5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Aantal stuks:
5- 1
- 2
- 4
- 5
- 30
- 500
Vergelijkbare producten

Clairalfa Universal-papier, trofee-kwaliteit, A4, 80 g, naturelgroen
€ 58,09
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 39,92
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa Universal-papier, trofee-kwaliteit, A4, 120 g/m², geel
€ 56,22
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa Universal papier, trofee-kwaliteit, A4, 80 g, paars
€ 41,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa Universal-papier, trofee-kwaliteit, A4, 120 g/m², blauw
€ 54,49
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 37,48
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa Universal-papier, trofee-kwaliteit, A4, 120 g/m², natuurlijke groene kleur
€ 54,49
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 37,48
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa 1211C Universeel papier, trofee-kwaliteit, A4, 120 g/m², lila
€ 54,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa Universal-Papier Troph‚e, A4, 120 g/qm, maigrn
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Clairalfa 1224C Universal-Papier Trophée A4 120 g/qm tannengrün
€ 38,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa 1213C Universeel papier, trofee-kwaliteit, A4, 120 g/m², ijsblauw
€ 52,29
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 36,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa Universal papier, trofee-kwaliteit, A4, intensieve kleuren
€ 11,24/1kg
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Clairalfa Universal-Papier Troph‚e, A4, 120 g/qm, eosin
€ 38,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa Universal papier, trofee-kwaliteit, A4, 120 g/m², koningsblauw
€ 56,33
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 38,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa 1978C, universeel papier, trofee A4, zonnebloemgeel
€ 60,94
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa Universal papier, trofee-design, A4, pastelkleuren
€ 49,93/1m
€ 14,83
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Clairefontaine Trofee, formaat A4
€ 41,37
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa 1218C Clairalfa Universal-Papier Trophée, A4, 120 g/qm, kirschrot
€ 56,09
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 38,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa Universal papier, trofee-kwaliteit, A4, intensieve kleuren
€ 45,51
-49%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairefontaine Trofee, formaat A4
€ 14,80
Verkoper: PolisElectro

Clairalfa Universal papier, trofee-design, A4, pastelkleuren
€ 44,87
-49%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,47
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairefontaine Trofee, formaat A4
€ 58,94
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Multifunctioneel papier "Trophée", DIN A4 - 80 g/m²
- Geschikt voor inkjetprinters, laserprinters en kopieerapparaten
- PEFC-gecertificeerd
Beschrijving: Geef uw creativiteit de vrije loop. Dit is het referentieproduct voor gekleurd papier. Uitstekende printkwaliteit, geschikt voor kopieën, inkjet- en laserprinters, ook dubbelzijdig. Gegarandeerd probleemloos printen. Verpakking met hersluitbare sluiting.
- Breedte
- 21 cm
- Lengte
- 29.7 cm
- Oppervlakte
- 0.062 m²
- DIN-formaat
- A4
- Kleur
- Rood
- Gramgewicht (gewicht per m²)
- 80 g/m²
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 5
- Gewicht
- 80 g
- EAN
- 3329680817508
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 8175
- Breedte
- 21 cm
- Lengte
- 29.7 cm
- Oppervlakte
- 0.062 m²
- DIN-formaat
- A4
- Kleur
- Rood
- Gramgewicht (gewicht per m²)
- 80 g/m²
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 5
- Gewicht
- 80 g
- EAN
- 3329680817508
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 8175
Gaat ook goed samen met

HP CHP150 Kopieerpapier voor thuis en kantoor, A4, 80 g/m² (500 vel)
€ 17,51
-65%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,99
Verkoper: eu-bay_de

Clairefontaine Trofee, formaat A4
€ 41,37
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairefontaine Trofee, formaat A4
€ 40,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HP Premium printerpapier, A4, 250 vel, 100 g/m², wit, geschikt voor laser- en inkjetprinters
€ 4,39/1kg
€ 16,91
-59%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 6,85
Verkoper: TEC-MORE

2100004872 HP Premium kopieerpapier, A4 formaat
€ 13,15
Verkoper: somnia24

HP CHP110, kantoorprintpapier, A4, 80 g/m², (500 vel)
€ 16,01
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,83
Verkoper: TisknuLevneCZ

Clairalfa Universal papier, trofee-kwaliteit, A4, intensieve kleuren
€ 11,24/1kg
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Steinbeis No.1 gerecycled kopieerpapier A4, 80 gram, 500 vellen (kartonnen verpakking - 5 stuks)
€ 122,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System

