1l
€ 30,06
-16%
€ 25,16
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 26,27/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 39,41
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van L'ORÉAL SILVER: Neutraliserende en verzachtende shampoo voor grijs haar, 500 ml
L'ORÉAL SILVER: Neutraliserende en verzachtende shampoo voor grijs haar, 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 26,35
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van L'Oréal Paris SILVER, Professioneel, Shampoo, voor gekleurd haar, grijs of wit haar, 1500 ml, tegen geel worden, geeft glans, verzachtend
L'Oréal Paris SILVER, Professioneel, Shampoo, voor gekleurd haar, grijs of wit haar, 1500 ml, tegen geel worden, geeft glans, verzachtend
€ 19,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 47,94
-39%
€ 29,13
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Swiss-o-Par Kurshampoo met tea tree olie, 25 ml
Swiss-o-Par Kurshampoo met tea tree olie, 25 ml
€ 12,60/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kérastase shampoo voor lang en beschadigd haar
Kérastase shampoo voor lang en beschadigd haar
€ 157,28/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 39,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
€ 47,82/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BABY Original Shampoo, 500 ml
BABY Original Shampoo, 500 ml
€ 27,16/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Milva, shampoo voor vet haar met brandnetel, groot formaat, 500 ml
Milva, shampoo voor vet haar met brandnetel, groot formaat, 500 ml
€ 23,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,62
-71%
€ 11,76
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Lakmé Aura '01 Micellaire Shampoo: Diep reinigende shampoo voor alle haartypes, 1000 ml
Lakmé Aura '01 Micellaire Shampoo: Diep reinigende shampoo voor alle haartypes, 1000 ml
€ 18,73/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,59
-23%
€ 18,73
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 196
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Kérastase, Versterkende shampoo voor beschadigd haar, 1000 ml
Kérastase, Versterkende shampoo voor beschadigd haar, 1000 ml
€ 90,90/1l
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 90,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 26,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
€ 23,83/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 35,75
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Farouk Systems CHI Brilliance Optimale Hydratatie Shampoo, 355 ml
Farouk Systems CHI Brilliance Optimale Hydratatie Shampoo, 355 ml
€ 31,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,55
-3%
€ 11,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vichy Dercos Haarconditioneer, 200 ml
Vichy Dercos Haarconditioneer, 200 ml
€ 139,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Matrix Total Results Brass Off, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Blond
Matrix Total Results Brass Off, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Blond
€ 70,23/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor fijn haar, Voedend, Beschermend
Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor fijn haar, Voedend, Beschermend
€ 23,22/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vichy Dercos Anti-roos shampoo, 390 ml
Vichy Dercos Anti-roos shampoo, 390 ml
€ 56,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 21,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van schauma 5204262001 schauma Anti-Schuppen Classic Shampoo 400 ml
schauma 5204262001 schauma Anti-Schuppen Classic Shampoo 400 ml
€ 6,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,15
-14%
€ 2,68
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Oil Reflections Shampoo 500ml + doseerpomp
Wella Oil Reflections Shampoo 500ml + doseerpomp
€ 105,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,47/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,75
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,75/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van Wella Invigo Scalp Balance, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor mannen en vrouwen, Voor vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Invigo Scalp Balance, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor mannen en vrouwen, Voor vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 24,74/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 22,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 38,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 38,87/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Anti-roos Shampoo, 300 ml
Goldwell Dualsenses Men Anti-roos Shampoo, 300 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,14
-45%
€ 15,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 51,03/1l
Productafbeelding van Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 130,56/1l