Konjac tagliatelle, glutenvrije biologische pasta, 385g

€ 2,48

€ 6,44 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Pasta & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) LASAGNE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
Keto Macaron (Konjac noedels, lasagne) biologisch, 270 g (200 g) - Keto Chef
€ 7,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,26
-4%
€ 2,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
€ 4,40/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
€ 17,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
€ 22,00/1kg
€ 4,51
-2%
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
€ 74,11/1kg
€ 20,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
€ 18,86/1kg
€ 9,43
Verkoper: somnia24
MAKARON UDON BIO (2 x 150 g) 300 g - TERRASANA
MAKARON UDON, biologisch (2 x 150 g), 300 g - TERRASANA
€ 9,83/1kg
€ 3,02
-2%
€ 2,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Volkoren fusilli, biologisch, 500 gram - Pastificio Cavalieri
Volkoren fusilli, biologisch, 500 gram - Pastificio Cavalieri
€ 13,50/1kg
€ 7,42
-9%
€ 6,75
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van MAKARON (RIJST) - GLUTENVRIJE, BIOLOGISCHE SPAGHETTI - 250 g - BARTOLINI
MAKARON (RIJST) - GLUTENVRIJE, BIOLOGISCHE SPAGHETTI - 250 g - BARTOLINI
€ 11,40/1kg
€ 3,00
-4%
€ 2,85
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Shirataki Konjac vezelrijke noodles, 200 gram
€ 6,33/1kg
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Volkoren spaghetti, biologisch, 500 gram - Pastificio Cavalieri
Volkoren spaghetti, biologisch, 500 gram - Pastificio Cavalieri
€ 13,50/1kg
€ 7,42
-9%
€ 6,75
Verkoper: italia-genuss
MAKARON (ORKISZOWY SZPINAKOWY) WSTĄŻKI BIO 250 g - BARTOLINI (PRADAWNE ZBOŻA)
Dinkelnudels met spinaziebandjes, pappardelle, biologisch, 250g, BARTOLINI
€ 12,80/1kg
€ 3,37
-5%
€ 3,20
Verkoper: Katomix
MAKARON (RYŻOWY RAZOWY) ŚWIDERKI BEZGLUTENOWY BIO 250 g - PASTA NATURA
Glutenvrije fusilli rijst pasta biologisch, 250 g - PSTA NATURA
€ 9,20/1kg
€ 2,42
-4%
€ 2,30
Verkoper: Katomix
MAKARON PROTEINOWY (Z CIECIERZYCY) ŚWIDERKI BIO 250 g - BARTOLINI
MAKARON VAN ERWTENPROTEÏNE (VAN KIKKERERWTEN) - BIOLOGISCHE SPAGHETTI - 250 g - BARTOLINI
€ 10,84/1kg
€ 2,85
-4%
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Konjak tagliatelle, 250 gram
Konjak tagliatelle, 250 gram
€ 0,01/1kg
€ 3,20
-20%
€ 2,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
€ 2.860,00/1kg
€ 3,01
-4%
€ 2,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ocelio pasta, macaronivorm, fusilli, 500g
Ocelio pasta, macaronivorm, fusilli, 500g
€ 6,96/1kg
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Volkoren Spaghetti, 500g
Barilla Volkoren Spaghetti, 500g
€ 9,32/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,80
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

INGREDIËNTEN
Gefilterd water, konjakmeel*, vezels, HAVER* (glutenvrij) (*van biologische teelt)

BESCHRIJVING
Konjak-tagliatelle bevatten geen vet, suiker of zout. Het wordt gemaakt van de wortel van een plant genaamd konjak, die wordt verbouwd in China en Japan. Het is een traditioneel Aziatisch product dat al eeuwenlang bekend is in de lokale keuken. De pasta heeft geen bijzondere smaak, maar neemt gemakkelijk de aroma's van toegevoegde kruiden en ingrediënten op. Geschikt voor veganisten en vegetariërs.

