Lengte:

2.4 m
  • 2.4 m
  • 4 m
    Beschikbare opties weergeven

Hoogte:

30 cm
  • 30 cm
  • 50 cm
    Beschikbare opties weergeven

Model:

Warmweiß

192 LED-meteorregenlampen, warmwit, waterdichte ijspegellampjes, lichtketting, geschikt voor tuin, feest, kerstdecoratie

€ 24,19

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Lichtsnoeren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 100 meter, 1000 LED's, 8 modi, lichtketting, stroomaangedreven, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feest, tuin, kerstboom, paars
100 meter, 1000 LED's, 8 modi, lichtketting, stroomaangedreven, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feest, tuin, kerstboom, paars
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 75,88
3% Voucher
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van IJzelregen, lichtketting, warm wit, 10 meter. IJskristal-led lichtketting, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor ramen, dakgoten, balkons, tuinen, kerstdecoratie
IJzelregen, lichtketting, warm wit, 10 meter. IJskristal-led lichtketting, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor ramen, dakgoten, balkons, tuinen, kerstdecoratie
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 34,52
3% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 50 meter LED-lichtketting, warmwit, voor binnen gebruik, met timer, 8 lichtmodi, kerstverlichting, geschikt voor kerstboom, tuin, balkon, feestdecoratie
50 meter LED-lichtketting, warmwit, voor binnen gebruik, met timer, 8 lichtmodi, kerstverlichting, geschikt voor kerstboom, tuin, balkon, feestdecoratie
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 48,30
-37%
€ 29,99
3% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Eisregen lichtketting, warmwit, 5 meter. IJskristal LED lichtketting met 32 strengen, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor kerstverlichting binnenshuis
Eisregen lichtketting, warmwit, 5 meter. IJskristal LED lichtketting met 32 strengen, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor kerstverlichting binnenshuis
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 27,58
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 288 LED-lichtketting met meteoreffect, waterdicht, kerstverlichting, blauw
288 LED-lichtketting met meteoreffect, waterdicht, kerstverlichting, blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 30 meter LED-lichtgordijn, lichtketting, 1200 LED's, warm wit, ijsregen-effect. Binnen- en buikgebruik met afstandsbediening en app, 17 modi, 4 helderheidsniveaus. Ideaal voor Kerstmis
30 meter LED-lichtgordijn, lichtketting, 1200 LED's, warm wit, ijsregen-effect. Binnen- en buikgebruik met afstandsbediening en app, 17 modi, 4 helderheidsniveaus. Ideaal voor Kerstmis
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 73,99
Gratis bezorging
Verkoper: LUMIDRA
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
120er LED Lichtervorhang Lichterkette Eiszapfen für Innen und Außen warmweiß
LED-lichtgordijn, 120 stuks, voor binnen- en buitengebruik, warmwit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 16,48
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Vuurwerk, lichtketting met 200 LED's, sterrenvormig licht, 8 lichtmodi, waterdicht, geschikt voor binnen- en buitengebruik, kerstdecoratie, warm wit
Vuurwerk, lichtketting met 200 LED's, sterrenvormig licht, 8 lichtmodi, waterdicht, geschikt voor binnen- en buitengebruik, kerstdecoratie, warm wit
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van LED-waterfalllichtketting met 200 LED's, voor gebruik met stroom, met timer, 8 lichtmodi, IP65 waterdicht, decoratieve hanglamp, geschikt voor bruiloften, balkons, kamers, wanden, binnen decoratie
LED-waterfalllichtketting met 200 LED's, voor gebruik met stroom, met timer, 8 lichtmodi, IP65 waterdicht, decoratieve hanglamp, geschikt voor bruiloften, balkons, kamers, wanden, binnen decoratie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 33,33
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van LED-lichtketting, "IJzelregen", "IJskristallen", lichtgordijn, multicolor, 8 modi, geheugenfunctie, kerstverlichting, decoratie voor balkon en raam
LED-lichtketting, "IJzelregen", "IJskristallen", lichtgordijn, multicolor, 8 modi, geheugenfunctie, kerstverlichting, decoratie voor balkon en raam
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 21,59
-10%
€ 19,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Salcar 10 meter, 400 LED-lichtketting, "IJzelregen" LED-lichtketting, kerstverlichting, lichtgordijn voor ramen, 8 lichtmodi met geheugenfunctie - warm wit
Salcar 10 meter, 400 LED-lichtketting, "IJzelregen" LED-lichtketting, kerstverlichting, lichtgordijn voor ramen, 8 lichtmodi met geheugenfunctie - warm wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 69,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van UISEBRT 100 meter, 1000 LED's, warme witte lichtketting voor binnen, decoratie met 8 verschillende modi, geschikt voor Kerstmis, feest, verjaardag, bruiloft
UISEBRT 100 meter, 1000 LED's, warme witte lichtketting voor binnen, decoratie met 8 verschillende modi, geschikt voor Kerstmis, feest, verjaardag, bruiloft
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van 4M Meteorregen lichtketting, 288 LED's, kerstdecoratie, ijspegels lichtketting, geschikt voor winter, Halloween, dakgoot, raam, tuin, balkon, decoratie, wit
4M Meteorregen lichtketting, 288 LED's, kerstdecoratie, ijspegels lichtketting, geschikt voor winter, Halloween, dakgoot, raam, tuin, balkon, decoratie, wit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,95
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Kaskade-lichtgordijn, warm wit, met 6 strengen - 480 LED - Lichtgordijn met 8 lichtmodi voor buiten, met timer - Geschikt voor buiten, kerst, advent
Kaskade-lichtgordijn, warm wit, met 6 strengen - 480 LED - Lichtgordijn met 8 lichtmodi voor buiten, met timer - Geschikt voor buiten, kerst, advent
€ 31,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Salcar 100m, 1660 LED-lichtketting voor binnen, 8 lichtmodi en geheugenfunctie. LED-lichtgordijn voor feestjes, kerst, bruiloften en decoratie
Salcar 100m, 1660 LED-lichtketting voor binnen, 8 lichtmodi en geheugenfunctie. LED-lichtgordijn voor feestjes, kerst, bruiloften en decoratie
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 113,72
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Salcar 10 meter, 100 LED's, USB-lichtketting, binnenverlichting, LED, geschikt voor feestjes, kerst, tuin, Halloween, bruiloften, decoratie, multicolor
Salcar 10 meter, 100 LED's, USB-lichtketting, binnenverlichting, LED, geschikt voor feestjes, kerst, tuin, Halloween, bruiloften, decoratie, multicolor
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,99
Verkoper: Sekeymall
Productafbeelding van Meteorschouw lichtketting, binnen, 192 LED's, IP65, 7V, kerstverlichting, decoratie voor ramen, bomen en tuin, multicolor
Meteorschouw lichtketting, binnen, 192 LED's, IP65, 7V, kerstverlichting, decoratie voor ramen, bomen en tuin, multicolor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 4M Kerstverlichting, wit, 8 buizen, LED, meteorschaduw. Regen van lichtjes voor kerstboom, feest, bruiloft, tuin, raamdecoratie
4M Kerstverlichting, wit, 8 buizen, LED, meteorschaduw. Regen van lichtjes voor kerstboom, feest, bruiloft, tuin, raamdecoratie
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,86
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Peviasot LED-lichtketting, 200 meter, 1000 LED's. Lichtketting met 8 modi, geschikt voor binnen- en buitengebruik. Ideaal voor kerst, bruiloften, feesten, tuinverlichting en decoratie. Kleur: koud wit
Peviasot LED-lichtketting, 200 meter, 1000 LED's. Lichtketting met 8 modi, geschikt voor binnen- en buitengebruik. Ideaal voor kerst, bruiloften, feesten, tuinverlichting en decoratie. Kleur: koud wit
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

* HOGE KWALITEIT - Dubbelzijdige LED-lampen, laagspanning met een 7V-adapter, die elektrische schokken en kortsluiting kan voorkomen. Laag stroomverbruik en energiebesparing. De nieuwste SMD2835 LED-chips en een kijkhoek van 360 graden, waardoor de "regen"-lampen veel helderder en mooier zijn. Het licht van elke lamp gaat afwisselend en snel aan en uit, net als een meteorenregen of sneeuwvlokken aan de nachthemel.
* VERBETERD - De transparante PC-lampenbuis is het nieuwste ontwerp, met een goede transparantie, waardoor de meteorenlampen nog mooier en unieker worden. Het transparante PC-materiaal is corrosiebestendig, kosteneffectief, bestand tegen veroudering en duurzaam. De meteorenlampen hebben 8 buizen, elk 30 cm lang, met 24 LED-chips per buis, in totaal 192 LED's.
* DECORATIE - Deze meteoren-"regen"-lampen zijn ideaal voor het decoreren van bomen langs straten, parken en rivieren, en zijn ook geschikt voor het decoreren van tuinhekken, Kerst, Nieuwjaar, bruiloften, feesten, winkelcentra en hotels.
* AANSLUITBAAR: Onze meteorenlampen worden geleverd met een eindconnector, zodat u ze als één geheel kunt gebruiken en tot twee of vier lichtkettingen kunt aansluiten.
* Let op: De eindconnector moet "+" met "+" en "-" met "-" worden verbonden. Als u twee lichtkettingen met elkaar verbindt, maar dit niet werkt, probeer dan de richting van de stekkers om te draaien en sluit ze opnieuw aan.

Specificaties:
Lengte van de lichtketting (inclusief eindconnector): 2,4 m / 7,87 ft
Kabellengte (stekker tot de eerste buis): 3 m / 9,84 ft
Buislengte: 30 cm / 11,8 inch
Buismateriaal: PVC
Diameter buis: 1,2 cm / 0,47 inch
Aantal lampen: 192 LED's
Aantal buizen: 8
Afstand tussen de buizen: 30 cm / 11,8 inch
Kijkhoek: 360°
LED-chip: nieuwste SMD2853
Ingangsspanning: AC220-240 V
Uitgangsspanning: DC7V
Materiaal buis: PVC
Functiemodus: Regenmodus.

Inhoud van de verpakking:
1 x LED meteoren-"regen"-lampen

Hoogte
30 cm
Lengte
2.4 m
Kleur
Wit
Materiaal
Kunststof
Model
Warmweiß
Fabrikant
ROSNEK
Lampen inbegrepen?
Ja
Lichtkleur
Warm wit
Aantal lampen
192
Aantal stuks
1
Plaats van gebruik
Buiten
Spanning
7 V
EAN
608597482218
0608597482218
IP-beschermingsklasse
IP65

Hoogte
30 cm
Lengte
2.4 m
Kleur
Wit
Materiaal
Kunststof
Model
Warmweiß
Fabrikant
ROSNEK
Lampen inbegrepen?
Ja
Lichtkleur
Warm wit
Aantal lampen
192
Aantal stuks
1
Plaats van gebruik
Buiten
Spanning
7 V
EAN
608597482218
0608597482218
IP-beschermingsklasse
IP65
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 6x4 meter, 660 LED-lichtketting, net van lichtjes, warmwit, met stekker, 8 modi, timer, geschikt voor struiken, tuin, kerstboom, kamer, feest, kerst, verlichting, decoratie
6x4 meter, 660 LED-lichtketting, net van lichtjes, warmwit, met stekker, 8 modi, timer, geschikt voor struiken, tuin, kerstboom, kamer, feest, kerst, verlichting, decoratie
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 73,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 50 meter LED-lichtketting, warmwit, voor binnen gebruik, met timer, 8 lichtmodi, kerstverlichting, geschikt voor kerstboom, tuin, balkon, feestdecoratie
50 meter LED-lichtketting, warmwit, voor binnen gebruik, met timer, 8 lichtmodi, kerstverlichting, geschikt voor kerstboom, tuin, balkon, feestdecoratie
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 48,30
-37%
€ 29,99
3% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 50 meter LED-lichtketting, 400 LED's, warm wit licht, 8 lichtmodi, waterdicht, geschikt voor feesten, tuin, binnenhuisdecoratie, kerstverlichting
50 meter LED-lichtketting, 400 LED's, warm wit licht, 8 lichtmodi, waterdicht, geschikt voor feesten, tuin, binnenhuisdecoratie, kerstverlichting
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 192 LED-meteorregenlampen, blau, waterdichte ijspegellampjes, lichtketting, geschikt voor tuin, feest, kerstdecoratie
192 LED-meteorregenlampen, blau, waterdichte ijspegellampjes, lichtketting, geschikt voor tuin, feest, kerstdecoratie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 24,19
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Monzana Knuffelbeer XL, 100 cm, crème kleur, grote knuffel van pluche
Monzana Knuffelbeer XL, 100 cm, crème kleur, grote knuffel van pluche
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: KadoshopYunley
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 236,12
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Leeslamp met klem, oplaadbaar, 3 kleurtemperaturen, dimbaar, flexibele leeslamp, draagbaar, klemverlichting, zwart
Leeslamp met klem, oplaadbaar, 3 kleurtemperaturen, dimbaar, flexibele leeslamp, draagbaar, klemverlichting, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 15,59
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Joop Homme eau de toilette, 200 ml
Joop Homme eau de toilette, 200 ml
€ 153,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 867
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dakisolatie, 6 meter
Dakisolatie, 6 meter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,95
-5%
€ 11,30
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van VEVOR 355-914mm Zaagmachine, houtbewerking, motorzaag, kettingzaaghouder, zaagondersteuning, werkbank
VEVOR 355-914mm Zaagmachine, houtbewerking, motorzaag, kettingzaaghouder, zaagondersteuning, werkbank
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 88,80
-24%
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van 20 meter LED-lichtketting, 200 LED's, warmwit licht, 8 lichtmodi, waterdicht, geschikt voor feestjes, tuin, binnenhuisdecoratie, kerstverlichting
20 meter LED-lichtketting, 200 LED's, warmwit licht, 8 lichtmodi, waterdicht, geschikt voor feestjes, tuin, binnenhuisdecoratie, kerstverlichting
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van FEANDREA inklapbare hondenkooi | L 75 x B 54 x H 47 cm | Hondenkennel met 2 deuren | Draadkooi | Tralibox | Transportbox voor katten/ konijnen/ knaagdieren/ hazen/ pluimvee | zwart PPD30H
FEANDREA inklapbare hondenkooi | L 75 x B 54 x H 47 cm | Hondenkennel met 2 deuren | Draadkooi | Tralibox | Transportbox voor katten/ konijnen/ knaagdieren/ hazen/ pluimvee | zwart PPD30H
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 81,75
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 19,78
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Joola tafeltennisballen, trainingsballen, type SH, emmer met 144 stuks, wit - 44235
Joola tafeltennisballen, trainingsballen, type SH, emmer met 144 stuks, wit - 44235
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 69,03
-4%
€ 65,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
€ 97,61/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 42,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Losloopren "Wels" met zonnedak, stalen draadgaas, 3 x 4 x 2 meter, zilverkleurig / donkergroen
Losloopren "Wels" met zonnedak, stalen draadgaas, 3 x 4 x 2 meter, zilverkleurig / donkergroen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 215,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van ATIKA MB 2500 tuinhakselaar, messenhakselaar, elektrische hakselaar | 230V | 2500W
ATIKA MB 2500 tuinhakselaar, messenhakselaar, elektrische hakselaar | 230V | 2500W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 197
€ 83,30
Verkoper: Altrad-Lescha-Atika-GmbH
Productafbeelding van Kerst Ledverlichting 480 LED warm wit 36 meter buiten Nampook
Kerst Ledverlichting 480 LED warm wit 36 meter buiten Nampook
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 127
€ 37,30
-51%
€ 17,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van 288 LED-meteorregenlampen, warmwit, waterdichte ijspegellampjes, lichtketting, geschikt voor tuin, feest, kerstdecoratie
288 LED-meteorregenlampen, warmwit, waterdichte ijspegellampjes, lichtketting, geschikt voor tuin, feest, kerstdecoratie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 26,39
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Zware graafmachine - LEGO 42121
Zware graafmachine - LEGO 42121
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 147,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van JOOLA Tafeltennisset Family Advanced - 4 tafeltennisrackets + 6 tafeltennisballen + tafeltennisrugzak
JOOLA Tafeltennisset Family Advanced - 4 tafeltennisrackets + 6 tafeltennisballen + tafeltennisrugzak
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
€ 11,93/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van IJzelregen, lichtketting, warm wit, 10 meter. IJskristal-led lichtketting, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor ramen, dakgoten, balkons, tuinen, kerstdecoratie
IJzelregen, lichtketting, warm wit, 10 meter. IJskristal-led lichtketting, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor ramen, dakgoten, balkons, tuinen, kerstdecoratie
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 34,52
3% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 30 meter LED-lichtketting, warmwit, 300 LED's, 8 lichtmodi, waterdicht, geschikt voor feestjes, tuin, binnenhuisdecoratie, kerstverlichting
30 meter LED-lichtketting, warmwit, 300 LED's, 8 lichtmodi, waterdicht, geschikt voor feestjes, tuin, binnenhuisdecoratie, kerstverlichting
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 23,59
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van LED-lichtketting, extra warm wit licht - 20 meter / 1000 LED's - Kerstverlichting voor binnen en buiten
LED-lichtketting, extra warm wit licht - 20 meter / 1000 LED's - Kerstverlichting voor binnen en buiten
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 41,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Kindermotorfiets voor jongens – 12 inch, model MTB R88. Jongensfiets | Originele kinderfiets met stabilisatorwielen - Een fiets als cadeau voor jongens - Groen
Kindermotorfiets voor jongens – 12 inch, model MTB R88. Jongensfiets | Originele kinderfiets met stabilisatorwielen - Een fiets als cadeau voor jongens - Groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 91,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van WISFOR TV-wandhouder, hoekmontage, kantelbaar en draaibaar, geschikt voor LED, LCD en plasma televisies van 32" tot 65", maximaal gewicht 35 kg, VESA 600x400
WISFOR TV-wandhouder, hoekmontage, kantelbaar en draaibaar, geschikt voor LED, LCD en plasma televisies van 32" tot 65", maximaal gewicht 35 kg, VESA 600x400
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 53,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 121 beoordelingen
Beoordeeld op 8 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Meteorenregen
Lengte 4 mHoogte 0,5 mModel Weiß
Beoordeeld op 14 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Sprookjesverlichting ijspegel blauw
Lengte 4 mHoogte 0,5 mModel Blau
Beoordeeld op 6 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles was geweldig.
Lengte 4 mHoogte 0,5 mModel Blau
Beoordeeld op 8 november 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kerstsfeer
Lengte 4 mHoogte 0,5 mModel Warmweiß
Beoordeeld op 14 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Prachtige sprookjesverlichting
Lengte 4 mHoogte 0,5 mModel Warmweiß
Beoordeeld op 26 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Lichtslinger
Lengte 4 mHoogte 0,5 mModel Blau
Beoordeeld op 17 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Led regen van lichtjes....
Lengte 2,4 mHoogte 0,3 mModel Weiß
Beoordeeld op 22 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
LED ijspegel zeer mooie blikvanger
Lengte 4 mHoogte 0,5 mModel Warmweiß
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 100 meter, 2000 LED's, 8 lichtmodi, LED kerstverlichting, lichtketting met transparante kabels, decoratieve verlichting voor binnen, feestverlichting, kleurrijk
100 meter, 2000 LED's, 8 lichtmodi, LED kerstverlichting, lichtketting met transparante kabels, decoratieve verlichting voor binnen, feestverlichting, kleurrijk
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 91,41
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 100 meter, 1000 LED's, 8 modi, lichtketting, stroomaangedreven, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feest, tuin, kerstboom, rood
100 meter, 1000 LED's, 8 modi, lichtketting, stroomaangedreven, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feest, tuin, kerstboom, rood
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 75,88
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 100 meter, 1000 LED's, 8 modi, lichtketting, stroomaangedreven, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feest, tuin, kerstboom, groen
100 meter, 1000 LED's, 8 modi, lichtketting, stroomaangedreven, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feest, tuin, kerstboom, groen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 75,88
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 6x4 meter, 660 LED-lichtketting, net van lichtjes, warmwit, met stekker, 8 modi, timer, geschikt voor struiken, tuin, kerstboom, kamer, feest, kerst, verlichting, decoratie
6x4 meter, 660 LED-lichtketting, net van lichtjes, warmwit, met stekker, 8 modi, timer, geschikt voor struiken, tuin, kerstboom, kamer, feest, kerst, verlichting, decoratie
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 73,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 1,5 x 1,5 meter, 96 LED-lichtketting, lichtgordijn, blauw, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestdecoratie, kerstverlichting
1,5 x 1,5 meter, 96 LED-lichtketting, lichtgordijn, blauw, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestdecoratie, kerstverlichting
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 62,08
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 50 keer: Haken voor lichtkettingen, bevestigingsclips voor lichtgordijnen en bevestigingsmaterialen - Dakgoothaken voor kerstdecoraties
50 keer: Haken voor lichtkettingen, bevestigingsclips voor lichtgordijnen en bevestigingsmaterialen - Dakgoothaken voor kerstdecoraties
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 50 stuks ophanging voor lichtkettingen en clips voor lichtgordijnen, bevestiging en montage - haken en dakgoothaken voor kerstdecoraties
50 stuks ophanging voor lichtkettingen en clips voor lichtgordijnen, bevestiging en montage - haken en dakgoothaken voor kerstdecoraties
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 100 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, voor tuin. 8 lichtmodi, met timerfunctie en geheugen, geschikt voor binnen, feestjes, bruiloften, balkon, kerst, in verschillende kleuren
100 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, voor tuin. 8 lichtmodi, met timerfunctie en geheugen, geschikt voor binnen, feestjes, bruiloften, balkon, kerst, in verschillende kleuren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 66,43
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 100 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, 8 lichtmodi, PVC-lichtslang, geschikt voor tuin, balkon, feestdecoratie, in verschillende kleuren
100 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, 8 lichtmodi, PVC-lichtslang, geschikt voor tuin, balkon, feestdecoratie, in verschillende kleuren
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 51,69
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van IJzelregen lichtketting, warm wit, 15 meter. IJskristal LED lichtketting, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor ramen, dakgoten, balkons, tuinen, kerstdecoratie
IJzelregen lichtketting, warm wit, 15 meter. IJskristal LED lichtketting, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor ramen, dakgoten, balkons, tuinen, kerstdecoratie
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 43,32
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 50 lampen + 4 reservelampen, lengte 16,4 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 50 lampen + 4 reservelampen, lengte 16,4 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 45,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 50 meter, 500 LED's, 8 modi, lichtketting, stroomaangedreven, LED, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feest, tuin, kerstboom, geel
50 meter, 500 LED's, 8 modi, lichtketting, stroomaangedreven, LED, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feest, tuin, kerstboom, geel
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 39,54
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 50 meter, 500 LED's, 8 modi, lichtketting, stroomaangedreven, LED, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feest, tuin, kerstboom, roze
50 meter, 500 LED's, 8 modi, lichtketting, stroomaangedreven, LED, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feest, tuin, kerstboom, roze
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 39,54
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 50 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, 8 lichtmodi, PVC-lichtslang, geschikt voor tuin, balkon, feestdecoratie, in verschillende kleuren
50 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, 8 lichtmodi, PVC-lichtslang, geschikt voor tuin, balkon, feestdecoratie, in verschillende kleuren
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 34,48
Gratis bezorging15% vanaf 2 stuks
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 50 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, 8 lichtmodi, PVC-lichtslang, geschikt voor tuin, balkon, feestdecoratie, warmwit
50 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, 8 lichtmodi, PVC-lichtslang, geschikt voor tuin, balkon, feestdecoratie, warmwit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 30,09
Gratis bezorging15% vanaf 2 stuks
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 30 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, 8 lichtmodi, PVC-lichtslang, geschikt voor tuin, balkon, feestdecoratie, in verschillende kleuren
30 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, 8 lichtmodi, PVC-lichtslang, geschikt voor tuin, balkon, feestdecoratie, in verschillende kleuren
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 29,88
Gratis bezorging15% vanaf 2 stuks
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van IJzelregen, lichtketting, warm wit, 10 meter. IJskristal-led lichtketting, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor ramen, dakgoten, balkons, tuinen, kerstdecoratie
IJzelregen, lichtketting, warm wit, 10 meter. IJskristal-led lichtketting, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor ramen, dakgoten, balkons, tuinen, kerstdecoratie
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 34,52
Gratis bezorging3% Voucher
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 30 meter, 300 LED's, 8 lichtmodi, lichtketting, stroomaangedreven, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feestverlichting, tuin, kerstboomverlichting, paars
30 meter, 300 LED's, 8 lichtmodi, lichtketting, stroomaangedreven, kerstverlichting, transparante kabel, decoratieve verlichting voor binnen, feestverlichting, tuin, kerstboomverlichting, paars
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 26,32
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 9.5 meter lange, solar gevoede lichtketting met LED-lampen, geschikt voor binnen- en buitengebruik, kerstverlichting voor de tuin, kleurrijk
9.5 meter lange, solar gevoede lichtketting met LED-lampen, geschikt voor binnen- en buitengebruik, kerstverlichting voor de tuin, kleurrijk
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 27,99
-12%
€ 24,39
Gratis bezorging3% Voucher
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van IJzelregen, lichtketting, warm wit, 5 meter. IJskristal-led lichtketting, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor ramen, dakgoten, balkons, tuinen, kerstdecoratie
IJzelregen, lichtketting, warm wit, 5 meter. IJskristal-led lichtketting, 8 modi, timer en geheugenfuncties. Geschikt voor ramen, dakgoten, balkons, tuinen, kerstdecoratie
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 25,72
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home