5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Kledingmaat:
L, Eén maat- Eén maat
- L, Eén maat
Vergelijkbare producten

Modeka beschermingsvest, zwart, maat M
€ 77,41
Verkoper: FC-Moto

Halvarssons Edane beschermingsjas, zwart, maat M
€ 241,35
Gratis bezorging
Verkoper: FC-Moto

Leatt 2.5 borstbeschermer, zwart
€ 131,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO

Alpinestars 6546823-10-S/M, voor heren, zwart, maat S/M
€ 132,96
Gratis bezorging
Verkoper: FC-Moto

Alpinestars A-5 Plasma borstbeschermer, zwart/rood, maat XL/2XL
€ 188,21
Gratis bezorging
Verkoper: FC-Moto

Acerbis Korazza beschermingsjas, zwart, maat 2XL
€ 157,27
Gratis bezorging
Verkoper: FC-Moto

Buzer LEATT borstbeschermer 3.5, zwart
€ 195,94
-€ 59,94Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 136,00
Gratis bezorging
Verkoper: FC-Moto

Spidi Base-1 beschermingsjas, zwart, maat 2XL
€ 98,81
Verkoper: FC-Moto

TUCANO URBANO AEROSOFT-1 Rugbeschermer, niveau 1, maat L/XL
€ 46,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO

Leatt Fusion 3.0 beschermingsvest, zwart, maat L/XL
€ 404,20
Gratis bezorging
Verkoper: FC-Moto

Leatt borstbeschermer ReaFlex - Maat: 2XL
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO

Acerbis Blazar rugbeschermer, maat: L/XL
€ 54,65
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO

Revit See+ Rugbeschermer, zwart, maat L-2XL, zwart, maat L-2XL
€ 149,49
Gratis bezorging
Verkoper: FC-Moto

Acerbis Plasma 2.0 borstbeschermer, maat S/M
€ 166,96
Gratis bezorging
Verkoper: FC-Moto

Leatt Fusion 3.0 beschermingsvest, zwart, maat S/M
€ 395,46
Gratis bezorging
Verkoper: FC-Moto

FOX Baseframe Pro D3O beschermingsjas, zwart, maat S
€ 303,36
-€ 37,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 266,36
Verkoper: Snowboardel
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
John Doe Air Rugbeschermer, niveau 1
De John Doe Air rugbeschermer is een 3D-beschermer gemaakt van visco-elastisch zacht schuim met uitstekende schokabsorptie. Door het platte ontwerp is de beschermer zeer comfortabel te dragen en is ideaal voor nauwsluitende kleding.
Kenmerken:
- In hoogte verstelbaar
- De beschermer wordt niet vernietigd bij een impact en kan verder worden gebruikt
- Zeer lichtgewicht
- Wasbaar (eenvoudig te verwijderen en apart met de hand te wassen - wateropname minder dan één procent)
- Beschermingsniveau 1
Inbegrepen:
- 1 x John Doe Air rugbeschermer
- Kleur
- Rood
- Fabrikant
- John Doe
- Materiaalsamenstelling
- 100% polyester
- Kledingmaat
- LEén maat
- Gewicht
- 1 kg
- Doelgroepen
- Heren
- EAN
- 4250553234186
- MPN (Manufacturer Part Number)
- A-CB-L-1
- Kleur
- Rood
- Fabrikant
- John Doe
- Materiaalsamenstelling
- 100% polyester
- Kledingmaat
- LEén maat
- Gewicht
- 1 kg
- Doelgroepen
- Heren
- EAN
- 4250553234186
- MPN (Manufacturer Part Number)
- A-CB-L-1
Gaat ook goed samen met

Emporio Armani Stronger With You Eau de Toilette, 100 ml
€ 665,40/1l
€ 66,54
Verkoper: ParfumGroup

Hugo Boss Woman Eau de Parfum EdP 90 ml
€ 301,89/1l
€ 27,17
Verkoper: ParfumGroup

Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
€ 100,00
-€ 20,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Spray Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette, 100 ml
€ 929,50/1l
€ 92,95
Gratis bezorging
Verkoper: ePubIsland

Dior Sauvage, mannenparfum, 60 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
€ 1.776,83/1l
€ 106,61
Verkoper: somnia24

Crystal Retinal 6 (30 ml) – Zeer effectief anti-aging nachtserum met 0,06% retinaldehyde
€ 3.118,67/1l
€ 93,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Comme des Garcons COMME DES GARCONS 2 Eau de Parfum, 50 ml
€ 2.142,00/1l
€ 107,10
Verkoper: PerfumTraders

Hugo Boss Deep Red Eau de Parfum, 50 ml
€ 1.044,60/1l
€ 52,23
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Lacoste Live Eau de Toilette, 60 ml (voor heren)
€ 590,00/1l
€ 35,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Mexx Forever Classic Never Boring voor Heren, Eau de Toilette, 50 ml
€ 357,00/1l
€ 17,85
Verkoper: Store-Germany

YSL Black Opium Eau de Parfum Spray
€ 1.377,00/1l
€ 68,85
Verkoper: ParfumGroup

Dior Fahrenheit Le Parfum, eau de parfum (75 ml), heren
€ 1.200,00/1l
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop

Giorgio Armani My Way, parfum voor dames, 90 ml, niet navulbare fles, spray, alcohol, parfum, aqua/water, linalool, benzyl salicylaat, benzylalcohol,..., 1 stuk
€ 766,56/1l
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

BOSS WOMAN EXTREME Eau de Parfum, 75 ml
€ 398,93/1l
€ 47,90
-37%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 29,92
Verkoper: PerfumTraders

Giorgio Armani Code Homme Eau de Toilette - navulbaar, 75 ml (voor mannen)
€ 934,40/1l
€ 70,08
Verkoper: ParfumGroup

BVLGARI Splendida Jasmin Noir, voor dames, 50 ml, spray. Inhoud: Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Geur); Aqua (Water); Benzyl Salicylaat; Benzyl...
€ 1.701,00/1l
€ 85,05
Verkoper: PerfumTraders

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Villeroy & Boch Spring Fantasy, Overig, Porselein, Groen, Wit, Tafelset, Binnen, Spring Fantasy
€ 62,32
Verkoper: PorzellanExklusiv

Laurastar LIFT - Stoomstrijkijzer met automatische
€ 538,03
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Filter coffee maker - MELITTA - Epour 1024-11 - 1515 W - 2/8 cups - Black/Chrome
€ 243,25
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Dior Sauvage, voor heren, 100 ml, met bergamot, citroen, ambra, houtachtige noten, spray. #09406/A INGREDIËNTEN: ALCOHOL ● PARFUM (GEURSTOF) ● AQUA (WATER) ● LIMONEEN ● LINALOOL ● ETHYLHEXYL...
€ 980,90/1l
€ 98,09
Verkoper: ParfumGroup

Diesel Only the Brave Tattoo Eau de Toilette, 125 ml
€ 604,00/1l
€ 75,50
Verkoper: PerfumTraders

Pikolinos herenschoenen, slippers, bruin, casual
€ 138,52
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside

PARFUMS de MARLY Althaïr, eau de parfum, 125 ml
€ 2.527,36/1l
€ 315,92
Verkoper: somnia24

PLAYMOBIL Draken 71081 Draken: De Negen Rijken - Donder en Tom
€ 78,58
Verkoper: Capi-cap

Armani Emporio Diamonds For Women Eau de Parfum Spray
€ 846,00/1l
€ 84,60
Verkoper: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers

Boss Bottled Eau de Toilette, verstuiver, 50 ml
€ 37,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Herendouchegel Green Wood Dsquared2, eau de toilette, 100 ml
€ 347,10/1l
€ 34,71
Verkoper: PerfumTraders
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 31 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Top
Kledingmaat L, Eén maatKleur Rood
Lichtgewicht en comfortabel om te dragen. Perfect
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Bogotto PRO-XI Evo beschermingsjas, zwart, maat S
€ 105,49
Verkoper: FC-Moto

Bogotto PRO-XI Evo beschermingsjas, zwart, maat M
€ 105,49
Verkoper: FC-Moto

Bogotto PRO-XI Evo beschermingsjas, zwart, maat XL
€ 105,49
Verkoper: FC-Moto

Bogotto PRO-RXV beschermingsvest, zwart, maat XL
€ 69,99
Verkoper: FC-Moto