Kleur:

Zwart, Transparant
  • Beschikbare opties weergeven

Volume:

0.7 l
  • 0.7 l
  • 2.3 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 3.7 l
    Beschikbare opties weergeven

Aantal stuks:

2
  • 1
    Beschikbare opties weergeven
  • 2
  • 3
    Beschikbare opties weergeven

FoodSaver JC025X, set, rechthoekig, zwart, transparant, kunststof, 700 ml, 1200 ml

€ 37,57

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Voorraadbussen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van GOURMETmaxx Glazen luchtdichte vershoudcontainers "Klick-it", set van 4. Uitermate geschikt voor vaatwasser, magnetron, oven en vriezer. Luchtdicht en lekvrij
GOURMETmaxx Glazen luchtdichte vershoudcontainers "Klick-it", set van 4. Uitermate geschikt voor vaatwasser, magnetron, oven en vriezer. Luchtdicht en lekvrij
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 37,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zelfklevende potjes, paars/roze/turquoise, 36 stuks
Zelfklevende potjes, paars/roze/turquoise, 36 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 105,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van caso® 1177 caso® Vakuumbehälter-Set VacuBoxx Eco transparent 0,5/1,5 l, 1 Set
caso® 1177 caso® Vakuumbehälter-Set VacuBoxx Eco transparent 0,5/1,5 l, 1 Set
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,24
-22%
€ 39,91
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Lock & Lock voorraadbus, inhoud: 1,8 liter
Lock & Lock voorraadbus, inhoud: 1,8 liter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Diepvriesbak, luchtdicht, 1,2 liter, rechthoekig.
Diepvriesbak, luchtdicht, 1,2 liter, rechthoekig.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Freshbox set van 3, rechthoekig, inhoud: 380 + 850 + 1600 ml
Freshbox set van 3, rechthoekig, inhoud: 380 + 850 + 1600 ml
€ 27,27
Verkoper: KitchenandHome
Productafbeelding van Set van 21 kunststof vershoudbakjes
Set van 21 kunststof vershoudbakjes
€ 24,22
-16%
€ 20,15
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Voedselcontainers, set van 3, kunststof, Accassa, 0,5 liter
Voedselcontainers, set van 3, kunststof, Accassa, 0,5 liter
€ 2,00
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Maaltijdvoorbereidingscontainers, set van 10, 1 liter, zwart
Maaltijdvoorbereidingscontainers, set van 10, 1 liter, zwart
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: HappyGetFit-Europe
Productafbeelding van Set van 5 voedselcontainers met clipdeksel
Set van 5 voedselcontainers met clipdeksel
€ 26,14
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Bewaarbox - 2200 ml - Transparant - Borosilicaatglas - Kunststof - met deksel
Bewaarbox - 2200 ml - Transparant - Borosilicaatglas - Kunststof - met deksel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,64
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Brabantia Vacuüm Voorraadpot 750 Ml
Brabantia Vacuüm Voorraadpot 750 Ml
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: COOKVERO
Productafbeelding van Muesli-opslagset, kunststof, 6 stuks, 4 liter, luchtdicht, BPA-vrij, met deksel, zwart, transparant
Muesli-opslagset, kunststof, 6 stuks, 4 liter, luchtdicht, BPA-vrij, met deksel, zwart, transparant
€ 133,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 4 luchtdichte voedselcontainers SeeYoo SET, wit
4 luchtdichte voedselcontainers SeeYoo SET, wit
€ 105,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Diepvriescontainers van 5 liter, BPA-vrij, transparant, set van 4
Diepvriescontainers van 5 liter, BPA-vrij, transparant, set van 4
€ 40,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Freshbox set van 3, vierkante containers, inhoud: 450 + 850 + 1400 ml
Freshbox set van 3, vierkante containers, inhoud: 450 + 850 + 1400 ml
€ 27,27
Verkoper: KitchenandHome
Productafbeelding van Tescoma FRESHBOX set van 3 stuks, 0,2 - 0,5 - 1,0 liter, rechthoekig
Tescoma FRESHBOX set van 3 stuks, 0,2 - 0,5 - 1,0 liter, rechthoekig
€ 31,66
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Glazen voorraadpotten met deksel, luchtdicht, 900 ml, set van 4
Glazen voorraadpotten met deksel, luchtdicht, 900 ml, set van 4
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 6 glazen voorraadpotten, 156 ml, luchtdicht, transparant
Set van 6 glazen voorraadpotten, 156 ml, luchtdicht, transparant
€ 35,39
-47%
€ 18,52
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Set van 2 verse- en marineerboxen FFC025X voor de Foodsaver sous-vide machine. Dankzij hun 2 standen n deze boxen de versheid en smaak van uw voedsel en bereide maaltijden langer. De sous-vide modus houdt uw voedsel vers in de vriezer, koelkast en in uw kasten. In de marineermodus kunt u vlees, vis en groenten in minuten marineren, in plaats van uren. Onze ergonomische vershoudboxen helpen u om uw keuken georganiseerd te houden. Bovendien voorkomt hun ontwerp, gemaakt van Tritan, een extreem duurzaam materiaal, lekkages en scheuren. Deze boxen hebben een duurzaam vacuümsysteem en een gemakkelijk te openen, flexibel deksel. Visuele vacuümindicator. Stapelbaar en transparant voor een betere zichtbaarheid van de inhoud. Compatibel met alle apparaten van het merk Foodsaver. - Type product: Boxen voor vacuümapparaten.
Materiaal: Tritan.
BPA-vrij.
Capaciteit: 0,7 liter + 1,2 liter.
Kleuren: Groen/Zwart.
Compatibel met: Magnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer.



Voorkom dat uw voedsel snel bederft met de FoodSaver Fresh opbergboxen. De FoodSaver opbergboxen verwijderen 97% van de zuurstof uit voedsel, verlengen de houdbaarheid tot vijf keer langer en zorgen ervoor dat het voedsel langer vers en smakelijk blijft. Een ander voordeel: met de opbergboxen heeft u geen onaangename geuren meer in uw koelkast. De opbergboxen zijn ideaal voor het n van maaltijden, salades, brood, koekjes en meer. De inhoud van de set is:

  • FoodSaver Fresh 2.0 opbergbox van 700 ml
  • FoodSaver Fresh 2.0 opbergbox van 1,2 liter
De FoodSaver opbergboxen kunnen worden gebruikt in combinatie met FoodSaver vacuümverpakkingsmachines met een Fresh adapter
Hoogte
16.5 cm
Breedte
17 cm
Lengte
17 cm
Volume
0.7 l
Materiaal
Kunststof
Kleur
Zwart
Transparant
Vorm
Rechthoekig
Fabrikant
Aantal stuks
2
EAN
5060569672419
MPN (Manufacturer Part Number)
JC025X

Hoogte
16.5 cm
Breedte
17 cm
Lengte
17 cm
Volume
0.7 l
Materiaal
Kunststof
Kleur
Zwart
Transparant
Vorm
Rechthoekig
Fabrikant
Aantal stuks
2
EAN
5060569672419
MPN (Manufacturer Part Number)
JC025X
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
€ 560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lock & Lock voorraadbus, inhoud: 1,8 liter
Lock & Lock voorraadbus, inhoud: 1,8 liter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Geurkaars Home Inspiration, groot, granaatappel en kokos, 538 gram
Geurkaars Home Inspiration, groot, granaatappel en kokos, 538 gram
€ 53,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 399,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yankee Candle Holiday Bright Lights Tumbler S, set van 3 gevulde theelichthouders, cilinder vorm, meerkleurig, 4 stuks
Yankee Candle Holiday Bright Lights Tumbler S, set van 3 gevulde theelichthouders, cilinder vorm, meerkleurig, 4 stuks
€ 22,79
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
€ 23,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,80
-68%
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pelikan® 806251 Schoolpen Twist® - Penpunt M, Roze
Pelikan® 806251 Schoolpen Twist® - Penpunt M, Roze
€ 13,54/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lionelo Irma kinderwagen, compact en inklapbaar, reisbuggy met ligstand, grijs
Lionelo Irma kinderwagen, compact en inklapbaar, reisbuggy met ligstand, grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 130,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van caso® 1177 caso® Vakuumbehälter-Set VacuBoxx Eco transparent 0,5/1,5 l, 1 Set
caso® 1177 caso® Vakuumbehälter-Set VacuBoxx Eco transparent 0,5/1,5 l, 1 Set
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,24
-22%
€ 39,91
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van durex 3305496 durex Kondome Gefühlsecht ultra dünn, 10 St.
durex 3305496 durex Kondome Gefühlsecht ultra dünn, 10 St.
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,65
-4%
€ 17,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEGO® DUPLO® Stoomtrein, 10874
LEGO® DUPLO® Stoomtrein, 10874
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 217
€ 228,15
Gratis bezorging
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
€ 38.400,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,16
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 60,89
-16%
€ 50,97
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lock & Lock set van 6 vershoudboxen, voordeelverpakking,  gecertificeerd, model HPL823
Lock & Lock set van 6 vershoudboxen, voordeelverpakking, gecertificeerd, model HPL823
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 65,39
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Rotho ALBULA, opbergbox, antraciet, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
Rotho ALBULA, opbergbox, antraciet, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,95
-29%
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 324,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van AEG Accessoires AVFB1: Vacuümverpakking voor voedselGeschikt voor:* Deli vacuümverpakkingsmachines (met adapter)* Gourmet vacuümverpakkingsmachines (met adapter)* CustomFlex koelkasten AVFB1
AEG Accessoires AVFB1: Vacuümverpakking voor voedselGeschikt voor:* Deli vacuümverpakkingsmachines (met adapter)* Gourmet vacuümverpakkingsmachines (met adapter)* CustomFlex koelkasten AVFB1
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
€ 57,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FoodSaver FVB015X, vacuümverpakkingszakken, 26 stuks, bevatten geen bisfenol A
FoodSaver FVB015X, vacuümverpakkingszakken, 26 stuks, bevatten geen bisfenol A
€ 28,69
-20%
€ 22,89
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van Model 001489, Blauw, Transparant, Blauw
Model 001489, Blauw, Transparant, Blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van CAMPINGAZ Gasgrill Attitude 2100 EX, modelnummer 2000035653
CAMPINGAZ Gasgrill Attitude 2100 EX, modelnummer 2000035653
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 543,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 14 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering van de Foodsaver-dozen.
Kleur Zwart, TransparantVolume 0,7 lAantal stuks 2
Beoordeeld op 28 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur TransparantVolume 3,7 lAantal stuks 3
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten, set van 6 glazen containers van 2 liter, gemaakt van borosilicaatglas, met deksel, stickers en tekstmarkers. Set van 6. Hittebestendig, luchtdicht, geschikt voor de magnetron en vaatwasserbestendig
Arendo voorraadpotten, set van 6 glazen containers van 2 liter, gemaakt van borosilicaatglas, met deksel, stickers en tekstmarkers. Set van 6. Hittebestendig, luchtdicht, geschikt voor de magnetron en vaatwasserbestendig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Set van 48 voorraadbakken, bestaande uit 24 bakken en 24 deksels | luchtdicht, lekvrij, BPA-vrij | geschikt voor de vaatwasser en magnetron
Set van 48 voorraadbakken, bestaande uit 24 bakken en 24 deksels | luchtdicht, lekvrij, BPA-vrij | geschikt voor de vaatwasser en magnetron
€ 49,99
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Arendo voorraadglazen, set van 8: 2 glazen van 750, 1000, 1300 en 1700 ml, gemaakt van borosilicaatglas, met luchtdichte vacuümdeksels. Voorraadcontainers, 8 stuks, transparant
Arendo voorraadglazen, set van 8: 2 glazen van 750, 1000, 1300 en 1700 ml, gemaakt van borosilicaatglas, met luchtdichte vacuümdeksels. Voorraadcontainers, 8 stuks, transparant
€ 142,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo set van 10 voorraadpotten, elk 2350 ml, met glazen deksel, luchtdicht afgesloten met een siliconenring. Vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C. Transparant
Arendo set van 10 voorraadpotten, elk 2350 ml, met glazen deksel, luchtdicht afgesloten met een siliconenring. Vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C. Transparant
€ 127,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 10 stuks, elk 2250 ml, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 10 stuks, elk 2250 ml, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
€ 123,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo set van 8 voorraadpotten, elk 2350 ml, met glazen deksel, luchtdicht afgesloten met een siliconenring. Vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C. Transparant
Arendo set van 8 voorraadpotten, elk 2350 ml, met glazen deksel, luchtdicht afgesloten met een siliconenring. Vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C. Transparant
€ 105,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 10 stuks, elk 1600 ml, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 10 stuks, elk 1600 ml, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
€ 99,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 8 stuks, 2250 ml per stuk, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 8 stuks, 2250 ml per stuk, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
€ 99,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo set van 10 voorraadpotten, 1600 ml, met glazen deksel, luchtdicht afgesloten met siliconenring, vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
Arendo set van 10 voorraadpotten, 1600 ml, met glazen deksel, luchtdicht afgesloten met siliconenring, vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
€ 94,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten, set van 12 glazen containers van 1,2 liter, gemaakt van borosilicaatglas met roestvrijstalen deksels, vierkant, luchtdicht, set van 12, hittebestendig, milieuvriendelijk, duurzaam, geschikt voor de magnetron
Arendo voorraadpotten, set van 12 glazen containers van 1,2 liter, gemaakt van borosilicaatglas met roestvrijstalen deksels, vierkant, luchtdicht, set van 12, hittebestendig, milieuvriendelijk, duurzaam, geschikt voor de magnetron
€ 86,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo set van 10 voorraadpotten, elk 1200 ml, met glazen deksel, luchtdicht afgesloten met een siliconenring. Vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C. Transparant
Arendo set van 10 voorraadpotten, elk 1200 ml, met glazen deksel, luchtdicht afgesloten met een siliconenring. Vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C. Transparant
€ 86,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 10 stuks van 1200 ml, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 10 stuks van 1200 ml, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
€ 86,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten, set van 10 stuks, 1,65 liter per pot, gemaakt van borosilicaatglas met bamboe deksel, luchtdicht, hittebestendig, milieuvriendelijk, duurzaam, geschikt voor de magnetron
Arendo voorraadpotten, set van 10 stuks, 1,65 liter per pot, gemaakt van borosilicaatglas met bamboe deksel, luchtdicht, hittebestendig, milieuvriendelijk, duurzaam, geschikt voor de magnetron
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 83,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten, set van 10 glazen containers van 1,65 liter, gemaakt van borosilicaatglas met roestvrijstalen deksels, vierkant, luchtdicht, set van 10, hittebestendig, milieuvriendelijk, geschikt voor de magnetron
Arendo voorraadpotten, set van 10 glazen containers van 1,65 liter, gemaakt van borosilicaatglas met roestvrijstalen deksels, vierkant, luchtdicht, set van 10, hittebestendig, milieuvriendelijk, geschikt voor de magnetron
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 83,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 8 stuks, 1600 ml per pot, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 8 stuks, 1600 ml per pot, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
€ 82,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo set van 6 voorraadpotten, elk 2350 ml, met glazen deksel, luchtdicht afgesloten met een siliconenring. Vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C. Transparant
Arendo set van 6 voorraadpotten, elk 2350 ml, met glazen deksel, luchtdicht afgesloten met een siliconenring. Vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C. Transparant
€ 81,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten, set van 4: 1 pot van elk 750, 1000, 1300 en 1700 ml, gemaakt van borosilicaatglas met een luchtdichte, afsluitbare deksel. Voorraadcontainers, 4 stuks, transparant
Arendo voorraadpotten, set van 4: 1 pot van elk 750, 1000, 1300 en 1700 ml, gemaakt van borosilicaatglas met een luchtdichte, afsluitbare deksel. Voorraadcontainers, 4 stuks, transparant
€ 76,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten, set van 10 glazen containers van 2,2 liter, gemaakt van borosilicaatglas met bamboe deksels, luchtdicht, set van 10, hittebestendig, milieuvriendelijk, duurzaam, geschikt voor de magnetron
Arendo voorraadpotten, set van 10 glazen containers van 2,2 liter, gemaakt van borosilicaatglas met bamboe deksels, luchtdicht, set van 10, hittebestendig, milieuvriendelijk, duurzaam, geschikt voor de magnetron
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo set van 8 voorraadpotten, 1600 ml, met glazen deksel, luchtdicht met siliconenafdichting, vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, 8 stuks, transparant
Arendo set van 8 voorraadpotten, 1600 ml, met glazen deksel, luchtdicht met siliconenafdichting, vierkante glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, 8 stuks, transparant
€ 78,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 6 stuks van 2250 ml, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
Arendo voorraadpotten met bamboe deksel, 6 stuks van 2250 ml, luchtdicht met siliconen afdichting, rechthoekige glazen containers van borosilicaatglas, geschikt voor temperaturen van -40 tot 400 °C, transparant
€ 77,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach