Kleur:

Violet

Tuban TU3589, Sliz, 6 rok/roky, Paars, 1 stuk

€ 8,01

€ 40,05 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Speelslijm & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Canal Toys SSC184 Canaltoys Slime Mix'in Kit 10er-Pack
Canal Toys SSC184 Canaltoys Slime Mix'in Kit 10er-Pack
€ 10,73
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
€ 71,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Professor Slime Mega XXL emmer met slijm, 750 gram
Professor Slime Mega XXL emmer met slijm, 750 gram
€ 11,99/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
-10%
€ 8,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van SES Creative - Neonpaarse glitter slijm - Slijm in een felle kleur - Spelen met slijm – Glutenvrij – Veilig voor kinderen – 470 gram, Slijm, 3 stuks, Paars, 1 stuk
SES Creative - Neonpaarse glitter slijm - Slijm in een felle kleur - Spelen met slijm – Glutenvrij – Veilig voor kinderen – 470 gram, Slijm, 3 stuks, Paars, 1 stuk
€ 29,88/1kg
€ 14,76
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Canal Toys SSC127 Canaltoys Slime Glam Studio
Canal Toys SSC127 Canaltoys Slime Glam Studio
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Frisse geur voor de wasmachine
Frisse geur voor de wasmachine
€ 334,10/1l
€ 33,41
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Schleimeimer Kneedklei XXL - 350 gram
Schleimeimer Kneedklei XXL - 350 gram
€ 23,30/1kg
€ 8,99
-22%
€ 6,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Tuban TU3051, 500 ml, Vloeistof, Verpakking met lijm
Tuban TU3051, 500 ml, Vloeistof, Verpakking met lijm
€ 15,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,67
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Galileo: Het "Slijm Laboratorium" experimenteerpakket. Maak zelf slijm
Galileo: Het "Slijm Laboratorium" experimenteerpakket. Maak zelf slijm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 45,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rainbow Surprise Slime Kit, Make-up en schoonheid, geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar
Rainbow Surprise Slime Kit, Make-up en schoonheid, geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar
€ 47,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 104,59
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Tuban TU3598, Sliz, 6 rok/roky, Roze, 1 stuk
Tuban TU3598, Sliz, 6 rok/roky, Roze, 1 stuk
€ 52,00/1kg
€ 18,36
-43%
€ 10,40
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Tuban TU3443, Sliz, 6 rok/roken, Meerkleurig, 1 stuk
Tuban TU3443, Sliz, 6 rok/roken, Meerkleurig, 1 stuk
€ 144,86/1kg
€ 5,07
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Tuban TU3394, Sliz, 6 rokken/rokjes
Tuban TU3394, Sliz, 6 rokken/rokjes
€ 30,53/1kg
€ 10,38
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Tuban TU3811, Sliz, Roze, Geel
Tuban TU3811, Sliz, Roze, Geel
€ 22,86/1kg
€ 9,83
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Tuban TU3397, Sliz, 6 rokken/rokje
Tuban TU3397, Sliz, 6 rokken/rokje
€ 169,20/1l
€ 40,51
-58%
€ 16,92
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Tuban TU3823, Sliz, Zelená
Tuban TU3823, Sliz, Zelená
€ 22,86/1kg
€ 11,72
-16%
€ 9,83
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Maak je eigen slijmset in een magische fles
Maak je eigen slijmset in een magische fles
€ 17,05
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van SLIZ - set voor het maken van slijm
SLIZ - set voor het maken van slijm
€ 53,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van UP International B.V. Kneedmassa, slijm en accessoires - Doe-het-zelf - Overige
UP International B.V. Kneedmassa, slijm en accessoires - Doe-het-zelf - Overige
€ 19,50
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Tuban TU3076, geel, 35 ml, 1 stuk, Polen
Tuban TU3076, geel, 35 ml, 1 stuk, Polen
€ 50,70/1kg
€ 5,07
Verkoper: POPventure

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit is een paarse, waterige klei die klaar is om mee te spelen. Je kunt er mee kneden, het van hand tot hand geven, ermee rekken en zelfs bellen blazen. Jiggly Slime is ongelooflijk flexibel en heeft een unieke, parellike glans! De textuur lijkt op gelatine, maar in tegenstelling tot andere klei, blijft het niet plakken aan je handen en valt het niet uit elkaar. Spelen met deze klei helpt kinderen zich aan te passen aan plakkerige texturen en biedt hen sensorische ervaringen. Jiggly Slime wordt geleverd in een verzegelde doos. WAT JIGGLY SLIME BIJZONDER MAAKT: * Unieke, fruitige geur * Mooie en intense kleuren * Spelen met het product is een uitstekende sensorische oefening * Ideaal voor het uitvoeren van "slime-trucs" * Kan op veel verschillende manieren worden gebruikt - Serie: Parelkleuren - Inhoud: 200 gram Afmetingen verpakking: 10,5 x 5,5 x 10,5 cm Leeftijd: 6+ BELANGRIJK: Dit product is veilig voor kinderen en bevat geen giftige stoffen. Bevat geen borax! VERPAKT IN POLEN. WAARSCHUWINGEN: Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. Alleen te gebruiken onder toezicht van een volwassene! Verstikkingsgevaar - bij inslikken. Bij contact met de ogen, spoel deze 15 minuten lang uit met koud water. Niet geschikt om te eten. De verpakking is geen speelgoed.
Kleur
Violet
MPN (Manufacturer Part Number)
TU3589
Fabrikant
Tuban
EAN
5901087035891
Gewicht
200 g

Kleur
Violet
MPN (Manufacturer Part Number)
TU3589
Fabrikant
Tuban
EAN
5901087035891
Gewicht
200 g
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Canal Toys SSC184 Canaltoys Slime Mix'in Kit 10er-Pack
Canal Toys SSC184 Canaltoys Slime Mix'in Kit 10er-Pack
€ 10,73
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
€ 71,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Professor Slime Mega XXL emmer met slijm, 750 gram
Professor Slime Mega XXL emmer met slijm, 750 gram
€ 11,99/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
-10%
€ 8,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Canal Toys SSC127 Canaltoys Slime Glam Studio
Canal Toys SSC127 Canaltoys Slime Glam Studio
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tuban TU3592, Sliz, 6 rok/roky, Blauw, 1 stuk
Tuban TU3592, Sliz, 6 rok/roky, Blauw, 1 stuk
€ 38,85/1kg
€ 8,20
-5%
€ 7,77
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Galileo: Het "Slijm Laboratorium" experimenteerpakket. Maak zelf slijm
Galileo: Het "Slijm Laboratorium" experimenteerpakket. Maak zelf slijm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 45,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Frisse geur voor de wasmachine
Frisse geur voor de wasmachine
€ 334,10/1l
€ 33,41
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van TUBAN JigglySlime, turkoois, parelmoer effect, 500g, artikelnummer TU3593
TUBAN JigglySlime, turkoois, parelmoer effect, 500g, artikelnummer TU3593
€ 30,78/1kg
€ 16,93
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van TUBAN JigglySlime, roze parel, 500g, TU3599 35990
TUBAN JigglySlime, roze parel, 500g, TU3599 35990
€ 21,89/1kg
€ 21,96
-45%
€ 12,04
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van SES Creative - Neonpaarse glitter slijm - Slijm in een felle kleur - Spelen met slijm – Glutenvrij – Veilig voor kinderen – 470 gram, Slijm, 3 stuks, Paars, 1 stuk
SES Creative - Neonpaarse glitter slijm - Slijm in een felle kleur - Spelen met slijm – Glutenvrij – Veilig voor kinderen – 470 gram, Slijm, 3 stuks, Paars, 1 stuk
€ 29,88/1kg
€ 14,76
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Schleimeimer Kneedklei XXL - 350 gram
Schleimeimer Kneedklei XXL - 350 gram
€ 23,30/1kg
€ 8,99
-22%
€ 6,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van SES Creative Slime - Glitter slijm - 2 potjes met 2 verschillende diktes en kleuren - goed uitwasbaar - Glutenvrije slijm, Sliz, 3 rok/roky, Paars, 2 stuks
SES Creative Slime - Glitter slijm - 2 potjes met 2 verschillende diktes en kleuren - goed uitwasbaar - Glutenvrije slijm, Sliz, 3 rok/roky, Paars, 2 stuks
€ 65,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,57
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Galaxy Slime Set, 24 stuks, feestgeschenken voor kinderfeestjes
Galaxy Slime Set, 24 stuks, feestgeschenken voor kinderfeestjes
€ 45,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van TUBAN JigglySlime, rode aardbei, 100g, artikelnummer TU3585
TUBAN JigglySlime, rode aardbei, 100g, artikelnummer TU3585
€ 52,17/1kg
€ 6,26
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Canal Toys My Magical Potions Box - Magical Slime - SSC 214 - Creative hobbies - Canal Toys
Canal Toys My Magical Potions Box - Magical Slime - SSC 214 - Creative hobbies - Canal Toys
€ 134,42/1kg
€ 36,53
-4%
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van SES Creative - Slime Neon Roze - Slijm in een felle neonkleur – Kant-en-klare slijm – Spelen met slijm – 140 gram, Sliz, 3 stuks, Roze, 1 stuk
SES Creative - Slime Neon Roze - Slijm in een felle neonkleur – Kant-en-klare slijm – Spelen met slijm – 140 gram, Sliz, 3 stuks, Roze, 1 stuk
€ 37,99/1kg
€ 6,99
-16%
€ 5,85
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Gui Gui Slime - Verfraai je slijm (los verkrijgbaar, willekeurige selectie)
Gui Gui Slime - Verfraai je slijm (los verkrijgbaar, willekeurige selectie)
€ 33,75
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Tuban TU3051, 500 ml, Vloeistof, Verpakking met lijm
Tuban TU3051, 500 ml, Vloeistof, Verpakking met lijm
€ 15,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,67
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van SES Creative - Slime Blauw Glitter - Glitterende blauwe slijm – Kant-en-klare slijm – Spelen met slijm – 140 gram, Sliz, 3 stuks, Blauw, 1 stuk
SES Creative - Slime Blauw Glitter - Glitterende blauwe slijm – Kant-en-klare slijm – Spelen met slijm – 140 gram, Sliz, 3 stuks, Blauw, 1 stuk
€ 33,12/1kg
€ 5,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Panenka met een glinsterende jurk van slijm
Panenka met een glinsterende jurk van slijm
€ 5,49
-36%
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Quetschball confetti, 7 cm, 6 verschillende kleuren, gesorteerd, merk: Van Manen
Quetschball confetti, 7 cm, 6 verschillende kleuren, gesorteerd, merk: Van Manen
€ 5,49
-36%
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Tuban TU3586, Sliz, 6 rok/roky, Rood, 1 stuk
Tuban TU3586, Sliz, 6 rok/roky, Rood, 1 stuk
€ 38,85/1kg
€ 8,01
-2%
€ 7,77
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van CRAZE Magic Slime POOUPSIE Noise 3X Set, vloeibare klei, 3 x 100 gram, set voor kinderen
CRAZE Magic Slime POOUPSIE Noise 3X Set, vloeibare klei, 3 x 100 gram, set voor kinderen
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SES Creative - Glitter Slijm Paars - Slijm in een felle kleur – Klaar om mee te spelen – 140 gram, Sliz, 3 stuks, Paars, 1 stuk
SES Creative - Glitter Slijm Paars - Slijm in een felle kleur – Klaar om mee te spelen – 140 gram, Sliz, 3 stuks, Paars, 1 stuk
€ 33,90/1kg
€ 6,99
-25%
€ 5,22
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van SES Creative Slime - Lab - Mix het: 3 kleuren slime - met bolletjes, pompons en kralen om mee te mengen - Maak je eigen slime! - Slime, 3 stuks, PVC, Meerdere kleuren
SES Creative Slime - Lab - Mix het: 3 kleuren slime - met bolletjes, pompons en kralen om mee te mengen - Maak je eigen slime! - Slime, 3 stuks, PVC, Meerdere kleuren
€ 28,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,66
-68%
€ 10,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van 72 Eenhoorn slijm in displayverpakking, artikelnummer 9474
72 Eenhoorn slijm in displayverpakking, artikelnummer 9474
€ 27,10/1l
€ 2,71
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van SES Creative Slime - Marmer - Groene en blauwe slijm - Gemakkelijk afwasbaar – Kant-en-klare slijm om mee te spelen en te ontdekken - Glutenvrij, Sliz, 3 rok/roky, PVC, Blauw, Groen
SES Creative Slime - Marmer - Groene en blauwe slijm - Gemakkelijk afwasbaar – Kant-en-klare slijm om mee te spelen en te ontdekken - Glutenvrij, Sliz, 3 rok/roky, PVC, Blauw, Groen
€ 66,45/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,22
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van SES Creative – Blauwe glitter slijm – Slijm in een glinsterende blauwe kleur – Speelgoed – Spelen met slijm – Glutenvrij – Veilig voor kinderen – 470 gram, Sliz, 3 stuks, Blauw, 1 stuk
SES Creative – Blauwe glitter slijm – Slijm in een glinsterende blauwe kleur – Speelgoed – Spelen met slijm – Glutenvrij – Veilig voor kinderen – 470 gram, Sliz, 3 stuks, Blauw, 1 stuk
€ 29,88/1kg
€ 14,76
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van SO DIY So Slime Fluffy - Set of 3 scented Fluffy Slime Shakers - Discover a new slime texture! - SSC 101 - Ages 6 and up
SO DIY So Slime Fluffy - Set of 3 scented Fluffy Slime Shakers - Discover a new slime texture! - SSC 101 - Ages 6 and up
€ 180,10/1kg
€ 18,01
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 399,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kerst-slime adventskalender 2026 voor kinderen, doe-het-zelf slime set met 24 dagen aftellen
Kerst-slime adventskalender 2026 voor kinderen, doe-het-zelf slime set met 24 dagen aftellen
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion