Octopus Fluids Alcohol Ink COIN COPPER, alcoholinkt voor fluid art en hars, koperkleur

€ 40,68

€ 1.356,00 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink, BLAUW SAPFIER, alcoholinkt voor fluid art en hars, blauw
Octopus Fluids Alcohol Ink, BLAUW SAPFIER, alcoholinkt voor fluid art en hars, blauw
€ 1.260,00/1l
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink BLUWBESSEN, alcoholinkt voor fluid art en hars, paars
Octopus Fluids Alcohol Ink BLUWBESSEN, alcoholinkt voor fluid art en hars, paars
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink MARIGOLD, alcoholinkt voor fluid art en hars, geel
Octopus Fluids Alcohol Ink MARIGOLD, alcoholinkt voor fluid art en hars, geel
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink OLIVE, alcoholinkt voor fluid art en hars, groen
Octopus Fluids Alcohol Ink OLIVE, alcoholinkt voor fluid art en hars, groen
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 100 ml Octopus Fluids Alcoholink, kleur: parelmoer, alcoholinkt voor Fluid Art en Resin Art, groen
100 ml Octopus Fluids Alcoholink, kleur: parelmoer, alcoholinkt voor Fluid Art en Resin Art, groen
€ 549,40/1l
€ 54,94
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK PISTACHIO: Alcoholink voor Fluid Art en hars, groen
Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK PISTACHIO: Alcoholink voor Fluid Art en hars, groen
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink ESPRESSO, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, bruin
Octopus Fluids Resin Ink ESPRESSO, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, bruin
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcoholink, paars. Alcoholink inkt voor Fluid Art en Resin Art, kleur: paars
Octopus Fluids Alcoholink, paars. Alcoholink inkt voor Fluid Art en Resin Art, kleur: paars
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink CINNAMON, alcoholink voor epoxyhars en UV-hars, bruin
Octopus Fluids Resin Ink CINNAMON, alcoholink voor epoxyhars en UV-hars, bruin
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink Cleaner, reinigingsoplossing voor alcoholinkt, kleurloos
Octopus Fluids Alcohol Ink Cleaner, reinigingsoplossing voor alcoholinkt, kleurloos
€ 364,60/1l
€ 36,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink SHADOW, alcoholinkt voor alcoholinkt kunst, grijs-blauw
Octopus Fluids Alcohol Ink SHADOW, alcoholinkt voor alcoholinkt kunst, grijs-blauw
€ 1.308,67/1l
€ 39,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK LAVENDER, Alcoholinkt voor Fluid Art en Resin Art, paars
Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK LAVENDER, Alcoholinkt voor Fluid Art en Resin Art, paars
€ 1.308,67/1l
€ 39,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink ENOKI, alcoholinkt voor epoxyhars, PETRI DISH EFFECT, sterk, wit
Octopus Fluids Resin Ink ENOKI, alcoholinkt voor epoxyhars, PETRI DISH EFFECT, sterk, wit
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ViVA DECOR Blob Verf 90 ml, koperkleurig met glitter
ViVA DECOR Blob Verf 90 ml, koperkleurig met glitter
€ 72,56/1l
€ 6,53
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Green Stuff World - Zwart pigment voor hars
Green Stuff World - Zwart pigment voor hars
€ 800,00/1l
€ 12,00
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink ARONIA, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, paars
Octopus Fluids Resin Ink ARONIA, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, paars
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pebeo Fantasy Moon verf, 45 ml, parelmoer
Pebeo Fantasy Moon verf, 45 ml, parelmoer
€ 145,33/1l
€ 6,54
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Muurverf, antiek effect, 500 ml, zwart
PENTART Muurverf, antiek effect, 500 ml, zwart
€ 60,54/1l
€ 30,27
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Pigmentpoeder, 10 gram, parelmoer paars (chameleon effect)
PENTART Pigmentpoeder, 10 gram, parelmoer paars (chameleon effect)
€ 404,00/1l
€ 4,04
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Warhammer Verf: Kleurlaag, Kislev Flesh, 12 ml
Warhammer Verf: Kleurlaag, Kislev Flesh, 12 ml
€ 398,28/1kg
€ 11,55
Verkoper: Social-Discount

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

30 ml Alcohol Ink Metallic Koper voor Fluid Painting, epoxyhars, resin art en mixed-media projecten

Ontdek uw creativiteit en laat u ook inspireren door de trend van Fluid Painting. Zelfs als beginner kunt u met onze Alcohol Inks indrukwekkende resultaten bereiken. Creëer met de briljante Octopus Fluids Alcoholinkten prachtige kleurovergangen, abstracte effecten en steeds weer verrassende vormen. En als u al een ervaren gebruiker van Alcohol Ink bent, zullen onze Alcoholinkten u overtuigen met hun speciale vloeibaarheid en het veelzijdige, spannende "intercolor bleeding" effect.

De Octopus Fluids Alcoholink in de kleur "Coin Copper" is een metallische, snel drogende inkt op alcoholbasis, speciaal ontwikkeld voor Fluid Painting technieken. Deze inkt kan op vrijwel alle gladde, niet-poreuze materialen worden gebruikt. Het meest geschikt zijn speciaal gecoate papieren (bijvoorbeeld Yupo-papier), glas, metaal, keramiek, porselein en steen – de toepassingsmogelijkheden van de Octopus Fluids Alcoholink zijn bijna onbeperkt.
Nadat de inkt is opgedroogd, zijn de zuurvrije Alcohol Inks bestand tegen vegen en water, maar kunnen ze op elk moment weer worden vloeibaar gemaakt of verwijderd met isopropanol. Nog betere resultaten bereikt u met onze Octopus Fluids Cleaner.

Door hun heldere intensiteit en het zeer evenwichtige "intercolor bleeding" effect, geven onze Alcoholinkten niet alleen uw Fluid Painting kunstwerken een bijzondere expressie. Ze zijn ook uitermate geschikt voor het kleuren van uw resin art kunstwerken of resin sieraden. Bovendien kunt u met onze Alcoholinkten zeer goed spannende mixed-media projecten creëren.

In combinatie met de Octopus Fluids Blending Solution, die optimaal is afgestemd op onze Alcoholinkten, kunt u nog meer kleurnuances en effecten creëren. En onze speciaal ontwikkelde Cleaner maakt ons productaanbod compleet.

Meer informatie, instructies en tips over het schilderen met Alcohol Ink.

Inhoud
30 ml
Fabrikant
Octopus Concept GmbH
Gewicht
0.04 kg
EAN
4251496614608
MPN (Manufacturer Part Number)
AI-ME075-030

