Kleur:

Wit

Wimperset Rosewater & Biotin Striplash Adhesive voor vrouwen, 5 paar - Ardell

€ 19,01

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Nepwimpers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KISS Wimperstrips, 4 paar
KISS Wimperstrips, 4 paar
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Demi Wispies, set van 6 valse wimpers
Ardell Demi Wispies, set van 6 valse wimpers
€ 21,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Kiss wimperlijm, transparant
Kiss wimperlijm, transparant
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,95
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van INF Individuele valse wimpers in verschillende lengtes en stijlen zwart Model 1
INF Individuele valse wimpers in verschillende lengtes en stijlen zwart Model 1
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Wimperset 2-in-1: Brush-On wimpers en lijm voor vrouwen, 5 paar - Ardell
Wimperset 2-in-1: Brush-On wimpers en lijm voor vrouwen, 5 paar - Ardell
€ 15,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Duo wimpers Striplash Adhesive voor vrouwen, 14 - Ardell
Duo wimpers Striplash Adhesive voor vrouwen, 14 - Ardell
€ 13,29
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van LashTite kunstwimpers, donkere lijm voor vrouwen, 3,5 - Ardell
LashTite kunstwimpers, donkere lijm voor vrouwen, 3,5 - Ardell
€ 15,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CATRICE 779148, Lijm voor wimperextensions
CATRICE 779148, Lijm voor wimperextensions
€ 5,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ardell Seamless Underlash Applicator - applicatiehulpmiddel voor wimpers
Ardell Seamless Underlash Applicator - applicatiehulpmiddel voor wimpers
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eylure Fluttery Intense #175, 1 paar
Eylure Fluttery Intense #175, 1 paar
€ 9,65
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wenkbrauw- en wimperborsteltje
Wenkbrauw- en wimperborsteltje
€ 15,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wispies Ardell 113, valse wimpers
Wispies Ardell 113, valse wimpers
€ 40,52
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ardell Naked Lashes 427 (zwart), 1 paar.
Ardell Naked Lashes 427 (zwart), 1 paar.
€ 12.290,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ImPRESS wimpers (Press on Falsies) 02
ImPRESS wimpers (Press on Falsies) 02
€ 11,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lashes To Impress kunstwimpers 03 Halfwimpers voor dames 1 - Essence
Lashes To Impress kunstwimpers 03 Halfwimpers voor dames 1 - Essence
€ 3,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ardell Reinigingsset voor Wimperstukken
Ardell Reinigingsset voor Wimperstukken
€ 21,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Duo 2-in-1 ooglijner en wimperlijm voor vrouwen, 3,5 ml - Zwart - Ardell
Duo 2-in-1 ooglijner en wimperlijm voor vrouwen, 3,5 ml - Zwart - Ardell
€ 8.728,57/1kg
€ 30,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vamp-geschenkset! Sensuele wimpers
Vamp-geschenkset! Sensuele wimpers
€ 35,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Glamour Ardell 107, valse wimpers
Glamour Ardell 107, valse wimpers
€ 7,92
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De decoratieve cosmetica in ons assortiment omvat producten van de meest gerenommeerde cosmetische merken.

In ons assortiment vindt u make-up van de populairste merken op de markt.
Kleur
Wit
Gewicht
0.01 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
Ingredients: Does not apply '.“Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. " (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).''
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
073930621966
0073930621966
73930621966