CHP120 HP LaserJet papier, A3, 500 vel
€ 327,88/1kg
€ 26,23
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Folia 77885 - Chenilledraad, 8 mm, 10 stuks, chocoladebruin
€ 51,75/1kg
€ 74,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HERMA 19277 HERMA Map met jungle-motieven voor de kleuterklas, formaat DIN A4
€ 28,77
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HP CHP110, 500 vel, 80 g/m², DIN A4
€ 73,84
-32%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 49,83
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Clairalfa 6832C Clairalfa Multifunktionspapier DCP, A4, 250 g/qm, elfenbein
€ 54,03
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 37,03
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Clairalfa multifunctioneel papier, type Trophée, A4, koraalrood
€ 17,14/1kg
€ 62,06
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 42,85
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

STYLEX® 40825 Kopieerpapier - A4, 75/80 g/m², 250 vel, gesorteerd
€ 42,81
-48%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

Papier, fotokopieerapparaat, kantoor: POLJET 9938A80 (A4; 80g/m²; 500 vellen per pak; wit, mat papier)
€ 21,62
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

HERMA 19272 Map voor kinderdagverblijf, motief "Fritz de rups", formaat DIN A4
€ 29,41
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

HP Premium 500/A4/210x297 (5 pakken à 500 vel), Geschikt voor laser- en inktprinters, Formaat A4 (210x297 mm), 500 vel, 80 g/m², Wit, 113 µm
€ 14,76/1m
€ 44,28
Verkoper: MegaMobileBe

HP kopieerpapier, 80 g/m², A4, 500 vel, 5-pack (artikelnummer: CHP910/330072)
€ 45,27/1kg
€ 112,72
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

PAPSTAR 12300 PAPSTAR Servietten, 330 x 330 mm, 1-lagig, weiß
€ 24,15
Verkoper: Green_Country

Double A 522 609 010 001 Kopierpapier Color Print DIN A4 90 g/qm 500 Blatt
€ 231,89/1kg
€ 20,87
Verkoper: somnia24

Igepa Kopierpapier Happy Office 809A80S A4 80g ws 500 Bl./Pack.
€ 67,13/1kg
€ 5,37
Verkoper: TisknuLevneCZ

Clairefontaine Kopierpapier evercopy premium 1902C A4 RC 500Bl
€ 19,62
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Really Useful Box Aufbewahrungsbox 18 Liter,transparent klar
€ 31,27
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 30,20
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Really Useful Box Aufbewahrungsbox 5 Liter, transparent
€ 20,45
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

NIEUW: Infowerk Printerpapier Kopieerpapier 1500 Vel 3 x 500 A4 Premium Extra Wit CIE 160 Testwinnaar PEFC-gecertificeerd
€ 21,95
-13%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: Unitedprint

Kleurrijke papieren zakjes, set van 5, 15 cm
€ 38,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Haribo fruitgummies - Happy Cola, 150 stuks
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

MAUL 9053595 Wandklok/Radiogestuurde klok MAULstep, diameter: 350 mm, zilver
€ 51,74
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 50,30
Verkoper: somnia24

MAUL Wandklok/Radio-geveerde wandklok MAULstep, diameter: 300 mm, zilver
€ 37,53
Verkoper: somnia24
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 10 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
5 van 5
Aantal stuks 500
Ik ben zeer tevreden
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

100 vellen gekleurd papier, A4-formaat, 140 g/m² - knutselpapier, pastelpapier, bedrukbaar; papierdikte 140 g/m²



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
€ 8,58/1kg

Probensnijder, kaart voor stofmonsters, textielmachine, 100 cm², schijfmonsternemermes, codeermes, rond apparaat voor het meten van gramgewicht
€ 85,00
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 78,00
Verkoper: Ladenza
€ 48,75/1kg

10 rollen printpapier voor instantcamera's, 57 x 25 mm, thermisch, voor het bijvullen, vervangingsaccessoire
€ 29,00
Verkoper: Ladenza
€ 116,00/1kg

10 stuks laser transferpapier, thermotransferfolie voor textieldruk, voor het overbrengen van motieven op kleding



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 24,00
Verkoper: Ladenza
€ 218,18/1kg

Ovenpapier-set, keramische vezel smeltpapier, geschikt voor glas- en keramiekoven, 10 stuks
€ 18,00
Verkoper: Ladenza
€ 1.800,00/1kg

Thermopapierrol, 56 mm, geschikt voor het printen met etikettendrukker, kinderfoto-instantcamera, navulprintpapier, verpakking met 6 rollen
€ 26,99
Verkoper: Ladenza
€ 81,79/1kg