Inhoud
30 ml
Fabrikant
Octopus Concept GmbH
Gewicht
0.04 kg
EAN
4251496614608
MPN (Manufacturer Part Number)
AI-ME075-030
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink POMPOM, alcoholink voor epoxyhars, PETRI DISH EFFECT, lichtbeige, wit
Octopus Fluids Resin Ink POMPOM, alcoholink voor epoxyhars, PETRI DISH EFFECT, lichtbeige, wit
€ 1.343,33/1l
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
€ 13,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Minecraft dubbele pennenhouder Astra
Minecraft dubbele pennenhouder Astra
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 16,12
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van ITAMOBY - Uittrekbare eettafel 160/220x90 cm, Ganty esdoornhout, wit met antraciet rand, antraciet onderstel en poten
ITAMOBY - Uittrekbare eettafel 160/220x90 cm, Ganty esdoornhout, wit met antraciet rand, antraciet onderstel en poten
€ 646,80
Gratis bezorging
Verkoper: Wearredo
Productafbeelding van Grasekamp schuttingwand, 165x170 cm, drieledig - grijs - Roomdivider, scheidingswand, privacy scherm
Grasekamp schuttingwand, 165x170 cm, drieledig - grijs - Roomdivider, scheidingswand, privacy scherm
€ 82,98/1m
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 138,58
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab A7 Lite T220 WiFi, 8,7 inch, 3GB, 32GB, zilver
Samsung Galaxy Tab A7 Lite T220 WiFi, 8,7 inch, 3GB, 32GB, zilver
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 449,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
€ 97,61/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 42,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Kliktegels van acaciahout
Kliktegels van acaciahout
€ 4,91/1kg
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: MonsterShop
Productafbeelding van SONNI Douchewand 120 x 200 cm, douchewand zonder deur, 8 mm NANO glas, inclusief 120 cm stabilisator
SONNI Douchewand 120 x 200 cm, douchewand zonder deur, 8 mm NANO glas, inclusief 120 cm stabilisator
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 426,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Artina aluminium staffelei met kielframe, geschikt voor doeken tot 82 cm, model Paris
Artina aluminium staffelei met kielframe, geschikt voor doeken tot 82 cm, model Paris
€ 17,49/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Hangkrukframe HSG-130, zwart
Hangkrukframe HSG-130, zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: EinsPreis
Productafbeelding van Merax Polyrotan loungeset, 5-delig. Tuinset met loungeset, inclusief hoekbank, zitgroep met bank, tafel en krukken. Tuinloungeset voor 3-4 personen, kleur: kaki
Merax Polyrotan loungeset, 5-delig. Tuinset met loungeset, inclusief hoekbank, zitgroep met bank, tafel en krukken. Tuinloungeset voor 3-4 personen, kleur: kaki
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 346,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
€ 338,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,84
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink SILVER MINE, alcoholinkt voor fluid art en hars, zilver
Octopus Fluids Alcohol Ink SILVER MINE, alcoholinkt voor fluid art en hars, zilver
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pergola HWC-C42, tuinpaviljoen, stabiele constructie van 6 cm dik hout + schuifdak, ongeveer 3x3 meter, grijs
Pergola HWC-C42, tuinpaviljoen, stabiele constructie van 6 cm dik hout + schuifdak, ongeveer 3x3 meter, grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 380,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Samsung Smartphone, 14,82 cm (5,8 inch) scherm, Galaxy A20e, 3 GB RAM, 32 GB opslag, kleur: zwart
Samsung Smartphone, 14,82 cm (5,8 inch) scherm, Galaxy A20e, 3 GB RAM, 32 GB opslag, kleur: zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 627,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Modern design vloerkleed, canvaslook, grijs, zwart, wit, gemêleerd, afmetingen 120x170 cm
Modern design vloerkleed, canvaslook, grijs, zwart, wit, gemêleerd, afmetingen 120x170 cm
€ 26,96/1m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 39,99
Verkoper: Seleo
Productafbeelding van QUEST Zachte PVC plint, 70x20mm, 1 meter, plint - PVC afwerkstrip, grijs
QUEST Zachte PVC plint, 70x20mm, 1 meter, plint - PVC afwerkstrip, grijs
€ 3,40/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 3,40
Verkoper: Quest-Profile
Productafbeelding van Schommelstoel.
Schommelstoel.
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 119,00
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink ESPRESSO, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, bruin
Octopus Fluids Resin Ink ESPRESSO, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, bruin
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Haarspeldpoten, set van 4, 71 cm, zwart, tafelpoten van staal
Haarspeldpoten, set van 4, 71 cm, zwart, tafelpoten van staal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 44,95
-33%
€ 29,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Samsung Galaxy A02, blauw, 32 GB, in nieuwstaat
Samsung Galaxy A02, blauw, 32 GB, in nieuwstaat
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 204,90
Verkoper: Elektrolocke
Productafbeelding van WPC vloertegel Rhône, houtlook, geschikt voor balkon/terras, 11 stuks van 30x30 cm = 1 m², kleur: basis, grijs, lineair design
WPC vloertegel Rhône, houtlook, geschikt voor balkon/terras, 11 stuks van 30x30 cm = 1 m², kleur: basis, grijs, lineair design
€ 57,98/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 59,98
-3%
€ 57,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
€ 11,93/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 308
€ 79,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hermia Concept, MOD18Y2730P02, Essservices, Tafelset (18 delen), Kaneel, Porselein, 27 x 27 x 2,5 cm
Hermia Concept, MOD18Y2730P02, Essservices, Tafelset (18 delen), Kaneel, Porselein, 27 x 27 x 2,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 78,12
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van 12 stuks 3D wandpaneel, wit, PVC, behang, wanddecoratie, plafondtegels, 12" x 12", wandpanelen, doe-het-zelf behang, vierkante witte panelen
12 stuks 3D wandpaneel, wit, PVC, behang, wanddecoratie, plafondtegels, 12" x 12", wandpanelen, doe-het-zelf behang, vierkante witte panelen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,27
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 255,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 343,99
-€ 21,00
€ 322,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 51,61/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 18 kleuren x 59 ml, met 10 penselen, waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 18 kleuren x 59 ml, met 10 penselen, waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 34,78/1kg
Productafbeelding van Acryl stiften, geschikt voor steen, hout, glas, keramiek en canvas, verkrijgbaar in 48 kleuren
Acryl stiften, geschikt voor steen, hout, glas, keramiek en canvas, verkrijgbaar in 48 kleuren
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 135,83/1kg
Productafbeelding van Airbrush-tatoeage-sjablonen, 97 designs, waterdicht, herbruikbaar, draagbaar, tijdelijke tatoeages, lichaamskunst, schilderkunst
Airbrush-tatoeage-sjablonen, 97 designs, waterdicht, herbruikbaar, draagbaar, tijdelijke tatoeages, lichaamskunst, schilderkunst
€ 23,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 230,00/1kg