Model:

Silber

Creative Deco Glitter 200g Zilver, 0,2mm, Holografische Zilveren

€ 23,95

€ 119,75 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Glitter & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Glittergel voor gezicht, haar en nagels. Holografisch, chunky, geschikt voor festivals. #Iridescent
Glittergel voor gezicht, haar en nagels. Holografisch, chunky, geschikt voor festivals. #Iridescent
€ 4.299,00/1kg
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Glittergel Rollon Body & Gezicht, Mermaid Sequins, Holografische Kleur 03
Glittergel Rollon Body & Gezicht, Mermaid Sequins, Holografische Kleur 03
€ 1.038,27/1kg
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Glittergel voor lichaam, gezicht, haar en nagels. Holografisch. 50 ml. Halloween
Glittergel voor lichaam, gezicht, haar en nagels. Holografisch. 50 ml. Halloween
€ 859,80/1kg
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Glittergel, holografisch, voor gezicht, lichaam, haar en nagels. Ideaal voor festivals. #Regenboog
Glittergel, holografisch, voor gezicht, lichaam, haar en nagels. Ideaal voor festivals. #Regenboog
€ 899,83/1kg
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van GLOREX 68780014, Gistingsmiddel, Perlemot, 1 gram
GLOREX 68780014, Gistingsmiddel, Perlemot, 1 gram
€ 20.850,00/1kg
€ 22,90
-8%
€ 20,85
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Stoffmalstift Glitter blau
Stoffmalstift Glitter blau
€ 5.680,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,68
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van INNSPIRO Zilveren pailletten, groen, 7 mm, 500 gram, 37.500 stuks, ongeveer. Ideaal voor sieraden
INNSPIRO Zilveren pailletten, groen, 7 mm, 500 gram, 37.500 stuks, ongeveer. Ideaal voor sieraden
€ 52,08/1kg
€ 28,90
-9%
€ 26,04
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 32 kleuren glitters: premium kwaliteit, fijn glitterpoeder, ultieme kleurenspectrum
32 kleuren glitters: premium kwaliteit, fijn glitterpoeder, ultieme kleurenspectrum
€ 280,21/1kg
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Baker Ross Helle Glitter Shaker (5 stuks), assorti
Baker Ross Helle Glitter Shaker (5 stuks), assorti
€ 256,80/1kg
€ 34,39
-43%
€ 19,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ceya holografisch, ultra fijn glitter, 3,5 oz / 100g, lasergroen glitter, 0,2 mm
Ceya holografisch, ultra fijn glitter, 3,5 oz / 100g, lasergroen glitter, 0,2 mm
€ 429,00/1kg
€ 42,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ceya holografisch grof glitterpoeder, 120 gram, blauw knutselpoeder, gemengde korrelgrootte
Ceya holografisch grof glitterpoeder, 120 gram, blauw knutselpoeder, gemengde korrelgrootte
€ 411,80/1kg
€ 41,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Vaessen Creative schuim, 2 mm, A4 formaat, 10 stuks, glinsterend roze
Vaessen Creative schuim, 2 mm, A4 formaat, 10 stuks, glinsterend roze
€ 28,27/1kg
€ 30,90
-8%
€ 28,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BELLÁPIERRE Kosmetische glitter - Spectra
BELLÁPIERRE Kosmetische glitter - Spectra
€ 3.264,00/1kg
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Artemio: Lijm voor pailletten - Set van 8 stuks
Artemio: Lijm voor pailletten - Set van 8 stuks
€ 1.775,50/1l
€ 38,90
-8%
€ 35,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Glasstenen, rund, Aurora Borealis, metaal, 3,0 mm, 8/0, 500 g.
Glasstenen, rund, Aurora Borealis, metaal, 3,0 mm, 8/0, 500 g.
€ 34,22/1kg
€ 18,90
-9%
€ 17,11
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 12 kleuren glitters: kleurrijk, glinsterend, met grote deeltjes
12 kleuren glitters: kleurrijk, glinsterend, met grote deeltjes
€ 747,22/1kg
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van INNSPIRO Set van 9 mini-potjes, inhoud 4 gram, glitters, zilverkleurig, artikelnummer 11162
INNSPIRO Set van 9 mini-potjes, inhoud 4 gram, glitters, zilverkleurig, artikelnummer 11162
€ 606,11/1kg
€ 23,90
-8%
€ 21,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FABER-CASTELL - Glitterregenboog en Gloei-in-het-donker, 4 x 12 ml
FABER-CASTELL - Glitterregenboog en Gloei-in-het-donker, 4 x 12 ml
€ 477,50/1kg
€ 24,90
-7%
€ 22,92
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tonic Studios Nuvo Glitzer Drops - Zilveren Maanstof, diverse, meerkleurig, 3,4 x 3,6 x 9 cm.
Tonic Studios Nuvo Glitzer Drops - Zilveren Maanstof, diverse, meerkleurig, 3,4 x 3,6 x 9 cm.
€ 37,90/1kg
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Glittergel voor lichaam en gezicht, holografische festivalmake-up, 50 ml, lichtroze
Glittergel voor lichaam en gezicht, holografische festivalmake-up, 50 ml, lichtroze
€ 859,80/1l
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN - Het maakt niet uit hoe geavanceerd uw kunstproject is, zal Creative Deco holografische glitter maken versieren een koud kunstje. Voeg het gewoon toe aan verf of een ander medium, roer en je bent helemaal klaar! Wil je het gebruiken op papier of karton? Breng lijm aan op het oppervlak en bestrooi het met glitter!

VEELZIJDIGE HOLOGRAFISCHE GLITTER - Creative Deco zilver glitter werkt goed in combinatie met vele mediums en op vele oppervlakken. U kunt het gebruiken in kunst en ambachtelijke projecten, scrapbooking, kaartdecoratie, voor het schilderen van muren, glas, nagels of om glitter slijm te maken. De mogelijkheden zijn eindeloos!

FADE RESISTAND - Bent u bang dat uw glitter na verloop van tijd zijn kleur zal verliezen en zal vervagen? Kies voor Creative Deco en geniet van hoge kwaliteit glitters die lang hun kleur behouden en prachtig glanzen op het versierde oppervlak!

ULTRA FIJN - U houdt er niet van als glitter brokkelig is en onesthetische klontjes vormt? Creative Deco holografische glitter zal u dit probleem doen vergeten! Onze glitters zijn extra fijn, zodat ze perfect over verschillende oppervlakken worden verspreid en geen klonters vormen.

Kleur
Zilver
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
200 g
Model
Silber
Fabrikant
Creative Deco
EAN
5060530134779
MPN (Manufacturer Part Number)
X001B130DJ

Kleur
Zilver
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
200 g
Model
Silber
Fabrikant
Creative Deco
EAN
5060530134779
MPN (Manufacturer Part Number)
X001B130DJ
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Creative Deco Glitter 200g Goud, Ultrafijne 0,2mm, Holografische Gouden
Creative Deco Glitter 200g Goud, Ultrafijne 0,2mm, Holografische Gouden
€ 119,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 200g Wit Glitter voor Ambachten Handwerk, Ultrafijne 0,2mm
Creative Deco 200g Wit Glitter voor Ambachten Handwerk, Ultrafijne 0,2mm
€ 104,52/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 11 beoordelingen
Beoordeeld op 9 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldige glans!
Model Silber
Beoordeeld op 26 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Creatieve Deco 200g wit
Model Weiß
Beoordeeld op 18 december 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Glitters voor muurverf
Model Weiß
Beoordeeld op 9 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Model Gold
Beoordeeld op 12 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Model Silber
Beoordeeld op 12 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Model Rosa
Beoordeeld op 20 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Model Rosa
Beoordeeld op 2 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Model Silber
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Glittergel, holografisch, oceaan-effect haarstyling, festivalversie, 10 stuks
Glittergel, holografisch, oceaan-effect haarstyling, festivalversie, 10 stuks
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 859,80/1kg
Productafbeelding van Glittergel Rollon Body & Gezicht, Mermaid Sequins, Holografische Kleur 03
Glittergel Rollon Body & Gezicht, Mermaid Sequins, Holografische Kleur 03
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.038,27/1kg
Productafbeelding van Bodyglitter gel roller, Mermaid Festival Rave, kleur: paars
Bodyglitter gel roller, Mermaid Festival Rave, kleur: paars
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.079,80/1kg
Productafbeelding van Bodyglitter gel, holografisch, voor gezicht, haar, nagels en make-up. Kleur: diep paars
Bodyglitter gel, holografisch, voor gezicht, haar, nagels en make-up. Kleur: diep paars
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 839,80/1kg
Productafbeelding van Glittergel, holografisch, voor gezicht, lichaam, haar en nagels. Ideaal voor festivals. #Regenboog
Glittergel, holografisch, voor gezicht, lichaam, haar en nagels. Ideaal voor festivals. #Regenboog
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 899,83/1kg
Productafbeelding van Glittergel voor lichaam, gezicht, haar en nagels. Holografisch. 50 ml. Halloween
Glittergel voor lichaam, gezicht, haar en nagels. Holografisch. 50 ml. Halloween
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 859,80/1kg
Productafbeelding van Lichaamsglitter gel 50ml, chunky sequin oogschaduw, gezichtsmake-up, kerst
Lichaamsglitter gel 50ml, chunky sequin oogschaduw, gezichtsmake-up, kerst
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 839,80/1kg
Productafbeelding van Glittergel voor gezicht, haar en nagels. Holografisch, chunky, geschikt voor festivals. #Iridescent
Glittergel voor gezicht, haar en nagels. Holografisch, chunky, geschikt voor festivals. #Iridescent
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.299,00/1kg
Productafbeelding van Holzsterren 100. Geef alstublieft de varianttitel op die u wilt omzetten.
Holzsterren 100. Geef alstublieft de varianttitel op die u wilt omzetten.
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 5.099,00/1kg
Productafbeelding van Glitter Gel Body Roll-on, gezichts- en lichaamshaar, Mermaid, Rave, Halloween, 01 Dazzle
Glitter Gel Body Roll-on, gezichts- en lichaamshaar, Mermaid, Rave, Halloween, 01 Dazzle
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.207,92/1kg