NoMIX, tijdelijke cement voor kronen en bruggen, 0,5 g crème

€ 9,32

€ 1.165,00 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Mortel & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
€ 119,90/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Tandcement voor kronen en bruggen, 3 capsules
Tandcement voor kronen en bruggen, 3 capsules
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,07
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 3M ESPE Cavit™ W, tijdelijke tandvullings- of tandcement (wit) (10 x 7g tubes)
3M ESPE Cavit™ W, tijdelijke tandvullings- of tandcement (wit) (10 x 7g tubes)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,61
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van fischer Montagecement R 88527 150 C(D) Cement
fischer Montagecement R 88527 150 C(D) Cement
€ 233,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 73,08
-53%
€ 33,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ponal PN4RF Ponal Fugenfüller Holzleim 280,0 ml, 1 St.
Ponal PN4RF Ponal Fugenfüller Holzleim 280,0 ml, 1 St.
€ 75,54/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van EuroGrout® 04, vulmortel voor het dichten van scheuren, 25 kg
EuroGrout® 04, vulmortel voor het dichten van scheuren, 25 kg
€ 0,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Een gesmede tool 14010317
Een gesmede tool 14010317
€ 2,53/1kg
€ 26,46
-52%
€ 12,64
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Remmers Schnellreparaturmortel Betofix, 25 kg
Remmers Schnellreparaturmortel Betofix, 25 kg
€ 4,44/1kg
€ 160,95
-€ 50,05
€ 110,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Mapei Eporip Turbo A+B Set
Mapei Eporip Turbo A+B Set
€ 31,00/1l
€ 15,50
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van DYCKERHOFF Racofix 8700, 15 kg
DYCKERHOFF Racofix 8700, 15 kg
€ 1,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spennerbeton / Egalisatiemortel 25 kg
Spennerbeton / Egalisatiemortel 25 kg
€ 0,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET steenvergis ZPF, antraciet, 25 kg
SAKRET steenvergis ZPF, antraciet, 25 kg
€ 2,08/1kg
€ 61,82
-15%
€ 51,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Fischer 558752, 1 stuk
Fischer 558752, 1 stuk
€ 178,89/1l
€ 64,40
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van SAKRET ProfiFlex, 25 kg
SAKRET ProfiFlex, 25 kg
€ 1,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX A 35 Snelcement, 25 kg
ARDEX A 35 Snelcement, 25 kg
€ 2,40/1kg
€ 59,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Kerneos Ciment Fondu® Tonerde-ontsmettingsmiddel, 25 kg
Kerneos Ciment Fondu® Tonerde-ontsmettingsmiddel, 25 kg
€ 1,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van MOLTO FERTIG-INN en 330 gram MFFI/33
MOLTO FERTIG-INN en 330 gram MFFI/33
€ 9,06/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,99
Verkoper: Trend-Laden_5

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Hoogwaardige mondverzorging voor medisch gebruik
  • Voor gerichte behandeling
  • Crème voor specifieke toepassing
  • Verzorgingsproduct voor het lichaam, verkrijgbaar bij de apotheek
  • Fabrikant: Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH, Duitsland (Origineel product uit Duitsland)
  • PZN: 13923255
Gewicht
8 g
Inhoud
0.5 ml
EAN
4018994000841
04018994000841
MPN (Manufacturer Part Number)
13923255
Fabrikant
Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH

Gewicht
8 g
Inhoud
0.5 ml
EAN
4018994000841
04018994000841
MPN (Manufacturer Part Number)
13923255
Fabrikant
Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär F20, zandkleur, 25 kg
Sopro Designfuge Solitär F20, zandkleur, 25 kg
€ 3,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 91,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
€ 0,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Pavifix CEM Rapid 25 kg: Cementgebonden mortel voor het voegwerk van tegels
PCI Pavifix CEM Rapid 25 kg: Cementgebonden mortel voor het voegwerk van tegels
€ 1,52/1kg
€ 37,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van CAPAROL Capatect 190: Lijm- en vulmortel, pleistermortel, 25 kg, grijs
CAPAROL Capatect 190: Lijm- en vulmortel, pleistermortel, 25 kg, grijs
€ 1,00/1kg
€ 24,95
Verkoper: MasterBau
Bestseller
Productafbeelding van ARDEX X 90 OUTDOOR, flexibele lijm, 25 kg, Microtec
ARDEX X 90 OUTDOOR, flexibele lijm, 25 kg, Microtec
€ 2,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van POSH Koud asfalt, 50 kg. Bitumenmengsel, korrelgrootte 0-8 mm, verpakt in 2 x 25 kg
POSH Koud asfalt, 50 kg. Bitumenmengsel, korrelgrootte 0-8 mm, verpakt in 2 x 25 kg
€ 1,26/1kg
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Bestseller
Productafbeelding van tubag Trasscement TZ-o, origineel, 40 liter, 25 kg
tubag Trasscement TZ-o, origineel, 40 liter, 25 kg
€ 0,52/1kg
€ 15,41
-15%
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit CM16, flexibele lijmmortel, 25 kg
Ceresit CM16, flexibele lijmmortel, 25 kg
€ 0,72/1kg
€ 18,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Knauf SM700 Pro, 25 kg
Knauf SM700 Pro, 25 kg
€ 1,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VDW 850 Plus voegmortel, basalt, 25 kg
VDW 850 Plus voegmortel, basalt, 25 kg
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Dyckerhoff Witcement CEM I 42,5 R, verpakt in een zak van 25 kg
Dyckerhoff Witcement CEM I 42,5 R, verpakt in een zak van 25 kg
€ 0,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 3M ESPE Cavit™ W, tijdelijke tandvullings- of tandcement (wit) (10 x 7g tubes)
3M ESPE Cavit™ W, tijdelijke tandvullings- of tandcement (wit) (10 x 7g tubes)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,61
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Tandcement voor kronen en bruggen, 3 capsules
Tandcement voor kronen en bruggen, 3 capsules
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,07
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ROMPOX® - EASY 1K Tegelvoegmortel 15 kg - Zandkleurig-steenachtig grijs
ROMPOX® - EASY 1K Tegelvoegmortel 15 kg - Zandkleurig-steenachtig grijs
€ 3,06/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van fischer FIS AB 300 T CL injectiemortel, 1 stuk.
fischer FIS AB 300 T CL injectiemortel, 1 stuk.
€ 26,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,80
-20%
€ 12,64
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
€ 119,90/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van weber.therm 300, grijze lijm- en wapenmortel, 30 kg
weber.therm 300, grijze lijm- en wapenmortel, 30 kg
€ 0,73/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Mapei Eporip Turbo A+B Set
Mapei Eporip Turbo A+B Set
€ 31,00/1l
€ 15,50
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van KOTARBAU® mortelpers voor voegmassa, spatel cement met 4 sproeiers
KOTARBAU® mortelpers voor voegmassa, spatel cement met 4 sproeiers
€ 47,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,59
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van PentaUSA Tegelvoegreparatieset, grijs, voegvulmiddel, drievoudige bescherming, sneldrogend, vernieuwt voegen, 250 gram.
PentaUSA Tegelvoegreparatieset, grijs, voegvulmiddel, drievoudige bescherming, sneldrogend, vernieuwt voegen, 250 gram.
€ 185,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kerneos Ciment Fondu® Tonerde-ontsmettingsmiddel, 25 kg
Kerneos Ciment Fondu® Tonerde-ontsmettingsmiddel, 25 kg
€ 1,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Flexmörtel® S2 tegelplakmiddel, 20 kg
PCI Flexmörtel® S2 tegelplakmiddel, 20 kg
€ 2,40/1kg
€ 47,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PRIMA voegmortel voor bestrating, 1 component, grijs, 25 kg
PRIMA voegmortel voor bestrating, 1 component, grijs, 25 kg
€ 2,44/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spenner mortel, cement, 25 kg
Spenner mortel, cement, 25 kg
€ 0,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Molto HOLZ FIJN GESNEDEN HOUT. 400 GRAM. MHFS/4
Molto HOLZ FIJN GESNEDEN HOUT. 400 GRAM. MHFS/4
€ 12,47/1kg
€ 4,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
€ 1,84/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Kaltasfalt 25 kg, bitumenreparatie, vulmiddel voor kuilen en scheuren, kant-en-klaar, korrelgrootte 0-8 mm, merk GiDeli
Kaltasfalt 25 kg, bitumenreparatie, vulmiddel voor kuilen en scheuren, kant-en-klaar, korrelgrootte 0-8 mm, merk GiDeli
€ 1,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, zandbeige
ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, zandbeige
€ 2,56/1kg
€ 63,95
Verkoper: bauschnell
Bestseller
Productafbeelding van KNAUF SM300 Lijm- en wapenmortel, 25 kg, 1,0 mm, met hechtingsverbeteraar
KNAUF SM300 Lijm- en wapenmortel, 25 kg, 1,0 mm, met hechtingsverbeteraar
€ 0,84/1kg
€ 20,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, grijs
ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, grijs
€ 2,32/1kg
€ 57,95
Verkoper: bauschnell

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 19 beoordelingen
Beoordeeld op 31 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Nomix tijdelijk tandheelkundig cement
Beoordeeld op 29 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Tandcement
Beoordeeld op 12 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
product op tijd geleverd
Beoordeeld op 19 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Tandheelkundige lijm
Beoordeeld op 22 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 3 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
€ 329,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 30,41/1kg
Productafbeelding van fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 119,90/1kg
Productafbeelding van Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
€ 27,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza