5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Greenfield Drooggras mengsel voor bodembedekking, versterkte formule (2 kg) | Graszaad van Feldsaaten Freudenberger [Ten minste houdbaar tot 12/2025]
€ 27,89
€ 13,04 / 1kg
plus € 10,69 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Onze bestedeals
Graszaad & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Grassoort Greenfield, droog graszaad, 10 kg, voor 300 m²
€ 8,24/1kg
€ 82,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24

KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
€ 32,21
Verkoper: KADAX

Drooggraszaad (1 kg) | Graszaad van Grüne Oase
€ 16,66/1kg
€ 16,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
€ 15,80/1kg
€ 79,00
Verkoper: somnia24

Loretta graszaad, 10 kg, mengsel van graszaadsoorten, graszaad, zaadmengsel
€ 8,29/1kg
€ 82,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24

Greenfield Schaduwgras Zaadmengsel Vital (1 kg) | Schaduwgrassoorten van Feldsaaten Freudenberger
€ 18,36/1kg
€ 20,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24
![Productafbeelding van Greenfield bloemenmengsel (1 kg) | Bloemenmengsel van Feldsaaten Freudenberger [Te gebruiken tot 12/2025]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/7f86d384bb51be860ddd928f2a452129.webp)
Greenfield bloemenmengsel (1 kg) | Bloemenmengsel van Feldsaaten Freudenberger [Te gebruiken tot 12/2025]
€ 28,90/1kg
€ 32,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24

Greenfield Duurzame graszaad (10 kg) | Graszaad van Feldsaaten Freudenberger
€ 6,33/1kg
€ 63,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24

Grassoort Greenfield: Graszaden voor regeneratie, 5 kg / 150 m²
€ 8,68/1kg
€ 43,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24

SUBSTRAL® 89999C SUBSTRAL® DER SONNIGE Rasensamen 1,25 kg
€ 35,09/1kg
€ 39,48
Verkoper: somnia24

Grassoort Greenfield, zaad voor bijzaaien, 2 kg, geschikt voor 120 m²
€ 14,95/1kg
€ 29,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24

SUBSTRAL® 86291 SUBSTRAL® DIE NACHSAAT Rasensamen 1 kg
€ 48,72/1kg
€ 48,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

SUBSTRAL® 89998C SUBSTRAL® DER SONNIGE Rasensamen 2,25 kg
€ 13,59/1kg
€ 67,96
Verkoper: somnia24

RIJPADEN/BOOMKWEKERIJEN - Graszaad Advanta - Arboretum - 10 kg
€ 15,10/1kg
€ 150,98
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen

Grassoort Greenfield, droog graszaad, 0,6 kg, voor 20 m²
€ 29,01/1kg
€ 20,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24

Grassoort Greenfield, zaad voor bijzaaien, 5 kg, geschikt voor 300 m²
€ 10,46/1kg
€ 52,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24

Grassoort Greenfield, graszaad voor regeneratie, 2 kg, geschikt voor 60 m²
€ 9,77/1kg
€ 20,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24

Grassoort Greenfield Sport- en speelgras, 1 kg, geschikt voor 50 m²
€ 19,89/1kg
€ 19,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24

SIERGRAS - Zaad van Advanta - Ravot - 10 kg
€ 17,41/1kg
€ 174,08
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen

Sportgazon (10 kg) | Sportgazon van Loretta
€ 9,24/1kg
€ 92,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Greenfield Droogteresistent gazonzaad mengsel Vital (2 kg)
Is uw gazon geel en verdord? Lukt het u niet om het genoeg water te geven? Dan is het tijd voor een gazon dat meer kan. Het diepwortelende, droogteresistente gazon van Greenfield verdraagt veel zon en overleeft ook langere periodes van hitte. Bovendien is het zelfherstellend, slijtvast en heeft het minder water nodig. Met dit gazon komt u prima door hete zomers.
- Afmetingen
- 2 kilogram
- Gewicht
- 2138 g
- Aanbevolen oppervlakte
- 66.667 m²
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 4011239625632
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 62563-ff
- Fabrikant
- Feldsaaten Freudenberger
- Afmetingen
- 2 kilogram
- Gewicht
- 2138 g
- Aanbevolen oppervlakte
- 66.667 m²
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 4011239625632
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 62563-ff
- Fabrikant
- Feldsaaten Freudenberger
Gaat ook goed samen met

WOLF-Garten® 3825020 WOLF-Garten® LG 125 Sport- und Spiel Rasensamen 2,5 kg
€ 12,19/1kg
€ 30,47
Verkoper: somnia24

LERAVA TURBO 10m² graszaad, snel kiemend - geschikt voor koele gebieden - schaduwgras - heldergroene kleuren, resistent graszaad, snel kiemend
€ 151,32/1kg
€ 37,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

COMPO 2379866004 COMPO Turbo-Nachsaat Rasensamen 1,0 kg
€ 28,39/1kg
€ 28,39
Verkoper: somnia24

Wolf-Garten Zaaiturf LR 50, geschikt voor 50 vierkante meter
€ 30,97/1kg
€ 30,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

WOLF-Garten® 3820050 WOLF-Garten® Schatten & Sonne PREMIUM LP 200 Rasensamen 4,0 kg
€ 29,70/1kg
€ 118,78
Verkoper: somnia24

Wolf-Garten sport- en speelgraszaad, type LG 500, artikelnummer 372021
€ 16,56/1kg
€ 177,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 16 september 2022 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Snelle levering
Gewicht 5,055 kg
Ondertussen heb ik wat graszaad gezaaid. Eens kijken hoe lang het duurt voordat het zaad ontkiemt en hoeveel er uiteindelijk als gazon gaat groeien.