E-Kwip - Flower - Roze Goud Set - 5,5 inch

€ 179,00

€ 523,39 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
21h 32m 11s

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Haarverzorgingssets & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van e-kwip+ HS Elegance 6,0 - Haarverlengschaar
e-kwip+ HS Elegance 6,0 - Haarverlengschaar
€ 209,00
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van e-kwip+ HS 6.5 Primus, haarverstelmessen
e-kwip+ HS 6.5 Primus, haarverstelmessen
€ 229,00
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van e-kwip+ HS Elegance 5,5 - Haarvergelijkers
e-kwip+ HS Elegance 5,5 - Haarvergelijkers
€ 209,00
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van e-kwip+ HS Elegance 5,5 modelleerschaar, 30 tanden
e-kwip+ HS Elegance 5,5 modelleerschaar, 30 tanden
€ 209,00
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van e-kwip+ HS Ninjato 7,0 - Haarverfijnschaar
e-kwip+ HS Ninjato 7,0 - Haarverfijnschaar
€ 299,00
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Kappersschaar, Satin 6,5", Artero
Kappersschaar, Satin 6,5", Artero
€ 139,86
-€ 4,06
€ 135,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van e-kwip HS Kuro, haarverlengschaar, 5,5 inch
e-kwip HS Kuro, haarverlengschaar, 5,5 inch
€ 179,00
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Kappersschaar, Satin Lefty 5,5", Artero
Kappersschaar, Satin Lefty 5,5", Artero
€ 127,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van e-kwip HS LEFT Set 5,5, Onderwijsset HS 5,5, Modelleerschaar 5,5 (30)
e-kwip HS LEFT Set 5,5, Onderwijsset HS 5,5, Modelleerschaar 5,5 (30)
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Joewell HS E-40 5,5 zwarte modelleerschaar
Joewell HS E-40 5,5 zwarte modelleerschaar
€ 539,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Haarschere Silver Ice 6, 1360, 6
Haarschere Silver Ice 6, 1360, 6
€ 181,44
-€ 20,98
€ 160,46
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Kappersschaar, Epika 6", Artero
Kappersschaar, Epika 6", Artero
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: CasaDelRasoioSAS
Productafbeelding van Kappersschaar, Heritage 6,5', Artero
Kappersschaar, Heritage 6,5', Artero
€ 488,63
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Modelleerschaar Silver Ice 6,5 3165
Modelleerschaar Silver Ice 6,5 3165
€ 176,16
-€ 20,33
€ 155,83
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Kappersschaar, vintage, 6,5 inch, Artero
Kappersschaar, vintage, 6,5 inch, Artero
€ 249,11
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Offsetscharen 6,3" DC630 van Sibel
Offsetscharen 6,3" DC630 van Sibel
€ 99,45
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Offsetscharen, 5,5 inch, serie O, van Sibel
Offsetscharen, 5,5 inch, serie O, van Sibel
€ 93,45
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Barbierscharen, Exakta 6,5', Artero
Barbierscharen, Exakta 6,5', Artero
€ 415,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Knippertang, knipmes, Heritage 6' Artero
Knippertang, knipmes, Heritage 6' Artero
€ 415,95
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Set, Set, Schaarbeeld + Kappersschaar, One 6', Artero
Set, Set, Schaarbeeld + Kappersschaar, One 6', Artero
€ 196,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De E-Kwip Flower rosé-gouden kapperschaarset bevat 1 knipschaar en een coupeschaar. Beide kapperschaars hebben een bloemendesign en zijn rosé-goud van kleur.

Belangrijkste kenmerken van de set

  • Inclusief: E-Kwip knipschaar Flower Rosé Gold 5,5 inch
  • Inclusief: E-Kwip coupeschaar Flower Rosé Gold 5,5 inch
  • Rosé gouden bloemendesign
  • Ergonomisch design
  • Extreem scherpe snijbladen
  • Japans design

E-Kwip knipschaar 5,5 inch

De knipschaar is geschikt voor professioneel gebruik in de kapsalon. Dankzij de scherpe snijbladen knip je moeiteloos de gewenste kapsel. Door de instelbare schroef en de uitneembare vingersteun kun je de knipschaar aanpassen aan jouw voorkeur. Het ergonomische design en de offset handgreep zorgen ervoor dat je altijd een ontspannen en comfortabele kniphouding hebt.

E-Kwip coupeschaar 5,5 inch

De coupeschaar heeft een ergonomisch design, waardoor de schaar altijd comfortabel in je hand ligt, zelfs tijdens langdurige knipbeurten! In combinatie met de extreme scherpte kun je moeiteloos haar knippen.

Koop de kapperschaarset voordelig bij Haarshop.nl

Koop deze fantastische set online en wij zorgen ervoor dat deze zo snel mogelijk bij je wordt bezorgd!



E-Kwip Bloemenset, roze goud, 5,5 inch
Gewicht
342 g
Ingrediënten
Water
Fabrikant
E-Kwip
EAN
4038774004616
MPN (Manufacturer Part Number)
40471

Gewicht
342 g
Ingrediënten
Water
Fabrikant
E-Kwip
EAN
4038774004616
MPN (Manufacturer Part Number)
40471
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Red One Haarwax Aqua Red (150 ml)
Red One Haarwax Aqua Red (150 ml)
€ 17,53/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 2,72
-3%
€ 2,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Horlogereparatieset Professionele gereedschapskoffer 147-delig.
Horlogereparatieset Professionele gereedschapskoffer 147-delig.
€ 17,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Alfaparf Milano Keratin Therapy GLASS HAIR Geschenkpakket - Shampoo 250ml + Liquid Glass 250ml + Borstel
Alfaparf Milano Keratin Therapy GLASS HAIR Geschenkpakket - Shampoo 250ml + Liquid Glass 250ml + Borstel
€ 58,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Palmers Coconut oil formula moisture boost pot (150 gr)
Palmers Coconut oil formula moisture boost pot (150 gr)
€ 59,70/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dax Wave & Groom, Haarstylingproduct, Unisex, Geschikt voor krullend en steil haar, Dispenser, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Geur (Parfum), Benzyl Benzoate, Coumarine, Geraniol, ..., 1 stuk
Dax Wave & Groom, Haarstylingproduct, Unisex, Geschikt voor krullend en steil haar, Dispenser, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Geur (Parfum), Benzyl Benzoate, Coumarine, Geraniol, ..., 1 stuk
€ 86,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jamaicaanse, zwarte ricinusolie, "Czarny olej rycynowy" (zwarte ricinusolie), mango en citroen, 118 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Jamaicaanse, zwarte ricinusolie, "Czarny olej rycynowy" (zwarte ricinusolie), mango en citroen, 118 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 239,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Cera Moldeadora Gummy, glanzende finish, 150 ml, voor het haar
Cera Moldeadora Gummy, glanzende finish, 150 ml, voor het haar
€ 21,27/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Shea Moisture Kokos & Hibiscus Crème voor Krullen - 340g
Shea Moisture Kokos & Hibiscus Crème voor Krullen - 340g
€ 11,95/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Cantu Krultrainingcrème, Haarcrème, Unisex, 227 ml, Tegen kroezing, Tube, 1 stuk
Cantu Krultrainingcrème, Haarcrème, Unisex, 227 ml, Tegen kroezing, Tube, 1 stuk
€ 56,87/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende crème Doublebutter van As I Am. Inhoud: 227 gram
Hydraterende crème Doublebutter van As I Am. Inhoud: 227 gram
€ 40,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Red One Haarwax Aqua Purple (150 ml)
Red One Haarwax Aqua Purple (150 ml)
€ 17,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,90
-9%
€ 2,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
€ 19,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Got2B Haargel - Glued 150 ml
Got2B Haargel - Glued 150 ml
€ 119,80/1l
€ 5,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
€ 63,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,29
-4%
€ 6,97
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Red One Haarwax Aqua Black (150 ml)
Red One Haarwax Aqua Black (150 ml)
€ 18,93/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 2,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Conditionerende crème Kinder, 1000 ml
Conditionerende crème Kinder, 1000 ml
€ 19,84/1l
€ 19,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Red One Haarwax Aqua Blue (150 ml)
Red One Haarwax Aqua Blue (150 ml)
€ 17,53/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 2,90
-9%
€ 2,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Cantu Care for Kids Styling Custard, 227 gram
Cantu Care for Kids Styling Custard, 227 gram
€ 44,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van VOOR NATUURLIJK HAAR: Definieert en geeft glans. Vanillepudding, 340 gram
VOOR NATUURLIJK HAAR: Definieert en geeft glans. Vanillepudding, 340 gram
€ 32,88/1kg
€ 11,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Red One Haarwax Aqua Olijf (150 ml)
Red One Haarwax Aqua Olijf (150 ml)
€ 18,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gummy Styling Wax Hard Finish (150 ml)
Gummy Styling Wax Hard Finish (150 ml)
€ 65,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gummy Styling Wax Gloss Extra (150 ml)
Gummy Styling Wax Gloss Extra (150 ml)
€ 29,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hydraterende crème voor krullend haar, Aunt Jackie's Baby Curls, 426 g
Hydraterende crème voor krullend haar, Aunt Jackie's Baby Curls, 426 g
€ 23,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Cantu Versterkende haar- en hoofdhuidolie met biotine, 59 ml
Cantu Versterkende haar- en hoofdhuidolie met biotine, 59 ml
€ 134,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Yari haarolie, amandelolie (250 ml)
Yari haarolie, amandelolie (250 ml)
€ 68,20/1l
€ 17,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cera Moldeadora Gummy Ultra Hold 150 ml voor het stylen van het haar
Cera Moldeadora Gummy Ultra Hold 150 ml voor het stylen van het haar
€ 148,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Red One Haarwax Mattgreen (150 ml)
Red One Haarwax Mattgreen (150 ml)
€ 18,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 3,07
-10%
€ 2,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 4x Gummy Wax mat afwerkingsproduct, 150 ml
4x Gummy Wax mat afwerkingsproduct, 150 ml
€ 60,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,00
Verkoper: LifeMeansBeauty
Productafbeelding van Cantu Voedende Crème voor Krullen, 355 ml, Haarcrème, Dames, Krullend haar, 355 ml, Tegen kroezing, Glanzend, Verzachtend, 1 stuk
Cantu Voedende Crème voor Krullen, 355 ml, Haarcrème, Dames, Krullend haar, 355 ml, Tegen kroezing, Glanzend, Verzachtend, 1 stuk
€ 36,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cantu Twist & Lock Gel, hydraterende stylinggel, 370 g
Cantu Twist & Lock Gel, hydraterende stylinggel, 370 g
€ 37,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,29
-4%
€ 6,97
Verkoper: Lemonbite
€ 63,36/1l