Kleur:

Koraal
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven

Inhoud:

4 ml
  • 3 ml
    Beschikbare opties weergeven
  • 4 ml

Hydraterende lippenstift Colour Elixir, 4,8 g, 055 Betoverend Koraal

€ 13,76

€ 3.440,00 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 29 – wo 30 september
Bij bestelling binnen
56m 31s
Onze bestedeals
Lippenstiften & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow 004
Dior Addict Lip Glow 004
€ 14.681,25/1kg
€ 46,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Addict (Lip Glow) - 6 ml
Addict (Lip Glow) - 6 ml
€ 7.650,00/1l
€ 56,71
-19%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Rosy Glow 103
Dior Rosy Glow 103
€ 9.973,33/1kg
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Rosy Glow 077
Dior Rosy Glow 077
€ 9.746,67/1kg
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Lippenstift Color Riche, kleur 110
L'Oréal Lippenstift Color Riche, kleur 110
€ 796,67/1kg
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van YSL Loveshine lipstick
YSL Loveshine lipstick
€ 400,90/1kg
€ 40,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lippgloss Laka Fruity Glam Tint
Lippgloss Laka Fruity Glam Tint
€ 8.708,89/1kg
€ 39,19
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Bourjois - Fabuleux Ink, 3,5 ml
Bourjois - Fabuleux Ink, 3,5 ml
€ 2.953,33/1l
€ 8,86
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Artdeco Lippenbalsem
Artdeco Lippenbalsem
€ 4.885,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,21
-12%
€ 19,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lipgloss bareMinerals Mineralist Hydraterend Charisma, 3,6 g
Lipgloss bareMinerals Mineralist Hydraterend Charisma, 3,6 g
€ 4.319,44/1kg
€ 15,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van #05 Nude Roze, Babor Crèmige Lippenstift
#05 Nude Roze, Babor Crèmige Lippenstift
€ 7.400,00/1l
€ 25,90
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van #04 Nude Rose: Babor Crèmige Lippenstift
#04 Nude Rose: Babor Crèmige Lippenstift
€ 6.702,86/1kg
€ 30,60
-23%
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van #14 Licht mauve, matte lipstick van Babor
#14 Licht mauve, matte lipstick van Babor
€ 6.475,00/1kg
€ 25,90
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dermacol - Pretty Matte Lipstick (lipstift) 4,5 g, 0 ml
Dermacol - Pretty Matte Lipstick (lipstift) 4,5 g, 0 ml
€ 3.484,44/1kg
€ 15,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rtěnka (Magische lippenstift), 3,5 g, kleur 06
Rtěnka (Magische lippenstift), 3,5 g, kleur 06
€ 4.834,29/1kg
€ 16,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Christian Dior, Addict, Glow, lippenbalsem, 006, bessen, 3,2 g
Christian Dior, Addict, Glow, lippenbalsem, 006, bessen, 3,2 g
€ 19.218,75/1kg
€ 64,08
-4%
€ 61,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hydraterende lippenstift bareMinerals Mineralist Spirited Fluid (4 ml)
Hydraterende lippenstift bareMinerals Mineralist Spirited Fluid (4 ml)
€ 6.957,50/1l
€ 32,13
-13%
€ 27,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Langhoudende lippenstift Interdit Intense Silk (3,4 g), kleur 112 Nude Mousselline
Langhoudende lippenstift Interdit Intense Silk (3,4 g), kleur 112 Nude Mousselline
€ 14.747,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bourjois - Fabuleux Ink, 3,5 ml
Bourjois - Fabuleux Ink, 3,5 ml
€ 4.405,71/1l
€ 15,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Celia 2-in-1 Hydraterende Lippenstift - Glans 502
Celia 2-in-1 Hydraterende Lippenstift - Glans 502
€ 415,50/1kg
€ 14,99
-44%
€ 8,31
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Max Factor Colour Elixir lippenstift is ontworpen om intense kleur te geven en de lippen tot 24 uur te hydrateren. De unieke formule met een romige textuur hydrateert de lippen actief, waardoor ze zacht en glad aanvoelen. Deze geliefde lippenstift bevat een unieke voedende formule, bestaande uit een mengsel van 60% sterk hydraterende ingrediënten, verzorgende ingrediënten en antioxidanten, aangevuld met vitamine E. De lippenstift is licht, verdeelt zich gemakkelijk en veegt niet uit, waardoor een perfecte afwerking ontstaat.

Deze lippenstift is verkrijgbaar in vele trendy kleuren, van beige tinten tot roze en klassiek rood. Kies voor de Colour Elixir lippenstift om met één enkele beweging je lippen een rijke en intense kleur te geven en ze tegelijkertijd goed te hydrateren.

Kenmerken:

  • Mengsel van 60% sterk hydraterende ingrediënten, voedende ingrediënten en antioxidanten, aangevuld met vitamine E.
  • Prachtige kleur in één keer en comfortabele applicatie.
  • Hydrateert actief en maakt de lippen zachter en voller (in vergelijking met onbewerkte lippen).

Ingrediënten: RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, ISOPROPYL ISOSTEARATE, MICA, ETHYLHEXYL HYDROXYSTEARATE, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CANDELILLA CERA/EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX/CIRE DE CANDELILLA, SQUALANE, CETYL ALCHOL, CETYL LACTATE, COPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, PARFUM/FRAGRANCE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, CERA MICROCRISTALLINA/MICROCRYSTALLINE WAX/CIRE MICROCRISTALLINE, ASCORBYL PALMITATE, LAUROYL LYSINE, TOCOPHERYL ACETATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, SERICA POWDER/SILK POWDER/POUDRE DE SOIE, MALTODEXTRIN, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, SILICA, PERSEA SIMA (AVOCADO) OIL, SYNTHETIC WAX, PROPYLPARABEN, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, RETINYL PALMITATE, TIN OXIDE, BENZYL ALCOHOL, BHT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, [Kan bevatten/Peut contenir/+/-:IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), FD&C YELLOW NO. 6 ALUMINUM LAKE (CI 15985), D&C RED NO. 21 ALUMINUM LAKE (CI 45380), D&C RED NO. 27 ALUMINUM LAKE (CI 45410), RED NO. 6 BARIUM LAKE (CI 15850), FD&C BLUE NO. 1 ALUMINUM LAKE (CI 42090), FD&C YELLOW NO. 5 LAKE (CI 19140), RED 7 LAKE (CI 15850), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), D&C ORANGE NO. 5 (CI 45370)]



De Colour Elixir is de eerste lippenstift van Max Factor die je lippen perfect hydrateert en tegelijkertijd verrijkt met prachtige kleuren

De decoratieve cosmetica in ons assortiment draagt de namen van de bekendste cosmeticamerken.
Kleur
Koraal
Gewicht
0.004 kg
Inhoud
4 ml
Ingrediënten
in de beschrijving
Fabrikant
Big Buy Cooking
Doelgroepen
Dames
EAN
3614227902084
MPN (Manufacturer Part Number)
143189

