Aantal stuks:

40
  • 40
  • 80
    Beschikbare opties weergeven
  • 160
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

0.04 kg
  • 0.04 kg
  • 0.08 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 0.16 kg
    Beschikbare opties weergeven

40 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm

€ 8,99

€ 224,75 / 1kg

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SUBSTRAL® vita + plus meststaven voor groene planten, 60 stuks
SUBSTRAL® vita + plus meststaven voor groene planten, 60 stuks
€ 394,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Substral meststofstokjes voor bloeiende planten, 60 stuks
Substral meststofstokjes voor bloeiende planten, 60 stuks
€ 136,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Prima® bloemenvoeding met guano, 1 liter
Prima® bloemenvoeding met guano, 1 liter
€ 4,95/1l
€ 5,95
-16%
€ 4,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COMPO 2224822004 COMPO  Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPO Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
€ 20,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
€ 20,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 20,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 23270 COMPO Orchideeënvoeding, 30 ml
COMPO 23270 COMPO Orchideeënvoeding, 30 ml
€ 218,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,81
Verkoper: somnia24
Artikelbild 1 von 'Blühpflanzen Düngestäbchen mit Guano (30 Stück)' aus der Kategorie Guano-Dünger
COMPO 12063 COMPO Bloeiplantenmeststokjes met guano
€ 481,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,67
-30%
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SUBSTRAL® 7316 SUBSTRAL® Düngerstäbchen 30 Stück
SUBSTRAL® 7316 SUBSTRAL® Düngerstäbchen 30 Stück
€ 13,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,18
-65%
€ 13,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
€ 6,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 29,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bloemenvoeding stokjes, 40 stuks, werkingsduur 3 maanden.
Bloemenvoeding stokjes, 40 stuks, werkingsduur 3 maanden.
€ 635,17/1kg
€ 38,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SUBSTRAL® 7310 SUBSTRAL® Düngerstäbchen 30 St.
SUBSTRAL® 7310 SUBSTRAL® Düngerstäbchen 30 St.
€ 0,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Orchid Strong - Applicator Voor Orchidenconditioner, 30 Ml
Orchid Strong - Applicator Voor Orchidenconditioner, 30 Ml
€ 457,33/1l
€ 13,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Compo Voedingsstof voor kamerplanten, 30 ml, meercomponentenformule
Compo Voedingsstof voor kamerplanten, 30 ml, meercomponentenformule
€ 399,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Florovit vloeibare meststof voor groenten, fruit, kruiden, natuurlijk, biologisch, 1 liter, organisch
Florovit vloeibare meststof voor groenten, fruit, kruiden, natuurlijk, biologisch, 1 liter, organisch
€ 17,50/1l
€ 18,50
-5%
€ 17,50
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Florovit, natuurlijke mest van kippen, gegranuleerde kippenmest, 5 liter
Florovit, natuurlijke mest van kippen, gegranuleerde kippenmest, 5 liter
€ 3,85/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,23
-4%
€ 19,23
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Substral meststokjes voor bloeiende planten, 30 stuks
Substral meststokjes voor bloeiende planten, 30 stuks
€ 29,64/1kg
€ 15,82
-6%
€ 14,82
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van BIOPON meststokjes voor orchideeën, 10 stuks.
BIOPON meststokjes voor orchideeën, 10 stuks.
€ 499,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,97
-6%
€ 14,97
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Solabiol plantenvoeding, 12 stuks
Solabiol plantenvoeding, 12 stuks
€ 3,39/1kg
€ 30,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dank de uitgebalanceerde verhouding van voedingsstoffen zijn de meststokjes geschikt voor alle groene en bloeiende planten. Ze zorgen voor een krachtige groei en een diepgroene kleur van de bladeren, en zorgen voor weelderige bloei. Het depotwerking zorgt voor een langdurige en gelijkmatige toevoer van voedingsstoffen, zonder het risico op overbemesting.

Gebruik: Steek het juiste aantal stokjes volledig in de grond, in het midden tussen de plant en de rand van de pot. Verdeel meerdere stokjes rondom de plant. Geef de plant zoals gewoonlijk water. Herhaal de bemesting na ongeveer 3 maanden. Bemest pas na 14 dagen planten die vers potgrond hebben gekregen. Verminder de hoeveelheid tijdens de winterrust (november tot februari) tot de helft.

  • 40 meststokjes voor alle groene en bloeiende planten
  • 3 maanden werking
  • Voor groei en gezonde bloemen
  • Dosering volgens de verpakking
  • Organisch-minerale NPK-mest 14+7+8 met spoorelementen
Gewicht
0.04 kg
Aantal stuks
40
EAN
4260691815666
MPN (Manufacturer Part Number)
171278747
Fabrikant
HAC24

Gewicht
0.04 kg
Aantal stuks
40
EAN
4260691815666
MPN (Manufacturer Part Number)
171278747
Fabrikant
HAC24
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
€ 106,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Nike heren trainingsokken, wit, sport, 6 paar, maat 42-46 (US 8-11), L
Nike heren trainingsokken, wit, sport, 6 paar, maat 42-46 (US 8-11), L
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 34,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van 3 stuks telescopische stofwissers, uitschuifbaar. Handzame stofwissers met telescopische steel
3 stuks telescopische stofwissers, uitschuifbaar. Handzame stofwissers met telescopische steel
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Roth 667065 Knutselset voor schooltas, stippen - lichtgroen, rond, 70 cm
Roth 667065 Knutselset voor schooltas, stippen - lichtgroen, rond, 70 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,92
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kunststof eindkappen voor bedlatten, bevestigingsstukken, middenkappen, kunststof verbinders, meubelaccessoires voor het bevestigen en fixeren van latten, zwart, 72 stuks
Kunststof eindkappen voor bedlatten, bevestigingsstukken, middenkappen, kunststof verbinders, meubelaccessoires voor het bevestigen en fixeren van latten, zwart, 72 stuks
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Naturen biologische vruchten- en groentesap - 1 liter
Naturen biologische vruchten- en groentesap - 1 liter
€ 26,96/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,96
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
€ 8,34/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display –  Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display – Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van 20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,14
Verkoper: Surtep
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4598
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 80 stuks meststokjes voor groene planten en bloeiende planten. Plantenmest in stokjes met langdurige werking. Plantenvoeding
80 stuks meststokjes voor groene planten en bloeiende planten. Plantenmest in stokjes met langdurige werking. Plantenvoeding
€ 124,88/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
€ 11,68/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 12,03
-2%
€ 11,68
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 7,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
€ 5,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
€ 20,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 20,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
€ 2,79/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COMPO 23270 COMPO Orchideeënvoeding, 30 ml
COMPO 23270 COMPO Orchideeënvoeding, 30 ml
€ 218,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Substral meststofstokjes voor bloeiende planten, 60 stuks
Substral meststofstokjes voor bloeiende planten, 60 stuks
€ 136,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Hydrangea macrophylla, vroege roze bloei, 20-30 cm / potmaat 10,5 - Hortensia's met prachtige bloemen
Hydrangea macrophylla, vroege roze bloei, 20-30 cm / potmaat 10,5 - Hortensia's met prachtige bloemen
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 3,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Eaxus® Universele netadapter - Oplaadkabel voor laptop/notebook en andere apparaten - 12-24 Volt, 96 Watt, met 10 verschillende adapters
Eaxus® Universele netadapter - Oplaadkabel voor laptop/notebook en andere apparaten - 12-24 Volt, 96 Watt, met 10 verschillende adapters
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 49,27
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Puluomis, 3-laags staande lamp, vloerlamp, staande lamp, bodenlamp, E27 binnenverlichting voor slaapkamer, woonkamer, met houten plank, zwart, 160 cm
Puluomis, 3-laags staande lamp, vloerlamp, staande lamp, bodenlamp, E27 binnenverlichting voor slaapkamer, woonkamer, met houten plank, zwart, 160 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 54,99
-27%
€ 39,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van COMPO 2224822004 COMPO  Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPO Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
€ 20,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gynura Purple Passion - Fluweelblad - Fluweelnetel - paarsbloeiende plant - 8 cm
Gynura Purple Passion - Fluweelblad - Fluweelnetel - paarsbloeiende plant - 8 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 7,68
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van DVD-speler Denver Electronics DVH-7787, HDMI, USB, zwart
DVD-speler Denver Electronics DVH-7787, HDMI, USB, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 55,57
Verkoper: velmontask

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 44 beoordelingen
Beoordeeld op 6 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Meststof sticks
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 15 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Eenvoudig bemesten
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 1 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Meststof sticks
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 26 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Duurt tot 3 maanden
Aantal stuks 80Gewicht 0,08 kg
Beoordeeld op 26 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Meststofstaafjes
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 3 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Meststof sticks.
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 15 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik ben tevreden
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 20 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Meststof
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg