Volume:

1.5 l
  • 1.5 l
  • 2 l
    Beschikbare opties weergeven

Kleur:

Rood, Wit

Rendlijker + deksel, diameter 16 cm, inhoud 1,5 liter, merk: PUNTÍK ČRV

€ 23,66

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Kookpannen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van rendlík + deksel, diameter 10 cm, inhoud 0,5 liter, merk: PUNTÍK, type: CRV
rendlík + deksel, diameter 10 cm, inhoud 0,5 liter, merk: PUNTÍK, type: CRV
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,19
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van KARL KRÜGER Serie: "Rom" Braadpan, diameter 20 cm, inhoud ca. 3,8 liter
KARL KRÜGER Serie: "Rom" Braadpan, diameter 20 cm, inhoud ca. 3,8 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 48,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Geëmailleerde pan, traditionele pan met deksel, lavendelmotief, paars, 20 cm, 2,1 liter
Geëmailleerde pan, traditionele pan met deksel, lavendelmotief, paars, 20 cm, 2,1 liter
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BELIS Emaille pan, 20 cm, 2,6 liter
BELIS Emaille pan, 20 cm, 2,6 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,22
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Ronde pot met handvat, diameter 12 cm, inhoud 0,5 liter. Merk: PUNTÍK. Product: "ČRV" (waarschijnlijk een productnaam)
Ronde pot met handvat, diameter 12 cm, inhoud 0,5 liter. Merk: PUNTÍK. Product: "ČRV" (waarschijnlijk een productnaam)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,96
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Rendlijker + deksel, diameter 18 cm, inhoud 2 liter, CAPUCCINO
Rendlijker + deksel, diameter 18 cm, inhoud 2 liter, CAPUCCINO
€ 24,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SFINX Geëmailde pan, STANDARD, 18 cm, 2,6 liter
SFINX Geëmailde pan, STANDARD, 18 cm, 2,6 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,77
-34%
€ 18,13
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Soepketel, 28 cm diameter, 14,0 liter, merk Romana
Soepketel, 28 cm diameter, 14,0 liter, merk Romana
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 222,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pan met deksel, diameter 16 cm, inhoud 2,0 liter, merk MILTON, model ČRV
Pan met deksel, diameter 16 cm, inhoud 2,0 liter, merk MILTON, model ČRV
€ 18,88
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 23490942 Spankoekenpan met zeefinzetstuk en deksel, merk
23490942 Spankoekenpan met zeefinzetstuk en deksel, merk
€ 48,68
-31%
€ 33,49
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Staub Cocotte, 280 mm, 7,2 kg
Staub Cocotte, 280 mm, 7,2 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 280,26
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Pan met deksel, model Fabio, inhoud 12,5 liter, diameter 28 cm
Pan met deksel, model Fabio, inhoud 12,5 liter, diameter 28 cm
€ 44,08
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Steama - roestvrijstalen pan, 3 liter, diameter 20 cm
Steama - roestvrijstalen pan, 3 liter, diameter 20 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 72,93
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Kookpan met glazen deksel, merk Quttin, inhoud 2,2 liter, diameter 24 cm, hoogte 6 cm
Kookpan met glazen deksel, merk Quttin, inhoud 2,2 liter, diameter 24 cm, hoogte 6 cm
€ 80,68
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Staub Cocotte, 280 mm, 7,2 kg
Staub Cocotte, 280 mm, 7,2 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 278,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Geëmailde pan met deksel, Fabio, 24 cm, 8,5 liter
Geëmailde pan met deksel, Fabio, 24 cm, 8,5 liter
€ 42,87
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van KingStyle pan met deksel en antiaanbaklaag, 4,55 liter
KingStyle pan met deksel en antiaanbaklaag, 4,55 liter
€ 29,36
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Staub Cocotte, 310 mm, 5,7 kg
Staub Cocotte, 310 mm, 5,7 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 286,27
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Steama - Roestvrijstalen pan, 1,6 liter, diameter 16 cm
Steama - Roestvrijstalen pan, 1,6 liter, diameter 16 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,43
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van BEKA kookpan Cicla met deksel, 20 cm
BEKA kookpan Cicla met deksel, 20 cm
€ 71,00
-12%
€ 62,46
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Diameter: 16 cm Inductie: ja Materiaal: geëmailleerd Hoogte: 13 cm Inhoud: 1,5 liter Geschikt voor alle soorten kookplaten. Kwalitatieve, rode pan met witte stipjes, gemaakt van geëmailleerd materiaal, van de gerenommeerde fabrikant Metalac. Retro design dat niet verveelt en elke keuken opfleurt. Gemakkelijk schoon te maken. Geschikt voor de vaatwasser.

