La Rive for Men Prestige Brown, eau de parfum, 75 ml

€ 13,76

€ 183,47 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Oscar De La Renta Bella Essence Eau de Parfum 50 ml
Oscar De La Renta Bella Essence Eau de Parfum 50 ml
€ 1.023,60/1l
€ 51,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van La Perla La Mia Perla Nera Eau de Parfum, 50 ml
La Perla La Mia Perla Nera Eau de Parfum, 50 ml
€ 877,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nuxe Paris Prodigieux Floral Eau De Parfum (50 ml)
Nuxe Paris Prodigieux Floral Eau De Parfum (50 ml)
€ 784,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 39,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 976
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Rive Donna (100 ml)
La Rive Donna (100 ml)
€ 91,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive In Love (100 ml)
La Rive In Love (100 ml)
€ 97,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van La Rive Prestige for Woman Beauty, eau de parfum, 75 ml
La Rive Prestige for Woman Beauty, eau de parfum, 75 ml
€ 232,93/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 17,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lattafa Opulent Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van citrus, bloemen en saffraan, amber, oud en karamel, hars, muskus, hout, patchouli en vanille
Lattafa Opulent Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van citrus, bloemen en saffraan, amber, oud en karamel, hars, muskus, hout, patchouli en vanille
€ 164,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 536
€ 16,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van La Rive Touch Of Woman (100 ml)
La Rive Touch Of Woman (100 ml)
€ 97,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1031
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van La Rive Brave (30 ml)
La Rive Brave (30 ml)
€ 169,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,20
-2%
€ 5,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1497
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van La Rive Extreme Story (30 ml)
La Rive Extreme Story (30 ml)
€ 169,00/1l
€ 5,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive La Rive Prestige Tender Eau de Parfum 75 ml
La Rive La Rive Prestige Tender Eau de Parfum 75 ml
€ 232,93/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,95
-53%
€ 17,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Rive Ideal For Woman (100 ml)
La Rive Ideal For Woman (100 ml)
€ 97,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maison Alhambra Salvo Elixir Eau De Parfum 60 ml (man)
Maison Alhambra Salvo Elixir Eau De Parfum 60 ml (man)
€ 384,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 23,06
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Maison Alhambra Jorge Di Profumo Eau de Parfum, 100 ml
Maison Alhambra Jorge Di Profumo Eau de Parfum, 100 ml
€ 250,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 25,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

La Rive Prestige Brown Eau de Parfum is een exclusieve eau de toilette voor mannen die originaliteit en subtiliteit waarderen. Deze unieke samenstelling combineert frisse, maritieme tonen met het klassieke, mannelijke karakter van houtachtige noten zoals patchouli en vetiver. Voor elke gelegenheid onderstreept dit parfum perfect uw individuele stijl en karakter.

Geurnoten:

  • Topnoten: fruitige noten, bergamot, maritieme noten
  • Hartnoten: geranium, lavendel, rozemarijn
  • Basisnoten: patchouli, vetiver, tonkaboon
Gewicht
0.09 kg
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
5901832067306

Gewicht
0.09 kg
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
5901832067306
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lattafa Confidential Private Gold parfum voor heren, 100 ml
Lattafa Confidential Private Gold parfum voor heren, 100 ml
€ 195,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Rive In Love (100 ml)
La Rive In Love (100 ml)
€ 97,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
€ 346,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 327
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Fakhar Eau de Parfum für Herren 100 ml silver
Lattafa Fakhar Eau de Parfum für Herren 100 ml silver
€ 1.759,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 663
€ 18,35
-4%
€ 17,59
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van La Rive Heroic Man (100 ml)
La Rive Heroic Man (100 ml)
€ 87,60/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1031
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1469
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van LA RIVE, *Hit Fire*, eau de toilette voor heren, 90 ml
LA RIVE, *Hit Fire*, eau de toilette voor heren, 90 ml
€ 100,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 9,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MAISON ALHAMBRA AVANT EDP 100ML, eau de parfum
MAISON ALHAMBRA AVANT EDP 100ML, eau de parfum
€ 276,50/1l
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 27,65
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 2.485,71/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 2.150,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 440
€ 12,90
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van La Rive Password (100 ml)
La Rive Password (100 ml)
€ 116,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Gallant (100 ml)
La Rive Gallant (100 ml)
€ 117,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 11,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Maahir Legacy Edp Spray 100 ml
Lattafa Maahir Legacy Edp Spray 100 ml
€ 2.915,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 214
€ 29,15
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van La Rive Grey Line (100 ml)
La Rive Grey Line (100 ml)
€ 97,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 9,00
-2%
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Shelter Logic, kas voor planten, 3,54 m², groen, 180 x 180 x 180 cm (L x B x H)
Shelter Logic, kas voor planten, 3,54 m², groen, 180 x 180 x 180 cm (L x B x H)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 153,00
Verkoper: mygardenhome
Productafbeelding van Lattafa Opulent Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van citrus, bloemen en saffraan, amber, oud en karamel, hars, muskus, hout, patchouli en vanille
Lattafa Opulent Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van citrus, bloemen en saffraan, amber, oud en karamel, hars, muskus, hout, patchouli en vanille
€ 164,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 536
€ 16,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van La Rive Aqua Men (100 ml)
La Rive Aqua Men (100 ml)
€ 97,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Grey Point (100 ml)
La Rive Grey Point (100 ml)
€ 97,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Extreme Story (100 ml)
La Rive Extreme Story (100 ml)
€ 116,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.001,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 340
€ 30,01
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van ULTIMEA Soundbar met 5,25-inch subwoofer, BASSMAX-technologie, slank ontwerp van 3,8 cm, model Nova S40
ULTIMEA Soundbar met 5,25-inch subwoofer, BASSMAX-technologie, slank ontwerp van 3,8 cm, model Nova S40
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 87,98
-9%
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: UltimeaGmbH
Productafbeelding van La Rive Black Creek/Water (100 ml)
La Rive Black Creek/Water (100 ml)
€ 87,60/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 11 beoordelingen
Beoordeeld op 9 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heel goed
Beoordeeld op 4 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goedkoop en lekker
Beoordeeld op 25 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Enigszins zwak
Beoordeeld op 21 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 5 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 4 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 2 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 14 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%
€ 60,13
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l
Productafbeelding van Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, Inhoud: Alcohol denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Tocoferol, Limoneen, Linalool, Coumarine...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, Inhoud: Alcohol denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Tocoferol, Limoneen, Linalool, Coumarine...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 347,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.477,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l
Productafbeelding van Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l
Productafbeelding van Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l