Kleur
Wit
Gewicht
0.01 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
Ingredients: Does not apply '.“Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. " (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).''
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
073930621966
0073930621966
73930621966
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 45,52
-34%
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Ardell Wimperlijm met rozenwater en biotine - Donker, 5g
Ardell Wimperlijm met rozenwater en biotine - Donker, 5g
€ 18,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell | Wimperbundels, zonder lange knoopjes, kunstwimpers, wimperextensions
Ardell | Wimperbundels, zonder lange knoopjes, kunstwimpers, wimperextensions
€ 14,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LashTite kunstwimpers, donkere lijm voor vrouwen, 3,5 - Ardell
LashTite kunstwimpers, donkere lijm voor vrouwen, 3,5 - Ardell
€ 15,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ardell | Magnetische wimpers - Double 110 - 2 paar - Herbruikbare wimpers - Zwart
Ardell | Magnetische wimpers - Double 110 - 2 paar - Herbruikbare wimpers - Zwart
€ 43,58
-63%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Clinique Repairwear Laser Focus Anti-rimpel oogcrème, Oogcrème, Anti-rimpel, Hydraterend, Volumegevend, Verpakking: potje, Bevat parabenen, Inhoud: 15 ml. Ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Squalane, Butylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin,
Clinique Repairwear Laser Focus Anti-rimpel oogcrème, Oogcrème, Anti-rimpel, Hydraterend, Volumegevend, Verpakking: potje, Bevat parabenen, Inhoud: 15 ml. Ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Squalane, Butylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin,
€ 3.122,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,83
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Crabtree & Evelyn, Handcrème voor tuiniers, intensief hydraterend, 25 g
Crabtree & Evelyn, Handcrème voor tuiniers, intensief hydraterend, 25 g
€ 16,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
€ 908,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SoftPicks interdentale borsteltjes, groot, 40 stuks
SoftPicks interdentale borsteltjes, groot, 40 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder White Linen Eau de Parfum, sprayflacon, 60 ml
Estée Lauder White Linen Eau de Parfum, sprayflacon, 60 ml
€ 612,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 36,74
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Jovan Island Gardenia Eau de Cologne, 44 ml (voor dames)
Jovan Island Gardenia Eau de Cologne, 44 ml (voor dames)
€ 586,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Happy Heart van Clinique, Eau de Parfum, 50 ml
Damesparfum Happy Heart van Clinique, Eau de Parfum, 50 ml
€ 506,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 25,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Pleasures Eau de Parfum, 100 ml
Estée Lauder Pleasures Eau de Parfum, 100 ml
€ 408,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
€ 626,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dagcrème tegen vermoeidheid, Clinique Men Super Energizer (48 ml)
Dagcrème tegen vermoeidheid, Clinique Men Super Energizer (48 ml)
€ 956,25/1l
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hask Curl care detangling conditioner (355 ml)
Hask Curl care detangling conditioner (355 ml)
€ 42,65/1l
€ 15,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Australian Gold Zonnebrandcrème voor de Gevoelige Huid, SPF 50, hypoallergeen en parfumvrij, waterbestendig (80 minuten), geschikt voor zeer gevoelige huid, 237 ml
Australian Gold Zonnebrandcrème voor de Gevoelige Huid, SPF 50, hypoallergeen en parfumvrij, waterbestendig (80 minuten), geschikt voor zeer gevoelige huid, 237 ml
€ 111,77/1l
€ 34,54
-23%
€ 26,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Australian Gold Zonnebrandcrème in Spray met Bronzer, SPF 15
Australian Gold Zonnebrandcrème in Spray met Bronzer, SPF 15
€ 238,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,92
-20%
€ 23,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gum Tandenborstel End-Tuft 308Ma (1 stuk)
Gum Tandenborstel End-Tuft 308Ma (1 stuk)
€ 3.320,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,41
-2%
€ 3,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nautica Voyage, eau de toilette, 100 ml
Nautica Voyage, eau de toilette, 100 ml
€ 227,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 22,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tommy Hilfiger Tommy Eau de Toilette, 50 ml (voor heren)
Tommy Hilfiger Tommy Eau de Toilette, 50 ml (voor heren)
€ 609,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 30,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ardell Accent 301 Wimperverlengingen
Ardell Accent 301 Wimperverlengingen
€ 19,32
-74%
€ 4,89
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Joico Youth Lock Shampoo, 300 ml
Joico Youth Lock Shampoo, 300 ml
€ 66,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Coty Exclamation Eau de Cologne Spray, 50 ml
Coty Exclamation Eau de Cologne Spray, 50 ml
€ 344,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hask Biotin boost thickening shampoo (355 ml)
Hask Biotin boost thickening shampoo (355 ml)
€ 36,59/1l
€ 20,68
-37%
€ 12,99
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Dr. Brown's Options+ Antikoliek fles, brede hals, glas, 270 ml
Dr. Brown's Options+ Antikoliek fles, brede hals, glas, 270 ml
€ 27,15
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Jovan Musk Eau de Cologne 59 ml (voor dames)
Jovan Musk Eau de Cologne 59 ml (voor dames)
€ 312,71/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Brushes - Reissets - Fantasy Mini Brush Kit voor vrouwen - 1 - Real Techniques
Brushes - Reissets - Fantasy Mini Brush Kit voor vrouwen - 1 - Real Techniques
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,16
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Blowout Pixie Wimperverlengers (kunstwimpers) x4, Kiss 02
Blowout Pixie Wimperverlengers (kunstwimpers) x4, Kiss 02
€ 44,53
-64%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kiss wimperlijm, transparant
Kiss wimperlijm, transparant
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 7,48
-33%
€ 4,95
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ruby Kisses RBZ02BR, 9 gram, Medium, voor gebruinde huid, bronskleurig, poeder, voor het gezicht, verpakking
Ruby Kisses RBZ02BR, 9 gram, Medium, voor gebruinde huid, bronskleurig, poeder, voor het gezicht, verpakking
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Faux Mink 859: Lichte, kunstmatig ogende wimpers
Ardell Faux Mink 859: Lichte, kunstmatig ogende wimpers
€ 7,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Wimperstrips, 6 stuks, natuurlijke look, model 110
Ardell Wimperstrips, 6 stuks, natuurlijke look, model 110
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell 74764698704, Wimperstrips, Zwart, Dames, 8 stuks
Ardell 74764698704, Wimperstrips, Zwart, Dames, 8 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell | Wimperlijm Lashtite - 3,5 g - Zwart - Waterbestendig, Snel drogend, Comfortabele applicatie
Ardell | Wimperlijm Lashtite - 3,5 g - Zwart - Waterbestendig, Snel drogend, Comfortabele applicatie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Natuurlijke valse wimpers op bandjes, 120 stuks, Ardell oogmake-up, set van 6
Natuurlijke valse wimpers op bandjes, 120 stuks, Ardell oogmake-up, set van 6
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,33
-36%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell | Magnetische wimpers - Double 521 - 2 paar - Herbruikbare wimpers - Zwart - met DUO lijm
Ardell | Magnetische wimpers - Double 521 - 2 paar - Herbruikbare wimpers - Zwart - met DUO lijm
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell 3D Faux Mink 860, Wimperbandjes, Zwart, Dames, 2 stuks
Ardell 3D Faux Mink 860, Wimperbandjes, Zwart, Dames, 2 stuks
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van 421 NAKED LASHES Ardell Wimperstrips voor de ogen, set van 4
421 NAKED LASHES Ardell Wimperstrips voor de ogen, set van 4
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,16
-33%
€ 11,38
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Accent 301 Wimperverlengingen
Ardell Accent 301 Wimperverlengingen
€ 19,32
-74%
€ 4,89
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Brush On, donkerbruin - Vrij van latex - Rijk aan vitamines - Donkerbruin
Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Brush On, donkerbruin - Vrij van latex - Rijk aan vitamines - Donkerbruin
€ 10,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Wimperbandlijm, donkere tint - Waterbestendig
Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Wimperbandlijm, donkere tint - Waterbestendig
€ 11,99
-5%
€ 11,29
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Mega Volume 256 Wimperverlengingen
Ardell Mega Volume 256 Wimperverlengingen
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell | Kunstwimpers 105 Natural - 6 paar - Natuurlijke uitstraling - Gemakkelijk aan te brengen - Lifting effect
Ardell | Kunstwimpers 105 Natural - 6 paar - Natuurlijke uitstraling - Gemakkelijk aan te brengen - Lifting effect
€ 19,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Sneldrogend - Donker - Waterbestendig - Vrij van latex
Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Sneldrogend - Donker - Waterbestendig - Vrij van latex
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lijm voor wimperextensions, Duo, stripwimpers, donkere tint, sterke hechting voor wimperextensions, langdurige hold, 7 g
Lijm voor wimperextensions, Duo, stripwimpers, donkere tint, sterke hechting voor wimperextensions, langdurige hold, 7 g
€ 23,58
-70%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell DUO - Wimperlijm - 3-delig pakket - Met kwastje - Transparant - Rijk aan vitamines - Vrij van latex
Ardell DUO - Wimperlijm - 3-delig pakket - Met kwastje - Transparant - Rijk aan vitamines - Vrij van latex
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,29
-2%
€ 16,89
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell 163 Soft Touch Wimperverlengingen
Ardell 163 Soft Touch Wimperverlengingen
€ 5,05
Verkoper: Lemonbite