  • Gewicht: 0,75 kg
  • Verpakking: 1
  • Eenheid: stuk
  • Aanbevolen adviesprijs: 449
  • Basisprijs (zonder BTW): 337,59
  • Uw prijs (zonder BTW): 256,68
  • Uw prijs (inclusief BTW): 310,58
Diameter
16 cm
Volume
1.5 l
Materiaal
Glas
Kleur
Rood
Wit
Vorm
Rond
Geschikt voor inductie
Ja
Fabrikant
METALAC
Gewicht
0.75 kg
EAN
8600034048409

Diameter
16 cm
Volume
1.5 l
Materiaal
Glas
Kleur
Rood
Wit
Vorm
Rond
Geschikt voor inductie
Ja
Fabrikant
METALAC
Gewicht
0.75 kg
EAN
8600034048409
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Rendlijker + deksel, diameter 18 cm, inhoud 2 liter, merk: PUNTÍK ČRV
Rendlijker + deksel, diameter 18 cm, inhoud 2 liter, merk: PUNTÍK ČRV
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,62
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Rendelijk deksel, diameter 12 cm, inhoud 0,8 liter. Merk: PUNTÍK. Product: "ČRV" (waarschijnlijk een productnaam of type)
Rendelijk deksel, diameter 12 cm, inhoud 0,8 liter. Merk: PUNTÍK. Product: "ČRV" (waarschijnlijk een productnaam of type)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,08
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van KARL KRÜGER Serie: "Rom" Braadpan, diameter 20 cm, inhoud ca. 3,8 liter
KARL KRÜGER Serie: "Rom" Braadpan, diameter 20 cm, inhoud ca. 3,8 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 48,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 60 cm LED inbouwverlichting, lichtbalk met bewegingssensor, draadloos, oplaadbaar, 3 lichtkleuren, dimbaar, sensorlampen voor kasten, zilver
60 cm LED inbouwverlichting, lichtbalk met bewegingssensor, draadloos, oplaadbaar, 3 lichtkleuren, dimbaar, sensorlampen voor kasten, zilver
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 20,68
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van rendlík + deksel, diameter 10 cm, inhoud 0,5 liter, merk: PUNTÍK, type: CRV
rendlík + deksel, diameter 10 cm, inhoud 0,5 liter, merk: PUNTÍK, type: CRV
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,19
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van TOPF Emaille kookpan, inductiegeschikt, soep-/inmaakpan met deksel, zwart, 15 liter
TOPF Emaille kookpan, inductiegeschikt, soep-/inmaakpan met deksel, zwart, 15 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,75
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Geëmailleerde pan, traditionele pan met deksel, lavendelmotief, paars, 20 cm, 2,1 liter
Geëmailleerde pan, traditionele pan met deksel, lavendelmotief, paars, 20 cm, 2,1 liter
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Belis Emaille pan, premium kwaliteit, lichtblauw, 18 cm, 2,2 liter
Belis Emaille pan, premium kwaliteit, lichtblauw, 18 cm, 2,2 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GSW Kookpan-set Hortensia, 7-delig, 189989, staal met emaille coating, ca. 1,4 liter / ca. 2,8 liter / ca. 4,7 liter / ca. 1,4 liter
GSW Kookpan-set Hortensia, 7-delig, 189989, staal met emaille coating, ca. 1,4 liter / ca. 2,8 liter / ca. 4,7 liter / ca. 1,4 liter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 65,94
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 14,51/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder, zwart
SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 446
€ 122,90
-€ 4,24
€ 118,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
€ 2,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ORION Emaille kom, retro design, glanzend rood met witte stipjes, 26 cm
ORION Emaille kom, retro design, glanzend rood met witte stipjes, 26 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Pan met deksel, diameter 16 cm, inhoud 2 liter, merk PUNTÍK ČRV
Pan met deksel, diameter 16 cm, inhoud 2 liter, merk PUNTÍK ČRV
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,80
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BiFi Turkije Roll 24 x 45 g: Salami in een deegjas, ideaal als snack
BiFi Turkije Roll 24 x 45 g: Salami in een deegjas, ideaal als snack
€ 56,52/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 73,48
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van SodaStream glazen carafes, 0,6 liter, set van 2, artikelnummer 764997
SodaStream glazen carafes, 0,6 liter, set van 2, artikelnummer 764997
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 827
€ 21,87
-20%
€ 17,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van MONZANA 3-in-1 boodschappenwagen, 56 liter
MONZANA 3-in-1 boodschappenwagen, 56 liter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 505
€ 61,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van VIVIL® 4741 VIVIL® Creme Life Himbeere Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4741 VIVIL® Creme Life Himbeere Bonbons 90,0 g
€ 375,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 33,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Dekbedovertrek, klasse 2, 200x220 cm, wit, geschikt voor het hele jaar
Dekbedovertrek, klasse 2, 200x220 cm, wit, geschikt voor het hele jaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,27
-4%
€ 13,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Dubbelzijdige plakband, extra sterk, 3M, transparant, afwasbaar, nanoplakband. Verwijderbaar zonder sporen, antislip, herbruikbare dubbelzijdige plakband voor tapijt, keuken, auto of kantoor
Dubbelzijdige plakband, extra sterk, 3M, transparant, afwasbaar, nanoplakband. Verwijderbaar zonder sporen, antislip, herbruikbare dubbelzijdige plakband voor tapijt, keuken, auto of kantoor
€ 2,00/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Topf INDUKTION: RVS kookpan met deksel, model FLORINA OLIVER, inhoud 4,3 liter
Topf INDUKTION: RVS kookpan met deksel, model FLORINA OLIVER, inhoud 4,3 liter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
€ 318.000,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti in romige hamsaus, 64g
Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti in romige hamsaus, 64g
€ 50,50/1kg
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Zitrone", 350 g
Bahlsen Kuchen "Comtess Zitrone", 350 g
€ 40,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,16
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Herzberg HG-04128: Een set van 10 geëmailleerde pannen en kookpotten voor de keuken, met glazen deksels
Herzberg HG-04128: Een set van 10 geëmailleerde pannen en kookpotten voor de keuken, met glazen deksels
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 62,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van HARIBO Vruchtenkauwgom TROPIFRUTTI, artikelnummer 389140, verpakking van 100 gram.
HARIBO Vruchtenkauwgom TROPIFRUTTI, artikelnummer 389140, verpakking van 100 gram.
€ 217,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,79
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 11,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,95
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 7 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Volume 2 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Geglazuurde gietijzeren pan, plat, 30 cm, 3 liter, merk HAGE, rood
Geglazuurde gietijzeren pan, plat, 30 cm, 3 liter, merk HAGE, rood
€ 69,90
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Geglazuurde gietijzeren pan, plat, 30 cm, 3 liter, merk HAGE, kleur oranje
Geglazuurde gietijzeren pan, plat, 30 cm, 3 liter, merk HAGE, kleur oranje
€ 69,90
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Geëmailleerde gietijzeren pan, 22 cm, 3 liter, HAGE GREEN
Geëmailleerde gietijzeren pan, 22 cm, 3 liter, HAGE GREEN
€ 63,37
-21%
€ 49,90
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Geëmailleerde gietijzeren pan, 22 cm, 3 liter, merk HAGE, model "lilek"
Geëmailleerde gietijzeren pan, 22 cm, 3 liter, merk HAGE, model "lilek"
€ 63,37
-21%
€ 49,90
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van stoompan – couscous pan – 10L – Glazen Deksel – Inductie – Zwart – Royal Swiss®
stoompan – couscous pan – 10L – Glazen Deksel – Inductie – Zwart – Royal Swiss®
€ 72,99
Gratis bezorging14% Voucher
Verkoper: Eosell
Productafbeelding van Braadpan – Met Dekse 28cm – RVS – Honingraat – Inductie Royal Swiss®
Braadpan – Met Dekse 28cm – RVS – Honingraat – Inductie Royal Swiss®
€ 57,99
Gratis bezorging14% Voucher
Verkoper: Eosell
Productafbeelding van Koekenpan 28 cm met glazen deksel – roestvrij staal, geschikt voor inductie
Koekenpan 28 cm met glazen deksel – roestvrij staal, geschikt voor inductie
€ 49,99
Gratis bezorging14% Voucher
Verkoper: Eosell
Productafbeelding van Koekenpan, gemaakt van anti-aanbak aluminiumlegering, met afneembare deksel voor gebruik op elektrische keramische kookplaten
Koekenpan, gemaakt van anti-aanbak aluminiumlegering, met afneembare deksel voor gebruik op elektrische keramische kookplaten
€ 36,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Kochtopf, roestvrij staal, inductie, glazen deksel, drielaags bodem, 10 liter
Kochtopf, roestvrij staal, inductie, glazen deksel, drielaags bodem, 10 liter
€ 98,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kochtopf, 24 cm, met deksel, 5 liter, antiaanbaklaag, dubbele handgrepen, rood-zwart, geschikt voor inductiekookplaten
Kochtopf, 24 cm, met deksel, 5 liter, antiaanbaklaag, dubbele handgrepen, rood-zwart, geschikt voor inductiekookplaten
€ 100,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kochtopf inductie, 5 liter, 3-laags roestvrij staal, glazen deksel, pan voor pasta, diameter 22 cm
Kochtopf inductie, 5 liter, 3-laags roestvrij staal, glazen deksel, pan voor pasta, diameter 22 cm
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kochtopf, roestvrij staal, inductie, pastasauspan, 26 cm, glazen deksel, 7,6 liter
Kochtopf, roestvrij staal, inductie, pastasauspan, 26 cm, glazen deksel, 7,6 liter
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Steenschaal voor Dolsot Bibimbap, deksel, hotpot, soep, zwart, 24 cm
Steenschaal voor Dolsot Bibimbap, deksel, hotpot, soep, zwart, 24 cm
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koekenpan met anti-aanbaklaag, 21 cm, aluminium, geschikt voor inductie, afneembaar handvat, zwart
Koekenpan met anti-aanbaklaag, 21 cm, aluminium, geschikt voor inductie, afneembaar handvat, zwart
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kochtopf, roestvrij staal, inductiegeschikt, 22 cm, met glazen deksel, 1 stuk
Kochtopf, roestvrij staal, inductiegeschikt, 22 cm, met glazen deksel, 1 stuk
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Steenschaal, Koreaans Dolsot Bibimbap, deksel, soep, hotpot, wit, 20 cm
Steenschaal, Koreaans Dolsot Bibimbap, deksel, soep, hotpot, wit, 20 cm
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Steenschaal voor Dolsot Bibimbap, deksel, hotpot, soep, wit, 24 cm
Steenschaal voor Dolsot Bibimbap, deksel, hotpot, soep, wit, 24 cm
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Stenen schaal met deksel, geschikt voor Dolsot Bibimbap en hotpot, soep. Wit, 18 cm
Stenen schaal met deksel, geschikt voor Dolsot Bibimbap en hotpot, soep. Wit, 18 cm
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS steelpan, inductiegeschikt, 3 lagen bodem, met deksel, 1 stuk, 2,8 liter
RVS steelpan, inductiegeschikt, 3 lagen bodem, met deksel, 1 stuk, 2,8 liter
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kochtopf 39,7 liter, roestvrij staal, 350 x 410 mm. Grote soeppan met composietbodem, geschikt als aspergepan, sauspan. Praktische pan voor in de keuken. Geschikt voor grote hoeveelheden ingrediënten, geschikt voor inductiekookplaten. Inductiepan
Kochtopf 39,7 liter, roestvrij staal, 350 x 410 mm. Grote soeppan met composietbodem, geschikt als aspergepan, sauspan. Praktische pan voor in de keuken. Geschikt voor grote hoeveelheden ingrediënten, geschikt voor inductiekookplaten. Inductiepan
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome