Eleven Australia Repair My Hair Voedende Shampoo, 300 ml

€ 16,06

€ 53,53 / 1l

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 14 – vr 16 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lee Stafford Argan oil shampoo nourishing (250 ml)
Lee Stafford Argan oil shampoo nourishing (250 ml)
€ 53,04/1l
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 1000 ml
Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 1000 ml
€ 49,98/1l
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 50 ml
Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 50 ml
€ 285,60/1l
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
€ 96,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,89
-7%
€ 24,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van EA BLONDE SHAMPOO, 50 ml
EA BLONDE SHAMPOO, 50 ml
€ 81,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ELEVEN Australia Hydrate My Hair, 300 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Hydraterend, Fles, Water (Aqua), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Stearate SE,...
ELEVEN Australia Hydrate My Hair, 300 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Hydraterend, Fles, Water (Aqua), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Stearate SE,...
€ 189,53/1l
€ 56,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Eleven Australia Give Me Clean: Droogshampoo voor schoon haar, 50 ml
Eleven Australia Give Me Clean: Droogshampoo voor schoon haar, 50 ml
€ 153,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,68
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia I Want Body Volume Shampoo, volumegevende shampoo, 50 ml
Eleven Australia I Want Body Volume Shampoo, volumegevende shampoo, 50 ml
€ 26,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,95
-70%
€ 2,08
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia Deep Clean Clarifying Shampoo, 50 ml
Eleven Australia Deep Clean Clarifying Shampoo, 50 ml
€ 57,20/1l
€ 2,86
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Shampoo, 50 ml
Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Shampoo, 50 ml
€ 65,00/1l
€ 3,25
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia Hydrate My Hair Hydraterende Shampoo, 50 ml
Eleven Australia Hydrate My Hair Hydraterende Shampoo, 50 ml
€ 52,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,60
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia Miracle Hair Treatment Shampoo, 300 ml
Eleven Australia Miracle Hair Treatment Shampoo, 300 ml
€ 82,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,47
-69%
€ 16,46
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Keep My Curl Moisture Shampoo, 960 ml
Eleven Keep My Curl Moisture Shampoo, 960 ml
€ 37,86/1l
€ 36,35
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia, Gentle Cleanse, shampoozeep, voor voedende verzorging, 70 g
Eleven Australia, Gentle Cleanse, shampoozeep, voor voedende verzorging, 70 g
€ 101,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,18
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Gliss 6086039000 Gliss OIL NUTRITIVE Shampoo 250 ml
Gliss 6086039000 Gliss OIL NUTRITIVE Shampoo 250 ml
€ 48,40/1l
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Shampoo Anian Repair, 400 ml
Shampoo Anian Repair, 400 ml
€ 4,10/1l
€ 1,64
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 250 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 250 ml
€ 42,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 10,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van It's a 10, Miracle, haarshampoo, voor hydratatie, 295,7 ml
It's a 10, Miracle, haarshampoo, voor hydratatie, 295,7 ml
€ 67,74/1l
€ 20,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xhc Medipure Hair & Scalp Hydrating Shampoo (400 ml)
Xhc Medipure Hair & Scalp Hydrating Shampoo (400 ml)
€ 21,75/1l
€ 8,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oolaboo Herbal Rescue Shampoo, 250 ml
Oolaboo Herbal Rescue Shampoo, 250 ml
€ 118,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,50
Verkoper: Friseurtotal

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Voedende shampoo, Herstel mijn haar, Shampoo
Gewicht
300 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
EAN
9346627001756

Gewicht
300 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
EAN
9346627001756
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Eleven Australia - Repair My Hair Voedende Conditioner - Voedende conditioner voor sterk beschadigd haar, 200 ml
Eleven Australia - Repair My Hair Voedende Conditioner - Voedende conditioner voor sterk beschadigd haar, 200 ml
€ 81,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,39
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia herstellende conditioner voor beschadigd haar, 50 ml
Eleven Australia herstellende conditioner voor beschadigd haar, 50 ml
€ 34,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,95
-50%
€ 3,42
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Hydrate My Hair: Vochtinbrengende conditioner
Eleven Hydrate My Hair: Vochtinbrengende conditioner
€ 109,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 108,42
-€ 2,85
€ 105,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van EA BLONDE SHAMPOO, 50 ml
EA BLONDE SHAMPOO, 50 ml
€ 81,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia Keep My Colour Blonde Conditioner: verzorgende conditioner voor blond haar, 300 ml
Eleven Australia Keep My Colour Blonde Conditioner: verzorgende conditioner voor blond haar, 300 ml
€ 51,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,56
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ELEVEN Australia Smooth & Shine Anti-Frizz Serum, 60 ml, Haarserum, 60 ml, Geschikt voor alle haartypes, Anti-pluis, Fles, Inhoud: Cyclopentasiloxaan, Dimethicone, Dimethiconol, Argania Spinosa Kernel Oil, Cyclohexasiloxaan,...
ELEVEN Australia Smooth & Shine Anti-Frizz Serum, 60 ml, Haarserum, 60 ml, Geschikt voor alle haartypes, Anti-pluis, Fles, Inhoud: Cyclopentasiloxaan, Dimethicone, Dimethiconol, Argania Spinosa Kernel Oil, Cyclohexasiloxaan,...
€ 253,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,25
-71%
€ 15,22
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ELEVEN Australia Hydrate My Hair, 300 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Hydraterend, Fles, Water (Aqua), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Stearate SE,...
ELEVEN Australia Hydrate My Hair, 300 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Hydraterend, Fles, Water (Aqua), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Stearate SE,...
€ 189,53/1l
€ 56,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Eleven Australia Masker, Eleven Australia Miracle Haarmasker
Eleven Australia Masker, Eleven Australia Miracle Haarmasker
€ 271,80/1l
€ 54,36
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ELEVEN Australia Keep My Colour, 200 ml, tube, blond, kleurbehoud, hydraterend, glanzgevend, behandeling, Inhoudstoffen: Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Cetyl..., 1 stuk
ELEVEN Australia Keep My Colour, 200 ml, tube, blond, kleurbehoud, hydraterend, glanzgevend, behandeling, Inhoudstoffen: Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Cetyl..., 1 stuk
€ 105,15/1l
€ 21,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eleven Australia Maske Keep My Colour behandeling voor blond haar, 960 ml
Eleven Australia Maske Keep My Colour behandeling voor blond haar, 960 ml
€ 20,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nike Tassen Academy Team, CU8089010
Nike Tassen Academy Team, CU8089010
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 53,00
-22%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Oral-B 415022 Oral-B iO Series 4 Matt Black + Etui
Oral-B 415022 Oral-B iO Series 4 Matt Black + Etui
€ 136,92/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 109,54
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Eleven Australia Miracle Spray Hair Treatment: styling spray voor zachte en glanzende haren, 125 ml
Eleven Australia Miracle Spray Hair Treatment: styling spray voor zachte en glanzende haren, 125 ml
€ 426,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 53,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nike Victori One Damenschuhe Pantoletten Schwarz Freizeit
Nike Victori One Damenschuhe Pantoletten Schwarz Freizeit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,79
-11%
€ 36,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Eleven Australia, 3 Minuten Reparatie, Vrij van parabenen, Haarcreme behandeling, voor het versterken, 200 ml
Eleven Australia, 3 Minuten Reparatie, Vrij van parabenen, Haarcreme behandeling, voor het versterken, 200 ml
€ 72,85/1l
€ 14,57
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Smooth Me Now Anti-Frizz Conditioner, 960 ml
Eleven Smooth Me Now Anti-Frizz Conditioner, 960 ml
€ 30,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,13
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van FitBit FB523BKBK Fitbit Versa 4 Black/Graphite
FitBit FB523BKBK Fitbit Versa 4 Black/Graphite
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 204,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Reisenthel draagzak met frame, kleur: macchiato
Reisenthel draagzak met frame, kleur: macchiato
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 298
€ 63,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 1.09 Set van 3 LED-kaarsen voor buiten, met timerfunctie
1.09 Set van 3 LED-kaarsen voor buiten, met timerfunctie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 146
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Eleven Australia 3-Minuten Repair Rinse-Out Behandeling, 50 ml
Eleven Australia 3-Minuten Repair Rinse-Out Behandeling, 50 ml
€ 55,60/1l
€ 2,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Oral-B 396901 Oral-B Genius X White
Oral-B 396901 Oral-B Genius X White
€ 974,01/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 283,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 417
€ 30,89
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van GOURMETmaxx Glazen luchtdichte vershoudcontainers "Klick-it", set van 4. Uitermate geschikt voor vaatwasser, magnetron, oven en vriezer. Luchtdicht en lekvrij
GOURMETmaxx Glazen luchtdichte vershoudcontainers "Klick-it", set van 4. Uitermate geschikt voor vaatwasser, magnetron, oven en vriezer. Luchtdicht en lekvrij
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 37,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ESN Designer Whey Protein, 908 g, smaak: amandel-kokos
ESN Designer Whey Protein, 908 g, smaak: amandel-kokos
€ 40,82/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 41,33
-10%
€ 37,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Amazon Kindle - 11e generatie - E-reader - 16 GB - 15,2 cm (6")
Amazon Kindle - 11e generatie - E-reader - 16 GB - 15,2 cm (6")
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 170,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van CASARIA® Opbergbox XXL 290 liter, waterbestendig, met handgrepen en wielen, UV-bestendig, geschikt voor tuin, terras en balkon. Kist/opbergbox, model/kleur: Rato PLUS, antraciet
CASARIA® Opbergbox XXL 290 liter, waterbestendig, met handgrepen en wielen, UV-bestendig, geschikt voor tuin, terras en balkon. Kist/opbergbox, model/kleur: Rato PLUS, antraciet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 79,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 31,90
Verkoper: Buymax

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 23 juli 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snel en goed - graag weer
Inhoud 0,3 l
Beoordeeld op 27 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,3 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van Wella Invigo Scalp Balance, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor mannen en vrouwen, Voor vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Invigo Scalp Balance, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor mannen en vrouwen, Voor vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 24,74/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 22,97/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 38,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 38,98/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Anti-roos Shampoo, 300 ml
Goldwell Dualsenses Men Anti-roos Shampoo, 300 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,14
-45%
€ 15,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 51,03/1l
Productafbeelding van Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 130,56/1l