Inhoud:

250 ml

Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml

€ 33,66

€ 134,64 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
€ 114,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Shampoo voor Beschadigd Haar, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Shampoo voor Beschadigd Haar, 250 ml
€ 114,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,62
-9%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Shampoo voor beschadigd haar, 40 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Shampoo voor beschadigd haar, 40 ml
€ 408,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Scalp Specialist, milde schuimshampoo voor de gevoelige hoofdhuid, 250 ml
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist, milde schuimshampoo voor de gevoelige hoofdhuid, 250 ml
€ 54,52/1l
€ 13,63
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
€ 238,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 59,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Alterna, Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold, Shampoo met caviar-extract, voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 250 ml
Alterna, Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold, Shampoo met caviar-extract, voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 250 ml
€ 129,76/1l
€ 32,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Caviar Anti-Aging Voedende Shampoo voor extra hydratatie, 250 ml
Caviar Anti-Aging Voedende Shampoo voor extra hydratatie, 250 ml
€ 117,36/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Shampoo voor beschadigd haar, 976 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Shampoo voor beschadigd haar, 976 ml
€ 79,86/1l
€ 77,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 1000 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 1000 ml
€ 83,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 83,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Volume Shampoo Caviar Anti-Aging - Volume: 487 ml
Volume Shampoo Caviar Anti-Aging - Volume: 487 ml
€ 95,32/1l
€ 46,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anti-haaruitval shampoo Isdin Lambdapil (200 ml)
Anti-haaruitval shampoo Isdin Lambdapil (200 ml)
€ 119,90/1l
€ 23,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GUHL 5439334009 GUHL ANTI-SCHUPPEN Shampoo 250 ml
GUHL 5439334009 GUHL ANTI-SCHUPPEN Shampoo 250 ml
€ 55,96/1l
€ 13,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tołpa Dermo Hair Shampoo, anti-vervuiling shampoo tegen haaruitval, 250 ml
Tołpa Dermo Hair Shampoo, anti-vervuiling shampoo tegen haaruitval, 250 ml
€ 56,83/1kg
€ 17,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kerasilk Anti-frizz Shampoo, 750 ml
Kerasilk Anti-frizz Shampoo, 750 ml
€ 70,60/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 52,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van FOLTENE PHARMA Shampoo Anti-Aging, haarverzorging, 200 ml
FOLTENE PHARMA Shampoo Anti-Aging, haarverzorging, 200 ml
€ 53,57/1kg
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van DUCRAY Anaphase Anti-haaruitval, 200 ml
DUCRAY Anaphase Anti-haaruitval, 200 ml
€ 189,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Anti-pluis Shampoo, 250 ml
Moroccanoil Anti-pluis Shampoo, 250 ml
€ 113,00/1l
€ 28,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alterna Caviar, intensief hydraterende conditioner, 250 ml
Alterna Caviar, intensief hydraterende conditioner, 250 ml
€ 150,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kallos Caviar Herstellende Shampoo voor het haar, 1000 ml
Kallos Caviar Herstellende Shampoo voor het haar, 1000 ml
€ 9,93/1l
€ 9,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Verdikkende Shampoo 250 ml

Een shampoo, optimaal geschikt voor dagelijks gebruik.

Het versterkt het haar en geeft het dankzij het rode klaver complex een voller uiterlijk. Bij regelmatig gebruik zorgt het Clinical Verdikkende Shampoo voor een aanzienlijke verbetering van de haarstructuur en -dikte.

Eigenschappen:

  • Shampoo
  • optimaal voor dagelijks gebruik
  • versterkt het haar, geeft een voller uiterlijk
  • verbetert aanzienlijk de haarstructuur en -dikte


Shampoo
Gewicht
270 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
EAN
873509030126
0873509030126
MPN (Manufacturer Part Number)
2600813

Gewicht
270 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
EAN
873509030126
0873509030126
MPN (Manufacturer Part Number)
2600813
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Alterna, Caviar Anti-Aging Volume Verhogende Conditioner, met Caviar Extract, voor meer volume, 250 ml
Alterna, Caviar Anti-Aging Volume Verhogende Conditioner, met Caviar Extract, voor meer volume, 250 ml
€ 129,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
€ 238,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 59,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van La Prairie SKIN CAVIAR, 60 ml, voor elasticiteit, verpakking, 1 stuk
La Prairie SKIN CAVIAR, 60 ml, voor elasticiteit, verpakking, 1 stuk
€ 9.192,50/1l
€ 551,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Prairie SKIN CAVIAR, 100 ml, Geschikt voor elk huidtype, Versterkend, Lifting effect, 1 stuk
La Prairie SKIN CAVIAR, 100 ml, Geschikt voor elk huidtype, Versterkend, Lifting effect, 1 stuk
€ 8.729,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 872,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Caviar Anti-Aging Voedende Shampoo voor extra hydratatie, 250 ml
Caviar Anti-Aging Voedende Shampoo voor extra hydratatie, 250 ml
€ 117,36/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alterna, Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold, Shampoo met caviar-extract, voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 250 ml
Alterna, Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold, Shampoo met caviar-extract, voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 250 ml
€ 129,76/1l
€ 32,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
€ 23,83/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 35,75
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 26,27/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 39,41
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
€ 560,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,80
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
€ 153,81/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 27,17
-12%
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
€ 32,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals System Professional Balance Shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor gevoelig haar, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Kalmerend
Wella Professionals System Professional Balance Shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor gevoelig haar, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Kalmerend
€ 17,51/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,51
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Aqua Pure, reinigingsshampoo, 1000 ml, professioneel, voor dames, reinigend, verfrissend, fles
Wella Professionals INVIGO Aqua Pure, reinigingsshampoo, 1000 ml, professioneel, voor dames, reinigend, verfrissend, fles
€ 29,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 500 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 500 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 31,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,21
-28%
€ 15,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Illuminating Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Normaal haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Illuminating Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Normaal haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 73,16/1l
€ 18,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vichy Dercos PSOlution Shampoo met keratolytische werking voor een schilferige hoofdhuid, 200 ml
Vichy Dercos PSOlution Shampoo met keratolytische werking voor een schilferige hoofdhuid, 200 ml
€ 103,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 20,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
€ 114,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 500 ml
€ 59,16/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Bond Pro Versterkende Shampoo, een shampoo die droog en breekbaar haar versterkt, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Bond Pro Versterkende Shampoo, een shampoo die droog en breekbaar haar versterkt, 1000 ml
€ 22,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,84
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Goldwell 4021609029267, 250 ml, Shampoo, Unisex, Geschikt voor normaal haar, geschikt voor fijn haar, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, verzorgend
Goldwell 4021609029267, 250 ml, Shampoo, Unisex, Geschikt voor normaal haar, geschikt voor fijn haar, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, verzorgend
€ 42,44/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 10,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ELEVEN Australia Hydrate My Hair, 300 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Hydraterend, Fles, Water (Aqua), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Stearate SE,...
ELEVEN Australia Hydrate My Hair, 300 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Hydraterend, Fles, Water (Aqua), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Stearate SE,...
€ 189,53/1l
€ 56,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Goldwell - Dualsenses Blond & Highlights Shampoo tegen gele tinten, 1000 ml
Goldwell - Dualsenses Blond & Highlights Shampoo tegen gele tinten, 1000 ml
€ 22,84/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 22,84
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'Oréal Paris Serie Expert Vitamino Color, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor gekleurd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
L'Oréal Paris Serie Expert Vitamino Color, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor gekleurd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
€ 61,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,69
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
€ 43,12/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 43,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,20
Verkoper: PerfumTraders

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 12 juli 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snel als altijd
Inhoud 0,25 l
Beoordeeld op 19 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering, beste prijs
Inhoud 0,25 l
Beoordeeld op 20 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,25 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,47/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,75
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,75/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van Wella Invigo Scalp Balance, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor mannen en vrouwen, Voor vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Invigo Scalp Balance, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor mannen en vrouwen, Voor vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 24,74/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 22,97/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 38,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 38,87/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Anti-roos Shampoo, 300 ml
Goldwell Dualsenses Men Anti-roos Shampoo, 300 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,14
-45%
€ 15,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 51,03/1l
Productafbeelding van Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 130,56/1l