Aantal stuks:

80
  • 40
    Beschikbare opties weergeven
  • 80
  • 160
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

0.08 kg
  • 0.04 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 0.08 kg
  • 0.16 kg
    Beschikbare opties weergeven

80 stuks meststokjes voor groene planten en bloeiende planten. Plantenmest in stokjes met langdurige werking. Plantenvoeding

€ 9,99

€ 124,88 / 1kg

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SUBSTRAL® vita + plus meststaven voor groene planten, 60 stuks
SUBSTRAL® vita + plus meststaven voor groene planten, 60 stuks
€ 394,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Substral meststofstokjes voor bloeiende planten, 60 stuks
Substral meststofstokjes voor bloeiende planten, 60 stuks
€ 136,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Naturen biologische vruchten- en groentesap - 1 liter
Naturen biologische vruchten- en groentesap - 1 liter
€ 26,96/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,96
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Artikelbild 1 von 'Orchideen Düngestäbchen (20 Stück)' aus der Kategorie Orchideendünger
COMPO 11978 COMPO meststokjes voor orchideeën
€ 722,25/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,67
-30%
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SUBSTRAL® 7310 SUBSTRAL® Düngerstäbchen 30 St.
SUBSTRAL® 7310 SUBSTRAL® Düngerstäbchen 30 St.
€ 0,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,57
Verkoper: somnia24
Artikelbild 1 von 'Blühpflanzen Düngestäbchen mit Guano (30 Stück)' aus der Kategorie Guano-Dünger
COMPO 12063 COMPO Bloeiplantenmeststokjes met guano
€ 481,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,67
-30%
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Prima® bloemenvoeding met guano, 1 liter
Prima® bloemenvoeding met guano, 1 liter
€ 4,95/1l
€ 5,95
-16%
€ 4,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COMPO 2224822004 COMPO  Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPO Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
€ 20,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® 7341 SUBSTRAL® Tomaten Düngerstäbchen 10 Stück
SUBSTRAL® 7341 SUBSTRAL® Tomaten Düngerstäbchen 10 Stück
€ 182,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,21
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Florovit vloeibare meststof voor groenten, fruit, kruiden, natuurlijk, biologisch, 1 liter, organisch
Florovit vloeibare meststof voor groenten, fruit, kruiden, natuurlijk, biologisch, 1 liter, organisch
€ 17,50/1l
€ 18,50
-5%
€ 17,50
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COMPO 26829 COMPO  meststof voor groenbemesters en palmen, 500 ml
COMPO 26829 COMPO meststof voor groenbemesters en palmen, 500 ml
€ 22,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Florovit, natuurlijke mest van kippen, gegranuleerde kippenmest, 5 liter
Florovit, natuurlijke mest van kippen, gegranuleerde kippenmest, 5 liter
€ 3,85/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,23
-4%
€ 19,23
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Thujadünger: Meststof voor taxus, levensboom, heggen en andere coniferen. 2 kg
Thujadünger: Meststof voor taxus, levensboom, heggen en andere coniferen. 2 kg
€ 9,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van SUBSTRAL® 7316 SUBSTRAL® Düngerstäbchen 30 Stück
SUBSTRAL® 7316 SUBSTRAL® Düngerstäbchen 30 Stück
€ 13,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,18
-65%
€ 13,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® 75110 SUBSTRAL® Langzeit Obst- & Gemüsedünger 750,0 g
SUBSTRAL® 75110 SUBSTRAL® Langzeit Obst- & Gemüsedünger 750,0 g
€ 22,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 23741 COMPO Gazonmeststof voor langdurige werking, 20 kg voor 800 m²
COMPO 23741 COMPO Gazonmeststof voor langdurige werking, 20 kg voor 800 m²
€ 3,97/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 79,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Substral meststokjes voor bloeiende planten, 30 stuks
Substral meststokjes voor bloeiende planten, 30 stuks
€ 29,64/1kg
€ 15,82
-6%
€ 14,82
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Solabiol plantenvoeding, 12 stuks
Solabiol plantenvoeding, 12 stuks
€ 3,39/1kg
€ 30,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dank de uitgebalanceerde verhouding van voedingsstoffen zijn de meststokjes geschikt voor alle groene en bloeiende planten. Ze zorgen voor een krachtige groei en een diepgroene kleur van de bladeren, en zorgen voor weelderige bloei. Het depotwerking zorgt voor een langdurige en gelijkmatige toevoer van voedingsstoffen, zonder het risico op overbemesting.

Gebruik: Steek het juiste aantal stokjes volledig in de grond, in het midden tussen de plant en de rand van de pot. Verdeel meerdere stokjes rondom de plant. Geef de plant zoals gewoonlijk water. Herhaal de bemesting na ongeveer 3 maanden. Bemest pas na 14 dagen planten die vers potgrond hebben gekregen. Verminder de hoeveelheid tijdens de winterrust (november tot februari) tot de helft.

  • 80 meststokjes voor alle groene en bloeiende planten
  • 3 maanden werking
  • Voor groei en gezonde bloemen
  • Dosering volgens de verpakking
  • Organisch-minerale NPK-mest 14+7+8 met spoorelementen
Gewicht
0.08 kg
Aantal stuks
80
EAN
4260691815673
MPN (Manufacturer Part Number)
171278765
Fabrikant
HAC24

Gewicht
0.08 kg
Aantal stuks
80
EAN
4260691815673
MPN (Manufacturer Part Number)
171278765
Fabrikant
HAC24
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van EDA 010703 G.GF: Parasolstandaard, kunststof, rond, 430 mm, donkergrijs
EDA 010703 G.GF: Parasolstandaard, kunststof, rond, 430 mm, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 36,02
-9%
€ 32,63
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
€ 5,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
€ 106,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Gourmetmaxx 12648, 100 velletjes, Bruin, Rechthoekig, 220 °C, 220 °C, 290 g
Gourmetmaxx 12648, 100 velletjes, Bruin, Rechthoekig, 220 °C, 220 °C, 290 g
€ 95,90/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 19,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 7,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Aluminium zonnescherm 250 cm met scharnier en handkurbel - beige - Marktenscherm met handkurbel
Aluminium zonnescherm 250 cm met scharnier en handkurbel - beige - Marktenscherm met handkurbel
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 38,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
€ 26,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 10,63
-25%
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Naturen biologische vruchten- en groentesap - 1 liter
Naturen biologische vruchten- en groentesap - 1 liter
€ 26,96/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,96
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick 4K
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 209,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van SAFLAX -  - Rozemarijn - 40 zaden - Rosmarinus officinalis
SAFLAX - - Rozemarijn - 40 zaden - Rosmarinus officinalis
€ 495,00/1kg
€ 4,95
Verkoper: artbook-service
Artikelbild 1 von 'Orchideen Düngestäbchen (20 Stück)' aus der Kategorie Orchideendünger
COMPO 11978 COMPO meststokjes voor orchideeën
€ 722,25/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,67
-30%
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 100 stuks gordijnrollers van kunststof, gordijngeleiders, gordijnhaken
100 stuks gordijnrollers van kunststof, gordijngeleiders, gordijnhaken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 8,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Intenso microSDHC-kaart, 32GB, Klasse 10 + SD-adapter
Intenso microSDHC-kaart, 32GB, Klasse 10 + SD-adapter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 11,51
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van INF Krachtige nagelknipper voor dikke teennagels
INF Krachtige nagelknipper voor dikke teennagels
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 15,49
20% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van T24 Glazen theepot met roestvrijstalen zeef, 1250 ml, zwart
T24 Glazen theepot met roestvrijstalen zeef, 1250 ml, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 49,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
€ 8,50/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van UISEBRT Privacy-scherm, PVC, privacy-omheining, antraciet. Windscherm voor tuin, balkon en terras, 90x300 cm. Stabile W-vorm
UISEBRT Privacy-scherm, PVC, privacy-omheining, antraciet. Windscherm voor tuin, balkon en terras, 90x300 cm. Stabile W-vorm
€ 12,22/1m²
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 130
€ 32,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van CANON PG-545 Black Ink Cartridge
CANON PG-545 Black Ink Cartridge
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 27,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Senseo Milka Choco pads, chocoladedrank, cacaodrank, koffiepads, 8 pads voor 8 porties, 112 g
Senseo Milka Choco pads, chocoladedrank, cacaodrank, koffiepads, 8 pads voor 8 porties, 112 g
€ 68,01/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,19
-2%
€ 10,95
Verkoper: somnia24
Funksteckdosen SCHUKO mit Fernbedienung
EMOS Set van 3 stekkerdozen met afscherming en afstandsbediening, 230V, 1000W, met verbeterde bescherming tegen aanraking, artikelnummer P0069
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 263
€ 35,26
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Intenso 7501511 100er Batterien Energy Ultra Micro AAA 1,5 V
Intenso 7501511 100er Batterien Energy Ultra Micro AAA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 33,75
-11%
€ 29,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beschermhoes voor Samsung Galaxy A14 4G / 5G. Transparante, slanke hoes. Doorzichtige beschermcase
Beschermhoes voor Samsung Galaxy A14 4G / 5G. Transparante, slanke hoes. Doorzichtige beschermcase
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 286
€ 7,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Blumtal Waterdichte matrasbeschermer 90 x 200 cm - Gecertificeerd volgens , ademende matrasbeschermer, met elastische hoes, zonder knisperend geluid
Blumtal Waterdichte matrasbeschermer 90 x 200 cm - Gecertificeerd volgens , ademende matrasbeschermer, met elastische hoes, zonder knisperend geluid
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Premium lattenbodem 200x200 (2x 100x200), puntelastisch, 7 zones, lattenframe van beukenhout, 28 latten, frame van veren,  GERMANY. Lattenbodem met verstelbaar hoofdeinde, 2x lattenbodem 100x200, geschikt tot 150 kg
Premium lattenbodem 200x200 (2x 100x200), puntelastisch, 7 zones, lattenframe van beukenhout, 28 latten, frame van veren, GERMANY. Lattenbodem met verstelbaar hoofdeinde, 2x lattenbodem 100x200, geschikt tot 150 kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 156
€ 179,00
-€ 19,10
€ 159,90
Verkoper: Bella_und_Jolie
Productafbeelding van Goobay kaartlezer USB 2.0, zwart (verpakking met 1 stuk)
Goobay kaartlezer USB 2.0, zwart (verpakking met 1 stuk)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 13,27
-67%
€ 4,29
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van 5 meter zaaiband met wortelzaad (Nantaise 2 - Daucus carota) - Vleesrijke, knapperige wortelen, ideaal om te kweken in de tuin, op het balkon of in een groentebak
5 meter zaaiband met wortelzaad (Nantaise 2 - Daucus carota) - Vleesrijke, knapperige wortelen, ideaal om te kweken in de tuin, op het balkon of in een groentebak
€ 331,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,19
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
€ 6,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Relaxdays Accubezem zonder zak, draadloos, met driehoofd, roterende borstels, elektrische bezem, 115x34x34 cm, rood/zwart
Relaxdays Accubezem zonder zak, draadloos, met driehoofd, roterende borstels, elektrische bezem, 115x34x34 cm, rood/zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van XL Fleece deken Harry Potter, universeel
XL Fleece deken Harry Potter, universeel
€ 13,51
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 44 beoordelingen
Beoordeeld op 6 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Meststof sticks
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 15 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Eenvoudig bemesten
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 1 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Meststof sticks
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 26 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Duurt tot 3 maanden
Aantal stuks 80Gewicht 0,08 kg
Beoordeeld op 26 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Meststofstaafjes
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 3 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Meststof sticks.
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 15 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik ben tevreden
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Beoordeeld op 20 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Meststof
Aantal stuks 160Gewicht 0,16 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg