4,6



Gebaseerd op 14 beoordelingen
Nog maar 1 voor deze prijs
Inhoud:
50 ml- 30 ml
- 50 ml
Desire Me Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
€ 119,00
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 109,00€-10
€ 2.180,00 / 1l
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)€ 2.539,80/1l
€ 253,98
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray€ 2.346,00/1l
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml€ 2.509,20/1l
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders

Escada S Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 2.211,11/1l
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox

Incredible Me Eau de Parfum, sprayflacon, 75 ml
€ 1.826,67/1l
€ 145,00
-€ 8,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 137,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox

Escada Absolutely Me Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
€ 5.300,00/1l
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox

Speciaal: Escada Elixir Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
€ 1.980,00/1l
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox

Damesparfum Escada Especially Escada Elixir Eau de Parfum (30 ml)
€ 2.366,67/1l
€ 71,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox

Escada Especially Eau de Parfum, 75 ml
€ 472,80/1l
€ 35,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Escada Absolutely Me, 75 ml, eau de parfum spray
€ 4.386,67/1l
€ 329,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox

Dolce & Gabbana The One Desire Eau de Parfum, sprayflacon, 75 ml
€ 3.053,33/1l
€ 229,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo

Rochas Absolu Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
€ 2.456,67/1l
€ 73,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce&Gabbana The One, parfum voor dames, 75 ml, spray, 1 stuk
€ 758,13/1l
€ 56,86
Verkoper: ParfumGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Sapil Desire, eau de parfum, 80 ml
€ 433,75/1l
€ 43,32
-19%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,70
Verkoper: somnia24

Ajmal - Qasida Eau de Parfum, 60 ml
€ 742,17/1l
€ 44,53
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Givenchy Irresistible Eau de Parfum Spray
€ 1.224,38/1l
€ 106,59
-€ 8,64Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 97,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Molinard Habanita, 75 ml, eau de parfum, sprayflacon
€ 1.246,00/1l
€ 93,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

AURAA DESIRE Spiritz, parfumextract, sprayflacon, 100 ml
€ 446,00/1l
€ 44,60
Verkoper: NutraBestBG
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Desire Me van Escada is een parfum uit de bloemig-fruitige gourmand geurfamilie en is speciaal ontworpen voor vrouwen. Desire Me is sinds 2009 verkrijgbaar. De parfumeur achter dit parfum is Loc Dong. De topnoten zijn citrus, mandarijn en clementine. De hartnoten zijn groene tonen, pioenroos, orchidee en jasmijn. De basisnoten zijn koffie, pure chocolade, zoete tonen en pudding.
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- alcohol, parfum, aqua, linalool, methylanthranilaat, tris(tetramethylhydroxypiperidinol) ethylhexyl, butylmethoxydibenzoylmethaan, ci 14700, ci 19140, ci 60730, geraniol, alpha-isomethyl ionon, coumarine, limoneen, benzylalcohol. De ingrediëntenlijst vindt u op het geleverde product en op de verpakking. We raden aan om de ingrediëntenlijst altijd ook op het geleverde product te controleren.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 0737052266046737052266046
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 266046
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- alcohol, parfum, aqua, linalool, methylanthranilaat, tris(tetramethylhydroxypiperidinol) ethylhexyl, butylmethoxydibenzoylmethaan, ci 14700, ci 19140, ci 60730, geraniol, alpha-isomethyl ionon, coumarine, limoneen, benzylalcohol. De ingrediëntenlijst vindt u op het geleverde product en op de verpakking. We raden aan om de ingrediëntenlijst altijd ook op het geleverde product te controleren.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 0737052266046737052266046
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 266046
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Riiffs Momento Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 979,89/1l
€ 88,19
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.310,60/1l
€ 231,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.048,63/1l
€ 83,89
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 519,00/1l
€ 51,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,72/1l
€ 77,84
Verkoper: ParfumGroup

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 770,00/1l
€ 77,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 646,60/1l
€ 36,04
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,33
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco

Rayhaan – Terra, 100 ml
€ 331,30/1l
€ 33,13
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 442,80/1l
€ 46,45
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 44,28
Verkoper: ParfumGroup
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
86% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
86%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%7% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
7%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%7% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
7%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 4 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Favoriete geur
Inhoud 0,075 l
Ik ben al jaren op zoek naar escada desire me en heb het nu gevonden. Ik ben erg tevreden over de kwaliteit. De levering was snel en probleemloos.
Beoordeeld op 10 mei 2022 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Ik vind het geweldig!
Beste parfum!
Beoordeeld op 14 december 2012 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Origineel zeer redelijk geprijsd.
Inhoud 0,05 l
Origineel product voor een sensationele prijs
Beoordeeld op 7 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,075 l
Beoordeeld op 24 maart 2016 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,075 l
Beoordeeld op 31 januari 2016 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,075 l
Beoordeeld op 15 augustus 2012 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,075 l
Beoordeeld op 7 februari 2012 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,03 l
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(493)Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l