Knauf Diepgrond, 5 liter

€ 62,90

€ 12,58 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 14 – vr 16 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Stucmiddel & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Baumit gladde pleister, 1 mm, wit, 25 kg
Baumit gladde pleister, 1 mm, wit, 25 kg
€ 0,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Knauf Diepgrond, 15 liter
Knauf Diepgrond, 15 liter
€ 3,75/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 59,99
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Knauf Betokontakt, 5 kg
Knauf Betokontakt, 5 kg
€ 9,58/1kg
€ 47,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Knauf Rotband, zelfnivellerende pleistergips, 10 kg
Knauf Rotband, zelfnivellerende pleistergips, 10 kg
€ 0,90/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van KNAUF PERLFIX pleister, 30 kg
KNAUF PERLFIX pleister, 30 kg
€ 0,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Gipspleistermortel GoldBand, 5 kg
Gipspleistermortel GoldBand, 5 kg
€ 3,04/1l
€ 15,19
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van KNAUF Gipspleister 5 kg voor platen
KNAUF Gipspleister 5 kg voor platen
€ 4,08/1kg
€ 20,53
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gipsar Witte vulmiddel, 20 kg
Gipsar Witte vulmiddel, 20 kg
€ 1,55/1l
€ 31,06
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Baumit EdelFilzputz EFP 01, 25 kg
Baumit EdelFilzputz EFP 01, 25 kg
€ 0,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Atlas pleistermortel, 25 kg
Atlas pleistermortel, 25 kg
€ 1,01/1kg
€ 26,32
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Stofvrije vulmiddel, 1,8 kg
Stofvrije vulmiddel, 1,8 kg
€ 8,64/1l
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gipspleister ST10, startverpakking 2,5 kg
Gipspleister ST10, startverpakking 2,5 kg
€ 4,02/1kg
€ 16,07
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van GoldBand Gipspleister, 20 kg
GoldBand Gipspleister, 20 kg
€ 1,70/1l
€ 25,50
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Reparatiespackel M-3 Fix, 375 gram
Reparatiespackel M-3 Fix, 375 gram
€ 38,64/1l
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gipspleister ST10, startverpakking 5 kg
Gipspleister ST10, startverpakking 5 kg
€ 2,67/1kg
€ 16,02
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van BAUMIT ScheibenPutz SEP, 25 kg
BAUMIT ScheibenPutz SEP, 25 kg
€ 0,84/1kg
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baumit multiContact MC 55, 25 kg
Baumit multiContact MC 55, 25 kg
€ 1,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Voegmortel voor gipsplaten, type C-40, 5 kg
Voegmortel voor gipsplaten, type C-40, 5 kg
€ 3,26/1kg
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gipsplaatplakmiddel, 5 kg, wit - SIL Gipsplaatlijm GK5.0
Gipsplaatplakmiddel, 5 kg, wit - SIL Gipsplaatlijm GK5.0
€ 2,77/1kg
€ 15,44
-10%
€ 13,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Atlas kunststofmortel, 25 kg
Atlas kunststofmortel, 25 kg
€ 0,86/1kg
€ 24,04
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bent u van plan om tegels te leggen? Dan is de juiste primer essentieel.

Productkenmerken van Knauf Dieptegrond 5 liter Waarom u dit product zou moeten kiezen: De Knauf Dieptegrond zorgt voor optimale hechting van de tegellijm, vormt de basis voor de sterkte van pleistermortels, reguleert de wateropname en ondersteunt een gelijkmatig, poreus oppervlak. Deze primer is direct klaar voor gebruik en geschikt voor absorberende ondergronden zoals gipsplaten, gipsvezelplaten, gipspleister, gipsbouwplaten en kalkcementpleister. Hij kan zowel binnen als buiten worden gebruikt. De dieptegrond dringt in de bovenste laag van de ondergrond in en reguleert de zuigkracht. Hierdoor wordt voorkomen dat tegellijm en pleistermortels te snel water verliezen, wat de verwerking en hechting verbetert. Tegelijkertijd blijft de ondergrond dampdiffusie-open, waardoor een vochtregulering mogelijk is. Een ander voordeel is dat de dieptegrond fijne stofdeeltjes bindt en de hechting tussen de ondergrond en de afwerking, zoals tegellijm, behang of verf, verbetert. Voor een bijna poreusvrij oppervlak bij het stukadoren, vermindert de primer het ontstaan van luchtbellen. De toepassing is eenvoudig: kort roeren, aanbrengen en laten drogen – verdunning is niet nodig. De dieptegrond is vrij van oplosmiddelen en droogt snel, wat de verwerking vergemakkelijkt. Met een verbruik van ongeveer 100 ml/m² is 1 liter voldoende voor ongeveer 10-15 m².

Betrouwbaar: De Knauf Dieptegrond 5 liter is de ideale keuze voor een betrouwbare en effectieve voorbereiding van absorberende ondergronden.


n.a.
Gewicht
5 kg
Inhoud
5 l
Aantal stuks
5
EAN
4006379024575
MPN (Manufacturer Part Number)
6396
Fabrikant

Gewicht
5 kg
Inhoud
5 l
Aantal stuks
5
EAN
4006379024575
MPN (Manufacturer Part Number)
6396
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dewepro 104690
Dewepro 104690
€ 2,23/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 44,50
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Baumit gladde pleister, 1 mm, wit, 25 kg
Baumit gladde pleister, 1 mm, wit, 25 kg
€ 0,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Atlas GTA Verdunningsmiddel voor polymeren, 18 kg, superwit
Atlas GTA Verdunningsmiddel voor polymeren, 18 kg, superwit
€ 1,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,80
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Goebel Gustav Klimt - De Kus (Vaas, porselein)
Goebel Gustav Klimt - De Kus (Vaas, porselein)
€ 499,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Knauf Rotband Pro, hechtpleister, 30 kg
Knauf Rotband Pro, hechtpleister, 30 kg
€ 0,63/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Benzinemotorheggenscharen, model 55448, heggenschaar/trimmer, 1,25 pk, tuinschaar
Benzinemotorheggenscharen, model 55448, heggenschaar/trimmer, 1,25 pk, tuinschaar
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 159,00
Verkoper: Tiptopmaker
Productafbeelding van Eco Light LED staande lamp Solara, zwart, IP54, 7W, 470lm, warmwit (3000K), dimbaar, met zonne-energie en accu
Eco Light LED staande lamp Solara, zwart, IP54, 7W, 470lm, warmwit (3000K), dimbaar, met zonne-energie en accu
€ 61,98
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van LZQ 20X 5W LED-schijnwerper, inbouwspot, plafondspot, inbouwspot, 230V, 450lm, warm wit, inbouwspot, inbouwverlichting, plafondinbouwspot
LZQ 20X 5W LED-schijnwerper, inbouwspot, plafondspot, inbouwspot, 230V, 450lm, warm wit, inbouwspot, inbouwverlichting, plafondinbouwspot
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 312
€ 23,17
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: HKGaga
Productafbeelding van Curver Kattenbak met Filter voor Toilet + Schep
Curver Kattenbak met Filter voor Toilet + Schep
€ 21,48/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 60,80
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 40,91
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Einhell Power X-Change accu-boormachine/schroefmachine TP-CD 18/50 Li BL (2x2,0Ah)
Einhell Power X-Change accu-boormachine/schroefmachine TP-CD 18/50 Li BL (2x2,0Ah)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 194,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Buymax® beddengoed, 3-delige set: dekbedovertrek 200x220 cm, 2 kussenslopen 80x80 cm, gemaakt van 100% katoen, flanellen kwaliteit, ideaal voor de winter, met rits
Buymax® beddengoed, 3-delige set: dekbedovertrek 200x220 cm, 2 kussenslopen 80x80 cm, gemaakt van 100% katoen, flanellen kwaliteit, ideaal voor de winter, met rits
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 48,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van SONNI Hoekdouche BxT: 80x80x185 cm. Hoekinstap. Dubbele schuifdeuren. Douche met enkelvoudig veiligheidsglas. Snelontgrendelingsfunctie. Spatwaterbescherming
SONNI Hoekdouche BxT: 80x80x185 cm. Hoekinstap. Dubbele schuifdeuren. Douche met enkelvoudig veiligheidsglas. Snelontgrendelingsfunctie. Spatwaterbescherming
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 147,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Welkomstdeals
Productafbeelding van LZQ Vinylvloer, 5m², zelfklevend, PVC vloerbedekking, antislip en waterdicht, 36 stuks, 2 mm (donkergrijs)
LZQ Vinylvloer, 5m², zelfklevend, PVC vloerbedekking, antislip en waterdicht, 36 stuks, 2 mm (donkergrijs)
€ 7,38/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 37,71
-2%
€ 36,89
Gratis bezorging
Verkoper: HKGaga
Productafbeelding van Makita DHR 171 Z accu-boorhamer 18 V 1,2 J SDS-Plus Brushless Solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHR 171 Z accu-boorhamer 18 V 1,2 J SDS-Plus Brushless Solo - zonder accu, zonder oplader
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 172,79
-€ 37,03
€ 135,76
Verkoper: Etrona
Productafbeelding van Gorenje FN4172CW vriezer, inhoud: 194 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
Gorenje FN4172CW vriezer, inhoud: 194 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 700,12
-€ 133,85
€ 566,27
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Nali
Productafbeelding van SoBuy schoenenkast, smal model met 4 deuren – Ruimtebesparende schoenenkast voor kleine woningen, smalle gangen en doorgangen, witte gangkast FSR100-W
SoBuy schoenenkast, smal model met 4 deuren – Ruimtebesparende schoenenkast voor kleine woningen, smalle gangen en doorgangen, witte gangkast FSR100-W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 129,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van SONNI Douchewand 120 x 200 cm, douchewand zonder deur, 8 mm NANO glas, inclusief 120 cm stabilisator
SONNI Douchewand 120 x 200 cm, douchewand zonder deur, 8 mm NANO glas, inclusief 120 cm stabilisator
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 426,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Scheppach Airless verfspuitsysteem PTSA350 met traploze drukregeling | 750 W elektromotor | tot 207 bar | 7,6 meter spuitslang
Scheppach Airless verfspuitsysteem PTSA350 met traploze drukregeling | 750 W elektromotor | tot 207 bar | 7,6 meter spuitslang
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 237,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Makita HR 2470 boorhamer 780 watt 2,4 J SDS-Plus + koffer
Makita HR 2470 boorhamer 780 watt 2,4 J SDS-Plus + koffer
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 150,42
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Knauf Betokontakt, 5 kg
Knauf Betokontakt, 5 kg
€ 9,58/1kg
€ 47,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Olczyk Pellets, pallet met 65 zakken, 975 kg, gecertificeerde houtpellets
Olczyk Pellets, pallet met 65 zakken, 975 kg, gecertificeerde houtpellets
€ 43,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1.099,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kaptafel set met kruk Vicco Ruby Wit 100 cm met LED-spiegel en kruk, Model 36917
Kaptafel set met kruk Vicco Ruby Wit 100 cm met LED-spiegel en kruk, Model 36917
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 234,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van GARDEBRUK Bekledingstegels, 12x 129x46 cm, 7 m², antraciet
GARDEBRUK Bekledingstegels, 12x 129x46 cm, 7 m², antraciet
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 72,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Belvit douchecabine – Complete douche met veiligheidsglas, schuifdeur en douchebak. Inclusief douchegarnituur en afvoer. Geschikt voor zowel nieuwbouw als renovatie
Belvit douchecabine – Complete douche met veiligheidsglas, schuifdeur en douchebak. Inclusief douchegarnituur en afvoer. Geschikt voor zowel nieuwbouw als renovatie
€ 449,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Deurplaatjes in verschillende formaten + afbeeldingen + teksten. Zelfklevende deurplaatjes. Bedrijfsplaatje. Afmetingen: 160x40mm. BWE
Deurplaatjes in verschillende formaten + afbeeldingen + teksten. Zelfklevende deurplaatjes. Bedrijfsplaatje. Afmetingen: 160x40mm. BWE
€ 12,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Minio, binnendeur "SALWADOR I", schuifdeur, 90 cm, witte kleur
Minio, binnendeur "SALWADOR I", schuifdeur, 90 cm, witte kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 254,00
Gratis bezorging
Verkoper: Minio
Productafbeelding van COSTWAY 175 cm bedhek, veiligheidshek met 24 standen voor hoogteverstelling, Oxford-netstof, dubbele veiligheidsvergrendeling, babybedhek
COSTWAY 175 cm bedhek, veiligheidshek met 24 standen voor hoogteverstelling, Oxford-netstof, dubbele veiligheidsvergrendeling, babybedhek
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.