Nordthy Engelsk Vingummi Classic, klassieke fruitgummie, 900g

€ 47,94

€ 53,27 / 1kg

plus € 12,90 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Winegums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Taveners Wine Gums, 900 gram
Taveners Wine Gums, 900 gram
€ 5,82/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 5,89
-11%
€ 5,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Engelsche Kauwgom BLACK Edition, 300g
Nordthy Engelsche Kauwgom BLACK Edition, 300g
€ 89,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
€ 165,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Haribo Quaxi kikkers, 150 stuks
Haribo Quaxi kikkers, 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
€ 93,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Engelse zure kauwgom, 300g
Nordthy Engelse zure kauwgom, 300g
€ 79,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van HARIBO Fruitgummie WineGums 10038224, 500g
HARIBO Fruitgummie WineGums 10038224, 500g
€ 50,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van De Bron Pokerfruit suikervrij - 1 kilo
De Bron Pokerfruit suikervrij - 1 kilo
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
€ 11,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
€ 15,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Engelse wijngom, zure en zwarte editie, 3x 300g
Nordthy Engelse wijngom, zure en zwarte editie, 3x 300g
€ 86,60/1kg
€ 77,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Open Food 4001686329849, Palmolie, 25 g, 175 g, A, E153, E260, E296, E428, E901, 1392 kJ
Open Food 4001686329849, Palmolie, 25 g, 175 g, A, E153, E260, E296, E428, E901, 1392 kJ
€ 14,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van TROLLI 150G, GUMMIETJES: BIZZL MIX / 21 stuks
TROLLI 150G, GUMMIETJES: BIZZL MIX / 21 stuks
€ 9,60/1kg
€ 1,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nordthy Süsse Herzen, suikerarm, 65g
Nordthy Süsse Herzen, suikerarm, 65g
€ 239,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Red Band Fruitgummie Smile, 100 stuks, 1150 gram
Red Band Fruitgummie Smile, 100 stuks, 1150 gram
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nordthy Engelse Fruitgummie 900g

Geniet van de klassieke smaak van Nordthy Engelse Fruitgummie – een heerlijke selectie van fruitige, zachte fruitgummie. Perfect voor elke gelegenheid, of het nu als snack tussendoor is, om te delen met vrienden, of als zoete begeleiding bij uw filmavonden.

  • Inhoud: 900 g

  • Smaakvariëteit: Een kleurrijke mix van fruitige smaken

  • Textuur: Zacht en aangenaam om op te kauwen

  • Kenmerken: Voor optimaal genot

De royale verpakking van 900g zorgt voor langdurig snoepplezier – ideaal voor jong en oud!

Ingrediënten:
Productverklaring: Glucose-fructosestroop, suiker, water, tarwezetmeel, gelatine, gemodificeerd aardappelzetmeel, zuur: E270; aroma's, kleurstoffen: E100, E120, E141, E153, E160c; plantaardige olie (palmkern, kokosnoot), coatings: bijenwas, carnaubawas

Voedingswaarden per 100g:

Energie: 347,00 Kilocalorieën (kcal) Energie: 1.477,00 Kilojoule (kJ) Vet: 0,50 Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 0,30 Koolhydraten: 79,00 Koolhydraten, waarvan suikers: 48,2 Eiwitten: 4,3 Zout: 0,03

 

Fabrikant:

Nordthy A/S
Rubinvej 61
DK- 7700 Thisted

Ingrediënten
Productinformatie: Glucose-fructosesiroop, suiker, water, tarwezetmeel, gelatine, gemodificeerd aardappelzetmeel, zuur: E270; aroma's, kleurstoffen: E100, E120, E141, E153, E160c; plantaardige olie (palmkern, kokosnoot), coating: bijenwas, carnaubawas
Voedingswaarde
Energie: 347,00 kilocalorieën (kcal) Energie: 1.477,00 kilojoule (kJ) Vet: 0,50 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 0,30 gram Koolhydraten: 79,00 gram Waarvan suikers: 48,2 gram Eiwitten: 4,3 gram Zout: 0,03 gram
Gewicht
900 g
Levensmiddelenbedrijven
Nordthy A/S Rubinvej 61 7700 Thisted Dänemark
Verkoopbenaming
Kauwgum
Fabrikant
Nordthy
MPN (Manufacturer Part Number)
5467
EAN
5711070505467

Ingrediënten
Productinformatie: Glucose-fructosesiroop, suiker, water, tarwezetmeel, gelatine, gemodificeerd aardappelzetmeel, zuur: E270; aroma's, kleurstoffen: E100, E120, E141, E153, E160c; plantaardige olie (palmkern, kokosnoot), coating: bijenwas, carnaubawas
Voedingswaarde
Energie: 347,00 kilocalorieën (kcal) Energie: 1.477,00 kilojoule (kJ) Vet: 0,50 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 0,30 gram Koolhydraten: 79,00 gram Waarvan suikers: 48,2 gram Eiwitten: 4,3 gram Zout: 0,03 gram
Gewicht
900 g
Levensmiddelenbedrijven
Nordthy A/S Rubinvej 61 7700 Thisted Dänemark
Verkoopbenaming
Kauwgum
Fabrikant
Nordthy
MPN (Manufacturer Part Number)
5467
EAN
5711070505467
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Taveners Wine Gums, 900 gram
Taveners Wine Gums, 900 gram
€ 5,82/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 5,89
-11%
€ 5,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
€ 245,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nordthy Zure Engelse Wijnkauwgom, 800g
Nordthy Zure Engelse Wijnkauwgom, 800g
€ 67,42/1kg
€ 53,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Nordthy Engelsche Kauwgom BLACK Edition, 300g
Nordthy Engelsche Kauwgom BLACK Edition, 300g
€ 89,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
€ 26,20/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 334
€ 6,75
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Quaxi kikkers, 150 stuks
Haribo Quaxi kikkers, 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Afwasrek, tweelaags, zwart
Afwasrek, tweelaags, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 21,19
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 21,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwembad Florida, 3,05 x 0,91 meter, zonder accessoires
Zwembad Florida, 3,05 x 0,91 meter, zonder accessoires
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 160
€ 145,76
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van De Bron Pokerfruit suikervrij - 1 kilo
De Bron Pokerfruit suikervrij - 1 kilo
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
€ 17,92/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nordthy Familie Mix: Lakritz en wijnfruit, 800 gram
Nordthy Familie Mix: Lakritz en wijnfruit, 800 gram
€ 59,92/1kg
€ 47,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van tepro Gasgrill Bloomfield, met 2 branders, vermogen ca. 3 kW, grilloppervlak: ca. 40,5 x 44,5 cm
tepro Gasgrill Bloomfield, met 2 branders, vermogen ca. 3 kW, grilloppervlak: ca. 40,5 x 44,5 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 287,83
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Nordthy Engels kauwgum, 300 gram
Nordthy Engels kauwgum, 300 gram
€ 79,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
€ 15,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,31
-47%
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
€ 165,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
€ 60,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 4 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zo heb ik ze graag...
Beoordeeld op 11 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 19 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop