Walker Eclair Melk Covered- 1 zak x 2,5 kilo

€ 42,80

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
€ 77,35/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
€ 49,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Trefin Cafina Koffie Bonbon - 1 zak x 3 kilo
Trefin Cafina Koffie Bonbon - 1 zak x 3 kilo
€ 12,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,35
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fortuin Pepermunt suikervrij - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
Fortuin Pepermunt suikervrij - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
€ 10,50/1kg
€ 31,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Schuttelaar Gevulde Buttercream - 1 kilo
Schuttelaar Gevulde Buttercream - 1 kilo
€ 14,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fortuin Wilhelmina Pepermunt - 1 x 3 kilo
Fortuin Wilhelmina Pepermunt - 1 x 3 kilo
€ 8,60/1kg
€ 25,80
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Meenk Pepermuntruitjes - 1 kilo
Meenk Pepermuntruitjes - 1 kilo
€ 16,80/1kg
€ 16,80
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wick Spearmint, suikervrij, 72 gram
Wick Spearmint, suikervrij, 72 gram
€ 30,56/1kg
€ 2,20
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wilhelmina  Pepermunt - 24 pakjes x 100 gram
Wilhelmina Pepermunt - 24 pakjes x 100 gram
€ 10,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,65
-13%
€ 25,72
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wilhelmina  Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
Wilhelmina Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
€ 9,58/1kg
€ 19,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nimm2 Gummibeertjes met fruitsmaak en yoghurt, 100 gram
Nimm2 Gummibeertjes met fruitsmaak en yoghurt, 100 gram
€ 17,80/1kg
€ 1,87
-4%
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Anta Flu Eucamenthol - 1 kilo
Anta Flu Eucamenthol - 1 kilo
€ 17,15/1kg
€ 17,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Candyman Fruit Twist - 1 kilo
Candyman Fruit Twist - 1 kilo
€ 13,80/1kg
€ 13,80
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Milka Cake & Choc, biscuitkoekje, 35 gram
Milka Cake & Choc, biscuitkoekje, 35 gram
€ 23,00/1kg
€ 0,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wilhelmina  Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
Wilhelmina Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
€ 9,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Baronie Kersen Bonbons - 1,25 kilo
Baronie Kersen Bonbons - 1,25 kilo
€ 25,12/1kg
€ 31,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Naturfit Wafel, chocoladesmaak, zonder toegevoegde suiker, 155 gram
Naturfit Wafel, chocoladesmaak, zonder toegevoegde suiker, 155 gram
€ 13,31/1kg
€ 2,13
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Heerlijke toffee omhuld met een laagje melkchocolade.

Productinformatie:
plm 2,7 cm lang x 2,5 cm breed (zonder verpakking)
gewicht gemiddeld 7,5 gram per stuk



Walkers Melkchocolade Toffees

Zacht, romig en met een langdurige smaak: Walkers Melkchocolade Toffees is een heerlijke karamelsnack, zoals die bedoeld is. Gemaakt met de beproefde Walkers Nonsuch kwaliteit.

Productdetails in één oogopslag

  • Inhoud: 2500g

Waarom Walkers Melkchocolade Toffees de moeite waard is

  • Zacht smeltende karamel met een volle smaak
  • Langdurige smaak - ideaal voor onderweg
  • Praktisch als voorraad voor snoepgoed en op het bureau

Ingrediënten: glucosestroop, suiker, gezoete gecondenseerde melk (volle melk, suiker) 18%, melkchocolade 14% ((cacao 33,6% minimum, melk 20% minimum), suiker, cacaoboter, magermelkpoeder, cacaomassa, emulgator: sojalecithine, natuurlijke vanille aroma), plantaardige olie (palm, palmpitolie), geconcentreerde boter (melk) 3%, invertsuikerstroop, zout, melasse, mono- en diglyceriden van vetzuren, aroma.

Allergie-informatie

Kan sporen bevatten van pinda's, noten en soja.

Voedingswaardenper 100 g
Energie2073 kJ /
501 kcal
Vet22,3 g
-waarvan verzadigde vetzuren14,1 g
Koolhydraten71,8 g
-waarvan suikers55,4 g
Eiwit2,9 g
Zout0,5 g

Bewaarinstructies: koel en droog n!

Ingrediënten
Heerlijke toffee omhuld met een laagje melkchocolade. Productinformatie: plm 2,7 cm lang x 2,5 cm breed (zonder verpakking) gewicht gemiddeld 7,5 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 2115 kJ/511 kcal Vetten: 24.3 g waarvan verzadigde vetzuren: 15.5 g Koolhydraten: 69.7 g waarvan suikers: 51.0 g Eiwitten: 2.9 g Zout: 0.5 g
Gewicht
2500 g
Afmetingen
40 cm x 20 cm x 8 cm
Levensmiddelenbedrijven
Walker
Verkoopbenaming
Walker Eclair Melk Covered- 1 zak x 2,5 kilo
Fabrikant
Tenneco
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-20-2848-25-kilo
EAN
5010169931522

Ingrediënten
Heerlijke toffee omhuld met een laagje melkchocolade. Productinformatie: plm 2,7 cm lang x 2,5 cm breed (zonder verpakking) gewicht gemiddeld 7,5 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 2115 kJ/511 kcal Vetten: 24.3 g waarvan verzadigde vetzuren: 15.5 g Koolhydraten: 69.7 g waarvan suikers: 51.0 g Eiwitten: 2.9 g Zout: 0.5 g
Gewicht
2500 g
Afmetingen
40 cm x 20 cm x 8 cm
Levensmiddelenbedrijven
Walker
Verkoopbenaming
Walker Eclair Melk Covered- 1 zak x 2,5 kilo
Fabrikant
Tenneco
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-20-2848-25-kilo
EAN
5010169931522
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Roshen Konafetto Bianco, wafeltjes gevuld met melk-roomvulling, 1 kg
Roshen Konafetto Bianco, wafeltjes gevuld met melk-roomvulling, 1 kg
€ 33,99/1kg
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Walker Eclair Salted Caramel - 1 zak x 2,5 kilo
Walker Eclair Salted Caramel - 1 zak x 2,5 kilo
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Walker Eclair Puur Covered - 1 zak x 2,5 kilo
Walker Eclair Puur Covered - 1 zak x 2,5 kilo
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,80
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
€ 25,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
-6%
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lotus Biscoff "Welcome" koekjes, 300 stuks.
Lotus Biscoff "Welcome" koekjes, 300 stuks.
€ 17,74/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Walker Eclair Nutty Brazil - 1 zak x 2,5 kilo
Walker Eclair Nutty Brazil - 1 zak x 2,5 kilo
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Walker Eclair Liquorice - 1 zak x 2,5 kilo
Walker Eclair Liquorice - 1 zak x 2,5 kilo
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Walker Eclair Chocolade Gevuld - 1 zak x 2,5 kilo
Walker Eclair Chocolade Gevuld - 1 zak x 2,5 kilo
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,20
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
€ 77,35/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
€ 49,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Walker Eclair English Creamy - 1 zak x 2,5 kilo
Walker Eclair English Creamy - 1 zak x 2,5 kilo
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 38,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Aziatische snoepdoos – Mix van 20 snacks uit Japan, Korea en China | Met mochi, Pocky en meer | Aziatische snackdoos | +Heartforcards verzendbescherming
Aziatische snoepdoos – Mix van 20 snacks uit Japan, Korea en China | Met mochi, Pocky en meer | Aziatische snackdoos | +Heartforcards verzendbescherming
€ 53,10/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,55
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Walker Eclair Mint Chocolade - 1 zak x 2,5 kilo
Walker Eclair Mint Chocolade - 1 zak x 2,5 kilo
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
€ 49,12/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
€ 81,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Walker Eclair Banaan - 1 zak x 2,5 kilo
Walker Eclair Banaan - 1 zak x 2,5 kilo
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,80
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
€ 16,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 34,68
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Galaxy A56 5G, 256 GB (in de kleur Awesome Olive, met Android 15 en 8 GB aan geheugen)
Galaxy A56 5G, 256 GB (in de kleur Awesome Olive, met Android 15 en 8 GB aan geheugen)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 374
Gebruikt
€ 340,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
€ 9,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 160,00
-€ 93,48
€ 66,52
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,19
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 12 februari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snel geleverd. Heerlijk product.
Beoordeeld op 6 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
zoet u nootachtig
Beoordeeld op 30 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 14 juli 2023 op
Geverifieerde aankoop