DONEGAL badhandschoen, 5 vingers (9687)

€ 2,29

€ 229,00 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Make-upspons
Make-upspons
€ 10,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eurostil verfapplicatoren, set van 1
Eurostil verfapplicatoren, set van 1
€ 11,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van EcoTools Lathering Ecopouf: mijn schuimende gezichtsdoek
EcoTools Lathering Ecopouf: mijn schuimende gezichtsdoek
€ 11,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nuvinol wratverwijderingsdrank, pijnloos, 2 ml
Nuvinol wratverwijderingsdrank, pijnloos, 2 ml
€ 6.620,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gezichtsreinigingsborstel - Schoonheidsaccessoire
Gezichtsreinigingsborstel - Schoonheidsaccessoire
€ 25.850,00/1l
€ 25,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zansot Exfoliërende handschoenen, roze
Zansot Exfoliërende handschoenen, roze
€ 5,03
Verkoper: Katorshop
Productafbeelding van Bad- en lichaamverzorgingsset met flesjesopener
Bad- en lichaamverzorgingsset met flesjesopener
€ 153,50/1l
€ 15,35
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Herôme precisie pincet
Herôme precisie pincet
€ 147.600,00/1kg
€ 14,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tweezijdige massagehandschoen + zachte spons
Tweezijdige massagehandschoen + zachte spons
€ 6,80
Verkoper: Katorshop
Productafbeelding van KillyS microvezel poetsdoekjes - Roze
KillyS microvezel poetsdoekjes - Roze
€ 1.194,00/1kg
€ 11,94
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VOETPEELING Peelingsmasker, 1 stuk
VOETPEELING Peelingsmasker, 1 stuk
€ 22.990,00/1l
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Verwijderlijmresten van de huid. Doekjes, 50 stuks
Verwijderlijmresten van de huid. Doekjes, 50 stuks
€ 885,83/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Massagegreep, zacht
Massagegreep, zacht
€ 15,55
Verkoper: FioniaTrading
Productafbeelding van Evolsin Wrattenverwijderspray, 75 ml
Evolsin Wrattenverwijderspray, 75 ml
€ 205,79/1kg
€ 19,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Esenta Huidbeschermingsspray, 50 ml
Esenta Huidbeschermingsspray, 50 ml
€ 20.600,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cosmetische set met kasjmierproteïnen
Cosmetische set met kasjmierproteïnen
€ 11,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Voetverzorgingsset DISNEY BAMBI
Voetverzorgingsset DISNEY BAMBI
€ 159,60/1l
€ 19,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van 112558V
112558V
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Patiëntenhanger Denta 634024
Patiëntenhanger Denta 634024
€ 25,91
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van PHAMETRA 10% Urea, ureumzalf, 100 g zalf
PHAMETRA 10% Urea, ureumzalf, 100 g zalf
€ 64,77/1kg
€ 8,55
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze washandschoen verstevigt de huid en ontspant het lichaam door een aangename en verkwikkende massage. Hij bevordert de bloedcirculatie en helpt het lichaam te contouren. Ideaal voor dagelijks gebruik.

Afmetingen: Universele maat.

Gewicht
0.01 kg
Ingrediënten
Niet van toepassing
Fabrikant
Donegal
EAN
5907549206878

Gewicht
0.01 kg
Ingrediënten
Niet van toepassing
Fabrikant
Donegal
EAN
5907549206878
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WUNDmed® 04-005M WUNDmed® Kniebandage 04-005M, Gr. M blau, 1 St.
WUNDmed® 04-005M WUNDmed® Kniebandage 04-005M, Gr. M blau, 1 St.
€ 165,59/1m
€ 28,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 2 stuks kniebrace, sport, knieband, knieondersteuning, kniebescherming, fitness, knieschede, grijs, maat L
2 stuks kniebrace, sport, knieband, knieondersteuning, kniebescherming, fitness, knieschede, grijs, maat L
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van POWERLIX kniebrace voor dames/heren, compressie kniebrace voor meniscusletsel, artritis, verlicht klachten
POWERLIX kniebrace voor dames/heren, compressie kniebrace voor meniscusletsel, artritis, verlicht klachten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 47,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Shimano Y1XM98010, Remblokken voor fiets, Zwart, Roestvrij staal
Shimano Y1XM98010, Remblokken voor fiets, Zwart, Roestvrij staal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 27,99
Verkoper: Sport-Tritscher
Productafbeelding van ZELURXX Draagbare Bluetooth CD-speler met USB-C snelladen – Ultraklein en compact – Ondersteunt MP3/WMA – Perfect voor onderweg en thuis – Groen
ZELURXX Draagbare Bluetooth CD-speler met USB-C snelladen – Ultraklein en compact – Ondersteunt MP3/WMA – Perfect voor onderweg en thuis – Groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 132,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.315,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.720,00/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,26/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 510,00/1kg
Productafbeelding van Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
€ 31,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 624,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 126,48/1l
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 25,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 502,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,38/1kg