La Rive Brave (30 ml)

€ 5,20

€ 5,07-2%

€ 169,00 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 oktober
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
€ 2.599,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml
Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml
€ 2.509,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Armaf - Legesi Femme Eau de Parfum, 100 ml
Armaf - Legesi Femme Eau de Parfum, 100 ml
€ 265,20/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Armaf - Excellus Men Eau de Parfum, 100 ml
Armaf - Excellus Men Eau de Parfum, 100 ml
€ 237,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 24,48
-2%
€ 23,79
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van La Rive for Men Prestige Brown, eau de parfum, 75 ml
La Rive for Men Prestige Brown, eau de parfum, 75 ml
€ 183,47/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 13,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Rive In Love (100 ml)
La Rive In Love (100 ml)
€ 97,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Cuté (30 ml)
La Rive Cuté (30 ml)
€ 169,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive In Flames (100 ml)
La Rive In Flames (100 ml)
€ 97,33/1l
€ 9,00
-2%
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive L'Excellente (100 ml)
La Rive L'Excellente (100 ml)
€ 87,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Charisme (100 ml)
La Rive Charisme (100 ml)
€ 97,33/1l
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Destinee (30 ml)
La Rive Destinee (30 ml)
€ 169,00/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 5,20
-2%
€ 5,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive In Woman (30 ml)
La Rive In Woman (30 ml)
€ 169,00/1l
€ 5,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Destinée (100 ml)
La Rive Destinée (100 ml)
€ 97,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Saffira (100 ml)
La Rive Saffira (100 ml)
€ 97,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Her Choice (100 ml)
La Rive Her Choice (100 ml)
€ 87,60/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Elixer (100 ml)
La Rive Elixer (100 ml)
€ 87,60/1l
€ 9,00
-2%
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Cuté (100 ml)
La Rive Cuté (100 ml)
€ 87,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,00
-2%
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Cartier La Panthère Parfum, 50 ml
Cartier La Panthère Parfum, 50 ml
€ 1.643,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 82,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Rive Queen Of Life (30 ml)
La Rive Queen Of Life (30 ml)
€ 169,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Vanilla (30 ml)
La Rive Vanilla (30 ml)
€ 169,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

La Rive Brave Eau de Toilette

Een zachte zeebries, zonovergoten huid en een uitgestrekte oceaan zijn de ingrediënten van Brave. Deze frisse, mannelijke geur laat u dromen van een prachtige zomerdag aan zee. U kunt bijna de zilte geur van het zeewater proeven. De geur heeft een lange houdbaarheid op de huid en de hoekige fles heeft een mannelijke uitstraling.

Kenmerken:
Topnoten: Grapefruit en mandarijn
Hartnoten: Jasmijn en laurier
Basisnoten: Guajakhout, eikenmos, patchouli en grijze amber

Specificaties:
Kleur: zilver, grijs
Geslacht: mannen
Inhoud: 30 ml
Gewicht: 100 gram
Geur: fris, kruidig, fruitig

Inhoud:
1 Eau de Toilette



Kleur: Zilver
Kleur: Grijs
Inhoud in ml: 30
Bevat geurstoffen, Cadeau: Bevat deodorant
Taal van de verpakking: Frans
Type parfum: Eau de Toilette
Limited edition: Nee
Navulbaar: Nee
Waarschuwingen: Gebruik dit product veilig.
Geslacht: Heren
Geurtype: Fris
Geurtype: Kruidig
Geurtype: Fruitig
Waarschuwing: Waarschuwing



Deze parfum voor mannen is een frisse, aquatisch-houtachtige geur met energieke topnoten van grapefruit en mariene accenten, een aromatisch hart van laurierblad en jasmijn, en een krachtige basis van amber, guaiac hout en patchouli. De geur voelt sportief, energiek en onweerstaanbaar zelfverzekerd.
Gewicht
0.05 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
5901832068907
MPN (Manufacturer Part Number)
DW25629

Gewicht
0.05 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
5901832068907
MPN (Manufacturer Part Number)
DW25629
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Eau de Toilette The Hunting Man, 100 ml, zilver
Eau de Toilette The Hunting Man, 100 ml, zilver
€ 116,80/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Aqua Men (100 ml)
La Rive Aqua Men (100 ml)
€ 97,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Black Creek/Water (100 ml)
La Rive Black Creek/Water (100 ml)
€ 87,60/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Cash Men (100 ml)
La Rive Cash Men (100 ml)
€ 87,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 9,00
-2%
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Extreme Story (100 ml)
La Rive Extreme Story (100 ml)
€ 116,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive for Men Prestige Brown, eau de parfum, 75 ml
La Rive for Men Prestige Brown, eau de parfum, 75 ml
€ 183,47/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 13,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LA RIVE, *Hit Fire*, eau de toilette voor heren, 90 ml
LA RIVE, *Hit Fire*, eau de toilette voor heren, 90 ml
€ 100,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 9,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2038
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van La Rive Cabana (100 ml)
La Rive Cabana (100 ml)
€ 97,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Heroic Man (100 ml)
La Rive Heroic Man (100 ml)
€ 87,60/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Iron Stone (100 ml)
La Rive Iron Stone (100 ml)
€ 87,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Cabana (30 ml)
La Rive Cabana (30 ml)
€ 169,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,20
-2%
€ 5,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nautica Voyage, eau de toilette, 100 ml
Nautica Voyage, eau de toilette, 100 ml
€ 135,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 13,50
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Afnan | 9 PM |  100 ml
Afnan | 9 PM | 100 ml
€ 3.426,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 34,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Rive Gallant (100 ml)
La Rive Gallant (100 ml)
€ 117,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 11,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Rive In Love (100 ml)
La Rive In Love (100 ml)
€ 97,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive 315 Prestige (100 ml)
La Rive 315 Prestige (100 ml)
€ 97,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 9,00
-2%
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Grey Point (100 ml)
La Rive Grey Point (100 ml)
€ 97,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Al Haramain | Amber Oud Tobacco Edition |  60 ml
Al Haramain | Amber Oud Tobacco Edition | 60 ml
€ 8.341,67/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 50,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Muurbeugel voor LCD-televisie, geschikt voor schermen van 23" - 42" (58 - 107 cm), belastbaar tot 25 kg
Muurbeugel voor LCD-televisie, geschikt voor schermen van 23" - 42" (58 - 107 cm), belastbaar tot 25 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 15,59
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Beautissu 2 stuks rugkussens, palletkussens voor buiten, ecostijl, 60x40 cm, grijs
Beautissu 2 stuks rugkussens, palletkussens voor buiten, ecostijl, 60x40 cm, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van La Rive Elegant Woman (100 ml)
La Rive Elegant Woman (100 ml)
€ 87,60/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nikos Sculpture pour Homme EDT 100 ml M
Nikos Sculpture pour Homme EDT 100 ml M
€ 279,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 27,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Armaf - Club De Nuit Blue Iconic Eau de Parfum, 105 ml
Armaf - Club De Nuit Blue Iconic Eau de Parfum, 105 ml
€ 311,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 33,69
-2%
€ 32,69
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van La Rive Aqua La Rive Woman (100 ml)
La Rive Aqua La Rive Woman (100 ml)
€ 87,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.944,80/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 234
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Tesori d'Oriente White Musk, uniseks, 100 ml, hydraterend
Tesori d'Oriente White Musk, uniseks, 100 ml, hydraterend
€ 50,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 5,01
Verkoper: Avanti_Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%
€ 60,13
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l
Productafbeelding van Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, Inhoud: Alcohol denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Tocoferol, Limoneen, Linalool, Coumarine...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, Inhoud: Alcohol denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Tocoferol, Limoneen, Linalool, Coumarine...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 347,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.477,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l
Productafbeelding van Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l
Productafbeelding van Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l