VOEDINGSWAARDEN PER 100 G
Energie: 35 kJ / 9 kcal
Vet: 0 g
waarvan verzadigde vetzuren: 0 g
Koolhydraten: 0 g
waarvan suikers: 0 g
Vezels: 4 g
Eiwitten: 0,2 g
Zout: 0 g

ALLERGEENINFORMATIE
Geproduceerd in een fabriek die SOJA, HAVER en SULFIETEN verwerkt

VOORBEREIDING
Bereidingswijze I: Laat uitlekken in een zeef, spoel af met koud water en voeg toe aan uw favoriete gerecht.
Bereidingswijze II: Kook één minuut, laat uitlekken en voeg toe aan uw favoriete gerecht.
Bereidingswijze III: Bak één minuut in een pan en voeg toe aan uw favoriete gerecht.

AANBEVOLEN OPSLAGCONDITIES
Bewaar op een koele plaats. Niet invriezen. Bewaar de pasta na opening maximaal 2 dagen

in helder water.
Ingrediënten
Geen informatie beschikbaar
Voedingswaarde
Geen informatie beschikbaar
Gewicht
385 g
Levensmiddelenbedrijven
keine Angaben
Verkoopbenaming
Geen informatie beschikbaar
Fabrikant
Biogo
EAN
703556630775

Ingrediënten
Geen informatie beschikbaar
Voedingswaarde
Geen informatie beschikbaar
Gewicht
385 g
Levensmiddelenbedrijven
keine Angaben
Verkoopbenaming
Geen informatie beschikbaar
Fabrikant
Biogo
EAN
703556630775
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
€ 6,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
€ 4,40/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) LASAGNE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
Keto Macaron (Konjac noedels, lasagne) biologisch, 270 g (200 g) - Keto Chef
€ 7,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,26
-4%
€ 2,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
€ 17,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
€ 22,00/1kg
€ 4,51
-2%
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY BIO 385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
Glutenvrije biologische noedels van konjac, 385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
€ 5,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g Spaghetti (van adukibonen) / Proteïnerijke pasta, rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g Spaghetti (van adukibonen) / Proteïnerijke pasta, rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
€ 20,65/1kg
€ 4,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
€ 18,86/1kg
€ 9,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
MAKARON (KONJAC) W KSZTAŁCIE RYŻU BEZGLUTENOWY BIO 385 g (300 g) - DIET-FOOD
Glutenvrije, rijstvormige konjac-noedels, 385 gram
€ 5,56/1kg
€ 2,25
-4%
€ 2,14
Verkoper: Katomix
MAKARON (JAGLANY) NOODLE BIO 250 g - DIET-FOOD
Glutenvrije havernoedels, biologisch, 250g
€ 12,64/1kg
€ 3,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Adrenalyn XL FIFA Wereldbeker 2026 Booster Flow Pack Trading Cards
Adrenalyn XL FIFA Wereldbeker 2026 Booster Flow Pack Trading Cards
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Shirataki Konjac vezelrijke noodles, 200 gram
€ 6,33/1kg
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
€ 4.340,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,45
-2%
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
€ 60,04/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
€ 13,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 39,34
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,13
-27%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
CIASTKA KAKAOWE KETO BIO 80 g - DIET-FOOD
Dieetkoekjes, shortbread, 80 gram, keto, kokosnoot
€ 26,38/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GymBeam ZERO SIROOP Chocolade – zonder suiker, topping, siroop, zonder vet, ideaal om gerechten en desserts te verfijnen, glutenvrij, lactosevrij, vegetarisch en veganistisch
GymBeam ZERO SIROOP Chocolade – zonder suiker, topping, siroop, zonder vet, ideaal om gerechten en desserts te verfijnen, glutenvrij, lactosevrij, vegetarisch en veganistisch
€ 67,72/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
€ 101,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,50
Verkoper: AbisZ-Markt

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 3 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
top
Beoordeeld op 15 december 2025 op
Geverifieerde aankoop