Smaak:

Chocolade
  • Aardbei
  • Banaan
  • Bosvrucht
  • Chocolade
  • Cookie
  • Framboos
  • Kokosnoot
  • Nougat
  • Vanille

Versie:

1000 gram

XXL Nutrition Whey Isolaat Chocolade (1000 gr)

€ 52,84

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Proteïnen & Eiwitten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
€ 23,70/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 72,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Mammut Nutrition - Whey Protein - 1000 g, verpakt in een Zipp-zak, 1 x 1000 g, smaak: koekjes
Mammut Nutrition - Whey Protein - 1000 g, verpakt in een Zipp-zak, 1 x 1000 g, smaak: koekjes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 72,49
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - chocolade - nougat
Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - chocolade - nougat
€ 73,04/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 168,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
€ 10,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 58,38
-63%
€ 21,60
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Optimum Nutrition Gold Standard 100% Isolaat - 930 g, chocoladesmaak
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Isolaat - 930 g, chocoladesmaak
€ 92,23/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,77
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Scitec Essentials Zink, 100 tabletten à 25 mg
Scitec Essentials Zink, 100 tabletten à 25 mg
€ 271,64/1kg
€ 10,92
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van nutri+ 6K Proteïnepoeder 1000 g - Veganistisch eiwitpoeder, hoog in proteïne, banaan-melk smaak
nutri+ 6K Proteïnepoeder 1000 g - Veganistisch eiwitpoeder, hoog in proteïne, banaan-melk smaak
€ 82,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 82,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wei-eiwit - Biotech USA - Protein Power (4 kg) - Chocoladesmaak
Wei-eiwit - Biotech USA - Protein Power (4 kg) - Chocoladesmaak
€ 25,39/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 101,57
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wei-selectie - 900g: Aardbei | 30 porties | Multi-componenten eiwit | Wei-isolaat | Wei-concentraat | Wei-hydrolysaat | Soja-eiwit isolaat | Toevoeging van L-leucine | Spieropbouw
Wei-selectie - 900g: Aardbei | 30 porties | Multi-componenten eiwit | Wei-isolaat | Wei-concentraat | Wei-hydrolysaat | Soja-eiwit isolaat | Toevoeging van L-leucine | Spieropbouw
€ 59,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Dymatize ISO 100, poeder, gehydrolyseerd wei-eiwit, wei-eiwit isolaat, aardbei, L-alanine, L-arginine, L-asparaginezuur, L-cysteïne, L-glutaminezuur, L-glycine, L-histidine,..., Gehydrolyseerd wei-eiwit isolaat (melk) (49%), wei-eiwit isolaat (melk) (45%), emulgatoren..., 25 g
Dymatize ISO 100, poeder, gehydrolyseerd wei-eiwit, wei-eiwit isolaat, aardbei, L-alanine, L-arginine, L-asparaginezuur, L-cysteïne, L-glutaminezuur, L-glycine, L-histidine,..., Gehydrolyseerd wei-eiwit isolaat (melk) (49%), wei-eiwit isolaat (melk) (45%), emulgatoren..., 25 g
€ 69,25/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 173,37
-€ 21,03
€ 152,34
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van XXL Nutrition Whey Isolaat Vanille (450 gr)
XXL Nutrition Whey Isolaat Vanille (450 gr)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van XXL Nutrition Whey Delicious Chocolade (1000 gr)
XXL Nutrition Whey Delicious Chocolade (1000 gr)
€ 44,67
-6%
€ 41,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van XXL Nutrition Whey Delicious Vanille (1000 gr)
XXL Nutrition Whey Delicious Vanille (1000 gr)
€ 39,13
-6%
€ 36,73
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | 100% Whey Isolaat, chocoladesmaak
SCITEC Nutrition | 100% Whey Isolaat, chocoladesmaak
€ 60.288,89/1kg
€ 54,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Lazar Angelov Nutrition | IsoWhey | Whey-proteïne isolaat met spijsverteringsenzymen, BCAA's en glutamine, smaak: chocolade
Lazar Angelov Nutrition | IsoWhey | Whey-proteïne isolaat met spijsverteringsenzymen, BCAA's en glutamine, smaak: chocolade
€ 81,60/1l
€ 2,04
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Isostar Whey Protein Chocolade (570 gr)
Isostar Whey Protein Chocolade (570 gr)
€ 41,07/1kg
€ 24,00
-2%
€ 23,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Applied Nutrition Critical Whey 2000g - Chocolade Bueno smaak
Applied Nutrition Critical Whey 2000g - Chocolade Bueno smaak
€ 42,75/1kg
€ 85,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BODYLAB Whey Protein - 1000g - Smaak: Boterkeks
BODYLAB Whey Protein - 1000g - Smaak: Boterkeks
€ 76,60/1kg
€ 76,60
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van AllNutrition | Whey Protein, chocoladesmaak met karamel
AllNutrition | Whey Protein, chocoladesmaak met karamel
€ 46,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 105,49
Verkoper: jbnutrieu

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Whey Isolaat – Zuiver wei eiwit met tot 93% eiwitgehalte

Whey Isolaat van XXL Nutrition is een bijzonder zuiver, gemakkelijk verteerbaar wei eiwit isolaat met een eiwitgehalte tot 93% – ideaal voor zowel afslank- als opbouwfasen. Verkrijgbaar in verschillende smaken.

Zuiver, snel, goed verteerbaar

Zeer weinig vet, suiker en lactose maken de shake gemakkelijk drinkbaar en goed verteerbaar – ook bij een lichte lactose-intolerantie. Snel beschikbare aminozuren ondersteunen de regeneratie direct na de training en de langdurige spieropbouw.

  • Tot 93% eiwit met EAAs en BCAAs
  • Zeer weinig vet, suiker en lactose
  • Ideaal voor low-carb- en afslankfasen

Productdetails

  • Wei eiwit isolaat
  • Tot 93% eiwitgehalte
  • Bereiding: 1 schep met minimaal 250 ml vloeistof
  • Voor spieropbouw, regeneratie en caloriebeperkte voeding

Jouw trainingspartner sinds 2004 – XXL Nutrition

Wat in 2004 in Nederland begon met een eenvoudige visie, is vandaag de dag een team van meer dan 200 mensen en meer dan 3.500 producten. De drijfveer is gebleven: supplementen die je echt helpen om je doelen te bereiken – we gaan verder dan je grenzen. Samen!

Bestel nu en ervaar nooit meer zware shakes, onnodige calorieën of spijsverteringsproblemen – haal het pure Whey Isolaat!



Ben je op zoek naar de meest zuivere eiwitshake, dan is Whey Isolate voor jou de beste keuze. Whey Isolate heeft de hoogst mogelijke zuiverheid, het hoogste eiwitgehalte (tot 90%, afhankelijk van de smaak kan het eiwitpercentage maximaal 3% afwijken) en is vrijwel vet- en suikervrij. Whey Isolate lost perfect op en is minder vol en romig dan andere eiwitshakes. Hierdoor drinkt deze makkelijk weg en voelt lichter aan op de maag. Ideaal voor iedereen, bijna lactosevrij Dankzij de zorgvuldige productiemethoden is Whey Isolaat niet alleen rijk aan eiwitten en BCAA’s, maar ook bijna lactosevrij (slechts 0,8% lactose volgens labtesten). Dit maakt het geschikt voor mensen met een gevoelige maag of lichte lactose-intolerantie. Bovendien is het laag in koolhydraten en vetten, wat het een goede keuze maakt voor een koolhydraatarm dieet. Verschil tussen Whey Isolaat en andere eiwitpoeders In vergelijking met andere eiwitbronnen biedt Whey Isolaat een hoog eiwitpercentage, snelle opname en minimale vet- en lactosegehalte. Maar wat zijn de verschillen? Whey Concentraat: Meer vet en lactose, minder geschikt bij lactose-intolerantie of caloriebeperking. Caseïne: Langzame opname, ideaal voor een geleidelijke eiwitafgifte, bijvoorbeeld tijdens de nacht. Plantaardig: Minder compleet aminozuurprofiel en trager opgenomen in vergelijking met dierlijke eiwitten. Hoe ondersteunt Whey Isolaat spierherstel en spiergroei op lange termijn? Whey Isolaat is jouw ideale partner voor spierherstel en langdurige spiergroei. Dankzij de snel verteerbare eiwitten en essentiële aminozuren, zoals BCAA’s, voedt het je spieren direct na een intensieve training. Dit versnelt het herstel, voorkomt spierafbraak en stimuleert de opbouw van nieuwe spiermassa. Maar spiergroei komt niet vanzelf – het vraagt om consistentie, een goed trainingsschema en een gebalanceerd voedingsschema. Whey Isolaat biedt hoogwaardige eiwitten die essentieel zijn voor constante eiwitsynthese, zodat je spieren blijven groeien en je prestaties blijven verbeteren, zowel op korte als lange termijn. Hoe gebruik je Whey Isolaat en met welke dosering? Meng 1 maatschep (ongeveer 30 gram) met ten minste 250 ml melk, water of een andere drank naar keuze. Shake of roer het goed door en voilà: een heerlijke eiwitrijke shake binnen enkele seconden! Tip: Wil je je shake nog lekkerder maken? Probeer eens een vleugje kaneel of een handje bevroren fruit toe te voegen. Perfect voor een frisse start of als voedzame snack! Hoeveel Whey Isolaat moet ik nemen per dag voor optimale spieropbouw? Voor optimale spieropbouw wordt meestal 1,5 tot 2 gram eiwit per kilogram lichaamsgewicht per dag aanbevolen. Afhankelijk van je dieet en trainingsintensiteit kan 1 à 2 shakes met Whey Isolaat per dag voldoende zijn om aan je eiwitbehoefte te voldoen, vooral na zware trainingen. Waarom zou jij kiezen voor Whey Isolaat? Als serieuze sporter wil je alleen het beste om je doelen te bereiken. Elke portie bevat tot 90% eiwit, slechts 0,3 gram vet en 4 gram koolhydraten. Daarnaast is het lactosegehalte laag (slechts 0,8%), wat het ook geschikt maakt voor mensen met lactose-intolerantie. Dankzij de snelle opname krijg je binnen 30 minuten essentiële aminozuren voor herstel. Wat is het beste moment op de dag om je eiwitinname te verhogen? Lange tijd werd gedacht, dat het ideale moment om eiwitten te nemen, direct na het sporten was, omdat dit het spierherstel zou maximaliseren. Hoewel dit zeker kan helpen door de snelle opname, weten we nu dat het vooral belangrijk is om je totale eiwitinname goed over de dag te verdelen. Whey Isolaat is niet alleen geschikt na het sporten, maar ook in de ochtend of als tussendoortje om je dagelijkse eiwitbehoefte efficiënt te ondersteunen. Is Whey Isolaat geschikt voor vetverlies? Ja, Whey Isolaat is een uitstekende keuze tijdens het afvallen. Het hoge eiwitgehalte zorgt voor een verzadigd gevoel, terwijl het minimale aantal koolhydraten en vetten je voorziet van essentiële eiwitten zonder onnodige calorieën. Kan ik Whey Isolaat gebruiken als maaltijdvervanger? Whey Isolaat kan als eiwitrijke maaltijdvervanger dienen, maar bevat weinig vezels, vetten en koolhydraten die essentieel zijn voor een volwaardige maaltijd. Combineer het met gezonde vetten, vezels en complexe koolhydraten voor een gebalanceerde maaltijd die spieropbouw ondersteunt en langdurige energie geeft. Is Whey Isolaat alleen geschikt voor professionele bodybuilders of sporters? Een veelvoorkomend misverstand is dat Whey Isolaat uitsluitend bedoeld is voor professionele sporters of bodybuilders. In werkelijkheid is het geschikt voor iedereen die zijn eiwitinname wil optimaliseren. Dankzij het minimale vet- en suikergehalte en de hoge eiwitconcentratie is Whey Isolaat ideaal voor een breed publiek, van fanatieke sporters tot mensen die gewoon een hoogwaardige eiwitbron zoeken. Veel gebruikers merken het verschil in kwaliteit en zuiverheid, vooral ten opzichte van andere eiwitpoeder. Wat
Allergenen
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Kleur
Bruin
Fabrikant
XXL Nutrition
Model
Whey Isolate
Versie
1000 gram
Gewicht
1000 g
Aantal stuks
1
Smaak
Chocolade
Ingrediënten
Wei-eiwitisolaat (melk, emulgator: zonnebloemlecithine), cacaopoeder (bevat cafeïne, chocoladesmaak, verdikkingsmiddel: guarkernmeel, xanthaangom), zoetstof: (sucralose, acesulfaam K).
Aanbevolen dosering
voedingssupplementen
Levensmiddelenbedrijven
XXL Nutrition B.V., Vuurijzer 18, 5753 SV Deurne, Niederlande
Verkoopbenaming
Wei-eiwit isolaat poeder met zoetstof
EAN
8719214560843
MPN (Manufacturer Part Number)
DW7626

Allergenen
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Kleur
Bruin
Fabrikant
XXL Nutrition
Model
Whey Isolate
Versie
1000 gram
Gewicht
1000 g
Aantal stuks
1
Smaak
Chocolade
Ingrediënten
Wei-eiwitisolaat (melk, emulgator: zonnebloemlecithine), cacaopoeder (bevat cafeïne, chocoladesmaak, verdikkingsmiddel: guarkernmeel, xanthaangom), zoetstof: (sucralose, acesulfaam K).
Aanbevolen dosering
voedingssupplementen
Levensmiddelenbedrijven
XXL Nutrition B.V., Vuurijzer 18, 5753 SV Deurne, Niederlande
Verkoopbenaming
Wei-eiwit isolaat poeder met zoetstof
EAN
8719214560843
MPN (Manufacturer Part Number)
DW7626
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Omega-3 - 400 capsules I Visolie I Visolie I Softgelcapsules I hooggeconcentreerd EPA en DHA I voor normale bloedvetten I vetstofwisseling
Omega-3 - 400 capsules I Visolie I Visolie I Softgelcapsules I hooggeconcentreerd EPA en DHA I voor normale bloedvetten I vetstofwisseling
€ 81,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
€ 63,18/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
€ 23,70/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 72,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Mammut Nutrition - Whey Protein - 1000 g, verpakt in een Zipp-zak, 1 x 1000 g, smaak: koekjes
Mammut Nutrition - Whey Protein - 1000 g, verpakt in een Zipp-zak, 1 x 1000 g, smaak: koekjes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 72,49
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van XXL Nutrition Whey Isolaat Aardbei (1000 gr)
XXL Nutrition Whey Isolaat Aardbei (1000 gr)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van XXL Nutrition Whey Isolaat Cookies & Cream (1000 gr)
XXL Nutrition Whey Isolaat Cookies & Cream (1000 gr)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van XXL Nutrition Whey Isolaat Vanille (1000 gr)
XXL Nutrition Whey Isolaat Vanille (1000 gr)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wei-eiwit - Biotech USA - Protein Power (4 kg) - Chocoladesmaak
Wei-eiwit - Biotech USA - Protein Power (4 kg) - Chocoladesmaak
€ 25,39/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 101,57
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ESN Designer Whey Proteïnepoeder, vanille, 1 kg
ESN Designer Whey Proteïnepoeder, vanille, 1 kg
€ 66,61/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,25/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Biotech USA Tribooster, 60 tabletten
Biotech USA Tribooster, 60 tabletten
€ 76,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,94
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
€ 65,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 197,01
-€ 46,01
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
€ 77,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 53,48
-54%
€ 24,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - chocolade - nougat
Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - chocolade - nougat
€ 73,04/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 168,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Mutant Mass
Mutant Mass
€ 220,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 218
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
€ 156,23/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 48,72
-3%
€ 46,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr), AI-gegenereerde afbeelding
ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr)
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
€ 10,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 58,38
-63%
€ 21,60
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
€ 282,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 28,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Vitamaze Omega 3, Multivitamine
Vitamaze Omega 3, Multivitamine
€ 142,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,89
-55%
€ 24,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Whey Protein Isolaat - 750g: Aardbei | Poeder | Eiwit | Puur whey isolaat | Premium proteïne | Proteïnebron | Hoog eiwitgehalte | Spieropbouw | Spierbehoud | Heerlijke smaak | Geschikt voor mensen met lactose-intolerantie | Weinig suiker | Weinig vet | Dieet | Glutenvrij
Whey Protein Isolaat - 750g: Aardbei | Poeder | Eiwit | Puur whey isolaat | Premium proteïne | Proteïnebron | Hoog eiwitgehalte | Spieropbouw | Spierbehoud | Heerlijke smaak | Geschikt voor mensen met lactose-intolerantie | Weinig suiker | Weinig vet | Dieet | Glutenvrij
€ 75,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 59,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ESN ISOCLEAR Whey Isolate Peach Iced Tea (908 gr)
ESN ISOCLEAR Whey Isolate Peach Iced Tea (908 gr)
€ 53,56/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 53,12
-8%
€ 48,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Weider Arginine + Ornithine 4.000 - 180 capsules
Weider Arginine + Ornithine 4.000 - 180 capsules
€ 56,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Karton Bite Power Proteinriegel Banane
Power System Protein Bar Bite Power Banaan, 32% eiwit, 24 stuks van 35g
€ 49,96/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,97
Verkoper: Store-Germany

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 5 maart 2022 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Banaan