Kleur
Koraal
Gewicht
0.004 kg
Inhoud
4 ml
Ingrediënten
in de beschrijving
Fabrikant
Big Buy Cooking
Doelgroepen
Dames
EAN
3614227902084
MPN (Manufacturer Part Number)
143189
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir, tinten: Rose, Rosewood. 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, mat
Max Factor Colour Elixir, tinten: Rose, Rosewood. 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, mat
€ 1.955,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir, Korálová, Pink Brandy, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Satin
Max Factor Colour Elixir, Korálová, Pink Brandy, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Satin
€ 3.440,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,76
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir, tinten: Rose, Simply Nude, 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, mat
Max Factor Colour Elixir, tinten: Rose, Simply Nude, 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, mat
€ 4.182,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir, Roze, English Rose, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Satin, Crèmige textuur
Max Factor Colour Elixir, Roze, English Rose, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Satin, Crèmige textuur
€ 782.000,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,10
-3%
€ 7,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'Oréal Lippenstift Color Riche, kleur 110
L'Oréal Lippenstift Color Riche, kleur 110
€ 796,67/1kg
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Remington CB4N Hitteborstel met stoomfunctie
Remington CB4N Hitteborstel met stoomfunctie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 24,83
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Artdeco Perfect Color Lippenstift (825 Royal Rose), 4 gram
Artdeco Perfect Color Lippenstift (825 Royal Rose), 4 gram
€ 4.080,00/1kg
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dorel Safety 1st verlengstuk van 14 cm voor Safety 1st deurbeveiligingshekken, wit, 24294310
Dorel Safety 1st verlengstuk van 14 cm voor Safety 1st deurbeveiligingshekken, wit, 24294310
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 41,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hawaiian Tropic Silk AirSoft gezichtsbalsem SPF 30, 50 ml
Hawaiian Tropic Silk AirSoft gezichtsbalsem SPF 30, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 15,00
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Maybelline Superstay Ink Crayon, tinten: Nacktheit, Talk the Talk, 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, matte finish
Maybelline Superstay Ink Crayon, tinten: Nacktheit, Talk the Talk, 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, matte finish
€ 9.440,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TOMY Lamaze Play & Grow Kapitein Calamari, de piraten-inktvis
TOMY Lamaze Play & Grow Kapitein Calamari, de piraten-inktvis
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Tommee Tippee Elektrische stoomsterilisator, wit
Tommee Tippee Elektrische stoomsterilisator, wit
€ 97,12
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
€ 184,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1494
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Maybelline Lash Sensational Sky High Space Diamond Mascara (zilver), 7,5 ml
Maybelline Lash Sensational Sky High Space Diamond Mascara (zilver), 7,5 ml
€ 2.155,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir, Nahá, Burnt Caramel, 1 kleur, Kleur, Kleurintensief, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Satin
Max Factor Colour Elixir, Nahá, Burnt Caramel, 1 kleur, Kleur, Kleurintensief, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Satin
€ 3.592,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir Lip Liner, 0,8 g, Rood, Red Popp, voor dames, Inhoudstoffen: Cyclopentasiloxaan, Paraffine, Mica, Polybutene, C11-12 Isoparaffine, Gehydrogeneerde katoenzaadolie,..., 1 stuk
Max Factor Colour Elixir Lip Liner, 0,8 g, Rood, Red Popp, voor dames, Inhoudstoffen: Cyclopentasiloxaan, Paraffine, Mica, Polybutene, C11-12 Isoparaffine, Gehydrogeneerde katoenzaadolie,..., 1 stuk
€ 612,50/1kg
€ 2,45
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Braun Satin Hair 3 AS 330
Braun Satin Hair 3 AS 330
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 442,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 420
€ 46,45
-4%
€ 44,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van LATTAFA Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition Eau de Parfum, 100 ml
LATTAFA Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition Eau de Parfum, 100 ml
€ 211,10/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 146
€ 21,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir Lip Liner, 0,8 g, Bruin, Brown N Bold, voor dames, Inhoudstoffen: Cyclopentasiloxaan, Paraffine, Mica, Polybutene, C11-12 Isoparaffine, Gehydrogeneerde katoenzaadolie,..., 1 stuk
Max Factor Colour Elixir Lip Liner, 0,8 g, Bruin, Brown N Bold, voor dames, Inhoudstoffen: Cyclopentasiloxaan, Paraffine, Mica, Polybutene, C11-12 Isoparaffine, Gehydrogeneerde katoenzaadolie,..., 1 stuk
€ 4.725,00/1kg
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Lattafa Fakhar Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Fakhar Eau De Parfum (100 ml)
€ 2.588,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 662
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Variete – mascara, langdurig effect, dekking
Eveline Cosmetics Variete – mascara, langdurig effect, dekking
€ 1.119,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 11,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Roche-Posay Hydraphase BB Cream, medium tint, 40 ml crème. (Voor een egalere huid.)
La Roche-Posay Hydraphase BB Cream, medium tint, 40 ml crème. (Voor een egalere huid.)
€ 569,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mepal - Drinkbeker 360° Mio Little Dutch - Lekvrij - De 360° rand maakt drinken van elke kant mogelijk - Gemakkelijk vast te houden handgrepen - 200 ml - Fairy Garden
Mepal - Drinkbeker 360° Mio Little Dutch - Lekvrij - De 360° rand maakt drinken van elke kant mogelijk - Gemakkelijk vast te houden handgrepen - 200 ml - Fairy Garden
€ 39,06
-61%
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mepal
Productafbeelding van Maybelline Superstay Vinyl Ink, Bordeaux, Royal, 1 kleur, kleurstof, voor vrouwen, glanzend
Maybelline Superstay Vinyl Ink, Bordeaux, Royal, 1 kleur, kleurstof, voor vrouwen, glanzend
€ 4.740,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Paris Foundation True Match 3 R/C Beige Rose (30 ml)
L'Oréal Paris Foundation True Match 3 R/C Beige Rose (30 ml)
€ 450,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tefal XL Force, grijze koekenpan, 28 cm, modelnummer C3850632
Tefal XL Force, grijze koekenpan, 28 cm, modelnummer C3850632
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 158
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Merkatura
Productafbeelding van Kinderkraft I-SPARK 2-in-1 kinderzitje, 100-150 cm (3,5-12 jaar) - i-Size standaard - Lichtgewicht - H-GUARD hoofdsteun - SPS zijwaartse impactbescherming - Groen
Kinderkraft I-SPARK 2-in-1 kinderzitje, 100-150 cm (3,5-12 jaar) - i-Size standaard - Lichtgewicht - H-GUARD hoofdsteun - SPS zijwaartse impactbescherming - Groen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 129,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pampers Premium Protection, luiers voor pasgeborenen, maat 1, geschikt voor 2-5 kg, 180 luiers
Pampers Premium Protection, luiers voor pasgeborenen, maat 1, geschikt voor 2-5 kg, 180 luiers
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 74,66
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 7 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
lippenstift max factor
Beoordeeld op 4 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Yves Saint Laurent All Hours Foundation, vloeibare foundation, luminerende matte finish, kleur LN6, 25 ml
Yves Saint Laurent All Hours Foundation, vloeibare foundation, luminerende matte finish, kleur LN6, 25 ml
€ 54,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 904,50/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,80/1kg
Productafbeelding van Langhoudende lippenstift Lip Power, 3,1 g, kleur 103
Langhoudende lippenstift Lip Power, 3,1 g, kleur 103
€ 49,00
-4%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.135,48/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Satin, Rood, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin, Crème
Dior Rouge Satin, Rood, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin, Crème
€ 50,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.669,67/1l
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Rose Celestial, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Glanzgevend, Crème
Dior Addict, Rose, Rose Celestial, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Glanzgevend, Crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.300,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Rosenholz, Icône, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
Dior Addict, Rosenholz, Icône, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.300,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Nude, Natuurlijke look, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict, Nude, Natuurlijke look, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Rose des Vents, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
Dior Addict, Rose, Rose des Vents, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.981,25/1kg
Productafbeelding van TOM FORD Lip Lacquer Vinyl, in de kleuren Rot, Intimidate. Beschikbaar in 1 kleur. Verrijkende lipgloss voor vrouwen, geeft glans
TOM FORD Lip Lacquer Vinyl, in de kleuren Rot, Intimidate. Beschikbaar in 1 kleur. Verrijkende lipgloss voor vrouwen, geeft glans
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,04
-9%
€ 47,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.985,00/1l
Productafbeelding van YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture The Bold Lipstick, lippenstift, kleur 14 Nude Tribute, 2,8g
YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture The Bold Lipstick, lippenstift, kleur 14 Nude Tribute, 2,8g
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 44.880,00/1l
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, koraalkleur
Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, koraalkleur
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.820,00/1l
Productafbeelding van Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.820,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170225579, Rood, Showstopper, 1 kleur, Hydraterend, Kleurgevend, Hydraterend, Voor dames, Lipgloss
Bobbi Brown 716170225579, Rood, Showstopper, 1 kleur, Hydraterend, Kleurgevend, Hydraterend, Voor dames, Lipgloss
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.152,63/1kg
Productafbeelding van DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #105, 1 stuk
DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #105, 1 stuk
€ 63,31
-29%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 44.880,00/1l
Productafbeelding van Dior Addict Refill, Nude, Tie & Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict Refill, Nude, Tie & Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.025,00/1kg
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Wanted Red, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor vrouwen, Mat
Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Wanted Red, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor vrouwen, Mat
€ 45,99
-9%
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 14,94/1l
Productafbeelding van Dior Rouge Dior On Stage Shine, kleur 222
Dior Rouge Dior On Stage Shine, kleur 222
€ 67,06
-34%
€ 43,95
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.977,27/1l
Productafbeelding van Dior Rouge Forever Liquid, Rood, Forever Radian, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Mat
Dior Rouge Forever Liquid, Rood, Forever Radian, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Mat
€ 43,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.233,33/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Lipstick, 3,2 gram
YSL Loveshine Lipstick, 3,2 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,86
-4%
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.068,75/1l