Kleur:

Goud

008 Golden Gosh Dextreme Foundation met volledige dekking

€ 13,60

€ 453,33 / 1l

plus € 9,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 10 – di 13 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Foundation & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Guerlain, Parure Gold, Mat, Vloeibare Foundation, 0.5C, Koelroze, 35 ml
Guerlain, Parure Gold, Mat, Vloeibare Foundation, 0.5C, Koelroze, 35 ml
€ 2.098,29/1l
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Guerlain Parure Gold Skin Matte Foundation, 35 ml
Guerlain Parure Gold Skin Matte Foundation, 35 ml
€ 1.806,86/1l
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van #2N Neutraal Guerlain Parure Gold Skin Matte Foundation
#2N Neutraal Guerlain Parure Gold Skin Matte Foundation
€ 1.738,86/1l
€ 60,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nars Natural Radiant Longwear Foundation
Nars Natural Radiant Longwear Foundation
€ 1.870,00/1l
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gosh Dextreme Foundation, volledig dekkend, 30 ml
Gosh Dextreme Foundation, volledig dekkend, 30 ml
€ 803,00/1l
€ 24,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nouba Noubamore Foundation, nummer 82
Nouba Noubamore Foundation, nummer 82
€ 935,00/1l
€ 28,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gosh Foundation Drops met SPF10
Gosh Foundation Drops met SPF10
€ 576,67/1l
€ 17,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nouba, NoubaMore, Vloeibare Foundation, Kleur 81, 30 ml
Nouba, NoubaMore, Vloeibare Foundation, Kleur 81, 30 ml
€ 28,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Noubamore Foundation, nummer 84
Noubamore Foundation, nummer 84
€ 28,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nouba, NoubaMore, Vloeibare foundation, 79, 30 ml
Nouba, NoubaMore, Vloeibare foundation, 79, 30 ml
€ 28,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gosh Foundation Plus+ SPF15
Gosh Foundation Plus+ SPF15
€ 601,33/1l
€ 18,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clinique Supermoisture Lichte Dekking Vloeibare Foundation 10 SPF 15 15 ml *Testproduct
Clinique Supermoisture Lichte Dekking Vloeibare Foundation 10 SPF 15 15 ml *Testproduct
€ 293,33/1l
€ 4,40
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Clinique Superbalanced Make-up 30ml, tint 15 Golden (D-G)
Clinique Superbalanced Make-up 30ml, tint 15 Golden (D-G)
€ 1,38/1kg
€ 41,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Nouba, NoubaMore, Vloeibare Foundation, Kleur 83, 30 ml
Nouba, NoubaMore, Vloeibare Foundation, Kleur 83, 30 ml
€ 1.020,33/1l
€ 30,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gosh Dextreme Foundation, hoge dekking, 9g
Gosh Dextreme Foundation, hoge dekking, 9g
€ 2.109,00/1kg
€ 21,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gosh Drops Vloeibare Primer 004 Natural SPF 10 30 ml *Testproduct
Gosh Drops Vloeibare Primer 004 Natural SPF 10 30 ml *Testproduct
€ 262,33/1l
€ 7,87
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van #16 Golden Nude BareMinerals Original Foundation SPF15
#16 Golden Nude BareMinerals Original Foundation SPF15
€ 5.447,50/1kg
€ 43,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nouba Noubamore Stichting 78
Nouba Noubamore Stichting 78
€ 56,10/1kg
€ 28,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Givenchy Matissime Matterende Vloeibare Foundation 10 Mat Mocha SPF 20, 10 ml *Testproduct
Givenchy Matissime Matterende Vloeibare Foundation 10 Mat Mocha SPF 20, 10 ml *Testproduct
€ 895,00/1l
€ 8,95
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Artdeco - Light Luminious Foundation, 25 ml
Artdeco - Light Luminious Foundation, 25 ml
€ 633,60/1l
€ 15,84
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gosh Dextreme Vloeibare Foundation is een hoogwaardig cosmetisch product dat is ontworpen om uw huid een vlekkeloze en natuurlijke uitstraling te geven. Deze foundation is licht en comfortabel op de huid, waardoor het perfect is voor dagelijks gebruik. Met een breed scala aan tinten kunt u gemakkelijk de perfecte match voor uw huidskleur vinden. Gosh Dextreme Vloeibare Foundation biedt een medium tot volledige dekking die helpt om imperfecties, vlekjes en een ongelijkmatige huidskleur te camoufleren. Het is ook opbouwbaar, waardoor u een intensere dekking kunt creëren voor speciale gelegenheden. De formule is langhoudend en bestand tegen afgeven, waardoor uw make-up de hele dag blijft zitten. Gosh Dextreme Vloeibare Foundation is geschikt voor alle huidtypen, inclusief de gevoelige huid. Het is gemakkelijk aan te brengen en te vervagen, en het laat uw huid niet vet of zwaar aanvoelen. Deze foundation is perfect om een natuurlijke, stralende huid te creëren die de hele dag meegaat.

Gebruik
Om vloeibare foundation te gebruiken, begin met een schone en gehydrateerde huid. Schud de fles goed voor gebruik om een gelijkmatige applicatie te garanderen. Breng een kleine hoeveelheid foundation aan op de rug van uw hand, een make-up spons of een kwast. Begin in het midden van uw gezicht en verdeel de foundation naar buiten toe met een make-up spons, kwast of uw vingers. Zorg ervoor dat u gelijkmatig vervaagt en werk in dunne lagen om een zware, cakeachtige look te voorkomen. Gebruik indien nodig extra product om het gewenste niveau van dekking te bereiken. Vraag de foundation goed aan langs uw kaaklijn en haarlijn om een opvallende lijn te voorkomen. Tot slot, fixeer de foundation met een fixeerpoeder of -spray om de houdbaarheid te verlengen en glans te verminderen. Houd er rekening mee dat de beste techniek voor het aanbrengen van vloeibare foundation kan variëren, afhankelijk van uw huidtype, het gereedschap dat u gebruikt en het type dekking dat u verkiest.



008 Golden Gosh Dextreme Foundation met volledige dekking
Kleur
Goud
Gewicht
0.03 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
EAN
5711914151539

Kleur
Goud
Gewicht
0.03 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
EAN
5711914151539
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Flieks Eetkamerstoelen, set van 6, keukenstoelen met beklede zitting en roestvrijstalen poten, eetkamerstoel met fluwele bekleding, grijs
Flieks Eetkamerstoelen, set van 6, keukenstoelen met beklede zitting en roestvrijstalen poten, eetkamerstoel met fluwele bekleding, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 653,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Gosh Chameleon Foundation, 30 ml
Gosh Chameleon Foundation, 30 ml
€ 641,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Skye Decor, Cambel - Anthraciet, Wandplanken, Wit, 64 x 96 x 19 cm
Skye Decor, Cambel - Anthraciet, Wandplanken, Wit, 64 x 96 x 19 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 46,03
-7%
€ 42,65
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Gosh Volledige Dekking Foundation 30ml - Kleur 002 Ivory
Gosh Volledige Dekking Foundation 30ml - Kleur 002 Ivory
€ 667,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gosh Chameleon Foundation, 30 ml
Gosh Chameleon Foundation, 30 ml
€ 646,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 160,00
-€ 93,48
€ 66,52
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van Makeup Revolution wenkbrauwvormingsset in bruin
Makeup Revolution wenkbrauwvormingsset in bruin
€ 453,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,07
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 31 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Universele tint, Camoufleert donkere kringen, Vermindert roodheid, 3C2, PEBBLE, Natuurlijk, 30 ml
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Universele tint, Camoufleert donkere kringen, Vermindert roodheid, 3C2, PEBBLE, Natuurlijk, 30 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,33/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, beschermend, egaliserend, verzachtend, verhelderend, hydraterend, medium dekking, warme tint
Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, beschermend, egaliserend, verzachtend, verhelderend, hydraterend, medium dekking, warme tint
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.740,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, beschermend, egaliserend, verzachtend, verhelderend, hydraterend, medium dekking, verkoelend effect
Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, beschermend, egaliserend, verzachtend, verhelderend, hydraterend, medium dekking, verkoelend effect
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 107,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.570,00/1l
Productafbeelding van TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Dusk, Effect: stralend
TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Dusk, Effect: stralend
€ 95,88
-3%
€ 92,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.099,67/1l
Productafbeelding van TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Warm Almond, Effect: stralend
TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Warm Almond, Effect: stralend
€ 89,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.985,67/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Hydra Teint, tube, crème, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, kalmerend, tint: beige
Sisley Phyto-Hydra Teint, tube, crème, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, kalmerend, tint: beige
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Maria Galland Soin de Teint 810 Perfection Jeunesse, 30 ml, Beige Foncé (donkere beige tint)
Maria Galland Soin de Teint 810 Perfection Jeunesse, 30 ml, Beige Foncé (donkere beige tint)
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.652,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF 40/30, Flacon, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Warme tint, Beige
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF 40/30, Flacon, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Warme tint, Beige
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.618,00/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Touche Gel Glow, gezichtsverzorging, 30 ml, geschikt voor alle huidtypes, alle huidtinten, voor vrouwen, in een tube
Sisley Phyto-Touche Gel Glow, gezichtsverzorging, 30 ml, geschikt voor alle huidtypes, alle huidtinten, voor vrouwen, in een tube
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.550,00/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Teint Nude, een waterige foundation die zich als een tweede huid aanvoelt. 30 ml
Sisley Phyto-Teint Nude, een waterige foundation die zich als een tweede huid aanvoelt. 30 ml
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.040,00/1l
Productafbeelding van Dior Forever Skin Perfect Foundation, 10 gram
Dior Forever Skin Perfect Foundation, 10 gram
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.916,00/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, neutrale tint, beige
Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, neutrale tint, beige
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,48
-22%
€ 59,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.987,67/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, warme tint, beige
Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, warme tint, beige
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,00
-37%
€ 59,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.976,67/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, voor donkere huid, warme tint
Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, voor donkere huid, warme tint
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.938,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyčka, Crème, Universele foundation, Hydraterend, Warme tint, Ivoorwit
Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyčka, Crème, Universele foundation, Hydraterend, Warme tint, Ivoorwit
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 64,60/1kg
Productafbeelding van Dior Forever Skin Glow #2WP, 30 ml
Dior Forever Skin Glow #2WP, 30 ml
€ 55,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.850,67/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Flawless Finish Sponge-On Crème Make-up, Compacte crème make-up, Geschikt voor alle huidtypes, Egaliserend, Vermindert donkere vlekken, Verhelderend, Hydraterend, Lichtgewicht, Kleur: Porselein Beige
Elizabeth Arden Flawless Finish Sponge-On Crème Make-up, Compacte crème make-up, Geschikt voor alle huidtypes, Egaliserend, Vermindert donkere vlekken, Verhelderend, Hydraterend, Lichtgewicht, Kleur: Porselein Beige
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.128,70/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15, tint W-054, Natural Tan (30 ml)
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15, tint W-054, Natural Tan (30 ml)
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.870,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Hydraterende Make-up met SPF 45 (2C1 Pure Beige), 35 ml
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Hydraterende Make-up met SPF 45 (2C1 Pure Beige), 35 ml
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.486,29/1l
Productafbeelding van Futurist make-up Aqua Brilliance SPF20 voor vrouwen 30 - 1C1 Cool Bone - Estée Lauder
Futurist make-up Aqua Brilliance SPF20 voor vrouwen 30 - 1C1 Cool Bone - Estée Lauder
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.734,00/1l