PIADINA SPELTTORTILLA 260 g - LA IDEA

€ 4,61

€ 3,50-24%

€ 13,46 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Broden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tortilla wraps, biologisch, 240g, BIOPLANET
Tortilla wraps, biologisch, 240g, BIOPLANET
€ 11,96/1kg
€ 2,94
-2%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van -WIT PITA-BROOD, 260 gram - FLORENTIN
-WIT PITA-BROOD, 260 gram - FLORENTIN
€ 0,01/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,40
-5%
€ 2,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van WIT BREAD MAESTRO, in plakken gesneden, glutenvrij, 300g - SCHAR
WIT BREAD MAESTRO, in plakken gesneden, glutenvrij, 300g - SCHAR
€ 12,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,47
-83%
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Öz-Yil Turkse dürümbroodjes, dönerbrood, tortilla's, Lahmacun, 25 cm, 16 stuks, 1070g
Öz-Yil Turkse dürümbroodjes, dönerbrood, tortilla's, Lahmacun, 25 cm, 16 stuks, 1070g
€ 13,09/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,01
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Mestemacher. Ons puur haverbrood met zorgvuldig geselecteerde oliehoudende zaden. 300g
Mestemacher. Ons puur haverbrood met zorgvuldig geselecteerde oliehoudende zaden. 300g
€ 47,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,31
Verkoper: AllYouNeed
CHLEB NAAN CZOSNKOWY BIO 240 g - TERRASANA
Naanbrood met knoflook, 240 gram
€ 15,63/1kg
€ 4,09
-8%
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van PINSA  - 400 gram - TERRASANA
PINSA - 400 gram - TERRASANA
€ 12,40/1kg
€ 4,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pane Carasau D'Ogliastra, "Carta Musica", 250 gram - Ferreli
Pane Carasau D'Ogliastra, "Carta Musica", 250 gram - Ferreli
€ 27,40/1kg
€ 7,53
-9%
€ 6,85
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Schnitzer  Volkorenbrood, rustieke variant, 430 g, ingrediënten: gerst, eieren, lupine, sesamzaad, soja. Product van Duitsland. Voedingswaarde: 185 kcal, 779 kJ, 3 g
Schnitzer Volkorenbrood, rustieke variant, 430 g, ingrediënten: gerst, eieren, lupine, sesamzaad, soja. Product van Duitsland. Voedingswaarde: 185 kcal, 779 kJ, 3 g
€ 13,02/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,74
-2%
€ 5,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4587, 320 gram, 160 gram, 2 stuks, 233 kcal, 975 kJ
Schnitzer 4587, 320 gram, 160 gram, 2 stuks, 233 kcal, 975 kJ
€ 4.550,00/1kg
€ 5,42
-16%
€ 4,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
€ 58,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
€ 11,60/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
PUMPERNIKIEL BIO 500 g - TERRASANA
PUMPERNICKEL, biologisch, 500 g - TERRASANA
€ 4,50/1kg
€ 2,59
-13%
€ 2,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer  Volkorenbrood en -toast, korrelig, 430 g, water 25%, maïszetmeel*, natuurzuurdesem van rijst* (rijstmeel*, water), rijstmeel*, havermeel*, 3% lijnzaad*,..., 219 kcal, 920 kJ, 3,9 g, 6,7 g.*Biologisch
Schnitzer Volkorenbrood en -toast, korrelig, 430 g, water 25%, maïszetmeel*, natuurzuurdesem van rijst* (rijstmeel*, water), rijstmeel*, havermeel*, 3% lijnzaad*,..., 219 kcal, 920 kJ, 3,9 g, 6,7 g.*Biologisch
€ 12,23/1kg
€ 5,74
-8%
€ 5,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
PAPIER RYŻOWY BEZGLUTENOWY BIO 150 g (15 szt.) - TERRASANA
Glutenvrije rijstpapier, biologisch, 150 gram (15 stuks) - TERRASANA
€ 16,47/1kg
€ 2,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Dinkelbroodjes, 200g | PURAL
Dinkelbroodjes, 200g | PURAL
€ 15,55/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4502, 250 gram, 208 kcal, 873 kJ
Schnitzer 4502, 250 gram, 208 kcal, 873 kJ
€ 14,16/1kg
€ 4,22
-16%
€ 3,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4607, 250 gram, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 gram, 4,8 gram
Schnitzer 4607, 250 gram, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 gram, 4,8 gram
€ 16,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,81
-16%
€ 4,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

INGREDIËNTEN
Speltmeel* (60%), water, zonnebloemolie*, zout (*uit biologische teelt)

BESCHRIJVING
4 pannenkoeken per verpakking. Tortillas kunnen met bijna alles gevuld worden: verschillende vleessoorten, VIS, rijst, bonen, salades, tofu, ijs.

GEBRUIK
Haal de tortilla uit de verpakking en verwarm hem aan beide kanten gedurende 30 seconden in een pan op het fornuis. Voeg naar wens de vulling toe.

VOEDINGSWAARDEN PER 100 g
Energie: 1343 kJ / 319 kcal
Vet: 11,0 g
waarvan verzadigde vetzuren: 1,0 g
Koolhydraten: 48,0 g
waarvan suikers: 0,5 g
Vezels: 0,0 g
Eiwitten: 7,9 g
Zout: 2,0 g

ALLERGEENINFORMATIE
Kan SOJA en LUPINE bevatten.

AANBEVOLEN OPSLAGCONDITIES
Bewaar op een droge en koele plaats. Na opening in de koelkast n en binnen 3 dagen consumeren.
Ingrediënten
Dinkelmeel* (60%), water, zonnebloemolie*, zout (*uit biologische teelt)
Voedingswaarde
Energie: 1343 kJ / 319 kcal; Vet: 11,0 g; waarvan verzadigde vetzuren: 1,0 g; Koolhydraten: 48,0 g; waarvan suikers: 0,5 g; Vezels: 0,0 g; Eiwitten: 7,9 g; Zout: 2,0 g
Gewicht
260 g
Levensmiddelenbedrijven
DO-IT CONSUMER PRODUCTS BV, HERMESWEG 7, 3771 ND BARNEVELD
Verkoopbenaming
PIADINA DINKEL TORTILLA
Fabrikant
La Bio Idea
EAN
8718976016285

Ingrediënten
Dinkelmeel* (60%), water, zonnebloemolie*, zout (*uit biologische teelt)
Voedingswaarde
Energie: 1343 kJ / 319 kcal; Vet: 11,0 g; waarvan verzadigde vetzuren: 1,0 g; Koolhydraten: 48,0 g; waarvan suikers: 0,5 g; Vezels: 0,0 g; Eiwitten: 7,9 g; Zout: 2,0 g
Gewicht
260 g
Levensmiddelenbedrijven
DO-IT CONSUMER PRODUCTS BV, HERMESWEG 7, 3771 ND BARNEVELD
Verkoopbenaming
PIADINA DINKEL TORTILLA
Fabrikant
La Bio Idea
EAN
8718976016285
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nescafé Gold, de originele oploskoffie | 200g in glazen verpakking
Nescafé Gold, de originele oploskoffie | 200g in glazen verpakking
€ 101,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Arebos aluminium rolstoel, inklapbaar, inclusief boodschappentas, zwart
Arebos aluminium rolstoel, inklapbaar, inclusief boodschappentas, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1723
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Öz-Yil Turkse dürümbroodjes, dönerbrood, tortilla's, Lahmacun, 25 cm, 16 stuks, 1070g
Öz-Yil Turkse dürümbroodjes, dönerbrood, tortilla's, Lahmacun, 25 cm, 16 stuks, 1070g
€ 13,09/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,01
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Tortilla wraps, biologisch, 240g, BIOPLANET
Tortilla wraps, biologisch, 240g, BIOPLANET
€ 11,96/1kg
€ 2,94
-2%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van GymBeam Vloeibaar Eiwit - een handige vorm van 100% eiwit, een snelle en complete bron van eiwitten, ideaal voor eiwitshakes, bakken en koken
GymBeam Vloeibaar Eiwit - een handige vorm van 100% eiwit, een snelle en complete bron van eiwitten, ideaal voor eiwitshakes, bakken en koken
€ 28,69/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Reisnudelsticks 600g - Matamun
Reisnudelsticks 600g - Matamun
€ 7,52/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,22
-4%
€ 4,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
€ 35,30/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
€ 57,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 299,94
Gratis bezorging
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van -WIT PITA-BROOD, 260 gram - FLORENTIN
-WIT PITA-BROOD, 260 gram - FLORENTIN
€ 0,01/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,40
-5%
€ 2,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Baguettini - Rustieke variant, 200g
Baguettini - Rustieke variant, 200g
€ 14,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,91
-2%
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 3xReal Mexican tortillas with nixtamal 500g Vegan,Gmo-Free, Gluten Free
3xReal Mexican tortillas with nixtamal 500g Vegan,Gmo-Free, Gluten Free
€ 13,33/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
€ 14,54/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,54
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Delverde Ricciolo, Italiaanse pasta gemaakt van durumtarwegries, 500g
Delverde Ricciolo, Italiaanse pasta gemaakt van durumtarwegries, 500g
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bonduelle Kikkererwten, knapper en vers, zonder toegevoegde aroma's, 310g
Bonduelle Kikkererwten, knapper en vers, zonder toegevoegde aroma's, 310g
€ 66,63/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ELEPHANT Pretzels, honing, mosterd en ui, 70g
ELEPHANT Pretzels, honing, mosterd en ui, 70g
€ 170,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
€ 5,52/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.