Aantal stuks:

1
  • 1
  • 10
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

2000 g
  • 2000 g
  • 15000 g
    Beschikbare opties weergeven

Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, enz.

€ 42,38

€ 24,75-41%

€ 12,38 / 1kg

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Vogelhoofdvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Versele Laga Parrots 1 kg - voeding voor grote papegaaien
Versele Laga Parrots 1 kg - voeding voor grote papegaaien
€ 5,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,37
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 15 kg
Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 15 kg
€ 5,46/1kg
€ 81,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Nutribird P15 Tropisch onderhoudsvoeder
Nutribird P15 Tropisch onderhoudsvoeder
€ 19,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,60
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340222201, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, bevat vitamine A, vitamine D3 en vitamine E
Versele-Laga 5410340222201, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, bevat vitamine A, vitamine D3 en vitamine E
€ 7,84/1kg
€ 7,84
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van VERSELE LAGA Prestige Premium - Voeding voor kanaries - 800 gram
VERSELE LAGA Prestige Premium - Voeding voor kanaries - 800 gram
€ 13,96/1kg
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
€ 1,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Versele Laga Australian Parrot Loro Parque Mix 1 kg - Voeding voor Australische papegaaien
Versele Laga Australian Parrot Loro Parque Mix 1 kg - Voeding voor Australische papegaaien
€ 7,84/1kg
€ 7,84
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Amazonas park serengeti 2kg Deli nature
Amazonas park serengeti 2kg Deli nature
€ 6,63/1kg
€ 13,26
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340210413, Samenstelling, 4 kg, Kanariezaad, Vitamine A, Vitamine C, Vitamine D3, Vitamine E
Versele-Laga 5410340210413, Samenstelling, 4 kg, Kanariezaad, Vitamine A, Vitamine C, Vitamine D3, Vitamine E
€ 4,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,80
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340217818, 600 g, voor papegaaien, bevat vitamine A, vitamine D3 en vitamine E
Versele-Laga 5410340217818, 600 g, voor papegaaien, bevat vitamine A, vitamine D3 en vitamine E
€ 14,75/1kg
€ 8,85
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Vitapol ZVP-2303, Zaadmix, 500 g, Geschikt voor: Kanarie, Vink, Goudvink, Groenling, Sijs. Bevat: Vitamine A, Vitamine B12, Vitamine B6, Vitamine E
Vitapol ZVP-2303, Zaadmix, 500 g, Geschikt voor: Kanarie, Vink, Goudvink, Groenling, Sijs. Bevat: Vitamine A, Vitamine B12, Vitamine B6, Vitamine E
€ 37,98/1kg
€ 22,99
-17%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Vitapol ZVP-2200, zaden, 500 g, voor papegaaien, vitamine E
Vitapol ZVP-2200, zaden, 500 g, voor papegaaien, vitamine E
€ 43,98/1kg
€ 22,99
-4%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Vitapol ZVP-2207, 80 gram, voor parkieten, vitamine E, 2 stuks, doos
Vitapol ZVP-2207, 80 gram, voor parkieten, vitamine E, 2 stuks, doos
€ 21,99
-4%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Vitapol ZVP-2400, zaden, 300 g, voor papegaaien, bevat vitamine A, vitamine B en vitamine E
Vitapol ZVP-2400, zaden, 300 g, voor papegaaien, bevat vitamine A, vitamine B en vitamine E
€ 21,99
-4%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Vitapol ZVP-2501, Zaden, 500 g, Zaad voor kanaries, Vitamine A, Vitamine B, Vitamine C
Vitapol ZVP-2501, Zaden, 500 g, Zaad voor kanaries, Vitamine A, Vitamine B, Vitamine C
€ 6,93/1kg
€ 13,85
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Quiko Rusk 5 kg - Speciaal voedingssupplement om eivoer en opfokvoer aan te vullen
Quiko Rusk 5 kg - Speciaal voedingssupplement om eivoer en opfokvoer aan te vullen
€ 8,67/1kg
€ 48,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Vitapol ZVP-2055, 35 g, kalium, gedroogd 4%.
Vitapol ZVP-2055, 35 g, kalium, gedroogd 4%.
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340240571, Pták, 550 g, Geschikt voor de spijsvertering, Goed voor de botten, Bevat fosfor, Bevat calcium
Versele-Laga 5410340240571, Pták, 550 g, Geschikt voor de spijsvertering, Goed voor de botten, Bevat fosfor, Bevat calcium
€ 3,86/1kg
€ 4,40
-12%
€ 3,86
Verkoper: Eoshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Versele Laga Parrots Premium 2kg, zonder noten - voeding voor grote papegaaien: ara's, amazoneparkieten, kaketoeën en andere.

Versele Laga Parrots Premium 2kg, zonder noten

PARROTS PREMIUM is een zorgvuldig samengestelde mix van zaden, verrijkt met voedingsstoffen die essentieel zijn voor de optimale gezondheid van papegaaien.



  • Bevat korrels met een VAM-complex, rijk aan vitamines, aminozuren en mineralen.
  • Verrijkt met Florastimul, voor een uitstekende conditie en een optimale darmwerking.
  • De toevoeging van gereinigde oesterschelpen bevordert de spijsvertering en zorgt voor een goede balans tussen calcium en fosfor.


Ingrediënten: gestreepte zonnebloempitten 17%, rode amarant 14%, ongepelde rijst 10%, haver 9%, boekweit 9%, V.A.M. korrels max. 8%, witte zonnebloempitten 6,5%, kanariezaad 5%, dwergmijnzaad 3%, gele millet 3%, groene erwten 2%, gepelde haver 2%, oesters 2%, rode millet 2%, platte mais 2%, pompoenzaden 2%, popcorn 1%, rozenbottels 1%, gepofte tarwe 1%, rode paprika 0,5%



Chemische analyse: Eiwit 13%, vetgehalte 15%, ruwe vezels 14,5%, ruwe as 6%, calcium 0,9%, fosfor 0,4%, lysine 0,45%, methionine 0,30%, threonine 0,40%

Toevoegingen/kg: Voedingsadditieven: Vitamine A 8800 IE, vitamine D3 1600 IE, vitamine E 20 mg, 3b103 (ijzer) 20 mg, 3b202 (jodium) 1,5 mg, 3b405 (koper) 7 mg, 3b502 (mangaan) 48 mg, 3b603 (zink) 45 mg, E8 (selenium) 0,15 mg
Technologische additieven: Conserveringsmiddelen | Antioxidanten
Sensorische additieven: Kleurstoffen

Dosering: Geef het voer in de benodigde hoeveelheid en vervang het regelmatig door vers voer.
Zorg er altijd voor dat de papegaaien toegang hebben tot vers drinkwater.
Verpakking: Aroma Pack
Gewicht: 2 kg

Versele Laga Parrots Premium 2kg mengsel met noten

PARROTS PREMIUM is een mengsel van zorgvuldig geselecteerde zaden, verrijkt met voedingsstoffen die essentieel zijn voor de optimale gezondheid van papegaaien.



  • Bevat korrels met een VAM-complex, rijk aan vitamines, aminozuren en mineralen.
  • Verrijkt met Florastimul, voor een optimale conditie en een gezonde darmwerking.
  • De toevoeging van gereinigde oesterschelpen bevordert de spijsvertering en zorgt voor een goede balans tussen calcium en fosfor.


Samenstelling: gestreepte zonnebloempitten 17%, kanariezaad 14%, ongepelde rijst 10%, haver 9%, boekweit 9%, V.A.M. korrels max. 8%, witte zonnebloempitten 6,5%, millet 5%, dwergovaat 3%, gele proso 3%, groene erwten 2%, gepelde haver 2%, oesters 2%, rode proso 2%, maïs 2%, pompoenzaden 2%, popcorn 1%, rozenbottels 1%, gepofte tarwe 1%, rode paprika 0,5%



Analytische bestanddelen: Eiwit 13%, vetgehalte 15%, ruwe vezels 14,5%, ruwe as 6%, calcium 0,9%, fosfor 0,4%, lysine 0,45%, methionine 0,30%, threonine 0,40%



Additieven/kg: Voedingsadditieven: Vitamine A 8800 IE, vitamine D3 1600 IE, vitamine E 20 mg, 3b103 (ijzer) 20 mg, 3b202 (jodium) 1,5 mg, 3b405 (koper) 7 mg, 3b502 (mangaan) 48 mg, 3b603 (zink) 45 mg, E8 (selenium) 0,15 mg

Technologische additieven: Conserveringsmiddelen | Antioxidanten

Sensorische additieven: Kleurstoffen



Dosering: Geef het voer in de benodigde hoeveelheid en vervang het regelmatig door vers voer.

Zorg er altijd voor dat de papegaaien toegang hebben tot vers drinkwater.

Verpakking: Aroma Pack

Gewicht: 2 kg

Gewicht
2000 g
Inhoud
2 l
Vochtgehalte
10
Type diervoeder
Mengvoeder
Geschikte diersoorten
Vogel
Aantal stuks
1
EAN
5410340219133
MPN (Manufacturer Part Number)
421915
Fabrikant
Registratienummer
nicht vorhanden

Gewicht
2000 g
Inhoud
2 l
Vochtgehalte
10
Type diervoeder
Mengvoeder
Geschikte diersoorten
Vogel
Aantal stuks
1
EAN
5410340219133
MPN (Manufacturer Part Number)
421915
Fabrikant
Registratienummer
nicht vorhanden
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 2,5 kg. Geschikt voor Jacos en andere Afrikaanse papegaaien
Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 2,5 kg. Geschikt voor Jacos en andere Afrikaanse papegaaien
€ 56,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pokemon Ascended Heroes Elite Trainer Box
Pokemon Ascended Heroes Elite Trainer Box
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 331,18
Verkoper: BestCollect
Productafbeelding van Relaxdays 10025133, 1 stuk
Relaxdays 10025133, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Set vogel speelgoed, papegaaienspeelgoed, schommel, hangende bel, geschikt voor parkieten
Set vogel speelgoed, papegaaienspeelgoed, schommel, hangende bel, geschikt voor parkieten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 84,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 100
100
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Versele Laga Parrots 3 kg - Voeding voor grote papegaaien
Versele Laga Parrots 3 kg - Voeding voor grote papegaaien
€ 7,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Parrots 1 kg - voeding voor grote papegaaien
Versele Laga Parrots 1 kg - voeding voor grote papegaaien
€ 5,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,37
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 15 kg
Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 15 kg
€ 5,46/1kg
€ 81,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Parrots Premium 15 kg, mengeling met noten - voeding voor grote papegaaien: ara's, amazoneparkieten, kaketoeën en andere
Versele Laga Parrots Premium 15 kg, mengeling met noten - voeding voor grote papegaaien: ara's, amazoneparkieten, kaketoeën en andere
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,45
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
€ 1,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Nutribird P15 Tropisch onderhoudsvoeder
Nutribird P15 Tropisch onderhoudsvoeder
€ 19,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,60
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340222010, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, ...
Versele-Laga 5410340222010, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, ...
€ 18,65/1kg
€ 18,65
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340222201, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, bevat vitamine A, vitamine D3 en vitamine E
Versele-Laga 5410340222201, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, bevat vitamine A, vitamine D3 en vitamine E
€ 7,84/1kg
€ 7,84
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Versele Laga Budgies Premium, 800g - hoogwaardig voer voor parkieten
Versele Laga Budgies Premium, 800g - hoogwaardig voer voor parkieten
€ 7,44/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,45
-7%
€ 5,95
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Grote vogelkooi, geschikt voor parkieten, kanaries en grotere papegaaien, met zitstok en accessoires
Grote vogelkooi, geschikt voor parkieten, kanaries en grotere papegaaien, met zitstok en accessoires
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi, groot, vogelvolière, 176 cm hoog, zwart
Yaheetech vogelkooi, groot, vogelvolière, 176 cm hoog, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 243,90
-€ 16,24
€ 227,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VERSELE LAGA Prestige Premium - Voeding voor kanaries - 800 gram
VERSELE LAGA Prestige Premium - Voeding voor kanaries - 800 gram
€ 13,96/1kg
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi, geschikt voor parkieten, met standaard. Vogelkooi, volière. Vogelverblijf
Yaheetech vogelkooi, geschikt voor parkieten, met standaard. Vogelkooi, volière. Vogelverblijf
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 135,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PawHut Vogelkooi, vogelvolière van hout, kooi voor parkieten met 4 zitstokken
PawHut Vogelkooi, vogelvolière van hout, kooi voor parkieten met 4 zitstokken
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 324,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Grote vogelkooi, geschikt voor parkieten, kanaries en grotere papegaaien, met een losse zitstok
Grote vogelkooi, geschikt voor parkieten, kanaries en grotere papegaaien, met een losse zitstok
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 49,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
€ 1,68/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 60,43
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Remington H5600: Opwarmbaar krultang met ionentechnologie, verkrijgbaar in 3 maten
Remington H5600: Opwarmbaar krultang met ionentechnologie, verkrijgbaar in 3 maten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 102,17
-€ 40,90
€ 61,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Fischer ketelslot, type 900 x 5 mm, kleur zwart
Fischer ketelslot, type 900 x 5 mm, kleur zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 388
€ 41,10
-5%
€ 38,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 31 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 10Gewicht 15 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
€ 20,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 500,00/1kg