Aantal stuks:

12000

Inhoud:

12 l
  • 3 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 12 l

Gewicht:

12000 g
  • 3034 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 12000 g

IAMS Hondenvoer Adult Weight Control Kip, 12 kg

€ 80,01

€ 49,27-38%

€ 4,11 / 1kg

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van IAMS Hondenvoer Adult Large Kip, 12 kg
IAMS Hondenvoer Adult Large Kip, 12 kg
€ 4,11/1kg
€ 49,27
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Hondenvoer IAMS Adult voor kleine en middelgrote rassen, kip, 12 kg
Hondenvoer IAMS Adult voor kleine en middelgrote rassen, kip, 12 kg
€ 4,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,27
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Iams Hondenvoer Adult, Groot ras, Kip, 3 kg
Iams Hondenvoer Adult, Groot ras, Kip, 3 kg
€ 5,01/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,04
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 11,55/1kg
€ 23,68
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Purina ADULT 7+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
Purina ADULT 7+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
€ 13,20/1kg
€ 39,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JOSERA Adult SensiPlus - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Adult SensiPlus - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 5,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 71,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Purina ADULT 9+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
Purina ADULT 9+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
€ 13,20/1kg
€ 39,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van RAFI Adult met eend - droogvoer voor honden - 3 kg
RAFI Adult met eend - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 22,78
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Belcando Adult GF Kip, 12,5 kg
Belcando Adult GF Kip, 12,5 kg
€ 8,25/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 103,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van JosiDog Adult Sensitiv, 2,7 kg
JosiDog Adult Sensitiv, 2,7 kg
€ 12,63/1kg
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
€ 3,21/1kg
€ 48,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van DIVINUS Adult - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Adult - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 2,10/1kg
€ 41,97
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ARQUIVET Verse zalm met kip - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
ARQUIVET Verse zalm met kip - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
€ 34,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JOSERA Adult Lam & Rijst - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Adult Lam & Rijst - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 11,68/1kg
€ 146,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
€ 6,96/1kg
€ 34,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Belcando Junior GF Kip, 12,5 kg
Belcando Junior GF Kip, 12,5 kg
€ 8,09/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 101,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van TROVET 8716811000994, Volwassen, Kip, 12,5 kg
TROVET 8716811000994, Volwassen, Kip, 12,5 kg
€ 12,40/1kg
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van CALIBRA Expert droogvoer voor honden, 12 kg
CALIBRA Expert droogvoer voor honden, 12 kg
€ 135,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Eukanuba Adult, kleine rassen, 3 kg
Eukanuba Adult, kleine rassen, 3 kg
€ 14,66/1kg
€ 44,99
-2%
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Prospera Plus Mini Adult Kip met Rijst, 8 kg
Prospera Plus Mini Adult Kip met Rijst, 8 kg
€ 5,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,76
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

IAMS Hondenvoer Adult Weight Control Kip 12kg


IAMS hondenvoer voor Vitality is een 100% compleet en uitgebalanceerd voer, samengesteld door experts, met een laag vetgehalte voor volwassen honden en oudere honden van alle rassen. Dit voer is heerlijk en goed voor uw huisdier. Onze nieuwe en verbeterde receptuur met vers kippenvlees is gebaseerd op zorgvuldig geselecteerde, hoogwaardige dierlijke eiwitten, die zeven aspecten van een gezonde vitaliteit ondersteunen. Om uw hond gezond, actief en energiek te houden, bevatten onze heerlijke recepten tot 69% dierlijke eiwitten (van het totale eiwitgehalte). Onze receptuur met een laag vetgehalte en speciaal voor gecastreerde dieren helpt uitstekend bij het reguleren van het gewicht van de hond.

Ons doel is om honden gespecialiseerd voer van uitstekende kwaliteit te bieden, dat uw huisdier absoluut zal waarderen en dat alle zeven aspecten van een gezonde vitaliteit ondersteunt. In vergelijking met IAMS hondenvoer voor volwassen honden met vers kippenvlees, bevat deze receptuur 30% minder vet dan onze reguliere receptuur voor volwassen honden, waardoor het bijdraagt aan het behoud van een gezond lichaamsgewicht. De knapperige brokken en het optimale mineraalgehalte dragen bij aan de gezondheid van de tanden en verminderen de vorming van tandsteen. Dankzij de uitgebalanceerde hoeveelheid omega-3 en omega-6 vetzuren kunt u genieten van een gezonde huid en een glanzende vacht van uw dier.

Dankzij essentiële mineralen, vitamine D en hoogwaardige eiwitten voor sterke botten en spieren, kan uw hond rennen, spelen en u kunt samen genieten. Onze receptuur bevat ook een combinatie van antioxidanten met vitamines C en E, die het immuunsysteem versterken. We ondersteunen het spijsverteringsstelsel met een optimale mix van vezels, prebiotica en bietenpulp. Ons voer bevat bovendien essentiële voedingsstoffen voor een gezond hart, zoals taurine, zodat uw geliefde u nooit meer liefde zal onthouden. Om onze recepturen nog lekkerder te maken, hebben we vers kippenvlees toegevoegd. Dankzij de optimale hoeveelheid eiwitten, afgestemd op de behoeften van de hond, is ons voer ook beter verteerbaar.

IAMS voer ondersteunt zeven aspecten van een gezonde vitaliteit van de hond, die u met plezier elke dag bij uw dier zult observeren.

Voedingsrichtlijn: zie tabel op de verpakking.

Samenstelling: maïs, gedroogd kippenvlees en kalkoenvlees 19% (waarvan kippenvlees 11%), maïsmeel, gerst, haver, vers kippenvlees (4,1%), dierlijk vet, gedroogde bietenpulp (3,8%), kippenbouillon, mineralen (waaronder hexametafosfaat natrium (0,38%)), fructo-oligosachariden (0,21%), visolie, gedroogde gist.

Analyse: ruw eiwit 20%, ruw vet 10%, omega-6 vetzuren 2,1%, omega-3 vetzuren 0,21%, ruwe as 6,0%, ruwe vezels 2,5%, calcium 1,2%, fosfor 0,9%.

Gewicht
12000 g
Inhoud
12 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
12000
EAN
8710255128290
MPN (Manufacturer Part Number)
0111688
Fabrikant
Iams
Registratienummer
1234

Gewicht
12000 g
Inhoud
12 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
12000
EAN
8710255128290
MPN (Manufacturer Part Number)
0111688
Fabrikant
Iams
Registratienummer
1234
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
€ 10,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 131,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
€ 8,50/1kg
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
€ 2,42/1kg
€ 48,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Bestseller
Productafbeelding van DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 3,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 60,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
€ 9,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 128,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
€ 6,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
€ 8,07/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 108,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
€ 18,87/1l
€ 28,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
€ 10,26/1kg
€ 71,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
€ 6,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
€ 12,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 4,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
€ 11,33/1kg
€ 132,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
€ 9,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bosch SENIOR 12, 5 kg
Bosch SENIOR 12, 5 kg
€ 4,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 56,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 11,11/1kg
€ 34,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
€ 11,83/1l
€ 142,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Gilpa rundergehakt, 15 kg
Gilpa rundergehakt, 15 kg
€ 3,92/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,87
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van 1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
€ 22,70/1kg
€ 2,39
-5%
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
€ 12,41/1kg
€ 141,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
€ 2,42/1kg
€ 36,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
€ 6,96/1kg
€ 34,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
€ 7,93/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 99,13
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
€ 6,02/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 75,22
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
€ 13,72/1kg
€ 109,75
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
€ 6,18/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 77,21
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.