Gewicht:

1 g

Dr. Jacob's ND3K2, Multivitamine

€ 18,31

€ 915,50 / 1l

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vitamin D3+K2 FORTE 20 ml - Dr. Jacob's
Vitamin D3+K2 FORTE 20 ml - Dr. Jacob's
€ 1.069,00/1l
€ 22,51
-5%
€ 21,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitamaze Vitamine D3 + K2, Multivitamine
Vitamaze Vitamine D3 + K2, Multivitamine
€ 368,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 55,02
-66%
€ 18,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamine A, D, E, K - 20 ml - Dr. Jacob's
Vitamine A, D, E, K - 20 ml - Dr. Jacob's
€ 1.069,00/1l
€ 35,99
-40%
€ 21,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitamine C Fosfolipiden Dr. Jacob's, 150 g
Vitamine C Fosfolipiden Dr. Jacob's, 150 g
€ 80,75/1kg
€ 15,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dr. Peniman voedingssupplement, 180 capsules
Dr. Peniman voedingssupplement, 180 capsules
€ 111.869,99/1l
€ 111,87
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van DarmHIT Dr. Jacob's, 210 g, poeder
DarmHIT Dr. Jacob's, 210 g, poeder
€ 90,00/1kg
€ 27,56
-3%
€ 26,64
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Dr. Jacobs Vitamine A + E druppels, 20 ml
Dr. Jacobs Vitamine A + E druppels, 20 ml
€ 107,83/1kg
€ 7,83
-4%
€ 7,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bloeddrukzout, Dr. Jacobs, 250 g
Bloeddrukzout, Dr. Jacobs, 250 g
€ 26,43/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,58
-2%
€ 7,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Verdauingshulp Tabletten Dr. Jacob's, 90 tabletten
Verdauingshulp Tabletten Dr. Jacob's, 90 tabletten
€ 231,20/1kg
€ 24,97
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Voedingssupplement Dr. Fleckenstein Immunobel, 90 capsules
Voedingssupplement Dr. Fleckenstein Immunobel, 90 capsules
€ 91,65/1kg
€ 31,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ashwagandha - 500 mg, 60 capsules
Ashwagandha - 500 mg, 60 capsules
€ 266,12/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Dr. Wolz Curcuminextract, 45 capsules, 90 capsules
Dr. Wolz Curcuminextract, 45 capsules, 90 capsules
€ 197,79/1kg
€ 29,47
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ashwagandha liposomen - 200 ml
Ashwagandha liposomen - 200 ml
€ 58,75/1l
€ 11,75
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Liposomale vitamine C - 200 ml
Liposomale vitamine C - 200 ml
€ 52,75/1l
€ 10,55
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Basenpoeder, puur, Dr. Jacob's, 200 g
Basenpoeder, puur, Dr. Jacob's, 200 g
€ 50,04/1kg
€ 47,26
-75%
€ 11,81
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Lactirelle Dr. Jacob's, vloeibaar, 100 ml
Lactirelle Dr. Jacob's, vloeibaar, 100 ml
€ 127.400,00/1kg
€ 12,74
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Olimp Tribusteron 60/120 capsules
Olimp Tribusteron 60/120 capsules
€ 205,10/1l
€ 20,51
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Polleo Maca, 60 capsules
Polleo Maca, 60 capsules
€ 180,68/1kg
€ 15,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van BrainMax Testoboss 100 capsules | Maca, Ashwagandha | Mannenkracht
BrainMax Testoboss 100 capsules | Maca, Ashwagandha | Mannenkracht
€ 168,28/1l
€ 43,08
Verkoper: Michato
Productafbeelding van Pediakid - Kauwtabletten met multivitamine, 138 g
Pediakid - Kauwtabletten met multivitamine, 138 g
€ 300,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BESCHRIJVING

Eigenschappen:

Vitamine D3 van Dr. Jacob's wordt gewonnen uit schapwol, lanoline (geëxtraheerd door UV-bestraling). Vitamine K2 van Dr. Jacob's is bijzonder omdat we het verkrijgen uit etherische oliën tijdens het proces van organische synthese. Dit garandeert de hoogste hoeveelheid zuiver menachinon-7 (MK-7), een uitstekende biologische beschikbaarheid en bioactiviteit, en geen GMO-contaminatie.

Een druppel vitamine D3K2 bevat:
20 μg (800 IE) vitamine D3
20 μg vitamine K2 (menachinon-7).

Een combinatie van vitamines die zeer belangrijk zijn voor de gezondheid. De hoeveelheid en verhouding zijn zo gekozen dat ze niet alleen de juiste opname van calcium bevorderen, maar het ook naar de juiste plaatsen in het lichaam transporteren, zoals naar de botten en niet naar de wanden van de bloedvaten. Gemakkelijk verteerbaar product: de vitamines D en K zijn reeds opgelost in hoogwaardige, hypoallergene zonnebloemolie.

De vitamines D3 en K2 hebben wetenschappelijk bewezen positieve effecten op de juiste werking van het lichaam:

Vitamine D3 voor:

  • het immuunsysteem
  • sterke, gezonde botten en tanden
  • spierfunctie Vitamine K2 (menachinon-7) voor:
  • een juiste bloedstolling
  • een juiste ontwikkeling en regeneratie van de botten

Gebruik:

Aanbevolen dosering voor consumptie gedurende de dag en instructies voor gebruik:

  • Volwassenen, met name mensen met overgewicht (BMI 30+ kg/m2): 4 druppels;
  • Volwassenen, met name zwangere en zogende vrouwen, mensen die 's nachts werken, mensen met een donkere huidskleur, overgewichtige kinderen (BMI boven het 90e percentiel voor de lokale bevolking): 2 druppels;
  • Kinderen van 18 maanden tot 15 jaar: 1 druppel;
  • Kinderen van 1 tot 18 maanden en premature baby's (na overleg met een arts): 1 druppel. Toedienen op een theelepel of druppelen in de mond en over de tong verdelen.

Ingrediënten:

MCT-olie (kokosnoot, 94%), antioxidant: een mengsel van tocoferolen (natuurlijk vitamine E), cholecalciferol (vitamine D3), vitamine K2 (all-trans-menachinon-7).

Inhoud
20 ml
Ingrediënten
Vitamine D3K2 20ml, Dr. JAKOBS
Voedingswaarde
Voedingswaarde-informatie in de beschrijving
Gewicht
1 g
Levensmiddelenbedrijven
Dr. Jacob's
Verkoopbenaming
Vitamine D3K2 20ml, Dr. JAKOBS
Fabrikant
Dr. Jacob's
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
in de beschrijving
MPN (Manufacturer Part Number)
ND3K2
EAN
4041246500417
04041246500417

Inhoud
20 ml
Ingrediënten
Vitamine D3K2 20ml, Dr. JAKOBS
Voedingswaarde
Voedingswaarde-informatie in de beschrijving
Gewicht
1 g
Levensmiddelenbedrijven
Dr. Jacob's
Verkoopbenaming
Vitamine D3K2 20ml, Dr. JAKOBS
Fabrikant
Dr. Jacob's
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
in de beschrijving
MPN (Manufacturer Part Number)
ND3K2
EAN
4041246500417
04041246500417
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Vitamin D3+K2 FORTE 20 ml - Dr. Jacob's
Vitamin D3+K2 FORTE 20 ml - Dr. Jacob's
€ 1.069,00/1l
€ 22,51
-5%
€ 21,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitamaze Vitamine D3 + K2, Multivitamine
Vitamaze Vitamine D3 + K2, Multivitamine
€ 368,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 55,02
-66%
€ 18,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 160,00
-€ 93,48
€ 66,52
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van Dr. Jacob's Vitamine 50 mcg K2 + 1000 IE D3 olie, 20 ml oplossing
Dr. Jacob's Vitamine 50 mcg K2 + 1000 IE D3 olie, 20 ml oplossing
€ 1.039,00/1l
€ 20,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 16-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model 164RN
16-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model 164RN
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 167,92
-€ 33,58
€ 134,34
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van 16-inch kinderfiets, mountainbike, T-Rex dinosaurus
16-inch kinderfiets, mountainbike, T-Rex dinosaurus
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 119,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, 100 ml, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO..., 1 stuk
Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, 100 ml, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO..., 1 stuk
€ 791,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 79,19
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Vitamin K2 druppels, 20 ml - Dr. Jacob's
Vitamin K2 druppels, 20 ml - Dr. Jacob's
€ 725,50/1l
€ 15,27
-4%
€ 14,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Blackview 1.85" Kinder Smartwatch met "Tik om vrienden te vinden"-functie, cadeau, stappenteller, GPS, 850mAh batterij, SOS-knop, 4G, schoolmodus (zonder spelletjes), IP68 waterdichtheid
Blackview 1.85" Kinder Smartwatch met "Tik om vrienden te vinden"-functie, cadeau, stappenteller, GPS, 850mAh batterij, SOS-knop, 4G, schoolmodus (zonder spelletjes), IP68 waterdichtheid
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Vitamin D3 olie forte, 2000 IE, hooggedoseerd, Dr. Jacob's, 20 ml oplossing
Vitamin D3 olie forte, 2000 IE, hooggedoseerd, Dr. Jacob's, 20 ml oplossing
€ 503,00/1l
€ 10,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WOHNLING Design salontafel set van 2, wit, marmerlook, rechthoekig. Salontafels, 2-delig, metalen onderstel, goudkleurig. Elegante salontafels voor de woonkamer, moderne settafels
WOHNLING Design salontafel set van 2, wit, marmerlook, rechthoekig. Salontafels, 2-delig, metalen onderstel, goudkleurig. Elegante salontafels voor de woonkamer, moderne settafels
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 310,73
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ALINESS Vitamine D3 Forte 4000 IE, natuurlijk gewonnen uit lanoline. Immuunsysteem ondersteuning. 120 capsules.
ALINESS Vitamine D3 Forte 4000 IE, natuurlijk gewonnen uit lanoline. Immuunsysteem ondersteuning. 120 capsules.
€ 243,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,62
-37%
€ 12,18
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van VASAGLE salontafel met gouden ijzeren frame, Ø84 x 45,5 cm, rond glazen tafel, stevig gehard glas, stabiele salontafel, decoratieve gouden afwerking, geschikt voor de woonkamer, model LGT21G
VASAGLE salontafel met gouden ijzeren frame, Ø84 x 45,5 cm, rond glazen tafel, stevig gehard glas, stabiele salontafel, decoratieve gouden afwerking, geschikt voor de woonkamer, model LGT21G
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 85,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 955
€ 1.215,79
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg